Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

ASIU,KIWI mam pytanie do jakiego momentu,ilu miesięcy kapie sie dziecko w wanience,tzn.chodzi mi o to od kiedy mozna kapac w normalnej wannie,hmm wydaje mi sie,ze chyba dopiero wtedy kiedy dziecko stabilnie siedzi??no nie wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, my kąpaliśmy jakieś 7 miesięcy. Jak dziecko już dobrze siedzi to wygodniej kąpać w wannie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi mi sie najbardziej podobaja kolory 13 i 15 ale to chlopiece sa... te co ty typujesz tez nie sa takie do konca dziewczece... nie wiem sama chyba o tym pozwole juz mezowi zadecydowac pod warunkiem ze nie wybierze jakiegos szczegolnie szkaradnego... ja sie zdecyduje na wersje 3 kolowa choc ta wersja tak naprawde nie jest 3 kolowa bo z przodu sa 2 kola i to duze (na zdjeciu tego tak dobrze nie widac) a poza tym one sa dosc szeroko rozstawione i wozek jest baaaaardzo stabilny nie ma mowy o wywrotce... dla mnie jedna z najwazniejszych rzeczy w tym wozku jest to ze jest on bardzo wysoki... aniu masz racje z tym kapaniem w wannie... ja swojego marcina kapalam w wannie dopiero jak dobrze siedzial... z tym ze u mnie to szybko bylo bardzo bo juz w wieku 6 miesiecy moj marcin sam siadal i siedzial... robil to co prawda w bardzo przedziwny sposob bo zeby usiasc musial sie najpierw obrocic na brzuch nastepnie z tej pozycji podciagal nogi pod siebie i siadal... no coz ale kazdy sposob jest dobry wazne ze skuteczny byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dzieki KIWI,bo tak się wlasnie zastanawiam czy ta wanienka z IKEI nie będzie za jakis czas za mała,bo ona ma dno o dł.55cm tak jak PINIA pisała i nie wiem czy za jakis miesiąc np.nie bedzie za krótka dla dziecka tzn.czy bedzie malenstwu i nam wygodnie.Sama nie wiem? HMM ,ale z drugiej strony te tradycyjne wanienki maja podobne wymiary chyba.No nic poszukam moze tych wymiarów. No i ta z IKEI jest ładniejsza i z tą gumką antypoślizgową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Asiu jej ,ale sie nagimastykował przy tym,przeciez chyba tak jest trudniej siadac,no no,ale 6 mc to bardzo wczesnie.Spryciarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu nie wiem czy trudniej jemu tak bylo wygodnie... on wogole robil rozne dziwne wygibasy... np. jak mial ok 4 miesiace niecale to mu bylo wygodniej lezec na lokciach i na kolanach niz na brzuchu poprostu i miec wolne rece np... kiedys jak bylismy u innej lekarki bo nasza byla na urlopie to nas ta inna chciala do neurologa skierowac bo jej zdaniem za bardzo sie prezyl... nasza lekarka powiedziala ze on sie nie prezy tylko jest bardzo silny i juz by chcial sie przemieszczac i dlatego tak kombinuje... a ja sie nie boje zalozenia krazka bo to podobno nie boli a poza tym ja sie bolu nie boje (mam wysoki prog bolu i zadko kiedy mnie cos naprawde boli)... boje sie tylko zeby za pozno nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,a my w końcu mamy w kuchni załozona wentylację miejmy nadzieje,ze teraz juz nie będzie jako tako wilgoci,no ale po drugie i tak musimy zbierać kasę,zeby ocieplic na wiosne najzimniejszą ścianę domu,a koszty sa nie małe,nietsety:(Chociaz jedna narazie. A Wam jak mija sobotni wieczór -PINIU?? Nie było Cie dzisiaj.:( Aha i przed chwilą mój mąz cos tam naprawiał w komputerze ,ale jak stwierdził długo może nie pociągnąć.Normalnie same wydatki??czy Wy tez tak macie:(? czasami?? Grunt to głowa do góry i do przodu:) Uciekam na kolacyje,ja pomyłam podłogi po tym kłuciu ściany ,bo to kurzu wszędzie ,a mężulek ja właśnie robi. ASIU-nie martw sie na pewno nie jest za pozno na załozenie,bedzie dobrze:):) No to papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! No dzisiaj sie opuscialm a widze ze tutaj taka dyskusja o wozkach i wanienkach wiec ANIU--- dzisiaj bylam w sklepie i znowu upolowalam ubranka dla mojej Natalci wysle jutro bo zrobie zdjecia i patrzylam na takie tradycyjne wanienki i tak z iekawosci spytalam pani ile ma wanienka to powiedziala ze ok58cm dno wiec o 3 cm wieksza i w srodku dno ma takie oplywowe ksztalty wiec podejrzewam ze dzidzia w takiej wanience lata jak chce ale oczywisce kazdy ma swoje zdanie wiec przemysl sobie mi wydaje sie ze wanienka bedzie super ale wyjdzie w parktyce. A co do wozka to bylam zdiwiona ze taka cena no ale bez nosidelka bo juz mam ale ma taka funkcje ze mozna nosidelko zalozyc na niego wiec moze dlatego taki tanszy niestety nie wysle wam zdjecia bo to w sklepie widzialam a nie na necie wiec jak kupie to zrobie fotke. ASIU---trzymam kciuki za jutro oby wszystko sie udalo i bylo dobrze MINI---ten wozek co ty wyslalas t ten co ja widzialam bardzo podbny ale cena twojego mnie zaskoczyla dla mnie to poprostu jakas kosmiczna cena strasznie drogo :( KIWI---widze ze polujesz ostro na ubranka rozowe:) sliczne ja dzisiaj tez kupilam spodenki takie sztruksy, sukieneczke z takim kotkiem i pajacyk w rozowiutkim kolorku jutro wysle.Byo troche takich rozowych rzeczy ale male romiar 56 a ja juz tego mam wiec nie chce kupowac wiecej a takiech w rozmiarze 68 i 62 malo:( no ale jeszcze jest czas A co do kapletowania wyprawki to ja tez juz mam sporo tzn lozeczko, nosidelko, wanienke, kocyk i podusie moze byc do wozka moze do lozeczka, ubranka w rozmiarze 56 i 62 wszystkiego po trochu jeszcze od kolezanki mam dostac wiec narazie starczy, teraz rozgladam sie za kolderka i karuzelka wyliczylam ze bez wozka oczywiscie na wyprawke musze wydac 600zl no i nie liczylam w tym kosmetykow wiec jeszcze trche dojdzie no ale juz to co najwazniejsze mam wiec teraz juz z gorki bedzie. Oki zmykam bo sie rozpisalam jak szalona:) do jutra milej niedzielki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, pewnie wszystkie juz chrapiecie o tej porze. Tylko ja na posterunku po nocy, jak zwykle:) Aniu, ja myslę, że te wanienki to wszystkie podobne wymiary mają i do pół roku spokojnie starczą. Dobrze, że już Wam wentylację zrobili. Ocieplaniem ścian sie nie martw, na pewno jakoś uzbieracie pieniądze. Wiosna bedzie ciężka finnansowo też dla nas. W styczniu musimy zrobić przegląd auta (tysiak jak nic), potem ubezopieczenia mieszkania i samochodu, wózek. Ach, wolę nie myśleć. Byle do wrzesnia, wtedy kończymy spłać kredyt samochodowy i powinno być lżej. Asiu, nic sie nie martw, już lada moment będziesz mieć założony krążek i odżyjesz. Olga też zaczęła siadać w wieku 6 miesięcy, chodzić w wieku 10 miesięcy. Tylko nie mów, że Twój Marcin też??? A kolor wózka to faktycznie niech mąż wyberze, jak sie nie możesz zdecydować. Mężczyzna szybko zazwyczaj wybiera, byle jak najprędzej wybyć ze sklepu:p Piniu, to Ty masz już prawie całą wyprawkę skompletowaną. Koniecznie podeślij zdjecia ubranek. Wyprawka kosztuje, niestety, i to niemało. Mini, co u Ciebie? Zrobiłam dzis wielkie przetrzeoanie ciuchów po Olce u mojej mamy. Tyle sie tego zebrało, że hej. Część wywaliłam do PCK, a resztę wzięłam do domu i upchałam do wielkiej reklamówy. W komodzie pochowałam rzeczy do rozmiaru 86. Na szczęście teraz będę juzsie pozbywac za małych rzeczy, bo więcej dzieci na razie nie planuję, to nie będę mieć zawalonych szafek. sporo mam juz z ubranek, najwięcej pajacyków. Muszę jeszcze kupić trochę body 68, 74, jakieś kaftaniki. z większych rzeczy to mam pościelki po Oldze (3 komplety), łóżeczko (materac trzeba nowy kupić), kocyki. Brakuje mi wózka, fotelika, karuzelki, rożka, przewijaka... Dziewczyny, też tak szybko tyjecie? Bo ja jestem podłamana trochę:( Ile średnio przybywacie na tydzień? Zmykam, poszparam jeszce po allegro kapci dla Guni poszukać. Pa!😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej cos spac nie moge ..... od piatej juz czatuje na poranek;) Zmobilizowałam w koncu meza i zaczynamy remont:):):). Musimy odmalowac sciany w salonie i całkowicie wyremontowac pokoik dla dziecka .. Na razie dziecko nie bedzie z niego kozystac ale przynajmniej postawie sobie tam suszarke i deske do prasowania .. Wybieramy sie dzis po panele maz wypatrzył wczoraj jakies tanie za 17 czy 18 zł . Zwykłe ale narazie na niezwykłe nas nie stac a pozatym do pokoju dzieciaczkowego takie wystarcza. Pewnie i tak oprocz tego rzucimy tam jakis dywanik.. Zastanawiam sie tylko w jakim koloze pomalowac sciany. Chyba zielony bo niebieski odpada . a moze wy macie jakies propozycje?? Kiwi zaufanie do tesciowej mam srednie ale zaoferowała sie nam kupic wiec takiej propozycji odzucac nie bede :). Ona ma przynajmniej doswiadczenie i wie czym sie kierowac przy wyborze wozka A wczoraj jak dzwonila to pytala sie jaki kolorek by nas interesował he he :D. ogolnie dobra z niej kobiecina tylko ma trudny charakter;) Aniu ja dostałam wanienke od bratowej i rzeczywiscie jest duzo wieksza od tej z ikei ma około 80cm (dlugosc dna) Choc nie wiem czy ta mniejsza nie jest poreczniejsza poprostu . Sama zastanawiam sie czy sobie jeszcze na poczatek takiej mniejszej nie kupic w koncu nie jest to duzy wydatek Asiu ja chyba tez mam wysoki prog bolu (mam nadzieje) ale i tak panicznie sie go boje :) a jak powiedział ktos madry strach przed cierpieniem jest gorszy niz samo cierpienie :)Trzymam dzis za ciebie kciuki . Moze od razu zrobia Ci badania i powiedza co jest przyczyna tego krwawienia... Pinia przesylaj zdjecia . Ja puki co mam juz sporo ubranek zwlaszcza na te trzy pierwsze miesiace ale pewie jak bede na grzemarku to nieomieszkam zakupic jak bedzie cos atrakcyjnego . A co do wozka to wysłalam pierwsze lepsze zdjecie jakie znalazłam a cena rzeczywiscie powalajaca . Ja tez liczyłam wstepnie wyprawke och sporo wydatkow przedemna... Kiwi ja ostatnio jak weszłam na moja wage to zobaczyłam 50kg. Aczkolwiek do konca tej wadze nie wierze bo ostatnio jak 48 pokazywała to u lekarza z butami zimowymi wyszło mi 46,6:( . zobaczymy okaze sie w srode bo ide do lekarza . a tak swoja droga to wolalabym tyc rownomiernie bo jak teraz waga mi podskoczy to moga pojawic sie rozstepy niestety. Liczyłam sobie na specjalnym kalkulatorze i juz powinnam wazyc jakies 52 kg . Ale zauwazyłam ze dupa mi urosla majtki mi sie wzynaja :( nie wiem czy kupic wieksze czy jakies inne . ktoras kiedys wspominala o bokserkach?? doradzcie cos dobre kobiety... Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini waga sie nie przejmuj ja za to waze za duzo... hehe kiwi dokladnie tak!!! moj marcin zaczal chodzic jak mial 10 miesiecy... niestety byl bardzo ciezki (wazyl 12 kilo ponad) i nogi mu sie krzywe zrobily strasznie i mial takie na beczce prostowane i nie mogl zlaczyc nog w kolanach... strasznie sie przestraszylam ze bedzie mial takie krzywulce ale mu sie wyprostowaly naszczescie... musze skaner skombinowac zeby zdjecia malego poskanowac jak byl maly bo wtedy jeszcze mielismy aparat analogowy nie cyfrowy i nie mam ich na kompie tylko na papierku... a moze mi sie uda zdjecie ze zdjecia zrobic... zobacze... jak sie uda to wam wysle te jego smieszne krzywe nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) Komputer jeszcze sprawny ,ale długo nie pociągnie chyba.Maz twierdzi,ze poszła chyba płyta,wieczoremj edziemy do kolegi pozyczyc Jego kom.i wtedy sprawdzimy co z Naszym. Chyba rzeczywiescie zdecydjue sie na ta wanienke z IKEI bo wymiary sa podobne,a poza tym dzieciątko nie bedzie \'\'latac\'\' po tej zwykłej,no i jest po prostu ładniejsza.:) Jej ,ale Wy juz macie dużo rzeczy dla malenstwa,my po Nowym Roku tez ostro bierzemy sie za kompletowanie wyprawki,zeby w kazdym miesiacu cos kupic. PINIU-czekamy na zdjecia ubranek:)Sumka rzeczywiscie nie mała:( a ja jeszcze musze sobie kupic szlafrok,koszule nocna taka do karmienia ,biustonosz do karmienia wiec kasa tez nie mała na to pojdzie,ale co tam:) KIWI-oj ja tez tyje i juz sama nie wiem czy to jeszcze po swietach mi tak zostało :Pczy po prostu zaczynam gwałtownie tyc;) MINIU-a moze zólty pokoik ,my własnie taki mamy,a raczej taki piaskowy kolor,zielona mam kuchnie :P ASIU-jak u Ciebie ?na pewno wszystko w porzadku:) Zmykam na drugie danie:) MIłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po zakupach:)Kupilismy panele i widzialam na wyprzedazy sliczne plytki do kibelka (i lazienki) biale w delikatne biało -szare kwiatki ach szkoda ze jestesmy zadluzeni bo bym sobie je kupila:( Asiu waga sie bardzo nie przejmuje dopuki lekarz mi nic nie powie to sie zamartwiac nie bede . Jednak zawsze to troche niepewnosci czy aby napewno dzieciaczkowi to nie zaszkodzi:( A zdjecia chetnie obejze. Ja bym chciała Twojego Marcinka na roznych etapach rozwoju bo nie mam wyobrazenia jak wyglada dziecko w wieku 3 miesiecy a 6 np Aniu ja własnie gotuje obiadek (zupke fasolkowa drugi raz teraz debiutuje z czerwona) A my mamy zolte sciany w kibelku i lazience a pomaranczowe w pokoju. chcialabym dwu-kolorowy moze rzeczywiscie zółty z pomarancza np albo z zielonym:) A myslalam tez o niebieskim (blekitnym ) z ciemno brazowym > Ale maz mowi ze niebieski odpada :( Na szczescie mam jeszcze troche czasu na przemyslenia Widzisz Aniu wspomnialas o bardzo waznej rzeczy jaką jest wyprawka dla mamusi. tez juz trzeba o tym pomału myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, ale senna niedziela. Niedawno wróciliśmy ze spacerku i teraz siedzimy sobie i odpoczywamy. Asiu, Ty pewnie już w szpitalu. Trzymam kciuki!!! Chętnie też obejrzę zdjecia Marcinka:) A nóżki jak, wyprostowały mu się? Mini, to fajnie, że zakupy się udały.Odświeżycie mieszkanko i będzie od razu przyjemniej. Ja też jestem za żółtym kolorem do pokoju dziecięcego, ale takim żywszym. Moja Olka ma i fajnei to wygląda. Dotego montuję jej teraz czerwone dodatki. Niebieski to nie bardzo dla dziecka. Piniu, czy ja dobrze zrozumiałam, że szerokosc dna w wanience wynosi 31 cm? Aniu, wyprawka dla mamusi równie ważna. Choć ja to chyba nie mam co kupować, nic mi do głowy nie przychodzi. Koszulkę do karmienia mam z poprzedniej ciąży, ale i tak jej nie używałam. Może wkładki laktacyjne? Co do wagi, to ja sie boję, że za szybko przybieram. Wyczytałam, że w 2 trymestrze powinno się tyć 0.5 kg na tydzień, a ja tyję więcej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! wieczorkiem ale jestem:) Nie zapomnialam o wyprawce dla siebie juz mam koszule do karmienia i ciapki do szpitala w kolorze takim jak koszula:) szlafrok, dostalam od kolezanki majtki poporodowe bo nie zluzyla jednej paczki, mam tez podklady poporodowe a pozniej kupie jeszcze wkladki laktacyjne i jeszcze pare dupereli ale juz wiekszosc mam:) KIWI---wozek super ale uwierz mi moi znajomi co maja kolo mnie dzialke maja dokaldnie taki sam (inne kolory) i mowia ze bardzo niewygody w prowadzeniu po trawie to juz masakra na chodniku tez sie zacina wiec jak chcesz mowie tylko co wiem bo akurat sie ich pyatalm ile kosztowal i gdzie kupili bo mi sie podobal ale mi odrazili bo naprawde niewygony. podobno te z wiekszymi kolkami sa lepsze ale wybor nalezy do ciebie! pozatym super jest fajne kolory ja mam zamiar kupic zielony:) ANUSIU--- na 100% jak kupisz ta wanienke to bedziesz zadowolona:) jak tam niedzielka minela?? ja leniuszkowo:) ale co tam mam prawo jeszcze tylko 3 miesiace:P MINIU---to super ze zakupy udane ja tez proponuje zolty kolor taki cieply i przytulny ja mam taki duzy pokoj i bardzo dobrze sie w nim czuje. ASIU---jak zabieg wszytko super sie udalo?? jak tam bolalo?? napisz koniecznie bo sie martwimy. AHA MUSZE WAM POWIEDZIEC ZE DOSTALAM DZISIAJ OD MEZA SIOSTRY TAKIE NOSIDELKO CO SIE NA BRZUSZKU MOSI DZIDZIE ALBO MOZNA TEZ NA PLECACH NOWIUTENKIE BO DOSTALI TEZ OD KOGOS ALE NIE UZYWALI BO BYLO JUZ ZBYT POZNO I JESTE NOWIUSI I JESZCZE DOSTALISMY BECIK ZAWSZE SIE PRZYDA OBIECUJE ZE JUTRO POROBIE ZDJECIA BO DZISIAJ NIE BYLO JAKOS KIEDY. TO DO JUTRA TRZYMAJCIE SIE PAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... ja juz po wszystkim... nic nie bolalo i nic nie boli choc sie zastanawialam jak to jest ze taki wielki krazek sie tam zmiescil a ja go nawet nie czuje... kupilam dzis kilka sztuk body i taki ala spiworek ale wysle wam zdjecia jutro bo dzis juz mi sie nie chce... kiwi moim zdaniem ten wozek jest bardzo malo wygodny bo ma male kolka, amortyzatory tez nie robia wrazenia jakis szczegolnie skutecznych poza tym ma tragicznie niewygodna raczke taka jak przy parasolkach najczesciej jest... jak mialas parasolke to wiesz o czym mowie... jutro rano do diabetologa jade... wiecie co mierzylam sobie dzis cukier u mojej babci po godzinie od jedzenia i mialam 88 a norma jest od 100-140... wiecie co ja mysle ze nie mam tej cukrzycy wcale tylko sie w laboratorium pomylili... pomierze sobie przez jakis czas cukier jak jutro dostane ten glukometr i sie zobaczy... powaznie jakos nie chce mi sie w ta cukrzyce wierzyc... to do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, to super, że juz masz krążek. Szybko Ci założyli, myślała,, ze to sie zostaje dłużej w szpitalu, jak przy założenia szwa. Czujesz go w ogóle? 88 to noramlny wynik cukru. Może faktycznie nie masz żadnej cukrzycy??? Trochę mnie zmartwiłyście tym wózkiem Chicco, bo myślałam, że juz cos fajnego znalazłam. A tak dalej poszukiwania. Na razie pozytywne opinie słyszałam tylko o wózkach Graco. Trudno mi znaleźć wózek, który by miał wszystko co chcę. Dzis mąż wynalazł imie dla małej: Lena. Mojej mamie by sie spodobało, bo mnie chciała tak kiedyś nazwać. A ja cały czas myślę o Nadii, żadne inne nie pasuje mi do Niuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kiwi ty jak zwykle po nocy;) dzieki za informacje o bokserkach -nawet niedrogie po 10 musze sobie pare sztuk zamowic. Zreszta na chlodniejsze dni sie przydadza :) Wozek super , mnie osobiscie bardzo sie podoba ale niestety nie mam takiego doswiadczenia jak Asia i pewnie tez bym sie niem zachłysla . Moze to dobrze ze tesciowa jednak nam kupuje ..... Pinia to ty juz widze z wszystkich stron prawie przygotowana .. Kurcze ja to mam tylko klapki i jedna koszulke nocna taka rozpinana na cyckach. No ale ja w zasadzie rodze planowo duzo pozniej niz TY:) Asiu super ze nie bolalo a najbardziej sie ucieszylam ze z ta cukrzyca to moze byc pomylka :D. Wszak jak wiem z doswiadczenia pomyłki w sluzbie zdrowia sie zdarzaja . Daj znac co diabetolog powiedzial A Kiwi Lana bardzo fajne imie jak Milena i jak Nina he he tez sie nad nimi zastanawialam ale Nadia tez bardzo fajne . Miałabym dylemat :) A u mnie remont trwa wlasnie znajomy zakłada nam wodomierze . salon juz prawie odswierzony ale chyba trzeba bedzie jeszcze raz pomalowac bo przeswity jakies wylarza a potem juz pokoik dzieciaczkowy. Zółty bardzo mi sie podoba ale jakos do konac nie jestem do niego przekonana moze dlatego ze bardziej mi do dziewczynki pasuje . A mezowi tez bardzo sie podoba i dlatego bede miec teraz niemały dylemat.. Syf w domu jest okrutny no coz remont ma swoje prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu, to ekspresowo zprganiowaliście sobie remont. Macie znajomych fachowców? Bo teraz znaleźć kogoś sensownego graniczy z cudem. Żółty kolor moze byc też dla chłopca, tak mi sie wydaje. Widze, że masz podobny gust do mojej mamy. Jej typy do Lena, nina, a dla chlopca Borys:) Ja od Leny wolę już Ninę, tylko mi się kojarzy Nina-słonina. Już bardziej mi sie Olena podoba, Nadia i Natalia. A mąż jeszcze Dagmarę wymyślił. Oj, ciężko będzie z imieniem. Ja dziś w pracy. Uwijam się jak mogę, bo im wczesniej skończę, tym prędzej mogę iść do domu. Tyle, że koniec roku to wariacja. Do tego inwentaryzacja. A wieczorem do znajomych na imperkę:) Dobra, uciekam. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wam. ASIU-no to całe szczęscie masz juz to za soba i przynajmniej teraz jesteś spokojniejsza.:) No i najwazniejsze,ze nic Cie nie bolało i nie boli. KIWI-o tak,tak NADIA to mój typ:),jak będę wiedziała (a mam nadzieję,ze będę wiedziała przed porodem jaka płeć),ze urodze dziewczynke tak Jej właśnie dam na imię:):)Chociaż nie za bardzo podoba sie mojemu mężowi ,bo twierdzi ,ze za Ruskie hehhe. A jak chłopczyk to ostatni chodzi mi po głowie Antoś z tym,ze mojego męża dziadek tak miał na imie i On juz nie za bardzo chce dac tak na imię. PINIU-Ty to juz normalnie mozesz rodzic :Dwszystko masz prawie :)ja o ile orientuje sie co dla maleństwa jest potrzebne ,tak dla siebie poza koszula, kapciami to za bardzo nie wiem co ??na pewno majtki-ile sztuk hmm??podkłady poporodowe. MINIU-co do brudu i kurzu:)ja cos o tym wiem,Nam remont skonczyli we wrzesniu a do tej pory \'\'wyłazi\'\' jeszcze kurz np. spod paneli. Mojego maleństwa teza jest pokoik żółto-piaskowy. CO do wózków to ja sie w ogóle na tym nie znam dobrze ,ze mamy dostac od kuzynki więc problem Nam znika. Mam tez pare nowych body,moja siostra kupiła Maleństwu wiec postaram sie zaraz wysłać.Mam nadzeiję,ze odnajde sie w tych kablach,bo komputer jest powiedzmy lekko w częściach:),dzisiaj ma byc jeszcze cos w nim majstrowane przez męza. Chociaż juz rozglada sie za Nowym :P bo nie wiadomo czy zmodernizowac ten czy po prostu nowy kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej własnie wymyłam podłogi uff . Kiwi fachowca musielismy zanlesc tylko jednego - wodomierze nam zamontował a to akurat znajomy mojego męza . A pozatym do malowania pokoju ( w zasadzie dwoch scian) nikogo nie potrzebowalismy -maz je wymalowal. Trzebabylo je odswierzyc bo juz byly brudne . Teraz maz sie wziął za szpachlowanie scian w pokoju dzieciaczkowym . Panele tez sam połozy bo potrafi wiec w zasadzie tylko czasowo jestesmy ograniczeni bo pracuje calymi dniami :(. Aniu no moze warto zainwestowac w nowy komputer?? Zobaczycie zreszta co sie wam tam w nim podziało.. Ach te remonty w zasadzie to generalka czeka mnie na wiosne jak pokój dziceiaczkowy ,maz skonczy... A ja dzis wybralam sie na grzemarki i kupilam pare fajnych ciuszkow dzieciaczkowych ,porobie zdjecia to zaraz wam przesle ... Milej zabawy sylwestrowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslałam :) czekam na wasze zdobycze A dzis o pólnocy Borys zaczyna piaty miesiac kalendarzowy (zakładam ze do poczecia doszło 1wrzesnia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w NOWYM ROKU :):) MINIU-my tez wczoraj ledwo do północy dotrwalismy,ale dalismy rade,połozylismy sie po 1 a dzis rano wstalismy po 12 :) Miniu wózek z linka bardzo mi sie podoba,nawet powiedziłabym,ze jest taki dziewczecy:)ale co do funkcjonalnosci i praktyczności to nie mam pojęcia. Na pewno trzeba zwracać uwage na dobór kól,zeby były \'\'sprawne\'\' dały radę krawęznikom :)no i wygodny dla maleństwa.Pewnie jest jeszcze wiele rzeczy o ,których nie wiem;) Ubranka przesliczne:)az nie do pomyslenia,ze takie ciuszki mozna kupic w szperaczku.:):) KIWI-jak po imprezie?? PINIU,ASIU-a jak Wam minął Sylwester??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do komputera,to on jeste jakis dziwny teraz chodzi bez zastrzezen,a nic w nim wczoraj nie było ruszane:D Ah te rzeczy martwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu to widze ze pobalowalas.. a zadowolona jestes?? A ten wozek to nie kolor mi sie podoba tylko fason a kolor to ten braz bardziej jak mialabym wybierac bo ten jasny to rzeczywiscie bardziej dziewczynkowy:) To co z tym kompem w koncu?? sprawdzaliscie go wogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAPPY NEW YEAR!!!!!! czesc dziewczyneczki ja tez wstalam niedawno bo pobalowalam ale do 2.00 bylismy u znajomych i jeszcze na dodatek ja musialam autkiem wracac bo maz.... :P Ale imprezka sie udala bardzo milo bylo ale powiedzilam ze za rok sobie odbije i ide gdzies na sale pochulac:) ANIU---to dobrze ze komp dziala wiec moze narazie nic z nim nie robcie. to tez pochulalas co:P hehehe ciezko z brzuszkiem ale co tam:) przynajmniej sie wystroilam:P nawet maz mi torebke na wczorajsza okolicznosc kupil:) heheh taka z cekinami srebrna zeby mi do zegaraka co na gwiazdke mi dal pasowala:P hehehehe MINIU---nie wiem nie jestem znawczynia w tym temacie ale wydaje mi sie ze wozek nie jest zbyt dobry tzn chodzi mi o kolka bo reszta super ale kolka male bedzie ci ciezko pchac mam opinie 3 osob co do wozkow na takich malych kolkach i ani jedna nie jest pozytywan wszystkie osoby mi odrazaja takie wozki ale jak mowie nie jestem znawca. Choc z tego co widzilam Asia tez pisala do Kiwi ze ten co ona pokazala (a podobny do twojego) ze malo praktyczny wiec przemysl sobie. No chyba ze meza zagonisz do pchanaia to luzik moze byc z malymi kolkami:) Aha zaraz wylse zdjecia moich oststnich lupow i tego becika co dostalismy bo tego nosidelka to musze meza zagonic zeby zalozyl bo takto nic nie widac na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×