Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

no to mam cukrzyce... niestety u mnie sie nie unormuje nie przy takim cukrze bo to podobno bardzo duzo to co ja mam... dostalam skierowanie do diabetologa...przesrane mam ogolnie... lekarka powiedziala ze mam powaznie zagrozona ciaze bo za duzo powiklan na raz... jak mnie nie poloza niedlugo do szpitala to cud bedzie normalnie... najgorsze jest to ze u mnie to sie pewnie skonczy podawaniem insuliny a ja nienawidze zastrzykow... nie wiem ktomi je bedzie robil bo sama sobie nie zrobie napewno... a wogole to sie dowiedzialam ze mi w takim wypadku to w zasadzie wolno jesc tylko salate... czuje sie jak krolik... dobrze ze do konca mam juz blizej jak dalej... nastroj mam parszywy rycze caly czas dobrze ze ta prace mam bo wtedy chociaz o tym nie mysle... dobrze ze chociaz reszta badan na razie wpozadku bo bym sie chyba poszla powiesic... no dobra popsulam nastroj i juz sobie ide plakac dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, bardzo mi przykro. Zawsze sie musi jakieś paskudztwo przyplątać. Do porodu zostało już niewiele czasu i jakoś wytrzymasz. Tylko musisz na siebie bardzo uważać i słuchać lekarza. Jak Ci przepisze insulinę, to sie, musisz kłuć. To nie takie straszne, widziałam u mojego taty te peny do wstrzykiwania insuliny. Podobno nic nie boli. Dzidzia na pewno urodzi sie silna i zdrowa, zobaczysz:) Miniu, czytałam trochę w necie o łożysku przodującym. Niby objawem są krwawienia, ale spotkałam sie z wypowiedzią jednej dziewczyny, że ona w ogóle żadnych objawów nei miała. Aj, boje się usg, coraz bardziej. Piniu, to u Ciebie już prawie święta w domku. Choinka na pewno śliczna:) Aniu, co u Ciebie? Dzis mialam wariatkowy dzień. Udało mi sie pomyć okna w dużym pokoju, zmienić pościel. I włosy farbnęłam. Efekt zobaczę jutro w dziennym świetle. Dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka myslalam o Tobie wczoraj ,biedactwo jak strasznie Ci wspolczuje wierz mi ... Jakie badania Cie jeszcze czekaja?? co wogole lekarz postanowil bo z tego co piszesz to tylko wysłal Cie do diabetologa nic wiecej:( a jak wczesniejsze badania glukozy (nie obciazenie) Ci wychodzily?? wogole mialas jakies podejzenia , nie wiem objawy?? Masakra :(:( pisz nam wszystko na bieżąco a jeszcze jedno jakie sa zalecenia lekarza tylko dieta?? czy oprocz tego mozesz jakos sobie pomoc?? Uwazaj teraz na siebie i jedz duuuuuzo salatki, zapraszam do mnie jakas Ci przygotuje;) Kiwi wiem ze przy łozysku przodujacym moze nie byc krwawien ale to wlasnie krwawienia sa powodem do niepokoju No bo chyba z tego powodu lozysko przodujace jest niebezpieczne tak przynajmniej mi sie wydaje.. a ja od rana slucham sobie Wodeckiego działa na mnie kojaco ;) polecam Asiulka trzymam kciuki i koniecznie pisz jak postepy bo sie martwie troszke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) ASIU-mnie tez jest bardzo przykro ,ze przyplatała sie ta cukrzyca:(:(Tak jak piszą dziewczynki,musisz uważac na siebie ,dbać o Was:) Nie martw się na pewno wszystko sie ułoży :) MINIU-no,no, gratuluje ruchów:)to co poczułas to na pewno TO:) KIWI-w końcu się doczekałas komputerka:)jak kolor wyszedł,?? Ja tez jeszcze musze umyc okno w salonie i małym pokoju i pozawieszać firanki.Wczoraj tylko udało mi sie w sypialni umyć. Dzisiaj kupilsmy zywa choinke i parę bombek,więc pewno jak sie odrobie to za parę dni juz ja ubiorę.Kiwi jak samopoczucie przed usg??nie denerwuj sie wszystko ok:)na pewno PINIU-powysyłaj zdjatka choinki,ja tez jak bym miała juz wszystko porobione nie mogłabym sie oprzec i juz bym ubrała choineczkę:) Moj maz tez cos ostatni o szlafroku mowił,ale w koncu staneło na tym ,ze mu kupilam sweter i dorzuce jeszcze ostrza do maszynki. Uciekam na kolacyjke,pozdrawiam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIENKO--- ojej to faktycznie niezbyt milo:( no ale pamietaj ze juz bliziutko zobacz zaraz zleci grudzien bo swieta potem jeszcze 3 miesiace bo kwietnia juz sie nie liczy pare dni w ta czy w ta to nie ma znaczenia wiec wytrzymaj dla corci swojej!!!!!!! Ale wiem wiem latwo sie mowi ale jak cos jest nie tak to az sie nic nie chce:( ja robilam badania na posiew moczu i ciekawe co tam wyjdzie juz wyniki byly ale postanowilam ze odbiore dopiero jutro albo we wtorek bo nie chcialam sie denerwowac znajc zycie to na 100% bedzie cos nie tak ehhhhh ANIU--- porobie zdjecia porobie to na 100% wysle:) a Ty sie uwijaj i tez ubieraj a co:P hehehe bedzie juz pachnialo switami tym bardziej ze masz zywa to juz wogole:) Oki ide troche z mezulkiem czasu spedzic bo dzisiaj byl caly dzionek w pracy to buziaczki ASIU jeszcze raz trzymaj sie musisz byc silna jestemy z Toba wszystkie bedzie dobrze a raczej MUSI!!!!! to papapa dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Asiu, jak samopoczucie? Już lepiej? Piniu, czekamy na zdjęcie choinki:) Daj też znać, jak wyniki na posiew moczu. ale na pewno sa super. Aniu, boję sie strasznie jutrzejszego usg. Panika normalnie. co do włosów to jestem zadowolona z farby. Faktycznie bez amoniaku, bo nic nie smierdziało. Kolor granatowa czerń. Wyglądam jak wrona:) Miniu, ja w swojej sklerozie ogolnej zapomniałam pogratulowac Ci pierwszych ruchów. GRATULACJE!!!! Szybciutko wyczułaś. Spadam. Jutro ciężki dzień. Praca, potem lekarz. W między czasie mażz taą będą wieszać karnisz w duzym pokoju, ale do świąt juz nie zdążę kupić firaek. Przynajmniej karnisz będzie wisiał. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) Asiu jak na froncie?? a tak apropo frontu to mam pytanie bo tesciowa cos wspomniala ze jak chlopak sie urodzi to zaraz na drugi dzien trzeba go rejestrowac w wojsku :( nie wiem moze tak kiedys było ale teraz?? Ty masz doswiadczenie i wiesz jak jest... Kiwi o ktorej masz tego lekarza ?? mialam nadzieje ze rano i juz bedziesz cos wiedziec no ale coz , no i nie stresuj sie za bardzo, troszeczke mozesz ale bez przesady;) Cos zrobila męzowi ze sie tak zmobilizował?? he he Pinia , Ania czekam na zdjecia. Aniu a Ty tez gdzies teraz masz miec wizyte i USG ?? A ja chyba w nocy cos krzywo spalam bo teraz nie moge ruszac szyja tzn moge ale mnie boli;) he he odzwyczajam sie od spania na brzuchu;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu, mam na 17.30 i się boję:( A męża zawlekłam za chabety, bo do porodu trzeba jeszcze trochę rzeczy w mieszkaniu porobić. Przy niemowlaku bedzie trudno. A jutro Gdańsk City, o ile dziś wszystko bedzie w porządku na usg. Do później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę ,bo zaraz biorę się za mycie okna w duzym pokoju i mebeli w kuchni:( buu nie chce mi się. ASIU🌻 mam nadzieję,ze samopoczucie ok:)nie martw sie juz tym tak bardzo. KIWI-u Ciebie tez wszystko ok będzie łał i juz poznasz płeć ,ja dopiero w piątek-mam nadzieje,ze ja poznam:) No i zazdroszczę,ze jutro do Gdańska jedziesz,tez bym sobie pojechała:) MINIU-i jak ruchy nadal są,oj na pewno są:) U mnie to juz takie \'\'mocne\'\' sa,super uczucie:) PINIU-Ty pewnie odpoczywasz u mamci na kawce,wszystko masz juz porobione,ja mam nadzieję,ze do srody sie odrobie.Oczywiscie trzymam kciuki za badania.Ja swoj mocz chyba w srode oddam,eh mam nadzieję,ze po tym antybiotyku bedzie ok. To narazie :)Papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff padam na ryjek:( Jeszcze mały pokój,ale to na jutro sobie zostawię. A gdzie reszta się podziewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, odpocznij trochę:) Na pewno wszsytko błyszczy na glanc. Jezu, jak ja sie denerwuję. Cały żołądek mnie z nerwów boli. Mysle cały czas, czy zdrowe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja dzisiaj ranny ptaszek! juz wrocilam z lodzi bo dostlam zwrot podatku z USA 700$ i musialam do lodzi jechac bo oczywiscie w moim miesie wspanialam nigdie mi takiego czeku nie zrealizuja:( no ale w lodzi tez kiszka tzn nie calkiem bo zalatwia ale trzeba czekac 6 tygodni bo musza autoryzowac taki czek:( a ja myslalam ze od reki nam wyplaca i mielismy jechac do media markt i kupic kamere cyfrowa:P bo strasznie chce od pierwszych chwil moja (chyba NATALKE) bo non stop sie imie zmienia ale narazie jest NATALKA kamerowac zeby miala potem pamiatke no nic za 6 tygodni kupimy:) ANIU--- dzisiaj bylam tez u mamci jak worilam z lodzi ale na chiwlke na szybkiej kawce i zupce wiec mnie ominie gotowanie najwyzej pozniej cos tak na szybko zrobie. Jak domek blyszczy?? napewno tak!!! KIWI---nie stresuj sie tak bidulko bo z nerwow dzidzia sie odwroci i tyle bedzie wiec glowa do gory bedzie na 100% wszystko dobrze:) ASIU---jak samopoczucie?? glowka do gory napewno dasz rade zobaczysz trzeba tylko troche wiary!!! ja wiem ze to sie tylko tak mowi ale musisz wkoncu to dal dzidzi!!!! jestem z Toba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez w koncu wzielam sie za sprzatanie , ale to niestety dopiero poczatek:( a juz padam z nog Cos czuje ze jak tak dalej pójdzie to polowa rzeczy na smietniku wyladuje ....i dobrze bo nienawidze graciołow Kiwi jak tam po wizycie ?? Pinia fajny prezent sobie robicie , kamerka cyfrowa no no. A jakie imiona jeszcze bierzecie pod uwage ?? Aniu jak tam sprzatanko?? Ja wlasnie padłam jescze czeka mnie gotowanie obiadku i mycie naczyn i na dzis koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a ruchy czuje raz slabsze raz mocniejsze ale zazwyczaj wtedy jak jestem zgieta tak ze w brzuszku ma malo miejsca i sie wtedy wierci :) Dziewczyny nie wiecie czy łozeczka dla dzieci maja standardowe wymiary?? chcialabym sobie rozplanowac koncik dla dziecka ale nie wiem ile miejsca zajmie mi łozeczko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI--- a no taki prezencik ale juz w USA czyli rok temu chcielismy kupic kamere tylko takie jak chcielismy czyli z twardym dyskiem (bo nie chcemy na kasetki ani na takie male plytki) to byly jeszcze drogie i wkoncu nie kupilismy a teraz jak dostalam te pieniazki(tzn dostane za 6 tygodni) to szkoda je tak wydac bez sensu wiec kamera jak znalazl bedzie:) a co do imion to byly jeszcze propozycje Zuzia, Oliwia, Natalka, Amelka,Nikola ale jak narazie zostalo przy Natalce i sie nie zmienia wiec chyba Natalka bedzie ale nie mowie na 100% bo jak zacezlismy wybierac imie to co 2 dni inna propozycja byla. Kochane moje mi wlasnie dzisiaj jakas godzine temu przyszlo lozeczko i nosidelko dle mojej corci:) ja zamowilam lozeczko takie kojec turystyczne wiec nie bede wam robic zdjec bo wiem ze wszytkie jestescie przecziwniczki a ja wrecz przeciwnie:p Rozlozylismy je z mezem i wydaje mi sie ze jest jeszcze lepsze niz mi sie wydawalo jestem bardzo zadowolona jest stabilne i w slicznym rozowo-szarym kolorze (pastelowym) i nosidelko jest takie samo bo to ta sama firma baby design mozecie sobie wejsc na strone to popatrzycie co tam maja. Kapletujemy pomalu wyprawke bo nie chce sobie zostawiac wszystkiego na ostatnia chwile a pozatym na raz wszystko kupic to kasy tyle nie ma. A nie chcemy prosic rodzicow( chociaz znajac ich napewno dadza nam kaske) ale jak wiecie niedawno mialam slub wiec sporo pieniazkow to kosztowalo i rodzice kupili nam jeszcze mieszkanie my z pieniedzy weselnych nawet 1 zl nie dalismy wiec postanowilismy ze sami sobie kupimy wyparwke a i tak sie zwroci w becikowym:P no moze nie calosc no ale chociaz polowa! ANIU--- jak sprzatanie zakonczone?? Zaraz porobie zdjecia choinki i nosidelka to zobaczycie sobie to papapa ide herbatki sobie zrobic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-a gdzie tam,jeszcze jutro musze umyc okno w pokoju dzidziusia i wszystko będzie poroboine.Wiadomo,ze w sobotę jeszcze podłogi przemuje i tyle,nie bedę sie za bardzo wysilac ,bo nie mam na to sił:( Jej :)super,ze macie juz łożeczko,ja i tak poproszę o zdjęcie:) No my z męzem tez po Nowym Roku zaczynamy kompletowac wyprawke,zeby juz na marzec wszystko poszykowane:) KIWI-daj znac co u Ciebie? MINIU-a jak Twoje sprzatanko,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziewczynki oszaleje ze szczescia!!!! Sluchajcie moj maz poszedl do pracy na nocke i wyobrazcie sobie w malym pokoju lezy kartka pod nia koperta i na kartce bylo napisane dla mojej ukochanej zony:) otwieram a tam..... ehhhh karnet do salonu pieknosci na pedicure na manicure i do fryzjera:) :) :) :) :) jej mowilam mu kiedys ze chcialabym sobie zrobic taki dzien w takim salonie otworzyli u nas niedawno i on tam poszedl i mi zamowil na 21 grudnia. A i napisane jeszcze bylo prezencik przedswiateczny:) kurde chyba to ze nosze mu dzidzie to taki jest przeciez juz mi kupil prezent i to drogachny a tu jeszze takie cos!!! ojej szok!!!! Musialam wam to napisac bo taka szczesliwa jestem wiadomo jak dla kobiety wazny jest wyglad nie??? ps. zdjecia wyslane:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia bardzo ladne imionka macie powymyslane dla corki ... wlasnie ogladnelam zdjecia -sliczne to nosidełko naprawde (no i ja tez chce zdjecie łozeczka) a choina super zwlaszcza te aniolki slicznie wygladaja ;) My z mezem tez pomału przymierzamy sie do zakupów powazniejszych tzn musimy wszystko dokladnie rozplanowac i zrobic generalny remont pokoju dla dziecka A prezent ?? pomysłowy , najwspanielsze jednak jest to ze Twoj maz sam na to wpadł i zrealizowal (co nie czesto sie zdarza u współczesnych męzczyzn) Gratuluje faceta . pozdrowionka dla niego Aniu ja generalke zaczelam dopiero Przed swietami i tak pewnie wszystkiego co bym chciala, nie zdąze zrobic ale nie planuje gosci wiec sie tym nie przejmuje A jak nastroj przed piatkiem ??mam nadzieje ze Ty nie stresujesz sie tak jak Kiwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wyslam wam zdjecia lozeczka chociaz wiem ze i tak nie bedzie wam sie podobac albo ze jest niefunkcjonalne no ale jak chcialyscie to wam wyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, już po!!!! Nasza CÓRECZKA jest zdrowa i waży już 415 g!!!!! Ale jestem happy. Tak sie bałam. Nie mogę uwierzyc, ze córcia. Porównałam specjalnie zdjęcia usg mojej pierworodnej (tzn. tego wiadomego miesca) i są takie same. Zresztą, ostatnio koleżanka pokazywała usg chłopczyka i było zupełnie inaczej widać.Wiadomo, że na 100% będzie po porodzie, ale ja wierzę, że lekarz sie nie myli. Co do łożyska to nadal jest nisko usadowione, ale lekarz powiedział, że na razie to moze tak być. Piniu, gratuluję męża. taki prezent, ho, ho. Musi Cię bardzo mocno kochać:) Masz juz pomysł na fryzurę u fryzjera? Choinka przepiękna, masz kobietko talent. Śliczna! Co do łóżeczka, to najwazniejsze że Tobie sie podoba. A te nosidełko to może być jako fotelik do samochodu? Natalia, bardzo ładnie, podoba mi się🌼 Miniu, specjalnie dla Ciebie zmierzyłam łóżeczko mojej Olguni. Ma standardowe wymiary (firma Drewex) i mierzy: szer. 65 cm długość 124 cm. Jakie masz wrażenia jak się synuś rusza? Fajne uczucie, co nie? Aniu, to rzeczywiście możesz czuć się zmęczona. Okienko to jutro w mig przelecisz. Pewnie już sie nie możesz doczekać piątku? Oj, jestem bardzo ciekawa, kto u Ciebie w brzuszku siedzi. Asiu, co u Ciebie? U mnie karnisz w dużym pokoju powieszony. Teraz pozostaje jeszcze zakupić firanki, ale to juz po świętach. Przed porodem jeszcze tyle rzeczy do zrobienia (nie mówię tu o wyprawce, bo duzo rzeczy mamy po pierworodne)j, ale trzeba mieszkanie pomału wyposażać. A jutro wypad do Gdańska. Jedziemy sobie do Wrzeszcza do Gaklerii Bałtyckiej (jakaś nowa, największa w Gdańsku), bo jeszcze tam nie byliśmy. I obowiązkowo zaliczymy Sphinksa na shoarmę z serem:) Mam andzieję, że uda mi sie kupic spodenki dresowe dla Guni, bo od dłuższego czasu jakichś fajnych szukam. No, uciekam. Pa, pa, do jutra wieczorka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ######################################################## Uaktualniam ## asia-k--------Asia--------------23----------25---- ---- 114--06.04.08---79,6--82,6kg+3kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------24----- -- 119--11.04.08---47--53kg +6kg >>>C Kiwi79--------Kasia------------28-----------23---- ----127--23.04.08---54--56,5kg +2,5kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------22.----- --134--26.04.08---56--58,6kg +2,,6kg >>> ? mini55--------Agnieszka------26-----------18-------- 162--24.05.08---46-- 47kg +1kg >>> S morgan00----Karolina---------26-----------??---------? ?? --13.05.08---60--63kg +3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------25---- ---- 114--06.04.08---79,6--82,6kg+3kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------24----- -- 119--11.04.08---47--53kg +6kg >>>C Kiwi79--------Kasia------------28-----------23---- ----127--23.04.08---54--56,5kg +2,5kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------22.----- --134--26.04.08---56--58,6kg +2,,6kg >>> ? mini55--------Agnieszka------26-----------18-------- 162--24.05.08---46-- 47kg +1kg >>> S morgan00----Karolina---------26-----------??---------? ?? --13.05.08---60--63kg +3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi GRATULUJE he he ,jednak dobre mialas przeczucia co do coreczki . strasznie sie Ciesze ze wszystko ok bo normalnie sie stresowalam ze nic nie piszesz .. to Ty dzis wolne masz?? A Borysek sie rusza jak wtenczas .Wczoraj wieczorkiem dawal popisy ,cztery razy mnie tak mocniej kopną w brzuszek az tatus sie dziwił-czuł bo kazalam mu natychmiast przylozyc dłon. Niesamowite to naprawde ;) Aniu tos Ty jedna sie ostała , ale w piatek masz USG i zobaczysz pewnie juz płec i pewnie corke bo ją sie pozniej dostrzega:):):) I wyjdzie ze moj Borys to jedyny chlopak w tym towarzystwie nie liczac syna Asi ;) Piniu bardzo ladne to łozeczko , super kolorki (mimo iz nie lubie rozu to taki roz z szaroscia slicznie wyglada) no i masz od razu przewijak super sprawa ... Ja owszem jestem za tradycyjnym drewnianym ale ja wogole lubie drewniane rzeczy ( w koncu corka stolarza jestem) ale i tak bardzo mi sie Twoje łozeczko podoba i nosidelko Kiwi dzieki za zmierzenie łozeczka , bede juz mogla wstepny plan kącika rozrysowac. No i jeszcze raz GRATULACJE . :):):):):):):) Asiu daj znac co diabetolog powiedzial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! KWI---GRATULUJE twoje marzenie sie spelnilo:) hehehe to jak tak dalej pojdzie i ANIA bedzie miala coreczke to same dziewczynki na kafe u nas kroluja z jednym RODZYNKIEM:P Kiwi no chyba z tym mezem to faktycznie:) mowie Wam taka niesposdzianka ze szok to naprawde duzo dla mnie znaczy bo On wie jak ja lubilam zawsze przed ciaza latac na paznokcie i do fryzjerka:) a co do fryzury to mam zamiar sobie pasemka zrobic jak za dawnych czasow:) i pocieniowac zeby sie ladnie ulkadaly napewno efekt Wam pokaze jak wroce z tych zabiegow upiekszajacych:) ANIU--- jak tam wzielas sie juz za dalsze sprzatanie?? czy dalej odpoczywasz po wczorajszym?? ja wlasnie wstalam napije sie herbatki i jade z mezem do tesciow moze pozniej na miasto skocze:) OKI to zmykam ja mam jutro wizyte u lekarza ale bez USG tylko samo badanie no ale strach przd tym posiewam jest:( ehhhh snilo mi sie dzisisaj ze wyniki byly zle i tak bardzo plakalam:( :( :( ehhh ehhh nie chce nawet sobie przypominac tego snu!!!! Milego Dzionka do pozniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) KIWI-bardzo sie cieszę,ze spełniło sie Twoje marzenie i będziesz miała druga córcie:):)Najwazniejsze ,ze jest zdrowa i juz tyle waży;) Ano Wy juz wszystkie wiecie ,kto mieszka w brzuszku a ja jeszcze nie:( jakoś tak dziwnie się czuję:(depresyjnie.Mam nadzieję,ze moje dzieciątko zrobi mi prezent na Swieta i sie \'\'ujawni\'\'.No ,ale nie mysle juz tak o tym,bo pupka sie odwróci i dopiero będzie.Najwazniejsze,zeby bylo zdrowe.To jest priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-choinka przesliczna :):)i te aniołeczki-laleczki masz co mi sie tak podobaja:):) Łóżeczko i nosidełko tez bardzo fajne,tak jak pisze KIWI to Tobie ma sie podobac i mezowi,bo to Wasze dziecko bedzie,a i kolory śliczne;) Męża masz widac na kilometr zakochanego w Tobie,super niespodzianka:) Bede nieskromna ,ale ja tez mam kochanego :P:P MINIU-super,ze Borysek daje znac o sobie,moje malenstwo tez kopie,pływa ,rusza sie ,coraz mocniejsze sa te ruchy:):) IDę dalej sprzatac,u mnie wrecz przeciwnie beda goscie,Wigilia jest u mnie na gorze,w naszym mieszkanku.Bedzie moja mama,siostra z mezem i tesciowie.Z tym,ze gotowac będzie tesciowa ja Jej pomogę,ja tylko nakryje do stołu i udekoruje wszystko. W pierwszy dzien swiat jest impreza na dole z okazji 50ur.mojej tesciowej i rocznica ich slubu,wiec kuzyni z zonami beda na gorze znow u Nas wiec troche sie nabiegam:) ASIU_daj tez znac co u Ciebie??my tu wszystkie martwimy sie o Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nic sie nie martw napewno dzidzia pokaze co ma miedzy nogami... a ze sprzataniem i imprezami nie zazdroszcze zwlaszcza ze jak widze nastapiła kumulacja ;) A o ktorej masz ta wizyte w piatek?? ide zjesc drugie sniadanie i sprzatam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyneczki!!!!! ANIU--- mnie tez czeka prasowanie poscieli:( buuu i tez mi sie nie chce ale chyba jutro za to sie wezme:( ciesze sie ze podoba sie choinka a te aniolki to na allegro zamowilam mowilam Wam kiedys po 1,89 sztuka. Ja mam tylko 10 ale wsumie wystarczy no ale na wieksza choinke to pewnie wiecej potrzeba ale na mojej styknie:) Nic nie kupilam bo wkoncu nie poszlam na miasto a nie przepraszam kupilam biala nitke i szpilki bo niemialam ale to wszytko dla dzieciaczka nic nie kupowalam. MINIU--- no to bedziecie miay dwie urwiskow malych:P ale przynajmniej bedzie bardzo wesolo w rodzinie:) super moja Natalka to jak narazie bedzie najmlodsza bedzie miala kuzyna ale rok starszego od siebie. KIWI--- ja wycieczka do Gdanska?? Zazdroscimy ci z ANIA tego wyjazdu nie Aniu???? super porob duuuuzo zdjec. ASIU--- i jak tam?? cos wiesz wiecej?? pisz martwimy sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okna nie umyłam ,bo nie umiałam odkrecic karnicza,zeby zdjąc firankę:P(tak mam założoną,ze trzeba go odkręcic) a teraz jak juz przyszedł mąż to jest za ciemno.Dzisiaj mi tylko zdejmie te firanki,a jutro umyje. Upiekłam sobie za to piersi z kurczaka z frytkami:P tak sie najadłam ,ze ruszać się juz nie mogę:) Teraz czeka prasowanie mnie pościeli buuu. KIWI- i co tam słychac w Gdańsku??zakupy jakieś porobione?? PINIU-a u Ciebie?? pewnie na mieście cos kupiłaś swojej laluni:) MINIU-no ja wizyte mam przed 17 .Jej tez się troche stresuje:( Ale tak bardzo jej się nie moge juz doczekać.Juz bym chciała mieć to usg za sobą. Uciekam prasować i wstawic kolejne pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×