Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Piniu, no patrzysz w tabeli na miesiące i wagę. Tam gdzie się przecina ile wychodzi centyli. Podaj wzrost dziecka i płeć to Ci sprawdzę. Jak zwrost i waga są w jednym centylu to wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, widzisz, woczraj miałaś po prostu gorszy dzień. Dobrze, że dziś już lepiej i brzuszek nie boli. Dziewczynki, mam pytanie: na co zwracacie uwagę przy wyborze imienia dla dziecka? Bierzecie pod uwagę jego pochodzenie, datę imienin, znaczenie, a nawet to, czy pasuje do znaku zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi ja jak wybieralam to sie kierowalam glownie tym zeby nie bylo jakies specjalnie wymyslne ani jak to teraz jest moda zagraniczne... zalezalo mi na tym zeby to bylo normalne polskie imie z tym ze niezbyt popularne (tzn. niezbyt czesto nadawane) zeby cora nie byla 5 dziewczynka w klasie o tym samym imieniu... no a poza tym to musi mi sie to imie przede wszystkim podobac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)wiem,ze wczoraj po prostu był \'\'cięzszy \'\' dzień ,hormony szaleje:D Dzisiaj po rozmowie z moja sisostrą i mamą czuję sie lepiej psychicznie. Co do wyboru imienia KIWI to nie wiem czym będziemy sie kierować ,chyba nie będe brała pod uwage znaczenia tego imienia czy znaku zodiaku:)Na dzien dzisiejszy jest Nadia albo Mikołaj. Wiem na pewno,ze nie dam dziecku na imie Jesika(tak to sie pisze;)),Pamela itp a chłopczykowi Brian itp.nie podobaja mi sie w ogóle takie zagraniczne imiona. Cos dzisiaj pusciutko,ja się wzięłam za mego pranie,a jutro czeka mnie mega prasowanie:D Poza tym mówie Wam jak mnie sie nudzi samej w domu,staram sie jak najwięcej leżec przez tą szyjkę,ale czasami mozna czegoś dostać.:( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kiwi co do imienia to wybieralismy takie jak sie nam podoba najbardziej i zeby nie bylo za bardzo oklepane . A jesli chodzi o imieniny to nawet nie wiem kiedy sa Brunona nie mowiac juz o znaku zodiaku -bo nawet nie sprawdzałam jaki znak bedzie mialo moje dziecko;) zreszta horoskopy i te sprawy zupełnie mnie nie interesuja ... Widzailam sie dzis z moja siostra (ona tez kwietniowka jak wy) i bardzo chcialam sie pochwalic moim brzusiem bo od ostatniego razu jak sie widzielismy juz sporo mi urósł - ale przy jej pilce moj to zwykła popierdółka :( Och cos maly ten Borysek chyba bedzie . Dziewczyny super ze humorki wam sie poprawiły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI--- a wlasnie nie pomyslalam bo rzeczywiscie wybralam imie ale nie patrzylam na nic tzn patrzylam co oznacza natalia ale juz zapomnialam:P ale to i tak chyba nie jest najwazniejsze chociaz wiem ze niektorzy przywiazuja wileka wage. Ja np podobnie jak ANIA nie chce dawac jakiegos bardzo orginalnego bo takie dzieko na przerabane w szkole ja mialam w klasie taka kolezanke miala na imie Soraya ojej najczesciej pytana i wiadomo w mlodszych klasach wysmiewana przez dzieci. Dzisiaj bylam na mega dlugasnym spacerze maz mnie wyciagnol:) a potem u babci na kolacji. aha dziewczynki zobaczcie jakie super zdjecia mam w stopce tzn takie zmienione:) cos mnie glowa pobolewa ale chumor o niebo lepszy niz wczoraj. i postanowilam przyjac zasade co weszlo musi wyjsc nie ma wyjscia czy sie bede bala czy nie bo to i tak nie ma znaczenia musze urodzic chocby nie wiem co:P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś puściutko u nas, ho, ho! Dobrze, że z humorami u Was już lepeij. Mi też dopisuje, bo udało mi sie w końcu kupić firanke do dużego pokoju. Jutro ją odbieram, bo od razu mi obszyją. Kupilam też dwie czapeczki kapielowe, ale patrzę, że jakieś duże. Hmmm. A jutro jadę na wilekie zakupy do hurtowni dzieciecej. Zakupy na allegro mi przeszły, bo doszłam do wniosku że nie chcem i się tego wszystkiego zlcizać, bo to by było z 10 aukcji albo i lepiej. U mnie z imieniem to nie jest prosta sprawa, bo zabardzo drobiazgów sie czepiam. A więc: dwusylabowe, pochodzenie greckie lub słowiańskie najlepiej. jakieś sensowne znaczenie, nieoklepane, żeby sie ładnei zdrabniało.... Cała lista życzeń. Jak na razie tylko imie Olga opodoba mi sie bez żadnego ale:) No ale Olgę juz mam, a teraz moze skłonie sie jednak do Leny? Uciekam, spać mi sie chce, ale pewnie jeszce w necie posiedzę. Szkoda mi wieczora marnowac na spanie. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi Lena to bardzo ladne imie a jeszcze jak pasuje do twojej imieniowej ideologi to czemu nie:) Moja siostra dzis dzwonila do szkoły rodzenia . Tak jak Pinia mam bezplatna przy szpitalu ale dopiero po 28 tyg . Zajecia dwa razy w tyg . Zobaczymy czy maz bedzie mogl chodzic a i porod rodzinny jest bezplatny nie liczac 50 zl na ubranko ktore musi miec na sobie w trakcie porodu:):):) Dziewczyny pomozcie nie mam pomyslu co zrobic na obiad - najlepiej jeszcze zeby byl na dwa dni -macie moze jakies propozycje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Nadia i Mikołaj, bardzo ładne imiona. A mąż się niekłóci, że chce inne imiona? Aniu, a Tobie to kazał lekarz leżeć? Może na wizycie zapytaj go jednak możliwośćzałóżenia szwu albo kążka? Szkoda, żebyś leżała, skoro moze wcale nie ma takiej potrzeby, gdybyś była \"zaszyta\". Miniu, 50zl za ubranko dla taty? Kurcze, u nas nic nie życzyli. Zresztą, nawet nie pamiętam, czy mąż był w coś dodatkowego ubrany. Będzie Lena. Po długichg wahaniach i przemyśleniach, poszukiwaniach znaczeń i innych pierdołów, wybrałam Lenę. A i nie bez znaczenia jest, że mama chciała mnie tak nazwać, będzie mieć wiec wnuczkę Lenkę:). No i mąż od razu to imię wskazał. Lena Zofia🌼 Ja w pracy, juz nie mogę sie doczekać dzisiejszych zakupów dla mojej córeczki. A Wy dziewczynki śpicie???? Tylko Mini dała znak życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu ja jak chce zeby na dluzej obiad byl to robie rosol a na drugi dzien robie z niego pomidorowa ale to na pierwsze... a na drugie to nie wiem co moze byc na 2 dni bo u mnie wszystko schodzi w 1 dzien... ja wczoraj za to mialam parszywy humor... i dlatego mnie nie bylo... poza tym musze sie troche pouczyc bo niedlugo mam egzaminy w szkole ale jakos weny nie mam... kiwi ja mysle ze lepiej jak sama kupisz a nie na allegro wiesz na tych zdjeciach nie wszystko dokladnie widac a jak kupujesz w sklepie to mozesz z kazdej strony obmacac i obejrzec... i wiesz co kupujesz i za co placisz... i jak juz sobie obejrzysz to mozesz odlozyc jak ci sie nie spodoba i tyle a jak juz na allegro kupisz (bo obejrzec mozesz dopiero jak juz kupisz) i ci sie nie spodoba to jest problem bo musisz odsylac i takie tam... najczesciej na swoj koszt a wtedy sie nie oplaca... oczywiscie sa rzeczy ktore tylko na allegro mozna dstac no to wtedy trzeba kupic na aukcji ale mysle ze ubranka i jakies drobne akcesoria to lepiej w normalnym sklepie... ja wiem np. ze bede musiala wozek na allegro kupic bo takiego jak ja chce nie ma nigdzie w warszawskich sklepach... no chyba ze cos sie zmieni i gdzies sie pojawi to wtedy kupie w sklepie... dobra juz nie nudze... do pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) PINIU-serduszka sliczne przy zdjęciach Natalki:)Co dzis porabiasz?? MINIU-w tym szpitalu co ja chcę rodzić to w ogóle szkoła rodzenia jest zamknięta i nie wiadomo czy ja otworzą jeszcze(cały szpital jest zlikwidowany tylko połoznictwo zostało)wszystko ma się rozstrzygnąc w lutym.Mam nadzieje,ze sie załapie i ja otworzą jednak.Hmm to niezle 50zł za ubranie ,nie słyszałam o czymś takim.:) Denerwuje mnie to ,ze za wszystko trzeba płacic nawet w państwowych szpitalach!!!!co za kraj.Są jeszcze dwa inne szpitale,ale nie wiedzę sensu chodzić tam jak nie zamierzam tam rodzić i mój lekarz tam nie pracuje,poza tym nie cieszą sie dobra opinią. MINIU a ugotuj gar heheh duzy gar zupy i juz bedziesz miała na 2 dni :D Piersi z kurczaka moga byc w jeden dzien z ziemniakami a drugi z frytkami. Za mna chodza knedelki ze sliwkami,juz od dawien dawna ,ale nie chce mi sie za nie zabrac,przeraza mnie obieranie tych ziemniaków nie wiem za bardzo jakie proporcje,narazie kompletuje składniki wczoraj mąka zakupiona została,sliwki juz dawno w zamrażalniku leża heheh KIWI-mnie generalnie lekarz kazał odpoczywac,relaxować się,ale ja naczytałam się ,ze lepiej jest leżec po prostu,więc staram sie jak najwięcej z tej opcji korzystać:D Co dzo szwu i krązka to ja juz sama nie wiem{(ufam mojemu lekarzowi i myślę,ze jakby była taka potrzeba zaproponowałby mi to. Nastepną wizytę mam za tydzień w piątek więc zobaczymy jak to będzie ,oby dobrze. Poza tym ja Cię dziewczyno podziwiam:Dtak długo siedzieć po nocach,ja przed ciąża tez byłam nocnym Markiem i nie spieszno mi było spać,ale teraz bym tylko spała i spała :D Odpocznij kochana,bo Maleństwo przyzwyczai sie do długiego nie spania po nocach i co wtedy:)? Imie Lena bardzo ładne, orginalne:)nie oklepane. Życzę udanych zakupków dla Maleństwa. Mnie tez ogromna frajdę sprawia kompletowanie wyprawki chodzenie po sklepach,juz nawet jak jedziemy do jakiegos centrum to nie wchodze do \'\'moich \'\'sklepów ,tylko od razu do dziecięcych.Odpuszczam sobie ,szkoda mi kasy na bluzke dla siebie jak narazie. ASIU- to Ty sie ucz ,ucz:) Ano widzisz raz ja ,raz Ty ,raz inna mamy kiepski humor ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak robie te knedle,właśnie gotują mi się ziemniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Aniu knedle ze sliwkami mniam - sto lat nie jadłam. A ja na obiad zrobie spagetti - poste, łatwe i przyjemne fakt nie na dwa dni ale na jutro juz obmyslilam kasze z sosem grzybkowym . A o rosole i pomidorowce wlasnie mylslam ale nie bylo ładnej kury. Moze w niedziele zrobie rosól jak przystało na tradycyjna polska rodzine he he Wlasnie smiac mi sie chce z tych 50 zł - ze niby porod rodzinny bezplatny ale jednorazowe wdzianko - pewnie jeszcze z foli- 50 zł Ale i tak nie jest tak zle ja myslalm ze porod rodzinny kosztuje ze 100 zl Aniu to przesrane troche z ta sytuacja w szpitalu :( moze w lutym sie wszystko wyjasni -oby . Zawsze tez mozna isc do prywatnej szkoły rodzenia - u mnie takie zajecia niestety kosztuja 300 zł Kiwi miłych zakupów - Jak cos wysyłaj zdjecia swoich zdobyczy :) a ja ide ten obiad gotowac a potem uderzam do gina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za zajecia w szkole rodzenia zaplacilam 500zl... kurcze martwie sie troche moim lozyskiem... lekarz mi niby powiedzial ze wszystko jest ok ale ja przeciez jakbym nie miala zadnego powodu do zmartwienia to bym chora chodzila... chodzi mi o to ze moje lozysko ma juz 2 stopien dojrzalosci a ja przeciez mam przed soba jeszcze 13 tygodni ciazy... nigdzie w necie nie moge nic znalezc na temat w ktorym tygodniu powinien byc okreslony stopien dojrzalosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Panienki! Ja wlasnie wrocilam ze SZKOLY RODZENIA dzisiaj moj mezulek byl modelem na cwiczeniach:P heheh uczylismy sie oddychac juz umiem obie fazy czyli wolne oddychanie i drugie szybkie podczas skurczu. Poaztym tez parcia sie uczylam i rozne cwiczenia ktore moga pomoc podczas porodu. a wyklad byl z polozna o pielegnacji dziecka w kazdym badz razie fajnie spedzilismy czas. i pogadalam z takimi brzuchami jak ja:) duzo dziewczyn z 7 miesiac bylo dzisiaj no i 2 co za dwa tyg termin maja ale jakos nie byly wystraszone chyba bylo im wszystko jedno:P czekaja na znak. MINIU---ja to nie wiem jaki obiad na dwa dni ale mysle ze kurczaczek tzn ja smaze skrzydelka lub udka i jeden dzien z mieminaczkami a drugi albo frydy albo ryzyk:) Aha i to ubranie hmmm nic nie slyszlam o tym przynajmniej u mnie nie ma czegos takiego tylko taki fartuch zielony ktory 5zl kosztuje no i oczywiscie ochraniacze na buty ale to wszedzie tak jest. Aha dzsiaj w szkole rodzenia dostalam wode 0,5 primavera:) hehehe chyba zeby po cwiczeniach sie napic, probke krenu pentakrem, probke szamponiku Jonson&Jonson, gazetke dziecko, takie magnesiki na lodowke z bocianem co niesie dzidzie:P, i chyba jeszcze ze 3 broszurki o pielegnacji dziecka i ogolnie o ciazy. wiec prezentow nie bylo konca a to wszystko za darmo bo za szkole nawet 1 zl nie place wiec super. Oki zmykam ide dogladac bo szarlotke pieke obiecalam mezowi ze mu upieke zaraz bedzie gotowa musi tylko wystygnac:) to papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wlasnie wrozilam od gina - z dzieciaczkiem wszystko w pozadku :) tylko martwi mnie to lozysko . jest caly czas brzezno-przodujace, i powiedziala mi zeby narazie sie tym nie martwic ale jak nic sie nie zmieni czeka mnie cc :(:( A i pytalam sie o ten masazyk piersi - powiedziala ze mam dalej masowac chyba zeby mnie brzuch zaczoł bolec to wtedy juz nie .... A wlasnie dzis gadałam z kolezanka ktora miała cc i bardzo nie poleca - fakt nie rodzila naturalnie bo odrazu wzieli ja na cesarke ale mowi ze w czasie zabiegu traciła przytomnosc i wymiotowala a potem przez dwa dni nie mogła sie ruszac :( grrrrrrrryy Teraz to ja mam handre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak to już jest,ze są zwolenniczki i przeciwniczki.Bardzo jestem ciekawa za jakim my będziemy za kilka chwil:) Nie martwcie sie tak z Asią tym łożyskiem,ja się martwię za to swoja szyjką,ale wiem,ze to nic nie da,a nastawienie psychiczne jest najważniejsze.Także głowa do góry:):) ASIU kurcze 500zł za szkołe to bardzo dużo,eh ja mam nadzieje,ze zdążą jednak ta moja otworzyc ,a jak nie to i tak jak juz Wam wcześniej pisałam przyszywana ciocia mojego mężą jest położną więc sobie z Nią porozmawiam,zreszta i tak muszę ,bo bardzo chcę,zeby była przy porodzie. PINIU-no to w końcu zajęcia w szkole rodzenia były przydatne a i widzę ,ze mąż bierze w nich czynnie udział:) KIWI -to pewnie po północy napisze ;) MIłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------29---- ---- 86---06.04.08---79,6--82,6kg+3kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------28----- -- 91---11.04.08---47--53kg +6kg >>>C Kiwi79-------Kasia-----------28-----------26-------103-- 23.04.08---54--58,5kg +4,5kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------26.----- --106--26.04.08---57--63 +6kg >>> ? mini55--------Agnieszka------26-----------22-------- 134--24.05.08---46-- 51.kg +5.kg >>> S morgan00----Karolina---------26-----------??---------? ?? --13.05.08---60--63kg +3kg uaktualniłma tabelke :) Aniu a własnie jak Twoja szyjka ?? Odczuwasz jakies dolegliwosci??. Mnie na temat lozyska ginka nic nie mowila tylko tyle zeby w razie jakiegokolwiek nawet najmniejszego krwawienia czy plamienia od razu do szpitala jechac ... A i pytalam sie czy duzo jest kobiet w ciazy teraz z terminem na kwiecien i maj - powiedziała ze bardzo duzo - ciekawe z iloma kobietami przyjdzie mi rodzic . A ja czekam wlasnie na siostre idziemy polazic po grzemarkach i po sklepach wycenic wstepnie nasze wyprawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, tyle się napisałam i wszystko w d... pozło. Komp mi się zawiesił:( Z tego co widze, to każda z nas ma jakieś problemy z ciążą: łożysko, szyjka, cukier:( Ale tak naprawdę to chyba większość kobiet coś tam ma, rzadko która przechodzi ciążę śpiewająco. Asiu, niestety, nie mam pojęcia o co chodzi z 2 stopniem dojrzałości łożyska. moze prędzej urodzisz p oprostu? A lekarz co mówił? Aniu, jak szyjka? Twardnieje Ci dalej brzuch? Miniu, Ty masz już przodujące czy nisko usadowione? Ja bym sie cesarką nie martwiła wcale, ale wiem, ze chcesz rodzić sn, więc Ci zycze, żeby Ci się to łóżysko jak najszycbciej podniosło:) Piniu, to trafilaś na fajną szkołę rodzenia. Dużo Was jest w grupie, wszystkie dziewczyny z mężami chodzą? Wczoraj sie trochę martwiłam. Lenia byla jakaś spokojna. Tak normalnie teąnie jest szczególnie temperamentna, ale wczoraj to juz caly dzień spała. Na szczęście wieczorem sie ożywiła. Teraz też daje czadu:) Mam juz firankę w dużym pokoju, wczoraj z mężem po nocy wieszaliśmy, bo juz nie mogłam sie doczekać. Od razu inaczej w pokoju. Teraz został jeszcze pokój dziecinny. A teraz o mich\' wielkich\" zakupch. Byłam wczoraj w tzw. hurtowni art. dziecięcych. Wyszlam stamtąd z ...1 szt. butelki Nuka niebieską. Nic wiecej tam nie kupiłam. Drogo, brzydkie te rzeczy, malo wzorow do wyboru. Body po15 zł, spiochy zwykłe 20 zl, kaftanik 12-18 zl. A zależało m ina komletach: kaftanik+spiochy. Kompletr taki kupiłam w innym sklepie. sliczny seledynowy w zwierzątka, z frotki roz. 62. Przy okazji, tak jak radziła Asia, zobaczyłam wiele rzeczy na żywo. I tak, planowałam kupić opakowanie termoizol. Canpola (bezowe z zająćzkami), ale na żywo okazalo się strasznie wielkie. Zroibłam więc wczoraj zakupy na allegro (9 aukcji), przyjdą pewnie w przyszlym tygodniu. Kupilam takie rzeczy: smoczki Canpola (2 szt.), majtki siatkowe poporodowe Hartman, podkłady poporodowe Bella, wkładki laktacyjne Canpol, szczotkę do butelek, myjkę niebieską, komplet różowy śpiochy+kaftanik roz. 62, 2 biale czapeczki kapielowe, pojemnik do smoczka. Trochę kasy poszło, a to dopiero początek. Dzis piechotką do pracy, auto idzie nas przegląd. Iby za dużo w nim nie wykryli, bo zbankrutujemy. Uciekam do pracy, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------29---- ---- 86---06.04.08---79,6--82,6kg+3kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------28----- -- 91---11.04.08---47--53kg +6kg >>>C Kiwi79-------Kasia-----------28-----------26-------103-- 23.04.08---54--59,5kg +5,5kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------26.----- --106--26.04.08---57--63 +6kg >>> ? mini55--------Agnieszka------26-----------22-------- 134--24.05.08---46-- 51.kg +5.kg >>> S morgan00----Karolina---------26-----------??---------? ?? --13.05.08---60--63kg +3kg Asiu, a Ty tak mało przytyłaś czy nie wpisywalaś wagi w tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------29---- ---- 86---06.04.08---79,6--82,6kg+3kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------28----- -- 91---11.04.08---47--53kg +7kg >>>C Kiwi79-------Kasia-----------28-----------26-------103-- 23.04.08---54--59,5kg +5,5kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------26.----- --106--26.04.08---57--63 +6kg >>> ? mini55--------Agnieszka------26-----------22-------- 134--24.05.08---46-- 51.kg +5.kg >>> S morgan00----Karolina---------26-----------??---------? ?? --13.05.08---60--63kg +3kg Wlasnie ASIU--- ty chyba wogole nie wpisujesz swojej wagi do tabelki co??? bo 3 kg troszke malo:P ja mam juz 7 na plusie ale wogole sie nie martwie bo widze ze wszystko mi w brzuch poszlo. wczoraj w szkole rodzenia widzialam dziewczyny z fakt mniejszymi moze brzuszkami ale co z tego jak widac ze w pupe i uda im idzie. No KIWI--- jest pare dziewczyn wczoraj bylo chyba okolo dwunastu z czego dwie-za dwa tyg termin, cztery-termin tak jak my w kwietniu, jedna w 35 tygodniu a reszte tak nie wiem no bo nie za wszystkimi gadalam. A co do zakupow na allegro to ja wczoraj dostalam paczke zamowilam butelke o poj 125ml taka na wode, smoczek uspokajajacy od 0-6 mies (bedzie na pozniej), szczotke do butelek, pojemnik na smoczek, ta szczoteczke na palec silikonowa, i takie pojemniczki prozniowe. tez kaski wydalam no ale jak KIWI pisze to dopiero poczatek:( ANIU---nie martwiuniaj sie ta szyjka zobaczysz jak teraz pojdeziesz to napewno ci powie ze jest ok skoro nie kazal nic brac a jezeli cos tam sie dzieje to na 100% cos zaleci i juz. MINU---ciekawe co to oznacza z tym lozyckiem hmmm nie martw sie cesarka jakby cos nie jest taka zla twoja kolezanka nie byla zadowolona ale pomysl ze jest duzo kobitek co placa by ja miec wiec jak cos to dasz rade slina babka z ciebie!!!!! Oki zmykam lece do zusu bo kurde nie mam ksay jeszcze i ide zapytac czy czasem mi nie wstrzymali czy co wrrrr to papateczki do pozniej A co do zakupowo na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi to jednak zakupy sie nie bardzo udały . Dobrze ze jest jeszcze allegro:) Ja mam to łozysko nie do konca przodujace wiec kazala mi sie puki co nie martwic ale od ostatniego USG nie wiele sie zmieniło i na dzien dzisiejszy przy takim łozysku powinnam miec cesarke - zwłaszcza ze to moj pierwszy porod - tak mi powiedziała ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, to Ty juz nieźle wyposażona jesteś:) Chyba Ci posta urwało na końcu. A smoczek to na wszelki wypadek lepiej wziąć do szpitala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej:) Łał KIWI no to poszalałaś na zakupach,popstrykaj fotki i przysyłaj,zdjęcie firanki też.Właśnie mam pytanie KIWI ile potrzeba sztuk butelek ,jakiej pojemności one mają być i ile smoczków do tego,nie mam pojęcia czy jedna kupic czy dwie? Co do buszowania Maleństw to ja też czasami sie zastanawiam czemu sie nie rusza,ale przeciez w końcu te Nasze dzieci kiedys muszą spać.Moje Maleństwo też bardzo,ale to bardzo już szaleje:) Ano własnie masz racje KIWI rzadko,która przechodzi ciążę superowo,chociaż my i tak nie mozemy narzekać,zawsze może być gorzej.Co do mojej szyjki to ja nie odczuwam bólu,czasami mi brzuszek- fakt twardnieje,ale to jest takie kilku sekundowe twardnienie.Wiem,ze im bliżej porodu tym częsciej będą pojawiały się jakieś skurcze przepowiadajace i bóle brzuszka(lekkie mam nadzieję i nie częste)Zobaczymy co powie lekarz za tydzień. Staram sie myśleć pozytywnie, BO TO NAJWAZNIEJSZE!!!! cieszę się,ze nie jestem na lekach itp tylko na witaminach,mam nadzieję,ze tak do końca pozostanie:)TEGO I WAM ZYCZĘ.:) MINIU-fajnie tak z siostrą chodzić i wybierać ubranka,w ogóle fajnie,ze obie urodzicie w tym samym roku:) ASIU-ja tez nie wiem co oznacza 2 stopień,ale na pewno wszystko będzie dobrze:) PINIU-co u Ciebie?:) Ja dzisiaj jak zwykle co piątek jadę do babci na obiad :Pwczesniej skoczę na miasto (może coś kupię dka Maleństwa) Tymczasem,trzymajcie sie cieplutko:)do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu, jest jeszzce duża szansa, że łożysk osie podniesie. W którym tc masz następne usg? Ja dopiero w 32. Piniu, chyba posta Ci urwało:) Ty to juz nieźle wyposazona jesteś, hihi. Smoczek to na wszelki wypadek do szpitala lepiej zabrać;) Mi własnie w dupę i bodra poszło, obym to zgubiła po porodzie. A Ty nic a nic nie masz więcej w biuście nawet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo była PINIA tak to jest jak jem sniadanie a drugą ręką pisze heheh trwa to z 15min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co wy ja nie wpisuje po prostu... ale pewnie juz z 8-9kg mam do przodu... no ja niestety rozroslam sie troche i w innych miejscach nie tylko w brzuchu bo widze po twarzy ze sie pulchniejsza zrobilam... ale co to za problem sie odchudzic jak juz urodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×