Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

miniu jak miala to samo co i ja czyli plaskie brodawki to fakt ciezko jest przynajkmniej na poczatku bo dziecko zanim sie nauczy ten dziwny cycek wziac do buzi to go niezle poszarpie i boli jak cholera... ale wiesz jak ktos sie uprze to nie ma rzeczy niemozliwych... jak sie przetrwa 1 miesiac to juz nie bedzie problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywczy spirytus tylko spozywczy!!! przeciez spirytus nie ma w sobie nic odzywczego!!! chyba spie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a przygotowywałs sie jakos wczesniej do karmienia- nosilas jakies nakladki... Ja tez mam wklesle brodawki czy tez plaskie i ginka kazala mi je cwiczyc.. ale wspominała cos o specjalnych nakladkach ktore mozna nosic juz w czasie ciązy . jak bede w czwartek u gina to sie zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu chodzi raczej o cos takiego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=292738153 wiesz co dziecko po jakims czasie samo wyciaga brodawke wiec nie trzeba jej jakos szczegolnie cwiczyc no chyba ze te nipletki ale na to to szkoda kasy moim zdaniem... choc wiem ze to skuteczne jest... ale ja mysle ze z dzidzia sie pomeczysz ze 2 tygodnie i tez sie jakos dopasujecie... tylko ostrzegam jest naprawde ciezko... ja przeplakalam z moim marcinem wiele nocy bo on byl glodny a ja nie moglam mu w zaden sposob pomoc... ale pozniej sie obydwoje przyzwyczailismy i jakos poszlo... ja juz w szpitalu plakalam po nocach ze maly ciagle glodny i gdyby nie to ze mi pielegniarki po nocach nawet pomagaly stymulowac laktacje to pewnie bym sie poddala... ale zadna nie powiedziala ze to wina brodawek bo wszystkie mowily ze dziecko i tak sobie wyciagnie i ze wlasnie dziecko zrobi to najlepiej a nie zadne cwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu te nipletki to raczej przed ciąza albo w pierwszym trymesterze a te co Ci ja linka wkleilam to juz na trzeci trymest i podczas karmienia. jeszcze sie dopytam ginekologiczki .. Ja wiem ze dziecko sobie w koncu poradzi ale moze ulatwie sobie i jemu karmienie poprzez cwiczonka i nakladki W koncu to zasugerowala mi ginka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mini ale to przy wkleslych a jak masz tylko plaskie poprostu to nie trzeba... tak mi w szpitalu mowili... ale wiesz jak chcesz to kup te nakladki... napewno nie zaszkodza tyle ze ja slyszalam ze tak naprawde skuteczne sa tylko te nipletki a cwiczenia i inne takie to nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w tym artykule tez jest napisane ze sie same wyciagaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu mi ginka zalecila cwiczyc brodawki wiec to robie . Wiem ze same sie wyciagaja jak dziecko zassie ale skoro zaleca sie cwiczenia i nakladki w przypadku wkleslych a nawet plaskich to czemu by nie skozystac ... zreszat dopytam ginki bo nie wiem do konaca o jakie nakladki chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pewnie... przeciez nie zaszkodzi... tylko jak ci brzuch twardnieje to ja bym z tymi cwiczeniami uwazala... masaz brodawek wydziela oksytocyne ktora powoduje skurcze macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam dzis sporo na ten temat i wszedzie pisza ze zalecane sa cwiczonka juz w czasie ciazy i stosowanie tych nakladek w trzecim trymestrze ... No i oczywiscie najwazniejsze jest odpowiednie przykladanie dziecka do piersi-ale moze to ma na celu własnie ułatwienie tej czynnosci bo dziecko tez sie musi nauczyc odpowiednio chwytac piers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tez o tym slyszalam , ze powinno sie z masazykami uwazac ale sa tez cwiczonka hoffamnna ktore nie do konca przypominaja masaz brodawki, To bardziej naciaganie skory wokoł sutka Kurcze musze sie dopytac ginki - bo zeczywiscie nie powinno sie masazykowac cyckow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkodzi... kazda stymulacja brodawki moze se skonczyc niepozadanymi skurczami... dopytaj dopytaj... mi przy rodzeniu kazali sie wlasnie tak ciagnac za brodawki zeby skurcze byly silniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ale dzis senny dzień. Na dworze minus10 i nawet z Gunią na spacer nie wyszłam:( Co do karmienia piersią to sama myśl napawa mnei przerażeniem. Miałam juz nakładki silikonowe, laktator, oj dużo by pisać. Mi sie nie udało i źle wspominam, dlatego teraz na karmienie piersią sie nie szykuję. Spaaać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no senny , maz wrocił z parcy i spi- koty spia tylko ja krążę od tv do komputera :( A co tam u was Aniu, Piniu?? Jak po badaniach u gina - nic nie pisalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeju ale babka
asia-k-jestes za glodzeniem dziecka 2 tyg.bo szkoda ci kasy na nipletki,okropnosc,jaka wyrodna matka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku - stosowanie nipletek wcale nie musi oznaczac mniej problemow przy karmieniu ... A Asi dzieki determinacji udało sie . Nie wszystkie kobiety na to stac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze ze ktos sie czepia... hihi... lubie byc kontrowersyjna :P ale komentowac nie bede... szkoda ze ta osoba wypowiada sie a nie wie o czym mowi bo nawet nigdy w zyciu nie widziala mojego syna... jejku jaki swiat by byl piekny jakby kazde dziecko bylo tak \"niedozywione\" jak moje...wy widzialyscie to wiecie ze z niego grubasek byl jak byl maly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, nie zwracaj uwagi na durne komentarze. Mi ostatnio jakaś panienka z kafe skomentowała, że Olka jest strasznie wielka. Rozek śliczny, szkoda że nie ma poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Kiwi--- ladna zaslona mysle ze bedzie pasowala do pokoju dzieciecego:) MINI i ASIA--- nie wypowiadam sie na temat tego co pisalyscie wczesniej bo nie mam zaielonego pojecia o co chodzi ja chyba z cyckami:P mam wszytko w porzadku wiec nie wiem zabardzo co to wiec nie bede pisac.... U lekarza wszystko dobrze. I mam nadzieje ze tak juz bedzie do konca. na szczecie bakterie z moczu zginely wiec tylko sie cieszyc. ANIU---nie martw sie na 100% twoj lekarz wie co robi zna Cie juz i wie czy ma dawac jakies tabletki czy nie, napewno nie chce dla Ciebie zle. jak pojdziesz 18 stycznia to ci powie czy szyjka dalej sie skraca czy nie i pewnie wtedy cos zaradzi a narazie to sie oszczedzaj. lez sobie i wykorzystuj meza:) oki zmyakm tak wpadlam zobaczyc co slychac. ale dzisiejsze tematy sa mi obce:P a swoja droga ciekawa jestem jak to wyglada to o czym pisalyscie hmmm ale nie zazdroszcze:( MINIU---to rob te masaże zeby wszytko bylo dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeju ale babka
po pierwsze napisalas ze niebedziesz komentowac,wiec chyba pusta z ciebie osubka skoro niewiesz co to komentarz,po drugie poco sie tlumaczysz jakiej wagi jest twoje dziecko??A moze chcialas odchudzic dzieciatko biedne? Pustak z ciebie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero teraz-jak nigdy o tej porze:P Dzisiaj bylismy na urodzinach męża mojego babci 2.01 szkonczyła 81 lat(tej do której tak jeżdzimy na obiadki:P) i dopiero co wrócilismy,fajnie było tańce,chulańce-babcia ma zdrowie:) Jutro za to wybieramy sie do mojej koleżanki z podstawówki,kupe lat nie widziałysmy sie :)jest mama 7 mc córci więc mi poopowiada i o tym i o tamtym:) Dzieki dziewczynki za pocieszenie w sprawie tej szyjki,mam nadzieję,ze to nic takiego,skoro lekarz nic mi nie zalecił. Zobaczymy co powie za 2 tyg. KIWI -ja mam karnisz 2 częsciowy ,własnie ze względu na mozliwośc zawieszenia firanek i zasłonek. Ta z IKEI bardzo mi sie podoba. Ja tak jak PINIA tez nie wypowiadam sie w tym temacie ,bo jak narazie moje brodawki są duze i mam nadzieje,ze tak zostanie i ,ze nie będę miała problemów z karmieniem. Nie martwcie sie na zapas na pewno wszystko sie ułozy.:):) Jej uciekam do łożeczka ,bo juz tak pózno. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... mnie dzis maz obudzil jak rano wychodzil i nie moge spac juz... ale maly jeszcze spi to mam chwile dla siebie... piniu super ze te bakterie zniknely... kiwi ja mysle ze nawet jesli nie bedziesz kozystac z zaslon to moze warto jednak kupic karnisz taki i na zaslony i na firanki bo przeciez mozna na nim powiesic same firanki... a jak ci sie kiedys odwidzi i bedziesz chciala jeszcze zaslonki powiesic to wtedy bedzie jak znalazl... a twoja olga no coz na modelke nam rosnie jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim Kiwi jak masz rolety w oknie to wystarczy sama firanka a tak to lepiej miec zasłonke . Po co ktos ma Ci dzieci podgladac -a zasłonka super tez sie nad nia zastanawiam :) Pinia super ze bakteri juz nie masz - Asiu laska na innym forum pisala mi ze ona ma ten sam problem a swietnie sobie z karmieniem poradzila i nic ja nie bolalao- a laski obok na oddziale mimo iz mialy normalne sutki skarzyly sie na bol - wiec pocieszam sie ze moze nie bedzie tak zle :P Aniu widze ze impreza sie udala a ja juz myslalam ze Cie nie ma bo komp Ci siadl Ja jak zwykle z rana - mąz spi a ja walcze z kotami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×