Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

miniu tak ten wozek od razu z fotelikiem... kupilam dokladnie w tym sklepie do ktorego wam linka podalam ze zdjeciem wozka... kiwi u nas przejscie z gondoli na spacerowke wypadnie pewnie w miesiacach zimowych a na zime to wole z taka duza zostac bo i obszerna jest bardzo i kolka dobre na snieg... wiecie co to jest wozek terenowy chyba bo ma tak olbrzymie kola jak chyba zaden inny wogole wozek jest wieeeeelki strasznie ale dla mnie to akurat atut bo raczka mi siega az pod cycki wiec przynajmniej jak bede podjezdzac pod kraweznik to sie nie bede musiala schylac po kolana i moze nie bedzie mnie kregoslup bolal... a na parasolke to sie pewnie przerzuce na lato dopiero... ale parasolke to mam jeszcze po marcinie (nie wiem jak on to zrobil ale wogole jej nie zniszczyl) wiec nie bede nowej kupowac tylko tamta wezme... ale sie wczoraj zlazilam po sklepach (w sprawie tego remontu)... nigdzie nie bylo takich kafelkow jakbym chciala... ale za to znalazlam piekne drzwi... normalnie sie w nich zakochalam... sa z drewna a nie ze sklejki, jasne i tanie... kosztuja 350zl do tego futryna za 170 i zamek 35zl czyli w sumie 555 zl wiec moze byc... za to dzis po tym lazeniu boli mnie wszystko... i kosc ogonowa i kregoslup i podbrzusze i kosc lonowa... nie moglam spac przez to wcale... musze dzis i jutro sie wybrac po zakupy w sprawie urodzin malego... kiwi ty juz kupilas oldze prezent??? ja wogole nie mam koncepcji co kupic marcinowi... on nic nie chce, stwierdzil ze wszystko ma i mu nic nie potrzebne... z jednej strony to dobrze ze mam takie dziecko ale z drugiej strony to teraz mam nie lada problem bo nie wiem co mu kupic... wiem ze lubi takie figurki im bardziej szkaradne tym lepiej ale tego juz ma strasznie duzo... kiwi moj marcin mial cos takiego jak ty kupilas ale mial konia... ale jakos za specjalnie sie nim nie bawil... a wozek chyba fajny... wiesz co tak naprawde zeby stwierdzic czy wozek jest fajny czy nie to trzeba go obmacac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, kupiłam prezent. Własnie odpychacz i książeczkę. Był piękny laptop taki dla trzylatków, ale drogi 110 zł, a teraz nie mamy kasy za bardzo, bo dourządzamy mieszkanie, wyprawkę kupujemy, lekarz. Ale może od dziadków Olka dostanie jakieś pieniądze, to wtedy jej kupimy. To nieźle masz z Marcinem, skoro nic nie chce. Nietypowo. Może jakiś samochód, klocki? Pojęcia nie mam, czym sie bawia teraz chłopcy. Kiedy robicie imprezkę? Fajnie, że udało Ci się dobre i tanie drzwi znaleźc. Teraz jeszce kafelki zostają. My też mieliśmy problem ze znalezieniem takich, co nam się podobają. W efekcie do tej pory nie podobają mi sie kafelki w łazience. Tak to jest, że wszystko w sklepiej est jak sie nie szuka specjalnie. A przegflądałaś strony producentów? Może akurat w sklepie nie ma danego wzoru, ale mogą zamówić? Co do wózka, to ten pierwszy z wyglądu jest średni, ale lekki skubany. Och, chyba Graco Quattro Deluxe zakupię jednak. Choć cholernik nie za tani, 1200-1300 musimy szykowac, ale ma wszystko co mi potrzeba. Te 13 kg jakos będziemy musieli przeżyć. Lenka szaleje dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ANIU---no moze i cos w tym jest moze jakbys nospe brala to moze by nie trzebabaylo tych lekow ale masz racje nie ma co gadac co by bylo gdyby wiec wazne ze te leczki pomagaja i jest super:P Gorzej jakbys musiala brac antybiotyk jak bidulka MINI. KIWI---mysle ze prezent super jest ma kolka wiec twoja Gunia bedzie cala szczesliwa a wiesz co jezeli mowisz o takich laptopach dla dziewczynek to w biedronce byly (a moze jeszcze sa takie) wlasnie rozowe za 49zl chyba mojej bratowej Kubus taki dostal i suepr jest bawi sie nim tylko ze on dostal czerwono zielony nie rozowy:P wiec moze zobacz w biedronce zawsze 50zl zaoszczedzisz jak jeszcze beda. ASIU---to widze ze remoncik cala para no i dobrze jak sie malutka urodzi to bedzie pieknie i nowiutko w domciu. I jak dostalas ten wozek?? ja tez chce zamowic przez internet ale nie wiem czy bedzie fajny tzn widzialam taki w sklepie i mi sie podobal oby to nie byl niewypal. a co do spacerowki to tez tak uwazam jak ty ze na zime z takim zostane a na wiosne kupie taka parasolke. Ale mnie dzis nerka boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzisiaj nagadalam z kolezanka... Smiejemy sie ze to darmowa psychoterapia :D Nie ma to jak sie pozadnie wygadac :):):) Pinia ja naprzyklad nie zazylam jak do tej pory ani jednej nospy i mimo iz brzuch mi chwilami twardnieje to mnie nic a nic nie boli ...A znowu moja siostra dopiero teraz a jest w 28 tyg zaczela doraznie brac nospe ale lekarka jej zaleciła brac tylko wtedy jak boli... Wiec nie wiem jak to do konca z tym jest .. Co lekarz to inna opinia Jak pogaduchy z bratem?? A te antybiotyki to wlasnie na drogi moczowe w tym rowniez na nerki , Jakas bakteria mi sie przyplatała... Kiwi moze rzeczywiscie brzusio nie bedzie mi tak bardzo przeszkadzal zwlaszcza ze pewnie juz nie osiagnie imponujacych rozmiarów he he A jak nowe firanki sie sprawdzaja?? czekam na zdjecie... A Graco mnie tez najbardziej sie podoba:( zobaczymy co tesciowa kupi :( Aniu no wlasnie mysle ze na 26 utrafic mi sie nie uda choc kto wie ;)wszystko sie moze zdazyc, moze i trafic sie 1 czerwca;) Asiu to super cena jak za taki wozek i bardzo atrakcyjnie wyglada!!! A apropo drzwi to jak tu nie powiedziec a nie mowiłam :D 555 zł za drzwi to calkiem dobra cena :) a jak ten krązek sie sprawuje ?? Nie przeszkadza Ci w codziennym funkcjonowaniu?? A jak sie przemeczysz to nie przypomina o sobie za bardzo?? A Marcinkowi (bardzo fajny z niego chłopak) to nie mam pojecia co mozesz kupic . Ja uwielbiam praktyczne zabawki tzn takie ktore przy okazji dzieciaka cos ucza - jakies gry, ksiazki, łamigowki,puzzle, A moze jak wszystko ma i nic nie potrzebuje to zabierzcie go np w urodziny do kina , na lody lub pizze, zeby to był tylko jego dzien a potem moze na kregle albo na basen w zaleznosci co lubi robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo MINI faktycznie fajnie wymyslilas z tym dniem tylko dla dziecka. ASIU moze jeszcze kino tzn zamiast kregli lub basenu kino a potem jak pisze MINI pizza mysle ze marcinowi sie takie cos spodoba MINI masz super pomysly:) A co do tej no spy to wiem MINIu wiem rozne to bywa jeden lekarz kaze drugi nie. Ja juz nic nie mowie bo tyle zawirowan ze hej ale wazne by dzidzia sie zdrowiutka urodzila to najwazniejsze!!!!!!!!! A wizyta Brata super tez pogadalismy ogladalismy znajomych z naszego miasta na naszej klasie:) fajny ten portal. A wiecie co??? dzisiaj jak sie rano kapalam to sluchalam radia ZET i mowili ze niektorzy pracodawcy zablokowali ta strone bo pracownicy ktorzy maja dostep do internetu to ciagel przesiaduja:) A KIWI jak to u Ciebie??? to zmykam pobuszuje troche po allegro moze cos upatrze. Aha KIWI i MINI mi tez sie podobaja te wozki Graco nawet dzisiaj patrzylam na necie ale faktycznie troche drogie kurcze no ale jak sa super to moze lepiej zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu ja nie zamawialam wozka przez internet bo to jest sklep u nas... ja go pojechalam i obmacalam bo tez bym w ciemno nie kupila... ja sobie musze najpierw wszystko pomacac... nie przywiezli mi dzis nic bo ja zapomnialam ze ja mam dzis szkole rodzenia i mnie w domu nie bedzie a jutro z kolei urodziny malego wiec znow mnie nie bedzie wiec przelozylam na piatek ta dostawe... miniu faktycznie z tym dniem to fajny pomysl szkoda ze wczesniej na niego nie wpadlam bo juz obiecalam mojej babci ze do niej pojedziemy swietowac bo ona po operacji i nie bylaby w stanie do nas przyjechac... szkoda moze jakos w piatek jeszcze cos mu zorganizuje... znalazlam wkoncu jakies sensowne kafelki... nie sa wprawdzie bordowe jak chcialam ale sa takie malinowo bordowe z takimi szarymi mazami i do tego znalazlam biale tez z takimi szarymi mazami wiec bedzie pasowac... a dzis jeszcze w innym sklepie znalazlam takie drzwi jak mi sie podobaja jeszcze taniej bo w sumie ze wszystkim to nam wyszlo ze za sztuke zaplacimy 410 zl... a w kuchni sobie wymyslilam ze beda takie matowe ciemno brazowe kafelki a gora pomalowana na bez... lece spac bo jutro znow duzo roboty mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) Dzieki dziwczyny za slowa uznania dla mojego pomysłu :O az sie zaczerwienialam :D Pinia pewnie ze sprawa priorytetowa to zdrowie malucha .. A tak apropo liczycie juz moze ruchy dzieka?? u mnie to chyba za wczesnie ale tak koło 7 miesiac o ile sie nie myle powinno sie zaczac liczyc. Mówily wam cos na ten temat ginki?? A Pinia Ty mialas chyba jakis wozek upatrzony?? cos wspominalas kiedys ze w fajnej cenie byl..A co do Garco to slyszalam ze dobre.. Asiu super polaczenie bordo z szarym . Ostatnio widziłam ekspozycje pokoju. Jedna sciana była pomalowana na bordo a reszta na szaro-popielaty. SUPER to wygladało... Zreszta ostatnio mam jakas faze na szarosci ;) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och minka jakas zła mi wyszła:( a miala byc zakłopotana :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, u nas od rana pada, pogoda pod zdechłym azorkiem:p Moje dzieciątko kończy dziś 3 latka. Rany, kiedy to zleciało. Twój synek, ASIU, też ma dziś swój dzień. Dużo urodzinowych buziaków dla Twojego blondaska:D:D:D Koniecznie fotki z urodzinek. Oj te bóle brzucha niedobre. Każdą z nas cos tam pobolewa zauważyłam. Czemu ciąża nie może przejsć bez żadnego \"bolenia\"? PINIU, a no-spę to lekarz kazał brać Ci codziennie? Bo mi zalecił w razie potrzeby, ale dotychczas tylko 1 tabletkę wzięłam w 3 miesiącu ciąży. W ogóle bardzo sie boję różnych lekarstw w ciąży. Ale ja z natury taki cykor jestem. Jak iwózeczekznalazłaś w necie? Podeślij linka. Ja cały czas szukam, może wpadnie mi w oko jeszcze jakiś inny niż Graco. Aha, PINIU, a Ty potrzebujesz wózka z fotelikiem? Bo jesli nie, to tez Graco 2w1 nie są drogie i większy wybór niż 3w1. Nasza-klasa jest świetna, też wchodzę:) Mój szef też, bo mówił. Ale mi na szczęście nikt neta w pracy nie blokuje. Na razie:p Co upatrzyłaś na allegro? Miniu, firanki zawieszone. Ale jakoś dziwnie sie układają, mam nadzieję, że sie ułożą z czasem same. Mąż przy zakładaniu rozwalił żabkę (sprężynkę). Ja oczywiście sie wkurzylam (naprawdę, mój pedantyzm mnie wykończy kiedyś:)), bo muszę teraz jechać szukać żabek (tamte były w komplecie z karniszem), a nie wiem, czy znajdę idealnie pasującą. Zdjęcie zrobię w weekend, w świetle dziennym. MINIU, a jak Twoje zdrówko? Do kiedy bierzesz antybiotyk? Przynajmniej Ciebie brzuch nie boli, bo że twardnieje czasem, to normalne. Jak Twój brzusio,duży? Ile już przytyłaś? Mój dalej mikron, ale na wadze 7 kg na plusie, z tego pewnie połowa poszła w dupę i uda. ASIU, widzisz, udało Wam się znaleźć (i to szybko w miarę) ładne kafelki. Malinowy kolor jest sliczny i na pewno łazienka będzie fajnie wyglądać. A drzwi to juz w ogóle bajka z ceną... Kafelki w kuchni jednolite dajesz czy gdzieniegdzie jakiś wzór? Meble kuchenne też zmieniacie? A własnie, jak Twój cukier i krążek sie sprawują? ANIU, a co u Ciebie? Coś Cię dawno nie było. Uciekam pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, ja ruchów nie liczę. Gdzieś czytałam, że ważne, żeby było 10 poruszeń na dobę i żeby nie popadać w obsesję z liczeniem. Wiec nie popadam, ale zwracam uwagę, czy ruchy są. Kiedyś jeden dzień sie martwiłam, ze 2 tyg. temu, jak cały dzień nic słodkiego nie zjadałam. Lena wtedy chyba spała, bo cały dzień i wieczór był spokój. A teraz szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, poradźcie. Pisałam Wam kiedyś o obrazkach ze zwierzątkami, co kupiłam na allegro. Miały być w czerwonych ramnkach, przyszły w ciemnoróżowych. Nie odesłałam, mąż sie uparł, żeby zostały, bo to (podobno) jest czerwony i się czepiam. Jest ciemnoróżowy. Nie wiem, czy je przemalować czy mogą zostac. W pokoju robie czerwone dodatki. Czy ciemnorózowy będzie pasował do: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50119803 (lampka czerwona) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10098505 Bo dla mnie się gryzie i mnie denerwuje. Dodam, że ściany w pokoju są żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi , Asiu STO LAT dla waszych dziatek :D Kiwi ciemny róz i czerwony - no nie wiem musiala bym to zobaczyc. ale jak Ciebie drazni to przemaluj . Mozna kupic takie male puszki 0,2 l z roznymi kolorami :) A tabletek to ja tez nie lubie zarzywac tylko w ostatecznosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI, dziękuję za zyczenia w imieniu Guni:) Zrobię zdjecia tez obrazków,to zobaczycie same. A jakie to farby trzeba? Nie znam sie na tym. wiem, ze dziewczyna malowała akrylowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi no brzus nadal malutki ale widac ze rosnie :D a przytylam 5 kg... tablety jeszcze dzis i jutro zarzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------30---- ---- 78---06.04.08---79,6--87,5kg+8kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------29----- -- 83---11.04.08---47--53kg +7kg >>>C Kiwi79-------Kasia-----------28-----------28-------.90--- 23.04.08---54--61,0kg +7kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------27.----- ---98--26.04.08---57--64 +7kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------23-------- 126--24.05.08---46-- 51.kg +5.kg >>> S morgan00----Karolina---------26-----------??---------? ?? --13.05.08---60--63kg +3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STL LAT,STO LAT,NIECH ŻYJĄ,ŻYJĄ NAM .... DLA OLGUNI I MARCINKA U mnie wszystko ok cieszę się,ze brzuszek mnie nie boli i nie twardnieje:)moje Maleństwo też szaleje,uwielbiam położyć sobie rękę na brzuszku i Go \'\'czuc\'\' . MINIU-ja też ruchów nie liczę ,ja to się w ogóle martwię jak to będzie za jakis czas jak tych ruchów będzie mniej ,bo wiadomo mało miejsca będzie miała Maleństwo ?Wtedy chyba tylko kopniaki jakieś sie odczuwa? KIWI-hmm no właśnie popstrykaj zdjęcia ramek,ale wydaje mi się,ze im żywszy pokoik,bardziej kolorowy tym lepszy,więc pewno będzie pasować.Póżniej panny jak dorosną to zrobią sobie po swojemu:)no sama nie wiem,ale mnie podobają się tak jak piszę bardzo kolorowe pokoiki(wiadomo nie kiczowate;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu apropo ruchow to włansie przed chwilka plumkal sobie moj mały Robaczek zaraz przy skorze:D Super uczucie -to prawda ... Kiwi a te farby to zwykle olejne Z tego co wiem ( a juz chwile temu sie orientowalam) to puszka takiej farby ok 5-6 zł kosztowala . Kupisz w sklepie remontowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Gunia bardzo dziekuje za życzenia i sliczne kwiatuszki:) Najlepij faktycznie jak zrobie zdjecia tych obrazków, ale to w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, kolezanka mi dziś mówiła, że w lutowym "Dziecku" jest roztrzygniecie plebiscytu na najlepszy produkt 2007. I tam jest o wózkach. 1 miejsce Graco Quattro Tour Deluxe (mój upatrzony) , 2. Chicco (nie wiem jaki), 3. Deltim Exlander, czy jakoś tak. Sama w gazecie nie widziałam, dyktowała mi przez telefon tego Deltima. Później poszukam na ich stronie tego wózka. Może jakiś fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, drewniane rameczki. Same obrazki sa przepiękne, tylko kolor ramek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Oczywiscie na poczatek STO LAT STO LAT NIECH ZYJA ZYJA NAM GUNIA I MARCINEK!!!!!!!! :) :) :) KIWI---co do wozka nic nie upatrzylam tak poprostu sobie patrzylam co tam maja ale nic ciekawego nie znalazlam a ja mi sie cospodoba to cena 1500zl wiec daruje soebie i tak bede dopiero pod koniec lutego kupowac to jeszze czas mam. ASIU---to dzisiaj bibka u babci no no to bedzie imprezka z picolo?? ANIU---super ciesze sie bardzo bardzo ze brzunio cie nie boli, mnie tez nie chociaz ze nocy dzisiaj jakos spac nie moglam:( non stop sie budzialm ehhhh ale jak wstalam to nic mi nie dolega jest oki. KIWI---tak tak lekarz kazal mi brac nospe codziennie bo jak mnie zbadala w 4 miesiacu powiedziala ze brzuszek mam twardy i boi sie zeby mi sie szyjka nie skracala i kazala brac i do teraz szyjka sie nawet o minimetr nie skrucila wiec widac nospa pomogla a teraz biore jak czuje ze brzuszek mam twardy ale nie codziennie ale nie powiem czesto. Wole to niz antybiotyk lub jakies leki specjalistyczne. MINIU---nie licze ruchow bo moja Natalcia jest taka ruchliwa ze non stop ja czuje wiec narazie nie mam sie co martwic. Natalcia z rana mnie budzi kuksancami pozniej w poludnie wariuje no i juz nie mowie jak wieczorkami wiec nie mam co liczyc. Aha dziewczynki zapytam was bo wczoraj rozmawiam z kolezanka ktora ma mala corcie i wiecie co?? jak myslicie te monitory oddechu sa przydatne?? naczytalam sie o tej smierci lozeczkowej czyli o tym bezdechu i teraz sie tak zastanawiam nie wiem czy kupic takie cos czy nie?? bo wiem ze takie male dzieciatko to trzeba przynajmniej przez pierwsze 6 tyg co 4 godziny wybudzac. KIWI ASIU co Wy na to?? jak sie zapatrujecie?? ja sie na tym nie znam bo nie maialam dziecka ale poczytalam troche kurde straszne jest to co pisza:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, dziękujemy za życzenia🌼 Co do monitora oddechu, to ja nie klupuję. Myslę, że jak się nie pali samemu ani w domu się nie pali, to takie urządzenie nie jest potrzebne. Ale jesli się boisz, że coś sie złego moze stać, to kup. Będziesz sie bezpieczniej czuła w sensie psychicznym. Dla mnie niektóre tego typu rzeczy sa naciągane, żeby tylko klientów przywabić. Tak samo jak ze szczepionkami skojarzonymi, ale to juz inna historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×