Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Moja siostra dzis byla na USG i lekarka jej powiedziala ze chlopak na 100% tak wyrazniutko bylo widac wszystko . he he ciesze sie strasznie bo beda w tym samym wieku i beda sie ze soba bawic ;):):) a ja gotuje obiadek i czekam na męza . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka kochane, jestem wykończona, padam ze zmeczenia. Dziękuję Wam za miłe słowa, jesteście kochane. Jeszcze nie mogę uwierzyć w córeczkę. Wycieczka do 3miasta sie udała. Byliśmy we Wrzeszczu w Galerii Bałtyckiej.Kupiłam dla Olguni w końcu spodnie dresowe (czerwone), do tego w HMie śliczną czerwoną bluzkę i do kompletu bluzę na zamek z serii Hello Kitty (to ma być od teściowej pod choinkę, bo ona nie wie, co kupić). A dla mlodszej córeńki zakupiłam pierwszą różową bluzeczkę z kotkiem w 5-10-15. na wszelki wypadek jeszcze nie odrywam metek. Wzięłam 74, ale patrzę teraz, że duża jakaś ta rozmiarówka. Naj esień dopiero będzie dobra. Udało nam sie też kupić albumy do zdjęć dla naszych braci. Zaliczyliśmy też Sphinksa i pyszną shoarmę z serem. Mniam:) A juz u nas poszłam wieczorem na zakupy dio Carrefoura i porobiłam wszystkie brakujące zakupy prezentowe i jedzeniowe. Słowem: mam juz wszystkie prezenty i ozdoby choinkowe. Jutro wybieram się do fryzjera włosy podciąć. Mam nadzieję, że akurat będzie miejsce, bo się nie zapisywałam. Aniu, piątek juz niedługo. coś mi przeczucie i kształt Twojego brzuszka mówią, że tez masz dziewczynkę:) Miniu, to się Borys rozbestwił. Żywy chłopczyk Ci sie szykuje. Fajnie, że siostra też będzie mieć malucha, będą się chłopacy razem bawić. Borys to juz pewne imię, mąż się zgodził? Piniu, daj znać, jak tam wyniki. I nie denerwuj sie na zapas. Czekamy na fotki od fryzjera. To 21.12, tak? Asiu, hop, hop??? Jutro szykuje sie ciężki dzień w robocie, zresztą okolice świat i po Nowym Roku to wariatkowo. Jakoś to trzeba przeżyć. Myślę, kiedy tu iść wyniki porobic. Mam do zrobienia morfo-, mocz i obciążenie glukoza. Wizytę mi zapisał na 07.01, mało czasu przez świeta. Dobra, spadam. Do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja wlasnie usiłeje sie zebrac na zakupy :( jak widac nie za bardzo mi to idzie... Pinia no u mnie w rodznie sa juz dwie dziewczynki (corki mojego brata) wiec ciesze sie ze teraz obaj to beda chlopcy ;) Kiwi co do imienia to jeszcze nie mamy do konca uzgodnione, ale dla mnie juz jest Borys co najwyzej bedzie mial tak na drugie ;) a wy juz myslicie nad imieniem ?? Aniu mam nadzieje ze dzis wypoczywasz !!!!!!!! nie daj sie zwariowac :D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ja MINIU podziwiam Cie ,ze tak wczesnie wstajesz,ja nie moge sie zwlec z łóżka po 10:( Dzisiaj np.wstałam po 5 ,zeby zrobic siusiu i oddac tesciwej do badania i potem do 9 nie mogłam spać,az usnęłam i wstałam z łóżka przed 11.Jestem cała połamana ,za długo spie i juz.:( KIWI-a Ty ,ze tak długo wytrzymujesz wieczorem ,to tez pełen podziw dla mnie:)No ,ale juz masz wszystko porobione,więc mozesz odpoczywac i cieszyc sie nadchodzącymi świętami. MY tez dzisiaj jedziemy na ostatnie zakupy typu picie i prezenty i juz sie nie ruszam do hipermaketów,bo wyobrazam sobie co tam sie będzie działo przez ten weekend. PINIU-napisz potem kochana jak te wyniki Twoje,ja tez troche sie denerwuje swoim moczem:(ale nie dajmy sie zwarjowac,bedzie dobrze. Wczoraj opowiedziałam,mojemu Szymkowi o prezencie Twojego męża i chyba weszłam mu na ambicję.Oj nie mam co narzekac,bo tez mi robi niespodzianki i jest kochany,ale ta wizyta w salonie to no,no,no SUPER:):)orginalny prezent. No mnie dzisiaj czeka mycie tego okna w małym pokoju ,no ale szybciutko sie uwine Jej ja juz chce piatek!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-fajnie,ze siostra będzie miała tez dzieciątka.U mnie w rodzinie ja jestem w ciąży i żona mojego męża kuzyna tez.Jestesmy obie w tym samym wieku i urodzimy w tym samym roku :)Fajnie bo dzieciaczki będą miały sie z kim bawic.:) AH KIWI -pstrykaj fotki ubranek,uwielbiam rózowe ciuszki, a w H&M to juz w ogóle -poezja.Ostatni owidziałam taki śliczny biały kozuszek ,po prostu CUDO!!!!! PINIU-na Twoje zdjęcia tez czekamy z wizyty w salonie. Tez mnie kusi zrobienie czegos z włoskami ,ale sama nie wiem czego.Wczoraj byl u fryzjera moj maz i sa takie kolejki,ze szok mowi.Ponoc same swistaki siedza :D:D kobiety co robia balejage hehhe. OK uciekm juz ,bo sie nie wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ale mam dziś zapieprz. wariuję. Aniu, fotki pstryknę w weekend, w swietle dziennym. Muszę fotki usg porobic, żeby w stopkę wstawic i zdjęcia ubranek. Ta bluzeczka z kotkiem różowa dla młodszej córci to z 5-10-15.Kurcze, ale duż jakaś. A w Hmie to dla starszej kupilismy. Ta seria Hello Kitty jest po prostu boska! A też Wam zrobię zdjęcia, a niech. Tylko że po Wigilii, bo te ciuszki u tesciowej na razie. W Hmie faktycznie piękne ubranka, aj jakie ceny??? były sliczne różowitkie ogrodniczki dla niemowlaka, po 60 zł:( Jezu, zmykam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI-nie daj się zwariować w pracy:):) No ja okno juz umyłam ,teraz idę sobie zrobić kawkę. W sobotę jeszcze tylko przetrę podłogi i to by było na tyle:) No i w sobote ubieram choinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! Wizyta ok!!! wynik na posiew moczu wyszedl dobrze nie mam rzadnych bakteri wiec Gin powiedziala ze te moje bakterie ktore wychodza w badaniu moczu takim ogolnym to sa dlatego ze mam te uplawska wstretne:( dzisiaj przepisala mi jakies inne globulki ale drogachne za 40zl no ale jak maja pomoc to niech tam!!! Pozatym tetno dzidziusia oki no i najwazniejsze mialam dzisiaj ten test obciazenia glukoza ten co miala ASIA no ale na cale szczescie u mnie wyszko super mam 126 wiec nie mam sie czym martwic. Pozatym bylam dzisiaj tesciowej ubrac choinke a potem pojechalam podsteplowac zwolnienie do pracy i jutro z samego rana biegne do zus-u. ANIU--- jak tylko zrobie sie na ladna:) to zrobie fotki ciekawe jak wyjdzie to wszytko:) ale jestem zmeczona nabiegalam sie dzisiaj a jutro od rana tez biegne do zusu i pewnie jeszcze gdzies skocze wiec tez sie ciezkawo zapowiada no ale jakos czas mi leci:) Jak zakupki ANIU prezenty juz kupione?? KIWI--- to chyba dzisiaj mialas niezly zapierdziel:P w parcy co?? MINI--- no to fajnie ze bedzie wkoncu chlopak wkoncu ktos musi tymi dziewczynkami rzadzic:P nie hehehe chlopcy lubia ustawiac dziewczynki po katach:P hihihi OKI zmykam to do jutra ide sie polozyc odpoczne sobie:) to papateczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem, Aniu, toś sie napracowała. Ale najwazniejsze, że już prawie koniec. Połogi to w mig pójdą. Piniu, bardzo się cieszę, że wyniki ok. Glukoza tez ładnie. Kiedy masz termin następnego usg??? Pewnie już sie nie możesz doczekać piątku, co? Naprawdę, fajną niespodziankę mąż Ci sprawil:) Miniu, Asiu, dawno Was nie było. Żyjecie? Ja dzis w pracy miałam niezły zapier..l i tak jeszcze z miesiac będzie. Po pracy pojechałam do fryzjera, ale nuie dotstałam sie tam, gdzie zawsze chodze. Pojechałam tam, gdzie mój maż chodzi, w slepo i akurat babka była wolna. Jakoś tam mnie podstrzygła. Uciekam, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie było mnie cały dzien bo trafil mi sie transport i pojechałam do Krakowa do Ikei :) zakupilam sobie sliczny fotel i komode i pare drobiazgow w tym ta posciel dla dziecka co mi sie tak ostatnio spodobala i musze przyznac ze kochanego mam meża zrezygnowal z dysku do kompa na rzecz fotela ktory od dawna mi sie podobal :) Teraz za to czekam na ostatnia partie rogalikow co pieke na urodziny męza (jutro ma ) a potem do spania bo padam z nog a rano lecimy na USG ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu, to naprawdę miałas farta z transportem. I tyle zakupów udało Ci sie zrobić:) Jak dzisiejsze usg??? A ja w pracy, zaraz zacznę kartki świąteczne wypisywac, ostatnią partię musze dziswysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi podziwiam Cie z ta praca . fakt nudzi mi sie czasami w domu ale przynajmniej na spokojnie zajmuje sie domkiem :) A rogaliki wyszly pyszne , sa proste i szybkie w wykonaniu ... i strasznie je lubie bo nie sa bardzo slodkie A z transportem rzeczywiscie mi sie udało wydalam cala premie swiatcza swoja i meza ;) ale jestem zadowolona bo mam juz w zasadzie wszystko do kacika dla dziecka tzn fotel i komodke , tato mi moze jeszcze jakas zyrafke zrobi i póleczki i to bedzie wszystko z mebli :) No i zaczelam sie zastanawiac nad tym przewijakiem na łozku. Kiwi jak to w praktyce sie sprawdza ?? sa specjalne takie przewijaki?? A po USG spoko wszystko ok . w zasadzie nic mi nie powiedziala pomierzyla tylko dziecko . Mam nowe zdjecie to w wolnej chwili wstawie w stopke :) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S89839825 (taki fotel sobie kupilam) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/94903307 (i taka komodke) Asiu co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej PINIU-super,ze wyniki w koncu ok.Zobaczymy teraz jak u mnie ,wczoraj je odebrałam mam nadzieję,ze ten antybiotyk mi pomógł.Masz rację gdyby nie te cholerne upławy 😠 musza one być??ehh KIWI-w wolnym czasie pochwal sie fryzurką.:) Kiwi ja przed pólnoca to juz słodko śpię przewaznie :)nie jestem tak twarda jak Ty.Podziwiam Cie za to,ze tyle masz na głowie i dajesz radę,pracujesz zawodowo przede wszystkim jeszcze. MINIU- no to się obkupiłąś no,no .Komodka z mlecznymi szybami sliczna,bardzo lubie takie.Sama mam w salonie meble i mlecznymi szybami.A fotel wstawisz do duzego czy dzieciecego?? Tez mi sie bardzo podoba. Aha my nie chcemy ,zebys Nam pisała o rogalikach ,ktore pieczesz :P:P:P:P:P Jej ,ale Nam smaka zrobiłaś. PINIU-do kawki w sam raz:):) Jak będziesz miała MINIU czas to podaj przepis jak jest łatwy. Oczywiscie dla męża wszystkiego najlepszego:):) ASIU-jak samopoczucie,w pracy duzy ruch ??dajesz rade ze wszystkim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dzisiaj nic nie robię z porzadkow,w sobote tylko te podłogi no i jakies tam kurze z wierzchu. Ide ugotowac sobie zurek,bo cos jesc trzeba:) No i pokusze sie o kawkę:) Jej,ale sie cieszę ,ze juz piatek jutro.U mnie prawie wszyscy stawiaja na chłopaka heheh no zobaczymy.:):) Tez będzie dobrze,no ale wiecie..... mogłaby byc corcia pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minu, dzidzo słodki. I wyraźne usg. Potwierdziła chłopca? Kiedy masz połówkowe? Mebelki bardzo fajne. wstawiacie je ood razu do pokoju małego czy do do Waszego? To razem masz dwie komódki, tak? Ja wczoraj przebralam ciuchy Olguni i te za małe, a w dobrym stanie włozyłam do reklamówki i do szafy. Jeszcze u mamy mam mnóstwo ciuszków, muszę to przebrac i też przywieźć do siebie. Sporo mam tych ubranek. Ale teraz juz nie będziemy zostawiać i sobie zagracać, bo następnego dziecka w najblizszym czasie nie planujemy:) Co do pracy, to czasem wymiękam, ale nie wiem, czy bym mogla nie pracować. Z dzieckiem czasem ciężko jest tak 24h na dobę. Kochane, proponuję kolejną wysylkę przez wszystkie dziewczynki brzuszków ciążowych. Co Wy na to? Aha, Miniu, ja przewijaka nie miałam, przewijalismy na pralce, bo było najwygodniej. Ale teraz zakupię przewijak, bo słyszałam, że to przydatna rzecz. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi wlasnie nie powiedziala nic o plci w zasadzie nic do mnie nie mowila tylko do pielegniarki a ona zapisywala wymiary. Pewnie czegos wiecej dowiem sie na wizycie 2 stycznia A o polowkowym nic nie slyszalam ale pewnie jak bede u prywatnej to mi zrobi bo bede akurat w 20 tyg A komodka juz stoi a mąz wlasnie skreca fotel. A ciuszki tez chce przewiesc w niedlugim czasie od bratowej i moze juz wypiore i poprasuje bo potem jak bede miec byrzuszek to pewnie bedzie mi trudniej ;) cos sie z kafeteria dzieje wyglada jakby mialy byc trzy nowe wpisy a jest tylko jeden od Ciebie :( nie rozumiem a no i zdjecie sobie w najblizszym czasie zrobie to wam przesle no i oczekuje na wasze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ani wpisy mi sie wkoncu pojawiiły... fotel kupilam z mysla o nocnym wstawaniu do dziecka i dziennym karmieniu w zasadzie tez ,takze bedzie stal obok łozeczka.. A ja dzis rosolek robie na obiad tylko mąz mi rozparceluje kurczaka na czesci pierwsze. Kiwi rzeczywiscie ten pierwszy przewijak faniejszy bo ma zagłówek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wpis Ani się niedawno. Aniu, a ja nosem czuję, że masz dziewczynkę:) Zobaczymy już jutro. Ja zazwyczaj dopiero po 23 mam czas dla siebie.W domu jestem po 19 dopiero. Chałupę trzeba ogarnąć, dziecko umyc i położyć spać, samemu sie umyć i tak schodzi. Jestem ciekawa, jak to bedzie przy drugim dziecku. Olgunia cały czas mówi, że ona też ma dzidzię w brzuszku i bedziemy mieć w domu dwie dzidzie. A dziś pod choinkę zażyczyla sobie (jechałyśmy akurat do pracy, tam moja mam czeka zawsze): Opla, Forda i Chevroleta (tak to sie pisze?). Matko. Dziewczynki, planujecie wrócić do pracy po macierzyńskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh masz z ta swoja coreczka ubaw Kiwi , Ja w zasadzie tez taki prezent moglabym dostac he he A po maciezynskim jeszcze nie wiem co zrobie . zobacze jak finansowo bedzie sie to przedstawialo . Zlobek odpada ze wzgledu na godziny pracy moje i męza. chcialabym przynajmnej do roku posiedziec z dzieciakiem , a jak wyjdzie zobaczymy . Moze po czterech miesiacach zmieni mi sie punkt widzenia :P Kiwi jak przystało na matke-polke poradzisz sobie elegancko z dwojka dzieciakow Aniu strasznie ciekawa jestem czo wyjdzie Ci na tym USG :) oby było po Twojej mysli .. Pinia a Ty co porabiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! A ja bylam ranow w zusie zaniesc moje zwolnienie a potem poszlam na miasto bo chcialam mamuni mojej dokupic krem do prezentu gwiazdkowego i kupilam sobie dwie pary majtek:) bo troche mi sie poniszczyly bo wiecie ze jest taki przesad ze we Wigilie powinno sie nowe majtki zakladac?? oczywiscie to tylko przesad ale ja z bratem zawsze nowe mamy:P A teraz siedze i odpoczywam bo o 17tej ide do szkoly rodzenia a po szkole musze na poczte skoczyc bo jakis list polecony do mnie przyszedl ale nie mam pojecia co to moze byc hmmm. ANIU--- jej ty nie mozesz dczekac sie jutra bo prowdopodobnie poznasz plec a ja nie moge bo jutro ten dzien:) jej ciesze sie i przynajmniej zrelaskuje:) KIWI--- fajne te przewijaki ja akurat mam z lozeczkiem ale podobaja mi sie zwlaszcza ten pierwszy ale drogi co nie?? MINIU--- to dobrze ze usg ok i ze dzidizus zrdrowy, to najwazniejsze. Jak udaly sie rogaliczki?? ja mialam piec dzisiaj takie ciasteczka ale jakos nie moge sie zabrac ale moze jak wroce z tej szkoly kto wie moze mnie najdzie:P Aha KIWI pytalas kiedy bede miala USG no to dopiero ok 30tc czyli za 5 tygodni bo w przychodni takiej panstwowej to robia 3 USG podczas calej ciazy a na to trzecie trowymiarowe 3D i 4D juz nie jade. Lekarz powiedzila ze jest wszystko dobrze to nie ma co a malo to nie kosztuje wiec te dwa starcza wazne ze moja kruszynka zdrowa jest. , i oby tak do konca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bym sie nie obraziła jakbym dostała taki prezent co życzy sobie Olga:) KIWI-hmm ja raczej nie wróce do pracy po macierzyńskim i tak bym pewnie nie miała gdzie wracać,umowę mam do końca tego roku więc pewno i tak podpisza mi do dnia porodu. Poza tym jak teraz zmienilismy miejsce zamieszkania,to do pracy dojeżdzałabym 50 min.w jedna stronę a moje godziny pracy to od 9-18 więc w domu byłambym grubo po 19 a rano musiałabym wyjsc o 7.30 więc 12h poza domem jak sie ma dzieciatko to nie na temat.Zresztą to praca bez perspektyw i w ogóle długo by opowiadac,dla mojego szefa liczy sie tylko utarg ,zyski itp.Nie mam czego żałować. A po drugie obie babcie pracują ,wiec i tak nie miałby kto się opiekować dzieckiem. Miedzy innym jak podejmowaliśmy decyzje o przeprowadce to własnie z myślą,zeby Nam było lżej finansowo(przede wszystkim nie mamy czynszu)a tak to płacilismy 500zl za 2-pokojowe mieszkanie w bloku i dlatego podjęlismy decyzje o dziecku,zebym w razie czego mogła siedziec w domu,bo i tak moja pensja nie starczała na opłaty. No,ale zobaczymy jak to wyjdzie w \'\'praniu\'\' czy damy radę z jednej pensji.Zawsze mamy ogrodek więc warzywka i owoce będę:P Ty masz Kiwi fajna prace z tego co \'\'widzę\'\' więc pewnie tez bym wrocila.Chociaz z drugiej strony zostawic takie maleństwo:( Wszystko sie okaże za jakis czas,ale i tak wydaje mi sie ,ze gora 2-3 lata posiedzę w domku ,zanim dziecko nie pójdzie do przedszkola,bo na dłuższą metę nie wyobrażam sobie siedzieć w domu. Juz teraz jak siedzę w domu ,to czasem popadam w depresje,brakuje mi ludzi.Nie mam dla kogo sie ubrac ,pomalowac itp(oprocz męża)Oj byle do kwietnia,będe marzyc o takim lenistwie:D UFFFF rozpisałam się . Uciekam ,bo dzwoniła mi mama ,ze dostałam kaske z ZUS-u ,swoją drogą nie wiem czemu nie przelewają mi na konto?? Więc pewnie skoczymy jeszcze na jakies zakupowisko:P PINIU!!! gdzieś jest!!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwię się tym,ze moge nie poznac płci jutro,za duzo o tym myślę:( przecież wiadomo to nie jest najwaznijesze no,ale...:(Najważniejsze,zeby bylo zdrowe!!!!!!!! Eh uciekam nie smęcę juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu kochana, trzymaj się. Na pewno jutro poznasz juz płeć dzidzi. Fajnie, gdybyś miała zdjęcie z usg z rozpoznaniem płci, to byśmy porównały. Masz rację, jak masz tyle do pracy dojeżdżać za marne pieniądze, to lepije z dzieckiem siedzieć w domciu. Jakoś dacie radę z jednej pensji. A nie masz szansy na zasiłek wychowawczy? My, niestety, mamy za wysoki dochód, a z jednej pensji od biedy byśmy wyżyli (choć skromnie), ale ja nie wytrzymałabym z dzieciakami w domu non stop. Ach, nie jestem chyba matką-polką.Z tym malowaniem i ubieraniem to racja. Ja po porodzie to nawet sie nie malowałam przez parę miesięcy.Pracę mam fajną, biurową 8-16, ale do biura przyłażą klienci, a to bywa czasem stresujące.Praca z klientem to najgorsze co moze byc. Nawet nie podejrzewałam, jakie wynalazki po świecie chodzą. Jedni z fochem, inni wściekli, inni śmierdzący, cuda. Piniu, to cieszę się, że tym razem pogadanka była ciekawa. a co z Twoim brzuchem sie dzieje? Miniu, śpisz już? Asiu, nic się nie odzywasz. Wszystko w porządku? Ucieka, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU--- jak to napisalam dlugasnego posta jeszcze przed Toba:P A kaske z zusu dostalas od listonosza bo trzeba isc do zusu i powiedziec ze sie chce na konto wtedy beda przysylas takto bedzie przynosil listonosz. w szokle rodzenia oki pogadanka z ginekologiem a na cwiczeniach nie zostalam bo mam taki brzuch scisniety i nawet by mi sie nie chialo cwiczyc. oki zmykam ANIU--- poznasz plec zobaczysz glowa do gory!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No PINIU Twojego posta dopiero zobaczyłam -wyświetlił mi się jak napisałam swojego ,na ale nie pierwszy raz cos nie tak z kafe. Aha ,no to przejadę sie do ZUS-u i powiem ,zeby mi na konto przelali za nastepny miesiąc juz. Oj jutro o tej porze już będzie wiadomo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis nie moglam sie zwlec z łózka:( wczoraj padam jak strucel i strasznie mnie nogi bolalay jak po 12 godzinach pracy:( i troche mi puchna w kostkach na wieczor blleeee siostra mnie zylakami straszy, co jest wielce prawdopodobne bo moja mama ma. oh jak juz teraz tak jest t co bedzie potem :( Kiwi a Ty masz kogos do opieki nad dzieciaczkiem czy opcja zlobka wchodzi w gre?? Aniu napisz koniecznie po powrocie co i jak na wizycie bo sama jestem okrotnie ciekawa . Bardzo ale to bardzo zycze Ci zebys po wizycie byla szczesliwa i zadowolona przedewszystkim dlatego ze z dzieciaczkiem wszystko ok a pozatym ze pokaze Ci co skrywa miedzy nozkami :) Pinia DZIS JEST TWOJ DZIEN zrob sie na bóstwo czekamy na zdjecia i relacje ( ja bym prosiła zdjecie z reakcja meza na Twoj widok he he ) A ja wlasnie sie zbieram do mamy,a potem szybko do domku bede lepic uszka bo męzowi obiecalam . Barszcz juz wczoraj zorobilam i musze przyznac ze bardzo dobry mi wyszedl ( drugi raz w zyciu robilam) ah chyba mamuskowieje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×