Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

cos internet nie bardzo chce mi dzis dzialac Kiwi ja na Twoim miejscu przemalowalabym ramki na czerwono, bo chyba tez by mnie ten roz wkurzał ze nie pasuje - no chyba ze bedziesz miec inne dodatki w odcieniu rozowym np http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90099153 Pinia ja tez poki co nie mam co liczyc bo Borys chetnie mi o swoim istnieniu przypomina tylko (nie chce was straszyc) przeczytałam na lutowkach albo styczniowkach ze jedna z nich straciła dzieciaczka a wczesniej własnie cos mało ruchow czuła ... Jedna z lasek co tam sie udzielaja napisala ze jej ginekolog uczuliła ja własnie na liczenie ruchow w ciagu dnia i ze jest to bardzo wazne ... A ja czekam - moze siostra mnie nawiedzi a moze pójdziemy na grzemarki:D he he juz mi sie do komody rzeczy nie mieszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, i chyba na przemalowani usie skończy. Te mebelki z serii Branslig są ślcizne, ale, niestety, teraz nie kupujemy mebelków i dalej bedzie zbieranina. A za 2 lata gdzieś kupimy normalne mebelki w kolorze jaśniuteńkim (klon nida czy jakoś tak z Black Red White najpewniej). Ale za to z tej serii kupuje sobie dodatki:) To takie narazie upiekszanie pokoju, bo wiadomo, że jak meble stare to extra efektu nie bedzie, ale chcę, żeby choć trochę w dziecięcym było przyjemniej. To mówisz farby olejne? Kiedyś miałam tez jakieś farby w sprayu, malowałam ramki do zdjęć. Może to też by sie nadało? Miłej wędrówki po lumkach. Ja juz nie chodzę ostatnio, bo mi sie ciuchów za dużo narobiło. Ślij fotki zdobyczy. Dziewczyny, wie ktoraś, czy w Jysku można kupić żabki do firanek??? Konkretnie w kolorze chrom mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka no tyle sie napisalam i mi posta wcielo!!! po pierwsze kiwi zycz swojej coruni duzo zdrowka i usciskaj ja mocno i ucaluj... co do kafelkow to sobie wymyslilam do kuchni takie w jednolitym matowym kolorze ale sama faktura kafelka jest w paski wiec fajnie to wyglada... nie przywioza mi jutro rzeczy ze sklepu bo cos tam im sie wydarzylo i nie moga... przywioza dopiero we wtorek... szkoda bo juz sie cieszylam ze juz jutro bede miala... a dzis jak bylam na zakupach prezentowych to oprocz prezentow dla marcina (kupilam wkoncu statek piracki, zolwia ninja i puzzle) kupilam jeszcze kombinezon i bluze dla lili... zaraz wam zdjecia wysle i z imprezki od razu... jutro wkoncu troche wolniejszy dzien bede mogla odpoczac bo ostatnio strasznie zalatana jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Czatuje od rana .. o 8 musze zadzwonic do przychodni Nie wiem czy uda mi sie zarejestrowac ale pasuje mi dzis pojsc bo cholerny kaszel nie daje mi spokoju :(. Nic oprocz kaszlu mi nie jest ale wole go skonsultowac z lekarzem zwlaszcza ze juz prawie tydzien mnie meczy :(:( a myslałam ze juz przechodzi ... Asiu super kombinezon.. A Marcinek przeuroczy blondyn. Mimo zółwia ninja w rece wyglada strasznie sympatycznie :D A i brzusio bardzo zgrabniutki- i wcale nie duzy - :) powiedziałabym ze wrecz idealny ... Kiwi te w sprayu farby jak najbardziej tylko nie wiem czy wygodnie Ci bedzie nimi malowac - Ja nigdy nie malowalam wiec nie wiem .. Ale jak widze ty juz masz doswiadczenie w tych sprawach ... W grzemarkach nic dla dzieciaczka niestety nie znalazlam , ale za to sobie kupiłam sweter taki wiekszy choc nie typowo ciazowy za zlotowke ( nie ma to jak inwestowac w ciązowe ciuszki ) i taką- koszule bezrekawnik juz z mysla o porodzie . Niby krotka ale zaslaniajaca dupe i rozsuwana na całej długosci. A wczoraj byłam z męzem na randce.. Dostalam nawet kwiaty (chyba trzeci raz w zyciu od niego he he) bylismy na romantycznej kolacji a przygrywala nam do tego Tarnowska jazzowa kapela - Leliwa jazz band.. Och dlaczego czesciej tego nie robimy :):):) Miłego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie nie ma juz miejsc - moge jeszcze przyjsc i zapytac lekarki mojej czy mnie przyjmie . Przyjmuje dzis miedzy 17-19.. Nie dziwota ze tak trudno sie do niej dostac...:( Mówilam juz ze nienawidze naszej służby zdrowia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ale fajny Twój Marcinek. Preznty mu się podobały? Imprezka się udała? My robimy jutro. Jeszcze dzis musze sprzątnąć i jakis serniczek zmajstrować. Resztę mąż kupi jutro. No i odbierze torta, ciekawe, jak wyjdzie, bo stamtąd torta jeszcze nie zamawialiśmy. A tort Marcinka ...aż mi ślinka pociekła:p Robiony własnoręcznie czu z cukierni? Wygląda baaaardzo smakowicie:) Ubranka, bardzo ładne. Powiedz, ten kombinezon to do wózka kupiłaś? Ile kosztował, jesli możesz, też z wyprzedaży w 5-10-15? Brzusio faktycznie masz bardzo ładnie zaokrąglony, nie za duży i nie za mały. Taki też miałaś z Marcienm czy inny? Bo ja mam teraz inny kształt brzucha, ale moze to dlatego że w poprzedniej ciąży miałam łożysko na przedniej ścianie, a teraz mam na tylnej. Miniu, to Ty biegnij do tego lekarza, żeby Ci się jakaś poważniejsza infekcja nie wdała. Wszyscy kochamy naszą służbę zdrowia, nie ma co. Z ciążą tojuz panstwowo nawet nie zaczynałam chodzenia. Albo państwowy dentysta, za ktorego trzeba i tak płacić. sama nie wiem, na ktore farby sie zdecydowac. I tak muszę iść malowac do rodziców, bo w domu z Olką sie nie da. Na razie w piątek wybieramy sie do Ikei, po krzeslo, pościel dla Olki (2 komplety), lampkę do dziecinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam wam zdjecia .. Skarpetki to prezenty od babci i kuzynki Macka a reszta to moje grzemarkowe połowy z kiedys tam ... Kiwi jakie krzesło kupujecie?? A do lekarza jeszcze nie wiem czy pojde moze tylko skocze do apteki po syrop na kaszel ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi tort kupowany ja nie mam talentow kulinarnych...ten kombinezon to moze byc do wozka ale nie tylko... ale on jest taki lzejszy troche taki typowo wiosenny... no i zaplacilam za niego cale 12,90 w 5-10-15... dlatego go kupilam bo taka cena to prawie jak za darmo... brzuch mialam zupelnie inny bo o wiele mniejszy... ja mialam taki brzuch z marcinem dopiero jak bylam w 9 miesiacu... ale ja wtedy z kolei mialam lozysko na tylnej scianie a teraz mam na przedniej wiec moze tez to lozysko troche do przodu wylazlo i przez to brzuch jest wiekszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, no własnie, moze ptzy łożysku na tylnej scianie brzuch jest miejszy. Bo znowu ja w poprzedniej ciąży miałam naprzedniej i brzuch większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu, jakie słodkie skarpetki:) I te rekawiczki z reniferkami, cudne. Dziewczyny, do jakiego rozmairu kupujecie ubranka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) MINIU---uuuu to nie dobrze,że tak Cię męczy ten kaszel,na temat służby zdrowia sie też nie wypowiadam,teraz trzeba mieć \'\'zdrowie\'\',żeby chorowac.Może rzeczywiśćie idz do apteki i poproś o syrop na kaszel dla kobiet w ciąży hmm o ile mozna stosować jakis,albo zadzwoń do swojej gin i sie zapytaj hmm no nie wiem.:( Fajne tak z mężęm wyskoczyc na randkę :):)my też od czasu do czasu robimy sobie takie wypady. Te pierwszy skarpeteczki cudne:( idealnie pasowałyby do adidasków dla mojego Mikołajka:)i te rękawiczki też fajowe :) ASIU-widać,ze Marcinek zadowolony z prezentów,imprezka udana była:)Duży chłopak z Niego:) Ten kombinezon w 5-10-15 też widziałam ,ale jakos nie kupiłam go.Nawet wczoraj byłam w tym sklepie,ale juz bardzo poprzebierane jest i w ogóle czekam jeszcze na przecenę -przecen:D KIWI-taką lampkę jak Ty chcesz kupić mamy tylko czarną ,fajna jest taka ruchoma:) No to dzisiaj czeka Cie sprzatanko i pichcenie na jutrzejsża imprezkę. My też weekend mamy zajety ,bo i jutro przychodza znajomi i w niedzielę także nie będziemy się nudzić., Co do ciuszków to ja hmm jak narazie kupuje takie do 74 powiedzmy no chyba ,ze cos pieknego rzuci mi sie w oczy to kupie większe. Ja dzisiaj mam mego niechciora nic mi sie nie chce,poczekam na męża jak wróci z pracy i wtedy sobie posprzatamy PINIU-a co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi super posciel wybraliscie dla Olgi!!!! A krzesełko nie za twarde?? Aniu to chyba pogoda taka bo ja tez mam dzis lenia ... Za chwilke jade z mezem na taki jakby targ z roznosciami moze cos fajnego sobie upatrzymy... Szukam w necie jakiejs fajnej fryzurki- ale nic ciekawego nie moge znalesc:(Zreszta ja juz sama nie wiem jak chce sie obciąc. A moze zaszaleje z kolorem?? Ide sobie kawy zrobic bo juz przynudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu, krzesło do biurka, nie chcieliśmy juz tradycyjnego z obiciem. Przynajmniej będzie się krócej przy kompie siedzieć:D Zobaczymy jeszcze, jak na zywo wygląda w sklepie. Aniu, to szykuje się imprezkowy weekend:) A ze sprzątaniem nie przesadzaj. Brzucho jeszcze boli? Aha, Aniu co masz na myśli, że lampka ruchoma, jest niestabilna? Bo mi sie strasznie spodobała. Kurcze, może tez bym do 5-10-15 wpadła? Tylko teraz nie za bardzo mam kiedy. Do kiedy mogą być wyprzedaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie KIWI ona jest stabilna,chodziło mi o to,ze mozna nia kręcić na około:) MINIU-ja też z chęcia by, cos zrobiła z włosami,ale tez nie mam pomysłu na fryzurę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko,ze ja mam teraz zauważylam KIWI nie stojącą, ale przykręcana do biurka,ale fajna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wrocilam... Nie dosc ze czekalam na lekarza prawie 40 minut tylko po to zeby zapytac sie czy mnie przyjmie to jeszcze wszystkie pielegniarki były tak uprzejme ze szok!!!!!! W koncu nerwowo nie wytrzymałam i poszlam do innej lekarki zapytac czy mnie jeszcze przyjmie. Ona akurat konczyła prace nie miala juz pacjetow i zgodzila sie, całe szczescie mnie przyjac . Niestety zbadała mnie na odwal sie tzn tylko do gardla mi zagladneła , nawet mnie nie obsuchała.. Kazala mi brac jakies tabletki rozrzedzajace wydzieline i pocieszyla mnie tym ze to moze byc od ciązy , bo naciska za bardzo na przepone... Ona mowi ze tak własnie miała od 6 miesiaca :( I tak sobie mysle ze to całkiem jest mozliwe bo brzuch mam dosc wysoko i mam problemy niekiedy z oddychaniem jak siedze albo leze;) Zobaczymy co bedzie po tabletach ... Kiwi nie wiem jak chce sie obciąc -wszystkie fryzury co mnie sie podobaja nie nadaja sie do moich włosow. a kolor?? moze jakis rudy?? albo czerwien?? albo fajny odcien brazu.. zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-ja mam dokładnie tak samo jak TY ,ze jak leżę na wznak przez dłuższy czas to nie moge złapać oddechu,Maleństwa naciskają nam na przeponę niestety ;) Dobrze,ze chociaż tamta Cię przyjęła,normalnie nie mam pytań do tych lekarzy. Pamiętam jak wujek mojego mężą leżał w szpitalu to jeden z lekarzy powiedział : Oj widzę,ze panem to się rodzina nie interesuje?? a żona codziennie przychodziła i siedziała przy wujku.Oczywiście chodziło o .....wiadomo o co .Eh. A mnie dzisiaj starsznie męczy zgaga :(pierwszy raz w ciąży:(:( Poza tym to posprzątałam mieszkanko,pomyłam podłogi i padam na ryjek. Czekam teraz ,bo zaraz ma leciec KOGEL MOGEL,a co tam obejrzę setny raz :D:D PINIU-co u Ciebie dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo nie posta mi wcielo a tyle sie napisalam :( :( :( :( jutro w takim razie napisze bo teraz to juz mi sie nie chce wrrrrrrrr ale jestem zla tyle wam opisalam:( :( :( uzupelnie tylko tabelke o moja wage......... NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------30---- ---- 78---06.04.08---79,6--87,5kg+8kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------30----- -- 77---11.04.08---47--54kg +8kg >>>C Kiwi79-------Kasia-----------28-----------28-------.90-- - 23.04.08---54--61,0kg +7kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------27.----- ---98--26.04.08---57--64 +7kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------23-------- 126--24.05.08---46-- 51.kg +5.kg >>> S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaaadam na twarz. Dopiero skończyłam sernik, a jeszce muszę poczekać aż galaretka stężeje na tyle, by można było go nią zalać. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------31---- ---- 71---06.04.08---79,6--87,5kg+8kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------30----- -- 77---11.04.08---47--54kg +8kg >>>C Kiwi79-------Kasia-----------28-----------28-------.88-- - 23.04.08---54--61,0kg +7kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------28.----- ---91--26.04.08---57--64 +7kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------24-------- 119--24.05.08---46-- 51.kg +5.kg >>> S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki biore sie do pisania eseju:) Wczoraj Wam napisalam (ale posta mi wcielo) ze moj mezulciu zrobil mi mega niespodzianke i wrocil wieczorem w czwartek:) :) :) W zwartek odwiedziala mnie tez moja kolezaneczka ale sobie pogadalysmy ojej:) Wczoraj bylam z mezulkiem w lodzi bo musial stanac na komisji lekarskiej bo bedzie skakal ze spadochronem:( i musial specjalistyczne badania przejsc BOJE SIE:( juz pomalu mam dosc tego wojska ale powiedzial ze tam kazdy skacze i nie mial wyjscia no i oczywiscie jak same wiec wiaze sie to z pieniazkami bo za kazdy skok bedzie dostawal pieniazki, ale co tam nie chce juz tej kasy bo sie poprostu martwie o Niego:( ehhhhhhhh Wczoraj bylam tez w REALU i kupilam dwa bodziaki w rozmiarze 86 i 94 byla wyprzedarz po 4 zl i kupilismy w reeboku buziki dla Natalci mezulek sie upar ze che takie kupic dla swojej corci:) zrobie fotki to zobaczycie. ANIU---ty kiedys wlasnie wyslalas zdjecie takich malych najeczek i mojemu Pawlowi tak sie spodobaly ze tez mowi zeby kupic wiec kupilismy tylko ze reeboki bo akurat nic fajniejszego nie bylo z adidasa ani z nike. Jak brzuszek?? Aniu ja tez wczoraj mialam zgage:) pomagja na nia migdaly i woda z miodem ja pilam i jak reka odjol. ASIU---sliczny ten kabienzonik no a TORT wow to samemu robilas?? czy kupny?/ super takie SERDUCHO:) Aha Asiu wiesz ja tez mam lozysko na przedniej scianie wiec mowisz ze od tego brzuszek moze byc wiekszy?? nie wiedzialam o tym! Ale juz wiem:) chociaz ja i tak uwazam ze moj brzuch jest oki mam porownanie z dziewczynami ze szkoly rodzenia wiec mi sie wydaje ze mam taki akurat a nawet mniejszy troszke od paru dziewczyn z mojej szkoly rodzenia. A twoj brzuszek ladny okraglutki tak jak moj:) MINIU---gdzie ty te wszystki rzeczy trzymasz co?? normalnie chyba ci sie z szafy wysypuje wszycho:P sliczne zakupki. Ja dzisiaj bylam z mezem na rynku bo spodnie dresowae mu potrzebne do biegania i pojechalismy kupic no i przy okazji do jego siostry zajrzelismy dala nam materacyk do lozeczka i dwa frottowe przescieradelka do niego zawsze sie przyda. w poniedzialek porobie fotki moich ostatnich lupow:) to papap lece. Tak patrze na tabelke ale rowno przybieramy na wadze 8 lub 7 kg to nie duzo nie?? moja kolezanka mi powedziala ze przytyla 22kg wow szok a taka szpupla byla przed ciaza ze az nie wiem jak to mozliwe ale niestey dziecko jej ma juz prawie 3 latka a jej duzo zostalo:/ wiec kiszka. Mi jeszcze 2,5 miesiaca zostalo wiec mysle ze jeszcze ok 3 kg mi dojdzie wiec moze w 11 no 12kg sie zmieszcze tzn chcialabym:) chociaz ze moje dwie kolezanki ktore urodzily mowia ze jeszcze jakies 2 kg mi dojdzie wiec byloby super tylko 10kg ale sie zobaczy narazie 8kg a jeszcze 2,5 miesiaca mi zostalo a dokladnie 76dni niezle szybko to zlecialo JEJ!!!!!! oki lece papapapapaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie dziewczynki zle obliczylam WOW jakie zaskoczenie ja waze 54kg a przed 47kg wiec mam na plusie 7kg a nie 8kg hehe ale na 100% ten kg to w mig przybiore:) no ale w kazdym razie mam 7 na plusie:) NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------31---- ---- 71---06.04.08---79,6--87,5kg+8kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------30----- -- 77---11.04.08---47--54kg +7kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------28-------.88-- - 23.04.08---54--61,0kg +7kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------28.----- ---91--26.04.08---57--64 +7kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------24-------- 119--24.05.08---46-- 51.kg +5.kg >>> S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pędem, bo myusimy sie szykiować. Zarz goście przychodza. Jestem zła, bo tort mi paskudny zrobili. Nie wiem, jak w smaku, ale przybranie okropne. Mało się nie popłakalam. Wysłałam Wam zdjecia firanek i obrazków, a przy okazji moje dziecie sie też załpało. Piniu, super że mąż przyjechał. Z wagą faktycznie idziemy równo. Ale ja na 12 kg nie liczę. Najwiecej sie przybiera w ostatnim trymestrze. Jak skończę na 15kg bedę happy:) Napiszę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia zazdroszcze Twojemu męzowi .. loty spadochronowe fajna rzecz.. tylko chyba musieli by mnie wypchnac bo bym sama nie wyskoczyla :P Pinia 8 kg czy tez 7 to bardzo malo . Ja wogole nie wiem czym ty sie przejmujesz. Chuda jestes jak nie wiem i nawet jak bys 20 kg przytyła to by przypuszczam nie było tego tak widac... Z tego co czytalam to od 24 tyg czy 22 powinno sie tyc pól kilograma tygodniowo- i to jest prawidłowe ... Ja sie waga bardzo nie przejmuje owszem moze i bym nie chciala 40 kg przytyc ale jak by mi troche zostało po ciązy to nic a nic bym sie tym nie przejmowala . W koncu to nie jest najwazniejsze ....Prawda?? A ja czekam wlasnie na męza - posprzatałam co nieco w domku i zaraz bede szykowac obiadek- dzis frytki a co...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×