Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

MIniu-my jak od meza z pracy na slub dostalismy poszewke na koldre satynowa,tez swojego czasu robiła jak narzuta na łozko:Dfajnie to wygladało nawet. Grunt to wymyslic cos orginalnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/75305709 Aniu cos takiego -nie rewelacja ale tylko taka mi sie koło łózka zmiesci no i cena dosc przystepna:) Ja cale szczescie mam tate perfekcjoniste i musi byc wszystko dobrze zrobione i wiem ze jak on cos robi to bedzie zreszta meża tez mam zdolnego tylko niestety leniwego:) ale jak cos trzeba to tez sobie poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja tez tak mam ze bardziej mnie cieszy pierdółka do domku niz nowy ciuch:) a ocieplenie domu to prawda kupe kasy kosztuje. dom jednak ma swoje plusy i minusy.... oby do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu no i super ta komoda,ja tez o czyms takim mysle do pokoiku dziciecego,żeby własnie kupić 3 komody z szufladami róznej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie oby do wiosny bo latem jest super tu po prostu.Tyle zieleni ,kwiatuszki,ogrodeczek, Jej jak ja nie lubie zimna i zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, calkiem zgrabna komódka. Na jaki kolor planujesz pomalować? Gladko czy wzorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie martw sie, na pewno jż niedługoocieplicie swój domek. Naważneijsze, że macie wlasny kąt i nie musicie wynajmowac. A reszta z czasem. Ale mnie malutka(i) kopie, jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... piniu nie przejmuj sie brzuchem bo ja mam chyba wiekszy od ciebie... albo juz napewno taki sam... ale biust mi nie rosnie buuuu!!! juz stracilam wszelka nadzieje ze mi kiedykolwiek urosnie... ale pepek mi nie wychodzi... w poprzedniej ciazy tez mi nie wyszedl chociaz moj marcin wazyl prawie 4 kilo i jeszcze wielowodzie mialam wiec brzuch mialam olbrzyyyyyymi.... dobrze ze mam taka skore ze mi sie rozstepy nie robia bo bym miala paskudny brzuch teraz... tak tak rozek to dobra rzecz... choc ja jak bralam malego na rece do karmienia np. to zawsze bez rozka zeby mogl mnie czuc... podobno dzieci wtedy czuja sie bezpieczniej ale tylko wtedy jak podnosi je mama albo tata bo jak robi to ktos niewprawny to dziecko sie boi i wtedy lepiej w rozku... ale tak wogole to tyje tylko w brzuchu ale wiem ze to sie wkrotce zmieni bo ostatnio mam jazdy na chalwe i zjadam jej olbrzymie ilosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a Ty co wolne masz?? a taka prawda jest żeś tu najstarsza starzem wiec brzusio tez powinnas miec najwiekszy Kiwi komodke maluje bezbarwnym lakierem bo ona jest z surowego drewna , zreszta lubie kolor drewna ( chyba mam to po tacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jeszcze dzis wolne ale od jutra znow do pracy i pewie pokaze sie dopiero za tydzien bo dopiero wtedy bede miala wolne... mini ta komodka super na gorze mozesz przewijak polozyc a szuflady moim zdaniem sa praktyczniejsze niz szafki a jeszcze jak sa takie duze jak w tej twojej to juz wogole super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ja też wczoraj maiłam fazę na chalwę. Tesciowia miała ją na szczęście w domu:) Komódki są bardzo wygodne i pojemne. Ja tez mam komodę, ale z 4 szufladami. 2 zajmuje corcia, a drugie 2 nalezą do drugiej pociechy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW nareszcie na Kafe zaczelo dzialac jej ale mam nerwe rano tylko Wam napisalam i znowu siadlo az do teraz:( MINI---komoda super tez musze cos skolowac takiego bo mam co parwda w tym pokoiku dla dzidziusia jedna ale maz sie tam ulokowal:P i polowe zajol wiec nie zmieszcze tam dzidzi rzeczy a poztym juz dwie szafki zajelam ciuszkami:) musze wlasnie policzyc ile tego wszystkiego juz mam bo kupuje a potem nawet raz nie zaloze niektorych rzeczy. ASIU--- no to mnie pocieszylas z tym brzuszkiem:0 bo juz sie martwilam ze to ja tylko taki paczek:) KIWI--- mi rosnie tylko brzuszek w udach nic mi nie przybylo bo wlasnie sie dzisiaj zmierzylam sama pilka mi rosnie chyba mam duzo tyh wod bo dzidzia wazy pol kilograma. ANIU--- czekamy na zdjecie brzuszka!! A ociepleniem sie nie przejmuj wszystko zrobicie pomalutku. a tak wogole to moj maz potrafi ocieplac kiedys zlapal taka fuche i ocieplal bloki gosciu dobrze placil i oplacalo sie bo fachu sie nauczyl i mojej mamie ocieplil balkon:P wiec jak mnie ldanie poprosisz to wam domek ociepli hehehe:) MINI--- super miec takie zdolnego tate:) chociaz ze musze powiedziec ze moja maz tez niczego sobie potrafi remoty robic (gladzie, tynki mineralne, panele, ocieplanie) no ale mebli to nie:) wyzsza szkola jazdy ale tez leniuszek i tez musze czasem Go prosic ze hoho. Aha MINIU pisalas mi kiedys ze masz takie fotele jak ja tak?? takie biale bujane?? i pisalam teraz ze ci siostra pokrowce na nie robie tak?? to wyobraz sobie jaki zbieg okolicznosci moja mamcia wlasnie wczoraj uszyla mi pokrowce na te fotele(bo sa dosc ciezkie do utrzymania w czystosci) i do tego poduchy niezle co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komodki sa fajne , ale ta jest malutka i mało pojemna niestety.. Na wiosne bede jeszcze łazic za jakas wieksza po komisach... Pinia te nowe pokrowce na fotele to juz mialas na zdjeciu?? bo zauwazaylam ze masz inne . bardzo ładne tak swoja droga:) Ja kupilam sobie taki materiał w brazowe kwiaty czy cos tam kwiatopodobnego:) bo zeczywiscie jasne fotele sa trudne do utrzymanaia w czystosci zwlaszcza ze ja mam dwa siersciuchy i niestety cały dom mam trudny do utrzymania w czystosci :):):) Aniu jak po wizycie nic nie piszesz a mnie tu zżera ciekawosc ... Piniu w grudniowym M jak mama jest artykuł o białku w moczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOO Miniu--- dziekuje napewno kupie teraz kupilam sobie ale listopadowy ale szczerez powiem ze nawet do niej nie zerknelam bo jakos nie mialam czasu non stop cos:( Jutro do szkoly rodzenie ide:) tm razem z mezem ciekawe o czym bedzie wyklad. MINIU--- a tak swoja droga to jutro ide oddac mocz bo badania i teraz bede miala na posiew moczu i bedzie mnie leczyla jakas metoda kurcze zapomnialam tego slowa ze bedzie probowala cos ta utrafic nie wiem ale w kazdym badz razie tak trzba jezeli te leki ktore juz wzielam nie pomogly. A o to bialko to az tak bardzo sie nie martwie bo mam malutko 8-10 w polu widzenia a grozne jest jak sa ponad 40 w polu widzenia wiec jeszcze nie az tak zle no ale dobrze tez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha MINIU--- tak tak to te fotele co na zdjeciu kiedys pisalas ze masz takie same tak?? czy moze to nie ty hmmm nie wiem:P ale w kazdym badz razie na te mamcia mi uszyla pokrowce a material mialam juz kiedys w ikeii kupilam to jako narzute na lozko ale jakos mi sie nie podobalo i postanowilam zmienic a teraz sie wykorzystalo:) a co do siersci to prosze Cie nic mi nie mow SZOK!!! ja mam piesa:) i to boksera z krotka sierscia a non stop zamiatam i odkurzam bo tyle roznosi mimo ze ma swoje poslanie ale zawsze sie nosi wrrrr i maz na mne krzyczy ze ja tylko ze szczota latam no ale mnie to tak wkurza jej siersc (bo to suczka SONIA) ale co zrobic jest kochana i nic nie poradzi ze uciekaja jej wloski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rzecz taka szkoła rodzenia . Dobrze ze meza zabierasz niech sie chłop uczy a co... Ja jeszcze nie wiem czy moj bedzie mógł chodzic , zalezy w jakich godzinach bedzie taka szkółka a Ty o ktorej masz zajecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja pisałam o tych fotelach:) tylko zastanawialam sie czy na ostatnim zdjeciu z brzuszkiem masz juz te pokrowce od mamy czy to sa jakies inne... a bokserki ponoc sa kochane tylko sie slinia :) zwlaszcza jak jedza kwasne cukierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no MINU--- jest kochana i ma taki smutny wyraz twarzy (taka rasa) ze czasem jak cos zrobi a tak sie patrzy to nawet na nia krzyknac nie moge bo mi jej szkoda:) tak tak to juz z tymi pokrowcami te fotele a co do mojej SONI to ona sie slini tylko jak ktos cos je i ona tak patzry wtedy jej slinka ciekie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczynki. Ja dopiero teraz jestem . No niesetety ja tez mam cos z tym białkiem w moczu,mam stan zapalny pecherza.Przpisał mi MONURAL sa to takie saczetki,do picia.Niestety drogie jedna prawie 38zl.a ja mam dwie. Wyobraz sobie PINIU,ze ja tez mam na wyniku 8-10 w p.w Oczywiscie na nastepne badanie mam znow zrobic badanie moczu.Następna wizyta 21 grudnia i wtedy będę miała usg robione. Dzisiaj badał tętno bicia serduszka mojego dzieciatka,znowu prawie sie poplakałam:)Cudowne uczucie:):) A tak to wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i spytal sie czy na karcie ciazy piszemy poczatek ruchow 10 listopada a ja ,ze tak jestem pewna,ze to były ruchy,a on na to ,ze tak wczesne moga oznaczac duza ciaze i byc moze urodze wczesniej.Powiedział ,że kobieta to nie teoria:Di niekoniecznie ciąż a musi u każdej trwać rowne 40tyg. u jednej moze 38 a u drugiej 41. Ja więc jak stwierdził moge urodzić przed terminem:) no zobaczymy. Poziom tego AFP tez jest w normie ,było to badanie w celu wykrycia wad w układzie nerwowym dziecka,wiec wszystko jest w porzadku.Bardzo sie cieszę. Martwi mnie tylko ten mocz tak jak u PINI ,no ale powiedział,ze po tym co przepisał powinno wszystko sie unormować. JESTEm padnieta juz dzis wiec uciekam sie myc papatki. Zdjecia własnie miałam porobione więc wysle juz jutro oki?? MIłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu własnie wczoraj przeczytałam ze za ciąze donoszona uznaje sie miedzy 38 a 42 tyg ciązy wiec wszystko jest w normie ... a na białko w moczu tzn wogole na nerki podobno bardzo dobra zurawina ... czekam na zdjeciea:) mam juz piekne nowe pokrowce siostra mi dzis z rana przywiozła fajnie wygladaja przesle zdjecia w wolnej chwili. puki co szykuje sie powoli do wyjscia znowu bede suszycielem włoskow. Zobowiazalam sie jezdzic co tydzien wiec jezdze . Ostatnio kolezanka z lawki mojej bratanicy spytala sie czy moze do mnie mowic ciociu :):):) fajne sa takie szkraby małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ale jestem padnięta, nie wyspalam sie w ogole. Wczoraj nam mala takiego czadu dala, ze hej. Ataku histerii dostała, wszystko było na nie. No, cudo, a na koniec zasnęła (to było przed 18) i potem mialam problemy z położeniem jej na noc spać, bo wyspamna była. nie wiem, co jej sie stalo, bo takich zachowań to może miala ze 2 do tej pory. Może to przez zęby? Dziś za to był u niej Mikołaj i z pomocą taty znalazla przy butach paczuszkę. Zachwycona, że prezenty świetne i że mama (tzn. ja) musze koniecznie zobaczyć. Jak rano wychodziłam do pracy, to jeszcze spala. Aniu, super, że wyniki AFP w normie. A moczem się nie martw, na pewno po lekach się wszystko unormuje:) Czekamy na zdjęcia. To USg mamy w tym samym tygodniu, Ty w piątek 21.12, a ja w poniedziałek 17.12:) Miniu, jak malowanie komódki? Pokrowce w kwaity na pewno sliczne. Wczoraj byłam akurat w Jysku i tam też tyle cuda maja, ze trudno wybrac.I pelno narzut przeróżnych na fotele, kanapy i łóżka. Mama kupiła nam poduszki dekoracyjne na kanapę do dużego pokoju, jako prezent pod choinkę. Piniu, mam nadzieję, że wyniki już będą dobre. Ciekawe, jak mężowi będzie się podobało w szkole rodzenia. Napisz, jak wrażenia:) Asia dzis w pracy? Pogubiłam się. A ja dzis z rańca ubralam w biurze choinkę. Tzn. wyjęłam ją z wora i przetarłam ściereczką, bo to taka gotowa z ozdobami jest. Od razu się przyjemniej zrobilo. Musze dziś trwać na posterunku sama, bo szef ma dzien urlopu. Dziewczyny, martwię się, bo boli mnie blizna po cc. Chyba będę musiała zapytac już mojego lekarza, jak on widzi mój poród. Nie wyobrażam sobie naturalnego. Teściowa to w ogole sie zadziwiła, jak jej powiedziałam, ze teraz po cesarkach można naturalnie rodzić. I zapytała czy wiem, że potem już niebezpiecznie jest zachodzić w 3 ciążę. To ja jej powiedziałam, że przy tym cięciu, co teraz robią, 3 cesarki sa dopuszczalne. Dobra, mykam zająć się robotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) U mnie dzis rekord -wstałam przed 8 rano,odkad jestem na zwolnieniu spie prawie do10-11 a tu dzis do 8:) I jaka mnie niespodzianka czekała jak wyszlam i otworzyłam drzwi od sypialni. Dostałam od męza ksiażke(nie spodziewałam sie w ogóle,ze jeszcze cos dostane ,bo jak pisałam wczesniej wybrałam sobie juz ta tunikę)pt.Matka i Dziecko Vademecum,ale miałam niespodzianke od razu mu napisalam sms ,ze Mikoloja jeszcze raz do mnie przyszedł.:) Ksiązka super ,z fotografiami mam co czytać:) Tesciom na dzisiaj tez kupilismy prezenty ,bo nie wypadało my dostalismy tez obrus i zasłonke,więc tesciowej kupilismy wczoraj zegar do zawieszenia w JYSKU a tesciowi książke SWIAT CIĘŻARÓWEK-bo gustuje w czyms takim.Wieczorem im to damy:) MINIU-to super,ze masz takie wspaniałe podejscie do dzieci,ze One tak Cie lubią:):)Widac,ze swietnie łapiesz z NImi kontakt.Kurcze super Miniu masz- tata zdolniacha i siostra tez.NO no no :)aaaaa no i Ty jeszcze,bo wyszywasz:) PINIU-moja siostra tez ma psa bokserka,ma 2 lata wiec jest słodki,a taki łobuziak z Niego:DU mojej mamy w domu prawie cała ława pogryziona,ale Ona mu to wybacza,bo go uwilebia wrecz.Smieje sie ,ze za pol roku bedzie z wózkiem i psem obok spacerowała:) Ale Ci dobrze Pini,ze juz chodzisz do tej szkoly,u mnie to dopiero po Nowym Roku będzie,a i maz sie czegos Twoj dowie:)Oczywiscie czekamy na relacje. KIWI-wyglada na to,ze ja najpozniej poznam płeć z Nas wszystkich:) Fajnie Ci,ze nie ma szefa,troche sobie odpoczniesz i mozesz \"poszefować\'\':D Hmm co do bólu tej blizny to nie wiem co powiedziec:( Moze na zmiane pogody Cie boli,albo dlatego ,ze to jakos tam sie rozciaga wszystko.Naprawde nie wiem:(Idz do lekarza On temu na pewno zaradzi:) OK biore sie za wysyłanie zdjęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak KIWI pisze o ubieraniu choinki to tez juz mam zamiar ubrac,chyba przez weekend kupie juz te bombki i ja ubiorę na przyszly tydz. EHH no ,ale jeszcze wszesniej musze wziac sie wczesniej za porzadki swiateczne:( a ma lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, dogorywam w pracy:p Aniu, prześliczny brzuszek. I taki duży! Mój to mikro w porównaniu z Twoim. W ogóle widać, że ciąża Ci sluży, bardzo ładnie wyglądasz. Zraz się zwijam z roboty. Zajrze jeszce do Pepco, musze wiaderko kupić, a przy okazji moze co innego w łapki mi wpadnie. Komp z serwisu już przywieziony. Podobno naprawiony. Mąż będzie dziś probował podłączyć neta wieczorem. Jak sie nie odezwę, tzn. że albo mężowi sie nie chciało instalować dzisiaj albo komp popsuty dalej i mnie szlak trafił :p Uciekam, mam nadzieję, ze odezwę się wieczorkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Ty masz choinkę, a nie masz bombek, a ja mam bombki, a nie mam choinki:) I łańcuchów. Jakie bombki planujesz kupić, w jakich kolorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jej cos mnie trafi z tym kafe dzien w dzien szwankuje wrrr. Ja dzisiaj od rana na nogach ANIU tez wstalam o 8.00 bo o 9.00 pojechalam zawiesc mocz do badania. ANIU no powiem ci ze mi ta moja Gin tez powiedział ze po tych saszetkach ma przejść a tu widzisz dupa no ale musze przyznac drogachne sa ja płaciłam 36zl za jedna. Ja cie nie mogę uwierzyc ze mamy takie same wyniki JEJ ANIU brzuszek faktycznie podobny do mojego tez okrąglutki chyba dziewczynka będzie cos mi się tak wydaje . Jeżeli mowimy o chionkach to ja już wszystko zakupiłam w tym roku mam zamiar urbarc choinke na zloty kolor mowie Wam bylam w OBI i była jedna cala na zloto i naprawde slicznie wyglądało. Kupiłam babki, pare łańcuchów, aniolki(te z allegro), porobiłam gwiazdki, oczywiście światełka, aha i jeszcze takie słomiane dekoracje no i choinke a zamówiłam ja z katalogu Quelle wiecie ile kosztowala mnie 60zl a sa tak potwornie drogie ze nawet bym nie pomyślała taka jak ja chciałam kupic kosztuje nawet do 300zl a tutaj najprawde ladna gesta taka i kosztowala 60zl a jeszcze zamawiama takie lampki w kształcie choinek na okno i dostalam 10% rabat wiec nawet niecale 60zl mnie wyniosla przesle wam zdjecie na maila [i jak warta ceny??] A na żywo tez jest taka, bo myślałam ze może na żywo będzie grosza a tu zaskoczenie a na okno kupiłam takie choineczki –światełka [zdjecie tez na maila wam wysle] ale mowie Wam jak się denerwowałam bo tak długo czekałam ze szok ponad 3 tygodnie ale warto było już nie mogę się doczekac az ubiore chionke i zawiesze te światełka :P Oki lece się szykowac bo do szkoly rodzenia idziemy. Ciekawe co mój maz wyniesie z wykładu zabardzo nie chce mu się isc ale co tam jak mus to mus jak wroce zdam relacje. ANIU--- to może ty urodzisz jeszcze wczesniej niż ja bo fatycznie brzuszek masz wiekszy niż na swój termin to może jeszcze pierwsza się jak to mowia ROZPAKUJESZ:P super by było będziesz miala wczesniej dzidzie przy sobie. Zmykam aha KIWI daj znac czy masz już kompa w domku czy dziala wszystko to buziaczki lece dziewczynki się edukowac i oddychac i uczyc parcia :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miejscu kwadracikow powinna byc usmiechnieta buzka:) ale dlaczego jej nie ma to hmmm zachodze w glowe:) oj cos nam to kafe sie kiepsci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówie Ci Piniu tez sie zdziwiłam,ze mamy takie same wyniki jak zobaczyłam:) Jej mam nadzieję,ze to brzuszek tez na dziewczynkę tak jak mówisz:) Sliczna ta choinka ,taka gęsta i te świecidełka tez bardzo fajne. Ja w przyszłym tygodniu biore sie za generalne porzadki i zaczynam przystrajac mieszkanko:) No mnie PIniu lekarz powiedzial ,ze niewykluczone,ze urodze w np. w 38tyg.bo dziecko juz będzie gotowe przyjśc na swiat. Zobaczymy jaki mi termin usg pokaże. Kiwi dziękuje za komplement:) brzuszek rzeczywiscie mam duzy wszyscy tak mówia,:)hmm może jednak jakis potężny chłopczyk tam siedzi. Mam nadzieję,ze na Gwiazdke będę miała ten przezent w postaci znania płci:D Akurat usg mam 21 to na Wigilii obwieszcze przyszłym babciom czy beda miały wnuka czy wnusie. Tak,tak ciekawe tylko czy wytrzymam te 3 dni:P Kiwi i jak działa komputer?? Miniu-i jak tam bo basenie??Dzieciaczki dały Ci w kość??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×