Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Własnie leci Dzień Dobry TVN i tam było o wyprawce do szpitala dla mamusi i dziecka to co my kompletujemy jest ok,ale była tez połozna i wypowiadała sie ,żeby zabrać ze soba pomadke ochronną do ust i miód,bo czasami nie ma jak zjeść kanapki ,kobieta jest głodna a miód jest pozywny.Taka ciekawostka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ANIU---ogladalam Dzien Dobrt TVN no ale chyba nie od poczatku bo nie widzialam tego:( no ale widzisz jaka ciekawostke sie dowiedzialas:) Masz racje nie pisze pawlowi bo nie mam po co Go martwic dzisiaj juz dzwonil narazie oki jest ale Noc byla koszmarna:( wogole nie spalam:( ehhhhhh nie chce o tym mowic bo placzka dostaje. KIWI---ja tez wczoraj ciasetczek pojadlam mniam mniam czekam na mamcie ma wpasc na kawke a potem cos tam porobie:P ale nie wiem czo. To milego dzionka panienki papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dziś druga, spać mi sie chce strasznie. Z mojej winy, bo poszlam spać o 1.30 w nocy, tak się jakoś zasiedziałam. Aniu, Ci kominiarze to na szczęście:) Dobrze, że juz Cię brzuszek nie boli. Miód do szpitala, no nie wiem. Podobno to silny alergen dla takich malutkich dzidziusiów. Spaaać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, pajacyk słodki. Jak irozmiar? Widze, że w 5-10-15 szaleją z przecenami. Ale to dobrze, bardzo dobrze:) Fotelik też ładniutki, zresztą ja przepadam za Graco/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to jest rozmiar 56 KIWI miałam nie kupować takich malutkich juz no,ale ....skusiłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też sie trudno powstrzymac, tyle pieknych ciuszkow w sklepach. A też już mam full na 56/62:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka juz po wizycie mamci i pozniej jeszcze ja poszlam do niej bo na obiadek mnie zaprosila:) KIWI dziekuje za kwiatuszki odrazu mi lepiej:) ANIU---pajacy sliczny a nosidelko widac ze wogole nie zniszczony jak noweczka a pewnie nie zaplaciliscie duzo nie?? no chyba ze nie dali wam znajomi rabatu:P A tak spytam wy juz lozeczko macie postawione?? czeka na Mikolaja?? ja moje mam u mamci bo niestety za male mieszkanie na tyle rzeczy a boje sie do komorki bo widomo koty i myszy a w garazu zbyt wilgotno i jeszcze by zbutfialo wiec wole nie ryzykowac. A gdzie sie Minia i Asia podziewaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU no łóżeczko juz sobie stoi w pokoiku Maleństwa ,zresztą Jego pokoik to taka Nasza graciarnia narazie,mam tam deske do prasowania i suszenia itp. Masz racje nie trzymaj PINIU w piwnicy bo wilgoć ,brud itp. Za fotelik kolezanka skasowała Nas 300zł:)sama płaciła 600 . Pewnie ,ze takie rzeczy w ogóle się nie niszcza, a jak jest okazja odkupic od kogos to pewnie,ze nie ma sie co zastanawiać.Ona ten do 13 kg miała przez 9mc dla Małej(tez jest z kwietnia tylko z 2007) No właśnie gdzie jest MINIA dzisiaj i ASIA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wlasnie wrociłam z zakupów Od rana laziłam z kolezanka po grzemarkach a potem jeszcze nawiedzilam moja mame .. niestety w grzemarkach nic szczegolenego nie udało mi sie upolowac :( Aniu zazywam tablety jednak ;) Ja za to bardzo duzo na internecie czytam bo nie do konca tak ufam lekarzom jak bym chciala i mam do tego podstawy ... Fotelik zarabisty naprawde a do tego sliczne panele masz w pokoiku :D Kiwi no w koncu ten szef wraca ,chwal sie cos kupiła Gusi ?? Pinia no to widze ze mama nie daje Ci tesknic - bardzo dobrze i jeszcze na obiadki zaprasza no no no A jutro w dzien dobry TVN ma byc o noszeniu dzieciaczkow w chustach - koniecznie musze ogladnac... a jeszcze mam pytanie z seri kosmetyki .. moze ktoras z was miała podklad mus z avonu?? Ja miałam z mayballina i byłam bardzo zadowolona i zastanawiam sie czy ten z avonu ma ta sama jakosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOO!!!! jesteś MINIU ,bo my tu martwiłyśmy sie o Ciebie,bo to do Ciebie nie podobne,ze tak nie ma Cie od rana.:) Jeszcze tylko Asia sie nie odmeldowała:) Ja też dużo czytam w internecie za dużo!!!!a potem tylko sie stresuje,dlatego teraz dałam sobie z tym spokój ,a jak wiemy stres jest NAJGORSZY!!!! No właśnie ciekawe czy KIWI cos kupiła?? Ja zrobiłam mega prasowanie ,a teraz leże i odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha MINIU ja nie miałam ani jednego ani drugiego podkładu.Zresztą w ogóle prawie nie używam podkładów tylko sam puder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu czemu nie wypoczywasz????????????????????????? Prasowanie moze poczekac a przynajmniej rozkładaj sobie na raty !!!!!!! A mnie brzusio juz wogole nie boli za to od wczoraj męzcy mnie kaszel :( grrrrrrrryy chyba bede musiała jednak wybrac sie do lekarza internisty ... A moj mąz poszedł z kolegą na piwko i siedze samiutenka w domu:( Mam tylko nadzieje ze wroci o przyzwoitej porze . A ja moze usmażę sobie racuchy z bananami ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI---mam ten podklad ale z mebelinu i jest super nie mialam tego z avonu wiec sie nie wypowiadam ale za ten z maebelin moge poreczyc super konststencja ladnie matowi chociaz ja malo uzywam ale jestem z niego zadowolona. ANIU---to jest nosielko takie do 13kg?? ojej to bardzo drogo daliscie no chyba ze ono jest jakies bardzo specjalne ja kupilam na allegro noweczke za 160zl i to byl juz i tak jeden z drozszych. Nie patrzylas na allegro cen?? Ogolenie to juz ci pisalam ze super jest ale ojejka drogachny WOW no ale jak tak pomyslec ze nie kupowalas lozeczka i wozka to mozna wydac sporo na nosidelko:P a co:) :) Ale Natalcia kopie cos nerwowa ostatnio wariuje jak szalona oby tylko taka zywotna nie byla jak sie urodzi bo rady nie dam sobie. A tak wogole to dzisiaj byla wieczorkiem u mnie kolezanka z corcia ktora ma 2latka i 7 miesiecy ojej ale niegrzeczna. Non stop cos wolala wszedzie wlazila, kopala mojego psinuia i tak glosno pukala w pudelko ze moja psina taka zestrachana byla ze szok. Pozatym brala chrupki a potem wypluwala ehhhh jak moja taka bedzie to nigdzie z nia nie pojde bo najwyzej ktos mnie zaprosi raz a juz drugi nie bo nikt nie bedzie chcial zebym z takim diabolkiem przychodzila olaboga:P az zmeczona bylam jak na to patrzylam. No ale wiem wiem na swoje dzieci sie calkiem inaczej patrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU hmm,ale to nie jest nosidełko samo w sobie tylko fotelik do samochodu z bazą czyli takim czymś co mocujesz w aucie a potem własnie ten fotelik,który możesz własnie wyjąc i przenosić dziecko w nim takze.Chyba nie mówimy o tym samym ?chociaż?? nie ważne:) To miałaś wesoły wieczór:)no ,ale cóż musimy sie przyzwyczajac do małych psotników:):):) chociaż Nasze dzieci będą najgrzeczniejsze,najlepsze i w ogóle naj,naj... pod każym względem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam,ze dzisiaj ani razu mi nie stwardniał brzuszek:)bardzo się cieszę z tego powodu,może te leki działaja.Chyba wczoraj miałam taki kryzysowy dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia no wlasnie ten podklad z mayballina mialam i super jak dla mnie ale chyba teraz wypróbuje ten z avonu . Przeczytalam opinie ze jest nawet lepszy... Zobaczymy A jesli chodzi o dzieciaki to niestety ale wiekszosc takich małych psotnikow jest . Ja mam nadzieje ze moj Borys poda sie do tatusia i bedzie grzeczniutko siedzial w kącie i czytal sobie ksiazeczki :D A ja czekam do 23 bo antybiotyk musze sobie zaaplikowac a juz niestety oczeta mi sie zamykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to super ze brzus juz nie boli i nie twardnieje oby tak dalej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie, a ja dopiero teraz do kompa usiadłam. Olgunia jeszzce nie usnęła, długo dzis spała, bo mąż na drugą zmianę miał. Wy kochane nie czytajcie za dużo w necie, bo można sobie wszystko podpasować. Najlepiej to wie lekarz, choć też sie może mylić. Aniu,to super, że brzuszek już nie boli i nie twardnieje. Oby tak dalej. Fotelik rzeczywiscie z droższych, fiu, fiu. Mi proponowa ł Graco w sklepie za 270 zł, ale Ty masz na pewno jakiś ulepszony model, dlatego droższy. Piniu, nie znam całkowicie grzecznych dzieci. 2-3 latki to istne diabły. Pocieszam sie , że chociaż moja córka w gościach jest grzeczna. Najbardziej daje czadu u dziadkow, bo za dużo pozwalają. Najgorzej, że przy dziecku w takim wieku spokojnei sie nie pgada, jak np. ktoś przyjdzie. Dlatego często wychodze z koleżanką, bo nie idzie wysiedzieć z Olką. Chyba że przyjdą znajomi z dzieckiem, to wtedy my (dorośli) mozemy spokojnei posiedzieć. Miniu, niestety nic nie wiem na temat tego podkładu. Ja używam pudru w kamieniu. Szef wraca juz jutro, na szczęście. A Ty kuruj się, kuruj! Byłam dziś w Leclercu. Zakupiłam takie cudo: http://www.voilatoy.com/product/activity_s110ad.html Pierwszy odpychasz z lewej, lew. Super jest! Olka ma podobny, ale plastikowy, u babci i bardzo lubi się tym bawić. A ten jest cały drewniany, malowany, śliczny. Do tego oczywiście książeczka o literkach z serii Kubusia Puchatka. Ale u nas sypie śnieg dzisiaj. Czeka mnmie rano odsnieżanie samochodu jak nic:( Spać😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co to ja znowu pierwsza... Wlasnie zajadam sniadanko:) Ogarlam od rana troche mieszkanie bo zaraz kolezanka ma do mnie wpasc na pogaduchy A dzisiaj Aniu tez czeka mnie prasowanie :( sporo sie go nazbieralo i juz musze choc czesc wyprasowac Kiwi super prezent :) uwielbiam drewniane zabawki i jaki dyplomatyczny nie autko a ma kółka he he Na wozkach sie nie znam wiec sie nie wypowiadam ale na moje oko całkiem fajna cena jak za trzy funkcje... Dziewczyny kiedy zamierzacie prac ciuszki dla dzieciaczkow ?? ja bym najchetniej juz to zrobila puki brzuch tak bardzo mi nie przeszkadza w prasowaniu ale nie wiem czy do maja sie z powrotem nie zakurza a Kiwi ja termina mam na 26 maja ale wg USG na 19 . wolałabym jednak urodzic przed terminem-zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem jestem! ANIU---no to ja nie mam takiego mocowanka do samochodu ten fotelik-nosidelko co ja mam to sie pasami przypina ale tez jest taki do 13kg no ale moze dlatego ze z tym mocowaniem to taki drogi hmmm w kazdym badz razie super ten twoj:) Ciesze sie Anusiu ze twoj brzuszek nie boli dobrze ze leki dzialaja bo jak juz brac to przynajmniej niech dziala nie?? Ja tez mam czesto twardy brzuszek ale mnie nie boli no ale ja biore codziennie nospe no chyba ze czasem zampone to nie:P ale staram sie brac jedna na dzien ale nie forte tylko zwykla. MINI---to jednak bierzesz ten antybiotyk:( ojej no ale nic jak tzreba to tzreba ale pomysl ze juz nieduzo nam zostalo wiec jakos to wytrzymamy. A Ty juz tak nie laz po tych sklepach bo calkiem sie rozchorujesz troszke sobie poleniuszkuj. A co do dzieci to tak tak napewno twoj borysek bedzie siedzial w kacie z kasizeczka:) :) heheh a moja Nalatcia bedzie sobie kolorowala malowanke OJEJ marzenia scietej glowy:P hihihi ale byloby super:) KIWI----ten drugi wozek bardzo mi sie podoba dosc drogi no ale widze ze takie wszystkie bajery ma ten pierwszy jakos do mnie nie przemawia ale moze tez jest dobry w kazdym badz razie ten drugi super!!!! To przetrzymala wam Olga co nie chciala spac no ale raz nie zawsze. Oki zmykam braciszek ma wpasc na kawke to papateczki do pozniej:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, no ale ja ten drugi to tak do pośmiania wkleiłam, jejku! Że taki strasznie wymyślny:p Im więcej oglądam tych wózków, tym bardziej mam ochotę na Graco, naprawdę. Miniu, to jak z usg ci tak wychodzi wcześniej, to moze i faktycznie prędzej urodzisz. Bedzie Bliźniaczek. Ja jeszcze nie piorę ubranek, i tak je jeszcze przekladam i oglądam. Upiorę jak juz będę miała wszystkie kupione. A brzuch to aż tak nie przeszkadza, można nawet okna myć w 9 miesiącu. Byle by tylko firanek nie wieszać. U mnie szef juz jest dzisiaj, ale wariatkowo mam od rana, full roboty Dziś w końcu Gunia bedzie mieć firanki w pokoju, tata z mężem montują karnisz. To juz będę mieć okna urzadzone. W końcu miesiąca jedziemy do Ikei po krzesło do biurka, bo mamy taki złom, że mozna sie zabić. To lecę dalej pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:) KIWI-no popychacz fajna zabawka,pamiętam jak chyba mój kuzyn też miał ,ale własnie taki plastikowy z kaczuszka na kółkach ,w każdym razie też to ciagnął za sobą. No to dobrze,ze juz szef wrócił,chociaż dzisiaj jak pierwszy dzien ma po urlopie to nie będzie marudził.;) Pierwszy wózek bardzo mi się podoba,cena rozsądna jak z fotelikiem jeszcze. PINIU-no odpukać nie twardniał i nie bolał wczoraj:)chociaż i tak chyba po koniec ciąży jest nieuniknione twardnięcie brzuszka,skóra się naciąga,napina.Ja tak się czasem zastanawiam czy jakbym brała nospę wcześniej to nie musiałabym brać teraz tych tabletek?? no ,ale nie ma co gdybać,cieszę sie ,ze jest ok (jak narazie) MINIU-fajny masz ten termin na 26 maja raz,ze sama zostaniesz mamą ,Maleństwo zrobi Ci prezent na Dzień Matki,heheh dwa,ze TY swojej mamie podarowałabyś wnuka jako prezent na Dzien Matki:):) Chociaż i tak nie wydaje mi się,zeby któraś z Nas urodziła w terminie tak jak to wynika z ostatniej miesiączki.No zobaczymy. Hmm co do ciuszków to ja tez je na okragło oglądam i jak ktoś przychodzi to pokazuję co mam nowego. Myśle,ze tak na koniec marca będę miała wszystko przygotowane i poprane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×