Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Miniu, barszczyk z uszkami. Mniam, mniam:)) Mam to szczęście, że córką zajmują się babcie (na zmianę) i druga dzidzia automatycznie dołączy pod ich kuratelę. Do żłobka dziecka bym nie oddała. Mam nadzieję, że starsza pójdzie od września do przedszkola (jak sie dostanie). A Ty Miniu, jak z pracą po macierzyńskim, masz opiekę dla małego? Aniu, na którą masz wizytę???? Pewnie sie denerwujesz, co? Zobaczysz, że wszystko jest dobrze:) Piniu, dziś też Twój dzień. Tak,tak, Minia ma dobry pomysł. Poprosimy zdjęcia Twoje i męża z reakcją na boskie widoki:p A ja pracuję sobie. z przerwą na wypad na rynek po rajstopki dla Guni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chweią gadałam z koleżanką, ktora jak i ja jest w 23tc. Jej synek waży 700g, a moja córcia 415 g. Zmartwiłam się trochę, czy moja nie waży za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczatka:) No rzeczywiście denerwuję się troche to wizytą,ano zobaczymy.W ogóle jakas taka rozdrażniona chodzę:(przez to . Wizyte mam na 17,oby wszystko dobrze poszło. PINIU-powodzenia w upiekaszaniu siebie,chociaż i tak nie musisz bo ładna z Ciebie dziewczyna.:)Zyczę CI ,abys była zadowolona z wizyty.Przyłączam się do prośb dziewczynek,tez czekam na zdjecia:):) KIWI-godziny pracy masz super,oj a o pracy z klientami coś wiem,niektórzy po prostu są \'\'cudni\'\'. Super,ze masz tak duża pomoc w obydwu mamach.Moja mama i teściowa jeszcze będą musiały popracować trochę.Chociaż wiem,ze moja mama z chęcia wolałaby sie zająć wnukiem niz pracować.Niestety rodzice są rozwiedzeni i sama musi sie utrzymywac:(wiec pracowac musi. MINIU-przyznam sie ,ze ja nigdy jeszcze nie gotowałam barszczu czerwonego(ale wstyd) w ogóle nie najlepsza ze mnie kucharka. Jak udały sie urodziny mężą??spedziliscie je we dwojkę?? Idę się wziąc za prasowanie,zeby za bardzo nie myslec o wizycie. Przy okazji mała kawka:).Powiem Wam,ze nadal większa częśc rodziny stawia na synka:)tylko mój kochany maż mowi,ze będzie córcia:) Wiecie,tak sobie jeszcze myśle,ze za bardzo się nastawiam na córkę,a jak tam jest synek i \'\'odczuwa\'\' moje myślenie i mówienie tylko o corci i jest mu smutno :( EH bredze chyba coś,ale wiecie o co mi chodzi?? mniej więcej To papatki:) TO papapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi ---wielkoscia dzieciaczka nie masz co sie przejmowac jest wrecz ksiazkowa , takie cos znalazalm odnosnie 23 tyg Odległość ciemieniowo-siedzeniowa wynosi ok. 20 cm, a waga płodu wzrosła już do ok. 450 g. Skóra dziecka nadal jest pomarszczona, chociaż jest ono pulchniejsze – pod skórą zbiera się tłuszczyk. Ciałko jest pokryte ciemnymi włoskami oraz jasna (białawą) mazią płodową Natomiast w 25 tyg dziecko osiaga wage 700 g (pewnie kolezanka Twoja liczy tygodnie od poczecia po prostu :) ) Z opieka natomiast dla malego moze byc problem- owszem ciotki mojego meza nie pracuja juz wiec moze ktoras bedzie mogla sie zajmowac jednak jak narazie wolalabym zostac choc do roku na wychowawczym Zobaczymy Aniu z gotowaniem to Ty masz prawie jak ja. Ja strasznie nie lubie tego robic grrrrrrrryyy a jak juz cos robie to musze miec dokladny przepis krok po kroku ; he he pisz jak po USG?????????????????????????????????? Pinia a Ty jak ?? a ja dzisiaj bawiłam sie w salon fryzjerski z Grata moja bratanica. Oj fajna z niej dziewczynka. jej najwiekszym mazeniem jest byc Syrenka (jej ulubiona bajka to wlasnie syrenka Arielka) ach te dzecaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja... dawno nie pisalam ale bylam po 12 godzin w pracy i jak wracalam to nawet juz nie mialam sily pisac... apropo tej cukrzycy jeszcze to nie mam zadnych objawow a lekarka powiedziala ze przy tak wysokim cukrze juz mozna bez dodatkowych badan zdiagnozowac cukrzyce... nie wiem jeszcze kiedy pojde do diabetologa bo musze sie wkoncu zapisac... zrobie to w poniedzialek... za to powiem wam co u mnie... dzis wyszlam z pracy wczesniej bo dostalam krwawienia z drog rodnych... pojechalam do szpitala... tam mi lekarz powiedzial ze to pewnie peklo jakies naczynko i to krwawienie to nic groznego bo lozysko sie nie odkleja dziecko sie rusza przeplyw przez pepowine dobry puls u dziecka dobry i serduszko tez ladne bez zadnych wad ale za to mam bardzo skrocona szyjke macicy i najprawdopodobniej bede miala zakladany krazek na szyjke a poza tym mam lezec i bezwzglednie sie oszczedzac do konca ciazy... takze u mnie pecha ciag dalszy... a co poza tym??? moja babcia jest w szpitalu bo miala operacje (nawet nie mialam kiedy jej odwiedzic a teraz to juz nie moge jechac)... ciekawe co jeszcze mi sie przyplacze... fajnie mi sie ten rok konczy nie ma co... mam nadzieje ze chociaz nowy zacznie sie lepiej... no i musze isc jak najszybciej na wizyte kontrolna do swojej lekarki i teraz to juz chyba co tydzien bede chodzic do niej bo ciaza jest bardzo zagrozona... a kiwi apropo wagi to ja wazylam na ostatniej wizycie u lekarza 86,4 czyli u mnie juz 7 kg do przodu wiec nawet cie wyprzedzilam... nie wpisze sie w tabelke bo nie mam cierpliwosci do takich rzeczy... ide lezec... bede sie u was pokazywac od czasu do czasu... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ogolnie jest ok... mala dokazuje jak trzeba... kreci sie i wierci praktycznie caly czas... to mnie troche uspokaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka to co narazie koniec z praca?? kurcze tak to juz jest ze jak sie juz zacznie to nie moze sie skonczyc :( Odpoczywaj dziewczyno ile sie da nalezy Ci sie po tych 12-godzinnych harówkach a ja sie dzis dowiedzialam ze moja bratowa tez jest w ciązy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki kochane. Niestety nie poznałam płci :(:(:(:( Dzieciatko było ułozone pupką(tak mysłałam,ze nie poznam:() lekarz probował je poruszyc,ale nic z tego.Oj przykro mi trochę. Najwazniejsze,ze wszystko z Nim w porządku,długości wszystkie prawidłowe,tetno bije prawidłowo,łozysko mam na tylnej ścianie więc jest ok. Waży juz 720 gram łał ,ale duzo jak na 23 tc:) więc to pewnie chłopak mówię mu,a On ze nie widzi moszny więc niekoniecznie,no ale z okresleniem płci musimy poczekać powiedział.Mówie Wam bardzo długo tam leżałam i starał sie jak mógł,ale nie dało sie Go obrócic.Powiedział,ze wszystko przebiega prawidłowo i zrobi usg za miesiąc,skoro chce poznac płeć. Aha no i mówił,ze jak sie nie odwróci do końca ciązy (chociaz to nie mozliwe,bo pewnie jeszcze nie raz zmieni pozycje)to czeka mnie cesarka. No i termin mi sie zminił z 26 kwietnia na 11 kwietnia. Poza tym wyniki moczu polepszyły mi sie i jest ok.Waze 61 kg.wiec jakies 4 kg przytyłam. Zdjatka mam potem je wkleje,bo teraz nie mam juz sił,jakaś posmutniała jestem.:( ASIU-kochana ,przykro mi,ze tak sie układa,ale to na pewno tylko chwilowe i wszystko wróci do normy{kwiat]nie martw sie i nie smutkuj. Uciekam na kolacyjkę i do męzulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki kochane. Niestety nie poznałam płci :(:(:(:( Dzieciatko było ułozone pupką(tak mysłałam,ze nie poznam:() lekarz probował je poruszyc,ale nic z tego.Oj przykro mi trochę. Najwazniejsze,ze wszystko z Nim w porządku,długości wszystkie prawidłowe,tetno bije prawidłowo,łozysko mam na tylnej ścianie więc jest ok. Waży juz 720 gram łał ,ale duzo jak na 23 tc:) więc to pewnie chłopak mówię mu,a On ze nie widzi moszny więc niekoniecznie,no ale z okresleniem płci musimy poczekać powiedział.Mówie Wam bardzo długo tam leżałam i starał sie jak mógł,ale nie dało sie Go obrócic.Powiedział,ze wszystko przebiega prawidłowo i zrobi usg za miesiąc,skoro chce poznac płeć. Aha no i mówił,ze jak sie nie odwróci do końca ciązy (chociaz to nie mozliwe,bo pewnie jeszcze nie raz zmieni pozycje)to czeka mnie cesarka. No i termin mi sie zminił z 26 kwietnia na 11 kwietnia. Poza tym wyniki moczu polepszyły mi sie i jest ok.Waze 61 kg.wiec jakies 4 kg przytyłam. Zdjatka mam potem je wkleje,bo teraz nie mam juz sił,jakaś posmutniała jestem.:( ASIU-kochana ,przykro mi,ze tak sie układa,ale to na pewno tylko chwilowe i wszystko wróci do normy{kwiat]nie martw sie i nie smutkuj. Uciekam na kolacyjkę i do męzulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, najwazniejsze, że dzidzia jest zdrowa. A za meisiąc juz na pewno pokaże co mam między nóżkami. Twoje dzieciątko wazy podobnei jak mjej koleżanki w 23tc, ona spodziewa sie chłopca, ale przecież równie dobrze moze byc dorodna dziewucha:) Moja córcia to drobniutka, na to wychodzi, bo mi sie termin przesunął na 26.04. Nie smuć się. Już niedługo wszystko będziesz wiedzieć. A jak nie możesz wytrzymać, to po prostu zapisz sie gdzieś na usg wczesniej. A, ja też mamm łożysko na tylnej ścianie. Asiu, to rzeczywiście jakoś pechowo Ci się kończy rok. Kolejny musi być lepszy, nie ma wyjścia. Lekarz nie proponował Ci założeniaa szwa okrężnego tylko od razu pessar?Nie martw sie na zapas, dużo odpoczywaj i głowa do góry. Będzie dobrze, zobaczysz! Miniu, dziękuję za sprawdzenie wymiarów. Ja wiem, ze u mnei prawidłowe, ale nie mogę uwierzyć,że aż takie rozbieżności mogą być. 400 a 700 w tym samym tc, to duża różnica. Fajnie, że bratowa w ciąży. Twój synek będzie miał towarzystwo do zabawy jak się patrzy. Piniu,jak wizyta??? Chwal sie efektami:) Ja jestem zrypana. Piątek to zawse sprzatanie. Ale jutro za to mąż resztę sprząta, no i ubieramy choinkę:) A moje dzieko jeszce nie śpi, czyta sobie książeczki w łóżeczku. Usnęła mi po południu i teraz nocny marek. Uciekam, dobrej nocki! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no w sumie to ja sie dziecku nie dziwie . tak od razu pokazywac co ma miedzy nozkami ;) porządne dziecko .... Moja bratowa powiedziala mi ze za pierwszym i drugim razem do konca nie poznała płci bo sie cholery nie chcialy obrocic . Ma dwie cory i nadal sa nieco niesmiale :D . A Kiwi przypomniałao mi sie apropo Twojej corki ,ze moja bratanica Daria na urodziny miala wybrac sobie tort . I zamiast wybrac domek, laleczke, czy cos innego dziewczecego wybrala- pajaka , a zastanawiala sie jeszcze nad gitara i autobusem :) dziewczyny jak sie wazy dziecko w brzuszku?? Mnie jeszcze zadna lekarka wagi nie podawala wiec nie wiem na jak oni to waza?? milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie cos znalazlam odnosnie rozwoju dzieciatka i wagi.. tzn juz wiem ze wage oblicza sie matematycznie a nie fizycznie . W praktyce wiec wcale nie musi tyle wazyc ile wyliczy nam komputer :) Interpretacja jest następująca: obwód główki dziecka (HC) 216 mm jest adekwatny do wieku ciąży 23 tyg 1 dzień z dokładnością do 17 dni. Czyli, że taki obwód może mieć prawidłowe, zdrowe dziecko w wieku ciążowym 20 tyg 5 dni jak również podobnie zdrowe dziecko w wieku 25 tyg 4 dni. Różnice te wynikają z naszej osobniczej zmienności, z faktu, że różnimy się miedzy sobą zarówno wzrostem jak i obwodami części ciała a także - co dotyczy dzieci - tempem wzrostu. Szacunkowa waga dziecka w ciąży dwudziestokilkutygodniowej nie ma dla nas praktycznie żadnego znaczenia i może być tylko ciekawostką dla rodziców, którzy słyszą: Państwa dziecko waży ok. 600 g (wg różnych skal obliczone na podstawie różnych populacji 594g lub 624g). Dla lekarza położnika istotna jest waga dziecka w okresie przedporodowym. Życzymy sobie żeby nie była niższa niż 2500 g i niepokoimy się gdy jest oszacowana np. na ok. 4000 g, ponieważ poród tak dużego dziecka bywa trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam zdjecia brzusia . czeakam na rewanż . Ok spadam sprzatac dzis wieczorkiem mamy gosci papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczatka:) Juz sie nie smutkuje,no może troszkę,maż na mnie\'\' krzyczy\'\' :P,ze wolałabym poznac płec i wiedzieć ,ze jest chore czy nie znać płci a wiedziec,ze wszystko jest w porzadku.Ma racje!!! cieszę się,ze ciążą przebiega prawidłowo i z maleństwem wszystko w porzadku. A co do tak duzej wagi jak na ten tydzień,to lekarz powiedział,ze teraz dziecko przybiera tak szybko na wadze ,ale wcale nie musi oznaczać,ze tak będzie do końca ciązy i w pewnym momencie moze przystopować.Jeszcze jest troche czasu więc nie ma co sie martwić. Zmartwił mnie tylko ta cesarką:(jakos tak nie myslałam o niej jeszcze. No zobaczymy za miesiąc jak to będzie.Wiecie,ze w pewnym momencie jak tam leżałam na łóżku a jaeszcze nie wiedziałam,ze nie poznam płci,na pierwszą myśl przyszedł mi synek,ze własnie w brzuszku mam synka.heh dziwne to uczucie miałam:) KIWI-to Ty na 26 kwietnia masz termin taki jak ja miałam ,licząc od ostatniego dnia miesiączki,no mnie przesunąl sie o 2tyg. wczesniej. Swoja drogą ciekawe,która pierwsza urodzi:) MINIU-masz rację,jeszcze na swiat nie przyszło a juz ma pokazywac co ma miedzy nóżkami ;):P? Porobie zdjęcia wieczorkiem (jak będe miała czas)to tez wyslę.Zaraz sprawdze poczte i zobaczę Twój. PINIU- co u Ciebie?? nie było Cie wczoraj:(w ogóle. Ja dzisiaj ostatnie porzadki typu:mycie podłog i starcie kurzy,a wieczorkiem ubieramy choineczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-brzuszek już Ci sie zaokragla,:):)jeszcze chwila i juz podskoczy ,ze hej.Jej ja nie pamietam kiedy taki miałam ,teraz to juz mam kolosa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi no wlasnie powiedzial ze w moim przypadku pessar lepszy bo szew nie zda egzaminu... nie wiem czemu... dowiem sie dzis na wizycie bo ide do mojej lekarki na 16.20... a wogole to moja corcia przekrecila sie od ostatniego usg i teraz lezy glowa do gory ale moze sie jeszcze obroci... wlasnie cos tak podejrzewalam ze lezy glowa do gory bo ruchy czulam w podbrzuszu a w poprzedniej ciazy to ruchy czulam tak wysoko pod zoladkiem niemalze... wogole to mnie cos brzuch zaczal pobolewac tak na dole ale to nie skurcze bo nie twardnieje... na razie mam brac nospe 3xdziennie i magnez... kiwi to spelnilo sie twoje marzenie o corci drugiej... miniu ty synka bedziesz miala a pinia corcie... tylko ania nam jeszcze nieodkryta zostala ale mysle ze to juz niedlugo... wiecie co najgorsze jest??? ze zapisalam sie do szkoly rodzenia ale nie bede mogla do niej chodzic... dobrze ze jeszcze nie zaplacilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu kazda z nas tak na 100% plec pozna dopiero po porodzie:) A jesli chodzi o brzuszek to pewnie nie bede miec strasznie duzego ,widzac zapowiedz , zobaczymy Asiu ja myslalam ze dzieciaczek w brzuszku caly czas sie przekreca , ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz choinka stoi ubrana,potem powysyłam Wam zdjęcia jej jak chcecie :P Kłuła jak nie wiem co jak ja ubierałam(mamy żywą),troszkę mało mamy bombek,ale będziemy dokupywac co roku.Poza tym pomyłam podłogi i drzwi i padam na ryjek jednym słowem ,bola mnie krzyże:( Mojego męża wysłałam,zeby juz schody umyl bo nie mam siły. Niestety nie mam skanera w domu,więc nie mam jak wkleic zdjeć mojego maleństwa,a jak robie zdjęcie -zdjęciu aparatem to rozmazane wychodzi:(:(:(więc nie wlkeje go,no ba jak inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Wzoraj caly dzien nie mialam internetu:( Wiztya super sie udala owie Wam tak kocham mojego meza ze szok poprostu wspanialy prezent mi sprawil to bylo cos. Porobie zdjecia ale to juz jutro. Napisze tylko ze pazurki u rak mam francuski z takim srebrnym listkiem, paznokcie u nog tez farncuski z kwiatuszkami, wlosy pasemka zrobione i lekko wycieniowane9bo nie chcialam bardzo chce dlugie miec) no i kosmetyczka zrobila mi brwi ladnie wyregulowala, i zrobila super masaz stupek no poprostu bylam rozpieszczana:) a nie dosc ze w ciazy wiec jak z jajkiem tam sie ze mna obchodzili:P ANUSIU--- nic sie nie martw pamietasz ja tez nie poznalam plci za pierwszym razem dopiero na tym trowymiarowym USG a tak wogole to nie wiem czy widzisz ze mamy taka sama date porodu ojej niezle co:P najwazniejsze ze zdrow jest dzidzi i nic sie nie martw poznasz w swoim czasie. MINIU--- to kuchareczka z ciebie hoho barszczyk mniiam:P a co do brzuszka to faktycznie lekko ci sie zaokragla wiec tylko patrzec jak sie pokaze pileczka:) KIWI---nie martw sie waga dzidziusa moja kuzynka tez tak miala ze dzidzia malo wazyla wiec nie ma sie co stresowac a teraz ma chlopaka jak DĄB:) wiec mowie i nie nabijaj sobie glowy ciesz sie siwetami!!! a jak choinka?? Ty ubierasz we wigilie tak?? ASIU---kochana nie zazdroszcze Ci naprawde spada wszytko na ciebie bidulko ale musisz sie trzymac. wazne ze rok sie konczy a nowy bedzie na 100% lepszy od starego i zobaczysz urodzis sliczna coreczke i wszystkie troski odejda w kat!!!! glowka do gory!!!! AHA JUTRO JADE ZNOWU DO IKEII BO Z MEZEM POMYSLELISMY ZE KOMODA JEST NIEZBEDNA JAK BEDZIE DZIECKO WIEC NIE MA SIE CO ZSTANAWIAC I PLOKI DOBRZE SIE CZUJE TO MUSZE TO POZALATWIAC. A W DOMU JUZ MAM POSPRZATANE NIC NIE SZYKUJE WIEC MOGE RUSZAC NA ZAKUPOWE SZALENTWA:) AHA KIWI JA JUTRO KUPIE TA WANIENKE TO POROBIE ZDJECIA T ZOBACZYSZ JAKA ONA JEST W SRODKU. OKI ZMYKA WIEC JAK ZROBIE ZDJECIA PAZURKOW I WLOSOW TO ZOBACZYCIE PRZY OKAZJI BRZUSZEK SFOTOGRAFUJE:p TO PAPAPA DO JUTRA ALE WIECZORKIEM PAPATECZKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, drodzy Kafomaniacy :) Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę, by zagłosować na mnie w konkursie Naturelli. Aby oddać głos, wystarczy wejść na stronę: http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1967&pg=0 Następnie przepisać kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknąć „Głosuj”. Trwa to dosłownie 10 sekund, a jest to dla mnie duże wsparcie. Wszystkim głosującym wielkie dzięki i wesołych świąt życzy Merdosanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec bede miala ten pessar zakladany... w piatek najprawdopodobniej bo wtedy moja lekarka ma dyzur w szpitalu i w szpitalu mi zalozy... szwu nie chce bo twierdzi ze pessar lepszy bo mniej inwazyjny a poza tym szew zapobiega rozwieraniu a u mnie chodzi o to zeby zapobiec skracaniu szyjki i ten krazek ma temu zapobiegac... musze tylko zadzwonic i go zamowic zeby mi go przyslali bo ponoc jest tylko jedna firma w polsce ktora go produkuje... no i kolejne koszty bo taki krazek kosztuje ok 200 zl... ogolnie jest wpozadku... krwawienia juz nie ma... ale wiecie fajnie jest miec lekarke w szpitalu w ktorym sie zamierza rodzic... wyobrazcie sobie ze moja lekarka przyjela mnie dzis bez problemu choc juz miejsc do niej nie bylo a poza tym wszystko wiedziala juz ze szpitala (od razu ja poinformowali) wiec w zasadzie to nawet na mnie czekala... heh... ide lezec dalej... juz mi sie nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja jak zwykle po nocy piszę:) wysłałam Wam przed chwilą zdjecia brzuszka, usg, pierwszej różowej bluzeczki dla córci oraz choinki. Razem powinny być 3 maile, w każdym po 2 zdjęcia. Dzis był dość sympatyczny dzień. Wybraliśmy sie cała rodziną na obiad do knajpy, a Olga była przegrzeczna, tak na nią działa św. Mikołaj. Wieczorem ubraliśmy choinkę. Gunia dzielnie pomagała, tzn. mąż wykładał bombki z pudełka, Gunia przynosiła mi, a ja zakładałam na choinkę. Pełna współpraca:) Mieliśmy ubierać w niedzielę, ale mąż pracuje, to trzeba było dzisiaj. Od razu światecznie w domu się zrobiło. Piniu, to naprawdę super wczoraj dzień spędziłaś. Nie omieszkałam oczywiście wspomnieć o takim prezencie swojemu mężowi, a on zapytał, czy też bym chciała taki prezent. No tak, ale ja bym wolala, żeby on sam wpadł na taki pomysł, a mało który facet ma takie kreatywne pomysły. Czekamy na zdjęcia!!! I brzuszka też! Ta niebieską wanienkę jednak kupujesz? Ja własnie szukam niebieskiej, bo mi kolorem do łazienki pasuje:p To jak możesz, poproszę zdjęcia wanienki też. Miniu, brzuszek już ładnie zaokrąglony i niedługo będziesz miała prawdziwą piłeczkę. Jak się sprawuje nowy fotel? Widze, że nawet identyczne poduszki na sofę udało Wam sie dobrać. Aniu, jak kręgosłup? I jak choinka? Pewnie pięknie pachnie. Podeslij fotki, i brzusia też. Co do cesarki to sie nie ma czego bać. Zresztą, jeszcze jest za wcześnie i do porodu moze się wiele zmienić. Może akurat bedziesz rodzić naturalnie? Ja nastawiam sie na cc, mam nadzieję, że wypali. Asiu, pociesze Cię, że u mnie w pierwszej ciży też szyjka się skracała i rozwierała do tego. Lekarz proponowal szew albo pessar. Wybrałam szew i nie żałuję, czułam jakiś większy komfprt psychiczny wedząc, że jestem zaszyta. Słyszałam też opinie, że pessar czasem wypada. No nie wiem, najlepiej słuchac lekarza chyba. Asiu, a Twoje fotki brzusia? Uciekam, jutro sama z córka. Pójdziemy sobie na jakis spacerek. Może da mi sie w końcu kapcie kupić, bo stare zaczęły mi sie rozpadać. Pa! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pisze do was z lozka... maz mi przyniosl kompa do lozka zebym wstawac nie musiala... bo za bardzo to nawet nie moge a tak to bym sie na smierc zanudzila... a tak to bede was zanudzac... zdjecia wam wysle po wigilii bo dopiero jutro sie troche ogarne zeby w miare wyjsciowo wygladac bo wigilia sie do nas w rezultacie przenosi no bo skoro ja nie moge do nikogo isc to wszyscy przyjda do mnie... fajnie...nie jest milo tak lezec w lozku jak sie czlowiek dobrze czuje... nosi mnie juz normalnie a to przeciez dopiero drugi dzien... byle do piatku bo po zalozeniu tego krazka bee mogla chodzic juz... lekarka mi powiedziala ze do szkoly rodzenia moge chodzic z krazkiem tylko nie moge cwiczyc ale na wyklady moge... kiwi wiesz czego sie boje tylko??? bo ty mialas szew to mniej wiecej wiesz jak jest... ze szyjke bede miala pozniej niewydolna a do tego przez a cukrzyce bede miala duze dziecko... poza tym ona sie robi coraz wieksza a poki co lezy glowa do gory (moze sie jeszcze odwroci) i ze bede miala duze problemy z urodzeniem i ze moze sie skonczyc cesarka... z moim pechem to pewnie sie tak skonczy wlasnie... nawet choinki nie moge ubrac... ale z drugiej strony mam fajnie bo moge z mojego miejsca dowodzenia (lozko) wydawac polecenia i wszyscy musza mnie sluchac bo mi sie nie wolno denerwowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim w ten niedzielny poranek Wczorajsza mini imprezka sie udała , bylo bardzo wesoło i nie nudzilo mi sie tak jak przypuszczalam . Bez alkoholu człowiek tez moze sie dobrze bawic he he;) Aniu ja chce zdjecie choinki i brzuszka i USG jak Ci sie juz uda je sfotografowac ladnie:) Pinia no to udala Ci sie wyprawa do salonu :):):). Czekam na relacje z zakupowego szalenstwa :) Asiu a jak rodzinka pomaga Ci i wspiera w obowiazkach domowych??. Kiwi zdjecia dostalam he he brzusio masz malutki co mnie niezmiernie pociesza ;) a koszulka z kotkiem cudna poprostu Milego dnia ja chyba jeszcze na chwilke sie poloze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misie :) Dziekuje KIWI za zdjęcia,choineczka sliczna,brzusio duzy:):)ale i tak wydaje mi się ,ze moj chyba jest największy:Pno ,ale maleństwo swoje waży i dlatego:):) Widzisz jaka pomocnice macie juz w córci,\"dorosleje\" juz:) PINIU-z niecierpilwoscia czekamy na zdjęcia:)Na pewno jestes sliczna. Aha no i kup,kup ta wanienkę to najwyzej wszystkie będziemy miały takie same.No mówię Ci PINIU przesunąl mi sie jak narazie o 2 tyg.wczesniej porod na 11 za to KIWI \'\'wskoczyła\'\' na moj 26 :) MINIU-no to super,ze impreza udana,oj długo jeszcze bedzie bez alkoholu,chociaz czasem mam takiego smaka na lampke wina ;) w Sylwestra skosztuje łyka szampana jedynie. ASIU-tak jak pisza dziewczynki ,ten rok juz sie konczy ,a NOWY bedzie na pewno lepszy od tego starego i nawet nie bedziesz pamietala,ze cos zlego sie przydażyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah i wysłałam Wam zdjęcia chionki,brzuszka zdjęcie wyśłe wieczorem,bo teraz mój mąz pojechała na cmentarz wiec nie ma mi za bardzo kto zrobic. Nie moge uwierzyc ,ze jutro juz Wigilia:)jak ten czas leci ,dopiero był sierpien,test,potwierdzenie ciązy.:) Przykro mi troszke,ze maleństwo sie nie \'\'ujawniło\'\' mam nadziję,ze za miesiac to zrobi,a jak nie to tak widocznie ma byc,ze dopiero przy porodzie poznam płec. KIWI-a Ty jutro jeszcze pracujesz??czy juz masz wolne?? Dziewczynki kochane jakby któras z Was nie zaglądała tu przed Swiętami z powodu braku czasu:) To zycze WAM juz dziś spokojnych,radosnych ,rodzinnych Swiat :):) Pełnych ciepła i radości:):):)Zebyscie się najadły ile wlezie:Pi kg nie przejmowały nic a nic. ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście złozcie życzenia swoim męzom i Twojej Olguni KIWI i Marcinkowi ASIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lalunie:) ziewczynki zakupy sie udaly:) wanienka kupiona i bardzo jestem z niej zadowolona komode tez kupilismy i jeszcze kaplet poscieli to wybralismy sobie na prezent od tesciowej:) Dziewczyneczki zdjecia Wam wysle po switach bo dzisiaj juz nie dam rady padam na pysk:P a jutro jak wychodzimy o 12tej to nie wiem czy na 22ga wrocimy jutro az 3 wigilie mam do obskoczenia!!! wie po siwtach wam wysle zdjecia paznokci wloskow i brzuszka oraz wanienki bo komoda i posciel to na stronie ikeii wiec linka wam wysle. To korzystajac z okazji bo jak to w siwteta moze nie byc czasu KOCHANE MOJE KOLEZANECZKI ZYCZE WAM WESOLYCH SWIAT DUZO ZDROWKA OCZYWISCIE SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIA I POCIECHY Z NARODZONYCH DZIECIACZKOW(KIWI I ASIU ZE STARSZYCH DZIECIACZKOW TEZ:) ) ORAZ ABY PRZYSZLY ROK BYL JESZCZE LEPSZY NIZ TEN CO WLASNIE MIJA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a postanowilam ze jeszcze Wam zdjecia pazurkow wysle bo wlosow i brzuszka to jutro zrobie zdjecie jak sie ladnie wyszykuje:) to bedzie 1 mail a tutaj Wam podam link do poscieli i komody a wanienke to zrobie bo KIWI chiala zobaczyc jaka ona jest w srodku. Aha i co wydaje mi sie wazne to ta wanienka ma pod spodem takie gumy antyposlizgowe wiec nie bedzie sie przesowala i nawet jak do wanny sie wstawi wiec to juest bardzo praktyczne bo wiem ze takie tradycyjne to nie maja takich bajerow:P oki to zraz wysylam zdjecia a jutro lub pojutrze postaram sie wyslac zdjecie brzuszka. KIWI--- no brzuszek rosnie ale ja to mam duuuzo wiekszy. aha fajne spodnie ja tez mam ciazowe ale troche inna ta guma twoja fajniejsza:) choinka super! ANIU--- no dzidizus jak malowany:P sliczny:) i choineczka tez bardzo ladniusia zywa to musi miec naprawde charakter swiateczny i tez zapach ehhh bardzo ladniusia!!! MINIU--- a twoja choinka?? bo nie maialam w mailu?? bo brzyszek to juz wczoraj pisalam ze pomalu sie pokazuje mala pileczka. To papateczki dziewczynki do nastepnego razu papapapap 👄 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00125627 dziewczynki tylko musiscie w poscieli kliknac na ten drugi rozmiar dwie poduszki i koldra bo na tym linku pokazuje sie pojedyncza a ja kupilam podwojna. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30053921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×