Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

ANIU, Mikołaj to piękne imię. Drugie imie też dajecie? MINIU, chyba lubisz biały kolor, co? Tak patrzę na wymiary tej kołderki, to czy ona jest do łóżeczka 120X60? Bo jakaś szeroka mi się wydaje. Muszę Olki kołderkę zmierzyć, bo też chcę kupić kołderkę z poduszką dla Lenki. Jeśli chodzi o drzwi Porta to my mamy z tej firmy i zewnętrzne, i wewnętrzne. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Więc ASIU, gdybyś myślała o tej firmie, to polecam. Mają przeróżne drzwi, od najtańszych do droższych, wiec można sobie coś spokojnie dobrać. PINIU , miłych zakupów i byczenia:) A my zaraz spadamy z Gunią do Empiku po kartki na Dzień Babci i Dziadka. Niunia ma zrobić rysunki do tych karteczek. I napaliłam sie zrobic sernik na zimno Delecty dzis wieczorem, wiec muszę trochę rzeczy do niego dokupić. A mąż w pracy cały dzień, niestety. Za to nastęony weekend szykuje się rozrywkowy, bo robimy imprezkę urodzinową dla pierworodnej. Kończy 3 latka🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Juz po zakupach robilam dzisiaj zakupy na wyjazd mezowi bo nie wiem czy juz Wam kiedys pisalam ze moj maz idzie na zawodowego zolnierza i czekal na powolanie i wlasnie 21 styczna idzie 80km od naszego miasta troche bedzie tam spal troche bedzie przyjezdzal wiec mu kupilam pare niezbednych rzeczy. Bardzo mi smutno bo jak bylo daleko do wyjazdu to nie przezywalam ale jak to juz to mi smutno i chce mi sie plakac ale jak cos to bede u mamci spac juz tak pod koniec albo mamcia u mnie. a za pol roku jak dobrze pojdzie to moj mezulek bedzie przeniesiony do Tomaszowa tu gdzie mieszkamy i bedziemy razem no ale jak narazie to sama jak paluszek zostane!!! :( Aniu jak to dwie dziewczynki na jednego chlopca?? Przeciez Ja,Kiwi i Asia dziewczynke to razem 3, a Ty i Mini chlopcy to 2 wiec 1,5 dziewczynki na 1 chlopczyka:):) :) Miniu---jakie fajne te reczniczki to cos takiego zamiast pieluszek flanelowych nie?? tez przewijak tez widzialam ale wydaje mi sie ze nie stabilny taki dmuchany no ale jak sie na cos polozy to jak znalazl i moze byc przenoszony gdzie ci sie spodoba:) i mozna go prawie wszedzie ze soba zabrac:) Ja tez porobie zdjecia moich lupow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi tez sie smiałam ze wszystko biąle ale jak zazloze na poduche i koldre i na materacyk poszewki to od razu zrobi sie zieleniej :) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50118380 Pinia fakt przewijak troche lichy ale wlasnie chce zeby tato moj zrobił mi nakladke na lozko drewniana i tam ten przewijak moze sobie lezec:) A reczniczki wlansie w celach podobnych jak tetra tylko ze wymiarowo duzo mniejsze Z siostra zrzucilysmy sie i mamy po 5 szt Pinia i co ty chcesz męza puscic ?? -biedactwo mam nadzieje ze szybko do Ciebie wroci. Choc taka sytuacja ma tez swoje dobre strony . Ponoc nie ma to jak byc zona \"marynarza\" :D:D Dobrze ze masz mame na miejscu Kiwi robicie imprezke urodzinowa rodzinna ?? Masz pomysl na jakis prezent?? a co z tortem zamawiasz czy sama pieczesz?? A mnie dzisiaj cos brzus pobolewa :( w nocy mnie bolał tak ze sie obudziłam ale potem mi przeszło i teraz od nowa mnie boli. Nie wiem czy wczoraj sie nie przemeczylam za bardzo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na moment... szkole mam wiec nie agladam bo mam egzaminy i nie mam czasu wogole... odezwe sie w poniedzialek jak juz bede wolniejsza... spiaca jestem tylko strasznie bo dzis spalam cale 5 godzin w nocy a ze jeszcze mam duzo nauki to raczej predko sie nie poloze a rano wstac trzeba to znow sie nie wyspie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu---no moj mezulek to nie marynarz tylko rzołniez no ale podobnie:P No nie chce Go pusic al o mam za wyjscie:( rzadne:( teraz zarabia ledwo 1500zl a wiadomo na dzidziusia potrzeba a jak pojdzie do wojska to na poczatku z jego stopniem dostanie 2500zl no i widomo z czasem jak zwiekszy stopien to beda podwyzki wiec nie ma porownania nieststy rozlaka jest najgorsza:( no ale mam nadzieje ze to potrwa nie dluzej niz pol roku. Najgorzej to boje sie poczatku kwietnia bo juz taki mega brzuch bedzie i nic nie zrobie sama:( wiec cale szczecie mamunia jest ufffffff dzisiaj jak bylam u tesciow i tez mi zaproponowali zebm do nich przyszla na ten ostatni miesiac spac ale jednak sie nie skusze:P :P wole u mojej mamuni u tatusia jak za dawnych lat:) :) :D Aniu---Mikołaj ale ladnie:) podoba mi sie bedzie mial imieninki 6 grudnia. bardzo sie ciesze ze wreszcie pokazal sisiaka:) a pisalas ze wazy 1200 to chyba duzo co?? wwydaje mi sie ze na 100% urodzisz wczesniej niz masz termin ale kto wie. moja siostra urodzila 2 chlopakow po 4200 i to naturalnie a kruszyna jak nie wiem ma 156wzrostu i wazy nieciale 50kg a w drugiej ciazy to przytyla tylko 7kg a urodzila chlopoka 4230 czujesz?? ja nie wiem gdzie on sie zmiescil:P :P :P a teraz chlopy jak deby jedne i drugi juz ponad 180cm wzrostu maja ehhhh ciekawe jaka moja natalcia bezie nie wiem ile wazy bo nie mialam dawno usg ale w 22tc jak bylam na tym 3D to mala wazyla 600g ciekawa jestem ile teraz?? ale ide do lekarza 30 stycznia wiec na 100% dostane skierowanie na USG wiec bede wiedziec za jakis miesiac ile ma malutka:) Ojej ale sie rozpisalam lece baaaaaajjjjjjjjjj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ehj dzisiaj 1 na posterunku:) ja cie odrazu sie uspawiedliwiam jej jak napisalam zołnierz ehhhh dobrze ze moj maz tego nie widzial ale odrazu pisze zebyscie nie myslaly ze glab ze mnie:P Ja sie pomalu szykuje bo dzisiaj obiad u tesciow ehhhh nie chce isc no ale niestety mezulek jutro jedzie i taki mini pozegnanie mu robia ale pozniej i tak do moih rodzicow idziemy wiec rekompensata bedzie:) :) nie to zebym nie lubila tesciow no ale wiadomo co rodzice to rodzice chociaz ze oi tesciowei sa wmiare spoko nie narzekam a poaztym zawsze jakas walowke dadza wiec luzik:P Jutro mezulek jedzie wiec nie wiem czy jeszcze dzisiaj wpadne na Kafe bo musze sie z nim pozegnac:P i spakowac bidulka ojjjj wszystko musze dopilnowac:) :) oki to zmykam moze potem zajrze ale to chyba na minutke to papateczki papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu kochana, trzymaj sie mocno!!!! Tylko nic nie zrozumiałam, mąż jedzie tylko na pół roku? Gdzie będziesz mieszkać po porodzie, u sibie w domu czy z rodzicami? Pociesz się, że wiele dziewczyn ma o wiele gorzej, bo ich faceci jadą za granicę do pracy, a tu tylko 80km:) Dacie radę!!! Na pewno! Wcozraj do mnie też dotarły zakupy z allegro, zaraz pstryknę fotki. Dobra, kończę, bo moja córka zaraz z sibie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu, imprezka rodzinna jak najbardziej: dziadkowie i chrzestny. Chrzestna na wyjeżdzie, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jednak wpadlam na chwilke. ale moje samopoczucie kiszkowe:( plakalam pol dnia szkoda mi ze pawel musi jechac:( KIWI---juz Ci tlumacze.Pawel idzie do wojska na 2,5 roku (tnz na tyle narazie ma podpisany kontrakt ale chce oczywiscie dluzej byc) ale w wojsku sa takie zasady ze pierwszy etat trzeba zaczac zgodnie ze swoja specjalnoscia a akurat u nas w Tomaszowie jest jednostka ale takiej specjalnosci nie ma a najblizej jest w Leźnicy czyi 80km od Nas. No i tam bedzie tak do pol roku a pozniej moze sie juz przeniesc do Tomaszowa. Po porodzie to chyba u mamci bede mieszkla no bo sama z dzidzia raczej nie dam sobie rady no ale jeszcze zobaczymy moze mama u mnie bedzie nocowac to jest jeszcze do dogrania. Aha zakupki super ja mam dokladnie taka sama myjke tylko w zoltym kolorze, tez kupilam dwa smoczki ale firmy tommee teppee i tez szczoteczke do butelek tej samej firmy, termometr tez podobny no i wkladki laktacyjne tylko ze firmy bella w takim czerwonym opakowaniu a tak wogole to podesle wam linki bo zdjeia to nie chce mi sie tego wszstkiego robic a takto sobie zobaczycie co tam nakupowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item295204245_uniwersalne_termoopakowanie_babyono_w_super_cenie_.html http://www.allegro.pl/item295204165_super_podklady_higieniczne_do_przewijania_kolor_.html (tego mam zamiar urzyc albo jako podklad na przewijak bo to ma taka ceratke pod spodem, albo jako podklad na materacyk w lozeczku bo wiadomo moze sie zdazyc ze dzidzia przemoczy a mam takie dwa wiec wykorzystam do tego i tego) http://www.allegro.pl/item295203196_pieluchy_pieluszki_tetrowe_60x80_zlap_okazje_.html (kupilam 10szt) http://www.allegro.pl/item294814829_podgrzewacz_uniwersalny_w_super_niskiej_cenie_.html http://www.allegro.pl/item294803499_super_patyczki_higieniczne_paczucha_56szt_hit_.html http://www.allegro.pl/item294801370_bezpieczny_komplet_do_paznokci_3cz_super_cena_.html http://www.allegro.pl/item294428775_super_praktyczny_zestaw_kapielowy_hit_cenowy_.html (kolor żółty) http://www.allegro.pl/item295315500_super_wkladki_laktacyjne_30szt_promocja_.html (kupilam dwa opakowania) http://www.allegro.pl/item295705429_super_praktyczne_oslonki_na_piersi_hit_.html http://www.allegro.pl/item296052058_niezastapione_podklady_poporodowe_dla_kobiet_.html (kupilam dwa opakowania) http://www.allegro.pl/item296719985_pieluchy_pieluszki_flanelowe_mega_mega_promocja_.html (kupilam 3 szt taki rozowe zwierzaczki) http://www.allegro.pl/item296721566_super_komplet_szczotka_zyrafka_grzebyk_hit_.html (kolor żółty) http://www.allegro.pl/item298405622_sliczne_mieciutkie_okrycie_kapielowe_z_kapturem.html (kolor zielony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze tak jak Kiwi zamowilam taki pojemnij na smoczek: http://www.allegro.pl/item296813796_tommee_tippee_pojemniczek_na_smoczki_zolty.html (kolor rozowy) No to to by bylo na tyle juz teraz wiece co juz mam jeszze troche rzeczy mi zostalo no ale to juz w nastepnym miesiacu bo kaski narazie nie ma:P mam nadzieje ze moze ktorejs z Was podsunelam pomysl zeby cos kupic. heheh ta wlasnie patrze ze prawie wszystko mam rozowe:P ale by bylo gdyby sie okazalo ze to chlopak no wiadomo niby widac bylo ze to dziewczynka ale na 100% kazda z nas dowie sie juz po porodzie:) zrobie tylko zdjecie poscieli tej co mi mamci uszyla ale to jutro to papapa dzisiaj juz uciekam do jutra papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Co za senny dzień dzisaj ,całą niedzielę prawie przeleżelismy w łóżeczku pod kocykiem z mężusiem. PINIU kochana,bardzo Ci wspólczuje,ze Twoj maż wyjeżdza,ale wiesz ,ze to dla Twojego-Waszego dobra.Dobrze,że masz oparcie i pomoc w rodzinie.Czas rozłaki szybko minie:) WOW ,ale dziewczynki sie obkupiłyście wszystkie,duże zakupy:) Ja tez w końcu muszę powoli zrobić wyprawkę dla siebie. Eh nie mam siły juz pisać dzisiaj senna i senna jestem. MIŁEJ NOCKI :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Kiwi Ty pewnie juz w pracy?? A jak szef wrocil czy jszcze sie urlopuje?? Spiochy i kaftanik sliczne:) Ja sobie kupilam wkladki laktacyjne w rossmannku - kupilam juz bo jak pojawiła mi sie ta siara to wolalam sie zabezpieczyc:D Pinia ale zes duuuuuuuuuuze zakupy zrobila. super sa te rzeczy tommee teppee . Sliczne! Ja musze sie z siostra umowic i moze wspolnie zamowimy jakas wieksza ilosc :) A jak tam nastrój po wyjezdzie męza ?? Najgorsze podobno dwa pierwsze tygodnie . Trzymaj sie dzielnie !!!!! Aniu ja tez wczoraj miala senno -leniwy dzien a pozatym brzus dalej mnie bolal wiec wolalam polezec.. Budzialam sie w nocy bo tak bardzo mnie bolalo :( ale tak dziwnie bo z boku jakby wiezadło lewe ale promieniowal na plecy a jak wstawalam to i na dól brzucha .Mialam isc jutro do lekarza ale ide dzis bo dostalam polecenie od mamy i siostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja od rana w pracy. Szef wraca dopiero we środe, więc jakoś 2 dni będę musiała jeszcze przeżyć. Miniu, ja też nie mogłam spać w nocy i brzuch mnie blał. a może to ma związek z pełnią? Bo to chyba jakoś teraz przypada. Na wszelki wypadek słuchaj mamy i biegnij do lekarza. Piniu, zobacz. Pół roku to nie jest tak strasznie długo. Poza tym do porodu jeszcze 3 miesiące, to po porodzie tylko 3 miesiące bedziesz u mamy mieszkać. Mąż wróci do domu i bedzie mieć pracę na miejscu, z wyższymi zarobkami. Jak piszesz, że teraz zarabia 1500 to nie ma się co zastanawiać, bo na dłuższą metę za takie pieniądze nie przeżyjecie i będziesz musiała szybko szukać pracy. Chyba, że rodzice pomogą, ale zawsze co samemu to samemu, bardziej się to docenia wtedy. Rzeczy wyprawkowe prześliczne. Te butelki Tommy Tipee bardzo ładne sa, tylko nigdzie u nas smoczków nie widziałam w sklepie do nich, to wolałam na Nuku poprzestac. Teraz po wyplacie czeka mnie kolejna seria zakupów: 2 butelki 300ml Nuk (po 1 dlarodziców i teściów, bo oni też muszą mieć, żebym sie z butelkami nie woziła), 2 szczotki dla butelek (też dla rodziców i teściów), 1 butelka Avent dla Olguni do kaszki, bo poprzednia już starawa. I 8-9 dych pójdzie, a niby to tylko butelki. Myslę też o podgrzewaczu do butelek, tylk otrochę mi kasy szkoda. do domu nie jest mi potrzebny, ale do szpitala by sie przydał, gdybym pokarmu nie miała. wiem, że są pielegniarki, ale jak kiedyś jedną zbudziłam w nocy, bo pokarmu nie miałam a Olka darła się wniebogłosy, to z taką gęba na mnie, że dziecka nie mogę wykarmić sama. Więc wolę mieć podgrzewacz przy sobie w razie co. I też myślałam właśnie o BabyOno. Aniu, co dziś u Ciebie? Jak Mikołajek? Zastanawiałaś się, jak bedziecie na niego wołać? To imie ma tyle ładnych zdrobnień, że mozna szaleć. Asiu, jak po szkole? Pewnie teraz odpoczywasz i odsypiasz zarwane nocki. Dziś Dzień Babci i Dziadka. Wcozraj Olka malowała dla dziadków karteczki z zyczeniami. Miała im nic o tych karteczkach nie mówic, ale gdzie tam. Już wygadała się przy rodzicach moich, kiedy będziemy karteczki malować, także moi rodzice domyślają się, że dostaną dziś karteczki. Deszczowo i sennie dziś. Po pracy wybieram ysię do cukierni tort zamówić na sobotę. Nie mam jeszcze pomysu na prezent dla Guni, a czas nagli. Zabawek ma duzo, lalkami i tak się nie bawi. Samochód jej kupić, albo samolot, bo wiem, że by chciała? Wczoraj wspominala też o skarbonce-różowej śwince,ale nie wiem, czy nie za mała jest. Pomóżcie, doradźcie! A tak z rzeczy plotkowych: kojarzycie Magdę Tul z \"Jaka to melodia\". Jestem w wszoku, że tak szybko do pracy po porodzie wróciła. Urodziła w listopadzie, a już dalej wystepuje w programie.szczuplutka! Zmykam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( :( :( To zostalam sama! Mini chyba masz racje te pierwsze tygonie najgorsze. Wczoraj taka poplakalam ze mam takie oczy jak u krolika:( ale dzisiaj dzielnie sie trzymalam jak maz wychodzil bo nie chcialam mu przykrosci robic ale jak tylko wyszedl to zozplakalam sie jak bobr:( ehhh ciezko mi tymbardziej ze mamy pieska i musze teraz z nia na spacery chodzic a zawsze maz chodzil no ale to i tak jeszcze nie jest najgorsze moze z jednej strony lepiej przynajmniej sie rusze bo takto bym chyba zakwitla w domu. A takto spacerek dobrze mi zrobi tylko jak tak lejjjjeeee to niemilo. Poaztym pogoda do dupy ehhhh mowie Wam ciezko mi no ale co zrobic:( :( :( musze wytrzymac!!!! BEDE DZIELNA!!!! Ide sobie jakies sniadanko zrobie a potem ma wpasc kolezanka na pogaduchy to przynajmniej czas jakos zleci pozniej moze do mamci skocze. to buziaczki trzymajcie sie zycez milego dnia chociaz przy takiej pogodzie to nie wiem czy moze byc mily bleeee to do pozniej papapapaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Może nie uwierzycie ,ale ja też dzisiaj obudziłam sie rano o 8 z płaczem ,bo tak mnie bolał brzuch.Do tej pory mnie boli i kłuje,a twardy jest jak skała.Nie wiem moze to ,po tym Fenoterolu,jakos organizm odreagowuje,przyzwyczaja sie,ale on własnie jest na stawianie sie brzuszka,przedwczesne skurcze. Oczywiście mam schizy ,ze Maleństwo sie mało rusza:( Także bez zastanowienia MINIU czym prędzej do lekarza,bo to nie ma żartów z czymś takim.Nawet jak troszke pobolewa. Mam nadzieję,ze Ciebie i KIWI nie boli juz. KIWI-co do prezentu hmm -my zawsze jak gdzieś chodzimy do rodzinki gdzie są małe dzieci kupowalismy ubranka ale wiem,ze dzieci najbardziej cieszą sie z zabawek.Moze świnka-skarbonka nie jest złym pomysłem,mozna zacząć uczyc oszczędzania,zbierania pieniędzy na jakąś zabawkę,tylko własnie nie wiem czy 3-latka nie jest jeszcze na to za mała. Jak Olgunia prosi o samolot to moze samolot jednak;)przeurocza jest z wymyślaniem tych zabawek:):):) PINIU-wiem,ze jesteś dzielna i dasz radę:)podziwiam Cie.Ja to jestem płaczek i nie zapomnę jak mój Sz.pracował na 3 zmiany i chodził na nockę ,to ja płakałam,ze jestem sama,ze sama muszę spać,ale właśnie na tym polega dorosłośc,małzeństwo,ze nie zawsze jest \'\'lajtowo\'\' i ,zeby cos osiągnąć(w tym przypadku lepsza kasa)przewaznie jest to cos osiągniete kosztem czegoś:(Takie zycie:( Powiem Wam,ze jak bylismy u mojej babci w sobotę ,była tam siostra z szwagrem i moja mama i wszyscy jednoczesnie oznajmili,ze nie zgadzaja sie na MIKOŁAJA :D:D wymyslili ,ze moze FILIP(no tez ładnie)BŁAŻEJ heheheh ,ale i tak zostanie MIKOŁAJ Wląsnie zdrobniale KIWI to będziemy wołać MIKUS,MIKO,MIKI :D:D:D i pewnie nie jedno nam jeszcze zdrobnienie przyjdzie do głowy. ASIU-u Ciebie pewnie brak czasu,napisz chociaż jak sie czujesz?? Uciekam sie połozyc ,bo kurcze boli i boli.:(:(:( MINIU-trzymam kciuki i daj znaka co lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to chyba nie dobrze jak Cie tak boli brzuszek...moze Ty tez idz do lekarza albo na pogotowie ... Mnie juz w zaadzie przeszlo ale bylam u tego lekarza i powiedziala mi ze najprawdopodobniej to od dróg moczowych i kazała mi antybiotyk zażywac ale ja tak srednio jestem do tego przekonana ... skoro nie ma pewnosci to po co mam w organizm pchac jakies antybiotyki:( Juz sama nie wiem co robic , zwlaszcza ze na ulotce pisze ze kobiety w ciazy mogą zazywac tylko jak jest to bezwzglednie konieczne ... A dzis musialam wyjsc ze sklepu bo slabo mi sie zrobilo tak ze masakra zostawilam zakupy i pojechalam do domu :(:( i teraz nie mam nic na obiad :( och jakis dzis dzien do dupy Kiwi a moze jakas malowanke , farbki, super kredki albo brokatowe pisaki ?? albo zestaw majsterkowicza :D Albo gre planszowa do zabawy z mama i tata... Pinia nie daj sie!!!!!! a pogoda rzeczywiscie beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszkę mi przeszło,jak poleżałam ,wzięlam tą tabletkę ,nie wiem czemu co jakiś czas ten brzuszek tak pobolewa.Niby to normalne??:( Ja dzisiaj rozpoczynam oficjalnie III trymestr :):) No to najważniejsze,ze MINIU Ciebie tez już nie boli :):) Dołaczam sie do słów,ze pogoda beznadziejnaaaaa!!!!!ciemno i szaro w tym domu buuuuu okrponość. My jeszcze pod wieczór mamy zamiar jechać do koleżanki odkupic od Niej fotelik samochodowy. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez caly czas pada... bylam dzis w sklepie i zamowilam sobie wozek i lozeczko i materac i juz w srode bede miala... no i do tego jeszcze kilka innych duperel... wkoncu trzeba sie za to zabrac bo wkoncu nic nie kupie... na wozek sie zdecydowalam w kolorze seledynowym... boje sie ze sie bedzie brudzil choc dla marcina mialam jasny bezowy i nie bylo tak zle... posle wam linka jaki wozek wybralam... http://bobasimy.com/product_info.php?cPath=29_103_171&products_id=1441 on w rzeczywistosci jest troche ciemniejszy niz na tym zdjeciu co widac... a reszte to wam przesle zdjecia jak juz mi przywioza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyspałam sie :) i troche mi lepiej Aniu ile razy dziennie zazywasz te tabsy?? nie chce Cie straszyc ale poczytalam troche na ich temat i np staveran - nie wolno zazywac w czasie ciązy.. Zastanawia mnie dlaczego wiec lekarz Ci przepisał. Choc mnie to tak nie słuchaj ja nie skonczylam medycyny ... ale poczytaj sobie jeszcze ten topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1801147&start=90 Biedactwo Ty naprawde musisz miec bolesne skurcze skoro lekarz az takich srodków użył . Leż duzo i sie nie przemeczaj TO JEST NAKAZ !!!!!! No i gratulacje z powodu wejscia w trzeci trymestr:D A mnie jeszcze cztery miesiące zostaly :D:D Choc jak urodze 5 maja to mniej he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu wózek super. Od razu w zestawie masz ten fotelik samochodowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU kochana czytałam juz prawie wszystko na temat tego leku wiem właśnie,ze fenoterol bierze sie przewaznie z isoptinem,ale są też tam dziewczyny co biorą ze staweranem.Dawka leku wynosi do 8 na dobę, ja mam brać 3 tabletki na dobę a pól godziny przed zazyciem tego fenoterolu własnie staweran.Wiesz ja nie odczuwam jakos tych skurczy,poza tym,ze twardnieje mi raz na jakis czas brzuszek i rano bolał mnie ,ale teraz jest wszystko ok i swietnie sie czuje.Własnie nie wiem czy ja przypadkiem nie zostane juz do końca ciązy na tych tabletkach. Tak bardzo sie boję,chociaż staram mysleć się pozytywnie przecież mam dopiero 27 tc a przede mna jeszcze co najmniej z 10 tyg. ASIU bardzo podoba mi się wózek,kolor podobny do mojego tez mam własnie taki zielono-seledynowy. A my bylismy u tej mojej koleżanki ,odkupilismy od Niej fotelik ,potem pojechalismy na zakupy żywnościowe,ale kupiłam Mikołajkowi pajacyk.Juz jutro porobie i wysle zdjęcia. PINIU,KIWI jak minął dzionek??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppp
nie widze wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANULKO---nie przejmuj sie jezeli lekarz kazal zazywac to pewnie tak trzeba nie ma co tak w tym necie grzebac bo zwariowac idzie. roznie pisza. ja biore prawie od samego poczatku ciazy no spe codziennie i jakos z dzidzia wszystko jest dobrze. Moze dlatego ci takie przepisal bo mowilas ze wogole nos py nie bralas tak?? baedzie dobrze!!!!! ASIU---wozek super ja mam zamiar kupic zielony tzn taki jasny zielony podobny do tego co zamowilas. widze ze zielen kroloje w tym roku:P KIWI---hehehe ale sie usmialam z etgo samolotu:) ale co tam jak akurat takimi rzeczami chce sie bawic to co ci szkodzi z drugiej strony kupisz jej lalke i nie bedzie sie cieszyla. a le mysle ze pomysl ze skarbonka nie jest zly:) ale wiadomo wybor nalezy do ciebie!!!!! A moj dzionek kiepski nie wiem jakos zle sie cuje z perspektywa ze to tyle bedzie trwalo:( no ale co mam zrobic ehhh nawet nie marudze mezowi bo to i tak nic nie d a tylko jeszcze on bedzie mial wyrzuty sumienia nie moge tak robic. MINIU---ojej co z twoim samopoczuciem?? kurde mi tez sie kiedys raz zrobilo slabo no ale w domu na sczescie. Uwazaj na siebie!!!!!!!! Zmykam spateczki papapapa do juterka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie PINIU ja w ogóle od samego początku ciąży nie wzięłam ani jednej nospy ,brałam tylko Feminatal N,a teraz niestety jeszcze te leki. Co do \'\'grzberania\'\' w necie to rzeczywiście tylko niepotrzebnie człowiek sie dołuje przez to ,przecież lekarz wie co robi przepisujac mi to ,\'\' zna \'\' mnie i wie co dla mnie dobre. Naprawdę im blizej rozwiązania czuje większy niepokój ,obawę,stres mam nadzieję,ze to chwilowe ,ze to hormony i niedługo minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ale jestem padnięta i obżarta ciastem. Odwiedziliśmy dzis cukiernię (celem zamówienia tortu dla Guni) i przy okazji kupiliśmy napoleonki. Do tego u rodziców było ciasto. Przesłodzilam się. Aniu, Ty w necie lepiej nic nie szukaj tylko bierz, co lekarz zalecił, a wszystko będzie dobrze. Nawet No-spę, jak poczytasz ulotkę, to pisza, że niewskazana w ciąży, a lekarz przepisują. Odpoczywaj i sie nie zamartwiaj, na pewno urodzisz w terminie zdrowego synusia. Miniu, a Ty nak iedy masz dokladnei termin? Piniu, jak Ci minął pierwszy dzień bez ślbnego? Lepiej już sietrochę czujesz? Zobaczysz, ze ten czas rozłaki szybko zleci. Asiu, wózek bardzo ładny. Powiedz, Ty go będziesz używać potem tez jako spacerowy, czy spaceówkę kupisz lżejszą? A ja jutro ostatni dzień w pracy sama, jak sie cieszę:) Po pracy jadę kupi prezent Olguni, nadal nie wiem co dokładnie. zobaczę, może coś fajnego mi w ręce wpadnie. Chyba do Leclerca aż pojade, bo tam jest duzy wybór zabawek. Uciekam, pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No nie!!! niemożliwe,żebym była pierwsza !!pierwszy raz to mie się zdażyło:D a to chyba dlatego,bo musiałam wstać wczesniej ,bo czekam na kominiarzy hehehe. I jak dzisiejsze sampoczucie?? u mnie ok brzuszek nie boli,Maleństwo szalało nad ranek więc jest ok:) Co do internetu to nie czytam juz NIC tam,przeciez kazdy organizm jest inny itp.na jedną to dziala a na inną tamto. KIWI-Napoleonki mniam,mniam ale ja tez mam ciasto w domku :P:P No to dobrze,ze juz szef wraca ,będziesz miała chwilę wytchnienia. Fakt ,faktem,ze takie spontaniczne zakupy sa najlepsze,a na pewno wyczaisz coś fajnego:) MINIU-Ciebie nie boli tez brzusio mam nadzieję?? i jak zdecydowałaś sie na te antybiotyki?? PINIU-no włąśnie jak nocka ??na pewno dałaś radę,dobrze piszesz nie żal sie Pawłowi,bo tylko smutno mu będzie,ze musiał wyjechać:( ASIU-jak będziesz już miała wózek to ślij w całej okazałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×