Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

KIWIUS--- ale ty wybiegasz w czasie:P hehe ja to sie najpierw zastanawiam co wezme do szpitala i takie tam a ty juz pierwszy spacer:) nawet nie myslalam o tym to cyba bedzie zalezalo od pogody tak mysle ze jak bedzie dosc cieplo to oczywiscie body na to jakacyj i na to jakas bluza polarkowa i kocyk mysle ze to starczy na kwietniowe dni no chyba ze bedzie zmino to chyba jakis spworek tzreba bedzie zakupic. Ale jakos dzisiaj jestem nieprzytomna dopiero co wstalam a juz zmeczona jestem :) mezulek na miacho mnie ciagnie wiec hcyba musze isc:P to lece papateczki do pozniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) PINIU-brzusio duuużżżyyy juz:)porównywalny chyba do mojego,chociaż wydaje mi się,że ja mam kolosa:) Fajna ta gąbka,chyba tez sie na nią skuszę ,właśnie zamiast do wanienki na spód wkładać pieluszkę to mozna taką gabkę,o wiele lepsza jest:) KIWI-super firanka,ja w ogóle uwielbiam Kubusia Puchatka. Karnisz na pewno przyjdzie ,teraz juz nie ma takiego ruchu na poczcie jak przed świętami,wieć Guni zawisicie:)na urodzinki. Hmm co do ubioru na pierwszy spacer to tez nie mam pojęcia,moze jakis dresik polarowy,kocyk gruby na to?? i tak muszę coś ciepłego kupic na wyjście Maleństwa ze szpitala,to by juz było.No nie mam pojecia,:(w co ubraać mam nadzieje,ze będzie ciepło.Chociaż wiadomo ,ze w zapasie cos musi być. MINIU-Twój brzusio tez sie zaokragla wow :)juz masz 22tc czyli juz niedługo nastepne usg chyba będziesz miała. Komoda bardzo fajna,tez planuje miec jasna komódke w pokoju Maleństwa,bo począwszy od sypialni ,kuchni i salonu mam meble w kolorze wenge i juz po prostu mam za ciemno w domu. Ja wysłałam Wam zdjecia brzuszka dopiero teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu, dzięki za zdjęcia. Ty kochana też masz mega czysto w domku. I bardzo przytulnie:) Aniu, brzuch giga-mega, piłka jak się patrzy. I też wysoki,jak u Mini. A adidaski super, w sam raz dla małego sportowca. Usg 18.01? Cieakwe, kto tam w brzuszku siedzi. No to ja zaczynam sie martwić wielkością mojego brzucha.:( Jest mały, nie da sie ukryć, mniejszy niz w popzedniej ciąży. Na wadze +6 kg, więc znośnie. Tylk oc oz tym brzuchem? I nie jest ładnie zaokraglony, jak u Was, tylko jakis taki niski. Co do kombinezonu, to właśnie też myśle o jakiś komleciku polarkowym (spodnie +kurteczka), ale jeszce nie oglądałam w sklepie. Mam taki fajny turkusowy sweterek po Guni (wysyłałam kiedyś zdjęcie) w komplecie z czapeczką, moze on też by sie nadal. rozmiar gdzieś 62 tego sweterka, mama moja robiła na drutach. I znów pracowac mi sie nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówię Ci KIWI wszyscy mi mówią,ze mam duzy brzuszek heheh nawet koleżanka ostatnio mi powiedziała,że Ona nie pamieta,zeby w 6mc miała taki duży.:D Ja tez przytyłam jak narazie 6kg i chyba wszystko mi poszło w brzuszek własnie:) Hehe ano własnie brzuszek ponoc mam na chłopaka:)każdy kto mnie widzi,to własnie mówi chlopak bedzie nic sie nie zmieniłaś. Chociaz ja tez tak jakos czuje ,ze synek tam siedzi. No piatek juz tuz,tuz ale podchdze teraz na luzie do tego,jak nie poznam płci to nic sie nie stanie,przecież najpózniej za 3mc poznam:Dnie jest to teraz dla mnie najwazniejsze,mam nadzieję,ze szyjka mi sie nie skraca i lekarz powie,ze wszystko ok. KIWI-nie martw sie tym brzuszkiem,moze w drugiej ciazy one są mniejsze:??hmm?? A po drugie nosisz w sobie córeczkę i chyba dziewczynki sa drobniejsze po prostu,Maleńka \'\'dba \" o linie od początku. Glowa do góry!!!!:) Pewnie,ze komplecik po Guni może być,na pewno nie bedzie bardzooo zimno więc nie ma co przesadzać. Chociaz teraz za oknem mamy pogode marcowa powiedzmy,więc nie zdziwiłabym sie jak w kwietniu będzie snieg tfu,tfu,tfu Oj a wpracy wytrzymasz luty niedaleko :) ASIU-a co U Ciebie??jeszcze dzis Cie nie było u \"Nas\" MINIA tez pewnie szaleje po sklepach z siostra:) heheheh nie wspomne o PINI tez pewnie jak pojechała na miasto z męzem to nie ma siły,zeby nie wstąpili do jakiegos szperaczka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, no pewnie, ze najwazniejsze jest, zeby wszystko bylo z ciążą i dzidzią dobrze. Ale może maluch uchyli rąbka tajemnicy? W ciązy bardzo ładnie wyglądasz i brzuszek na chłopca, wiec moze synuś się szykuje??? A moja dzidzia to mam nadzieję, że nie jest za mała. Może tym razem będzie niższa, w moją rodzinę, bo Gunia to w ojca szła od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz KIWI:) po prostu moze sie ''wda'' w Twoja rodzinę:) Dziękuję za komplement:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta jak lekarz robił Ci usg miesiąc temu to waga małej była adekwatna do wagi na tym etapie ciąz,więc nie sie czym przejmować:).To tylko moje Maleństwo było o 200gr za duze.:Dciekawe ile teraz wazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już łóżęczko Yupi:D:D przed chwila kuzyn Nam przywiózł i parę innych rzeczy dla Maleństwa,jak tylko się odrobie to posptrykam zdjęcia:)narazie idę rozplanowywac co i jak:) A co z Wami??cicho dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Zawroty glowy mi juz przeszly choc jeszcze czuje ze moga powrocic. Nie wiem czy to cukier ale w ciiagu miesiaca bede sobie robic krzywa cukrowa wiec bede wiedziec co i jak... Kiwi ja w zasadzie tez jeszcze sie nie zastanawiałam co na spacerek bo to naprawde tylko i wylacznie od pogody bedzie zalerzec- Ja to dopiero na majowe spacerki bede chodzic wiec juz powinno byc cieplutko:) A brzusiem sie nie przejmuj bo widocznie taki mały ma byc , zreszta ile takie dziecko ma gdzies 20-25 cm to jeszcze malutko :)Dobrze Ania mowi ze jak wagowo było z dzieciaczkiem ok to nie masz powodow do zmartwien. Aniu a Ty za to brzusio masz niezły :) to juz w piatek pewnie dowiesz sie wszystkiego .. .. Buciki cudne rozwalil mnie ich widok normalnie ;) Pinia jak po zakupach?? Asia a ty co caly dzien porabialas?? Ja pobiegalam troche po grzemarkach i zaraz wam powysyłam zdjecia moich najnowszych zdobyczy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU---brzuszek super mysle ze taki jak ja mam tylko ze twoj jest poprostu wyzej niz moj ale chyba podobne mamay:) tylko ja juz prawie 7,5 miesiaca mam:P ale tobie tez lekarz pwiedzial ze mozesz wczesniej urodzic nie?? a adidaski ojej CUDO!!!!! piekniunie:) koniecznie slij zdjecia lozeczka i reszty rzeczy. Ja dzisiaj kupilam karuzelke do lozeczka, i taki termosik ze steropianu, i zamowilam pare rzeczy na allegro wiec jak przyjda to wam posle zdjecia. Niestety zdjecia karuzelki narazie wam nie zrobie bo jest zlozona bo i tak nie mialabym jej do czego dokrecic wiec dopiero jak lozeczko rozlozymy. KIWI---firaneczka sliczna:) MINIU---brzuszek ladny juz troszke go widac:) juz niedlugo bedzie duzy zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... ja dzis caly dzien przespalam... wczoraj na szkole rodzenia bylam i fajne rzeczy robilismy... cwiczylismy pozycje do porodu i jak facet moze pomagac... nie wiedzialam ze facet moze byc tak pomocny... chodzilo mi oczywiscie o to ze chce panele w kolorze sosny... i w takim samym kolorze drzwi... tylko zeby byly drewniane te drzwi (ew. polakierowane) bo takie juz mi sie od dawna marza... z remontem ruszamy za jakies 3 tygodnie bo na razie musimy jeszcze sie po sklepach rozejrzec gdzie co taniej zeby moc wiecej zrobic... dalej nie mam koncepcji jak pomalowac reszte pomieszczen ale pewnie bedzie tak ze jak juz bedziemy kupowac to poprostu jak mi cos wpadnie w oko to kupimy... zawsze mi sie marzylo zeby miec lazienke w bordo albo w czerni ale sie boje ze bedzie za ciemno wiec jeszcze pomysle... chyba ze zrobie z bordo np. i z bialym tylko zeby tego bialego bylo troche wiecej niz bordo to moze nie bedzie tak ciemno... no zobacze... jak bede miala remont w domu to wam znikne na jakis czas bo pojade na ten czas do babci z malym ale to was powiadomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu, kolejne udane łowy. Ubranka cudne, zwłaszcza ta bluza z kapturem. Ten śpiworek to też z lumpka? Bo u nas nie widziałam. Asiu, no jak panele to ok,bo z podłogą sosnowa to byś miała niezłą jazde. Łazienka bordo z jasnymi akcentami moze byc fajna, ale czarnej to nie. Byłam kiedyś iu ciotki, co miała w kibelku czarne kafelki, czułam sie jak w grobowcu:( Piniu, polecasz jakiegos sprzedawcę na allegro? Bo też mam jeszcze troche rzeczy do kupienia? Jaka karuzelkę kupiłaś:plastikowa czy maskotkową, nakręcana reczne czy na baterie? Aniu, zdjecia wyprawkowe, koneicznie. A ja idę męża molestowac, zeby mój brzuchol sfotografował, to same zobaczycie, czy mam sie czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladalam glazure i chyba juz wiem co chce... zrobie takie szerokie pasy poziome (zeby powiekszyc optycznie lazienke bo jest malutka a pionowe by ja jeszcze pomniejszyly) z bordo i bialego... ja tak sobie mysle ze ja na poczatku to bede jednak dziecku kombinezon zakladac... no chyba ze naprawde bedzie cieplo... ale ze ja bede rodzic na samym poczatku kwietnia (albo jeszcze w marcu) to jeszcze wtedy pogoda jest taka zdradliwa ze wole nie ryzykowac... szkoda tylko ze mam chlopiecy kombinezon... bede musiala sie za jakims dziewczecym rozejrzec... no chyba ze spiworek bo ten mam uniwersalny (zolty)... na to kocyk i powinno byc dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kiwi brzusio rzeczywiscie nie ma imponujacych rozmiarow ale mysle ze miesci sie w granicach normy - Chociaz eksperteem od brzuchow nie jestem :) W razie czego zapytaj sie lekarza jak bardzo Cie to niepokoi .. Ale mysle ze taka juz uroda tej Twojej ciazy . Ja na ten przyklad tez mam malusi i wszystkie bedac w moim tyg miałyscie brzuchy duzo wieksze ... a spiworek tez na grzemarku kupiłam - zobacze czy wogole mi sie przyda:) Asiu łazienka odwazna czern , bordo- bardzo ladnie to moze wygladac.. Tylko jest jedno ale nad ktorym na Twoim miejscu bym sie zastanowiła. U mnie w domu rodzinnym były granatowe płytki i strasznie wszystko było na nich widac- paste do zabow, zacieki z mydla , zaschniete krople wody:( takze jednolitych ciemnych płytek nie polecam - Najlepiej jakby miały jakis wzorek , albo przynajmniej fakture- wtedy nie bedzie sie to tak rzucało w oczy.. Ja popelniłam ten bład w kuchni kupiłam meble ciemnoszare jednolite i teraz wszystko na nich widac odbite paluszki, chlapnięta wode czy tez prysniety tłuszcz- A ja dzis w planach mam sprzatanko - hurra :( moze okna pomyje skoro tak ciepło i ładnie za oknem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej:) MINIU-rzeczywiście masz szczęście do udanych łowów ,za każdym razem takie fajne ubranka \'\'łowisz\'\' :) KIWI-brzuszek rzeczywiście mniejszy od mojego(między Nami jest tydzień różnicy),ale teraz jak tak patrzę na mój ,to moze Mój jest za duzy, a za 3 mc to dopiero będzie olbrzymi. Jednak nie ma się co zamartwiać,bo tak jak pisze MINIA taki Twój urok:) ASIU-my jak szukaliśmy kafelek do łazienki w sierpniu,to własnie w castoramie było połączenie czerni z czerwonym i bielą ,naprawdę bardzo Nam się podobały ,tylko właśnie stwierdzilismy,ze mozemy miec za ciemno w łazience. PINIU-co u Ciebie??:) A mnie nic dzisiaj sie nie chce,ehh czekam na siostre moze przyjedzie na jakieś ploty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprztalam :) nastawilam pranie ,a z okien to tylko w kuchniu umyłam bo juz siły nie mam. A w planach mam jeszcze obiad i chcialam szafe z ciuchami przejzec i posegregowac . Taka piekna wiosna za oknem za az chce sie pochowac te wszystkie zimowe swetry :) Aniu próbuj z tymi zdjeciami ... Ja ide sie tymczasem wypoziomowac i nabrac energi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ale fajne łozeczko , tylko powiedz czy ono ma kilka poziomow dla materacyka?? Wozek - kolorystyka super (uwielbiam zielony) No to zaosatły Ci tylko drobiazgi do dokupienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A ja bylam dzisiaj z mamcia w miescie bo postanowilysmy kupic taka flanelke na kolderke i na poduszeczke bo na allegro nie mam zamiaru juz kupic drugiej bo to taka bawelna ale taka sztywna i nie chce drugi raz sie wkurzyc. a co do allegrowicza to moge wam polecic jednego mysle ze wmiare ma dobre ceny: http://www.allegro.pl/item289698565_niezastapione_podklady_poporodowe_dla_kobiet_.html to sobie zobaczcie co on tam ma no to teraz czekam az mamci mi uszyje poszewke i bede miec dwie zmainy posielki wiec chyba jak narazie starczy. KIWI---ja kupilam karuzelke z pluszowymi maskotkami takimi pszczolkami a na srodku wisi kwiatuszek a i z pozytywka ale nakrecana a nie na baterie. ANIU---super lozeczko i kolorki wozka tez super.Ale fajnie miec taka kuzynke ehhh tyle ci odeszlo od kupienia i bardzo dobrze fajnie ze Ci sie tak trafilo:) ja moze od kolezanki tez troszke rzezcy dostane ale nie wiem na 100% wiec zdana jestem na sama sbie i mamcie:) Ja jutro ide do szkoly rodzenia ciekawe co bedzie a i u mnie tez sa cwczenia jakie facet moze robic aby pomoc kobiecie rodzacej jak juz wam pisalam w tamtym tygodniu pawel byl modelem:) hehehe Oki zmykam zgage dzisiaj mam:( i jakas slaba jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam dziś ciężki dzień w pracy. Na koniec aż sie popłakałam. Nie daję rady ze wszystkim nadążyć, jak szef na urlopie:( Piniu, ten sprzedawca fajne rzeczy ma. I niedrogo. A pościel z flanelki możesz kupić na allegro też. Moja Olka ma 2 komlety flanelowe i są super. Też myśle o karuzelce z maskotkami właśnie. Aniu, niezła wyprqwka. Bardozm i sę podoba zwłaszcza łóżeczko i rożek. Farciara jestes, prawie nic juz nie musisz kupować. Miniu, nie przesadzaj ze sprzataniem:) Okna w zimie i tak sie szybko brudzą. Asiu, jak przygotowania do remontu? My jutro mamy w planach jechać do sklepu dziecięcego obejrzeć wózki. Szczególnie interesują mnie Graco. Jeżeli przeżyję kolejny dzień w pracy.. Zmęczona już jestem, zwłascza upierdliwymi i marudzącymi klientami. Ach, uciekam, bo sama marudzę Do jutra 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asiu gdzie Cie wcieło?? czyzbys juz wyprowadzila sie do mamy?? Pinia to bardzo dobry pomysł z tym szyciem poscieli. Moja siostra tez mi uszyje jak bedzie miec chwilke. Kupilam jedna na wzor :) Ogladałysmy ostatnio materiały - teraz jest naprawde duzy wybor.. zazdroszcze tylko siostrze tego drygu do szycia bo ze mnie to kompletna dupa pod tym wzgledem :D Kiwi - Wspólczuje - Moj maz zawsze powtarza ze klient to podgatunek człowieka ;) I jest w tym sporo racji ... Kiedy ten Twoj niewdzieczny szef wraca??. Podziwiam Cie dziewczyno , naprawde !!!!!!!!!! A jak dzisiaj nastroje?? Aniu co dzis na obiad gotujesz?? Ty jedyna mnie rozumiesz pod tym wzgledem he he Moeze zrobie ta zupke z mrozonki :) A ja dzis wybieram sie do mojego brata projektowac mu kuchnie .. Uwiebiam takie rzeczy:):):):) takze troszeczke sie rozerwe Pozdrawiam was serdecznie i miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z ranca:P KIwi---wiem wiem ze mozna posiel z flanelki kupic ale ja juz nie chce sie zrazac tak to sobie dotkne i wiem jaka jest a material kupilam dokadnie taki sam jak na allegro sa wiec luzik. A co do karuzelki to mi akurat sie wydaje ze takie pluszowe to nie dosc ze ladniejsze to i jeszcze takie mieciusie. U mnie dzisiaj chodzi kasiadz i maz bedzie musial go sam przyjac bo ja ide do szkoly rodzenia no ale trodno jakos przezyje:) ANIU---faktycznie masz juz najwieksza wyprawke za soba naprawde super masz z ta kuzynka:) :) :) MINI---to fajnie ze masz siostre ze ci uszyje moja mama i moja siostra sa takie utalentowane a mnie niestety sie taki talent nie udzielil:( tzn umiem troche rzeczy zrobic podszyc cos lub wyszyc ale zeby takie cos bardziej skaplikowanego to sie nie biore bo po co mam zepsuc:P KIWI---no wlasnie mowilam ze dosc dobry ten allegrowicz ja od niego zamowilam pare rzeczy wlasnie na nie czekam. Jedyny mamnkament ze gosciu nie wysyla za pobraniem tylko po wplacie na konto ale dosc dobry z nim jest kontakt mailowy no zobaczymy ile czasu bedzie trwala przesylka dam znac. a teraz zmykam ojej nie wiem co sie dzieje ale ostatnio jakas slaba jestem non stop zmeczona:( to papateczki do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI-wiem,ze to tak łatwo sie tylko mówi ale Ty nie możesz sie tak stresować tą pracą.Dasz radę już za kilka chwil idziesz na zwolnienie więc odpoczniesz.My tu wszystkie jestesmy dumne z Ciebie ,ze my juz od dawna na L4 ,a Ty tak długo i dzielnnie pracujesz. Zyczę Ci,zebys dostała mega premię od szefa jak wróci:) PINIU-o tak pościel z flanelki jest taka milusia i cieplutka:) Ja tez będę musiała sobie sprawić pościel,bo własnie wczoraj teściowa kupiła do łożeczka kołderkę i poduszkę(komplet) Pewnie,ze dwie na zmianę śmiało wystarczą. MINIU-tak,tak podnosi sie dól łożeczka do góry,teraz jest na najniższym poziomie. Hmm co do obiadku to ja mam dzisiaj piersi od wczoraj,a zupka z mrożonek jest przewidziana na jutro;P No własnie gdzie jest Asia???? My wczoraj bylismy w Conforamie też chcieliśmy kupic komódke dla Malenstwa ,bo są przeceny,ale niestety czas realizacji od 6 do 8 tyg.więc darowalismy sobie.Pewno jeszcze coś znajdziemy. Kupilismy za to szafke nocną do sypialni,bo nam też jej jeszcze brakowało,a była przeceniona o 100zł. Hmm co tu dzisiaj robic,moze też się wybiore na jakies miasto.?? MILEGO DNIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×