Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

hej dziewczynki! dzisiaj znowu jestem:) Bylam dzisiaj kupic sukieneczke dla Natalki na chrzest jak zrobie zdjecia to podesle:) kupilam tez sukienke dla siebie, jeszcze tylko meza koszyla mi zostaje UFFF Asiu---sliczne ubranka:) Kiwi---jak Olgaw przedszkolu Emilko---a to maly lobuziak z twojego synalka:) szkoda ze musisz wracac do parcy ale wiadomo pieniadze rzadza i to jest najgorsze ale wazne ze maz bedzie! ale jestem padnieta zlazilam sie za wszytkim. Laczny koszt natalaki ubranka i takich innych pierdulek do chrztu to 300zl juz z szatka i gromnica sama sukienusia 150zl ale warto dla takiego malenstwa!:) Oki zmykam jutro porobie fotki ubran to papapa:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, ale jak maż będzie na wychowawczym to nic kasy nie dostanie? Czy jak? Bo nei rozumiem. ASIU, ubranka przesliczne. I faktycznie bardzo tanio je kupiłaś. PINIU, Olka dziś jeszcze poplakiwała w przedszkolu i że chce byc tam z mna. miejmy nadzieję, że niedługo sie przzwyczai. U mnei dzisl latany dzień. Byłam też w pracy złożyć wniosek o urlop wypoczynkowy. Porobilam trochę zakupów, a butów dalej nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka My już dziś na nogach od 5:50 hehehe. Asiu kombinezon oraz kożuszek bardzo ładny. My nic małemu nie kupujemy, bo jak go jeszcze nie było na świecie to poszlismy na wyprzedaże i nowe rzeczy pokupowaliśmy po 20 30 złoty. Tak więc bardzo tanio. Ma wieć kurtkę, kombinezon, znowu kurtkę :) hihihiih. Kiwi tak jak mąż pójdzie na wychowawczy to nic nie dostanie ani złamanego grosza. o któej prowadzisz Olge do przedszkola??? Piniu , Aniu denerwujecie się przed chrztem?? chyba wszytsko macie już załatwione?? A teraz Kawusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO-my chrzest mamy dopiero 21 więc jeszcze troszkę czasu zostało. Nerwa mam ,bo złazilismy sie wczoraj przezcałe miasto i nie znalezliśmy ubrank bo ,albo za małe,albo brzydkie:( Nie wiem jak u Was ,ale u Nas więcej jest ubranek w tych najmniejszych rozm.56-68 niż 74-80. Poza tym szukam tez jakiegoś kombinezonu dla Małego,w sklepach już niby są ,ale wczoraj widziałam za 117zł.kurcze trochę drogo,no nic może znajdę coś jeszcze. My na nogach od 7,z chęcią jeszcze bym pospał,ale gdzie tam,Mikus ani nie mysli o ty ;)ech jak mozna tak wczesnie mieć tyle wigoru w sobie.?:D EMILKO-powiadasz kawka?:Dhmm chyba się skuszę na taką lekką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu smacznego z poranną kawką :) Olek od 5:50 nie śpi a jest już po 8 :) śmieje sie bawi i krzyczy a ja siedze w piżamie i zastanawiam sie co z tak pięknym dniem zrobić. :) Co do ubranek to u nas tez rozmiary 62- 68 bardzo chodzilwe a z większymi to ciężko dosta ć. Zaraz porobie zdjęcia Olka kurteczek na zime to Wam podeśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) Aniu z ubrankami własnie podobno jest straszny problem - moja siostra szukała i nic ciekawego za rozsądną cene nie znalazła - wiec uszyła sobie sama , a ze zdolna z niej osóbka to mały miał maly garniturek i kamizelkę :P nawet buciki zrobiła :) Niestety nie kazdy posiada tę umiejetnosc :( a patrzylas na allegro tam jest zawsze wiekszy wybór?? Dla siebie juz masz cos?? Aniu super cena za te ubranka , mnie strasznie podoba sie ta kurteczka - sliczna jest Ja tez wczoraj zakupiłam zimowy kombinezon - juz sie wam chwale :P http://images30.fotosik.pl/268/311bb968fa87e1af.jpg za 41 zł Emilka to super ze mąz podejmuje sie opieki nad dzieckiem- nie czesto tak odwazni mężczyzni sie zdarzają :D gratuluje męża - no i dobrze ze rodzice tez wam pomogą - bedziesz miała dziecko pod najlepszą opieką . A Ty jak ,cieszysz sie na mysl o pracy czy raczej nie bardzo?? Kiwi no Olga jest jeszcze (mimo swojego wzrostu ;) ) bardzo malutka , ale i tak mysle ze swietnie sobie radzi , na pewno niedługo sie przyzwyczai a ze ma charakterek to nie da sobie krzywdy zrobic .. a jak Ty z tym wszystkim sobie radzisz?? Ja dzis wybieram sie do mamy , czeka mnie wiec wyprawa autobusem mam stresa bo jeszcze nigdy nie jechałam z Borysem ( a przedewszystkim z wózkiem ) i nie wiem czy dam rade wsiąsc i wysiąsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Aniu tylko Asiu miało byc - ale musicie mi to wybaczyc bo wstałam o 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olek śpi wypił troskze mleczka i jestem ciekawa ile pośpi. Miniu kombinezonik superowy. W autobusie nie jest tak źle ja zazwyczaj czekąłam na autobus do którego bez problemu (niskopodłogowy) mogłam sama wejść z wózkeim. a jak przyjeżdzał taki wysoki to udawałam głupią że czekam na inny :) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka tyko ze ten mój jezdzi co póltorej godziny :D he he wiec albo wóz albo przewóz :P Aniu własnie dzwonili do mnie z pracy, przysługuje matce jednak dwa dni urlopu okolicznosciowego z tytulu urodzenia dziecka + dwa dni opieki nad dzieckiem . Mnie juz wyliczyli i jestem na macierzynskim +urlop do 23 pazdziernika - potem juz wychowawczy do 2010 r bo do tego czasu mam umowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka cudna ta zielona kurtka :) taka męska A jaki Olek eleganik :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dzis glowa napiernicza... juz 2 apapy zjadlam i dalej boli... a mialam tyle rzeczy zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wyprawie , za kazdym razem ktos proponował mi pomoc wiec nie musialam sama dziwgac :D Borysek był grzeczniutki pogadal z bacia i moja bratanicą :) Jutro wybieramy sie na pobieranie krwi :O mam nadzieje ze tym razem kobiecina sie spręży i nie bedzie to trwało 5 minut tak jak ostatnio . :O:O Asiu apap nie pomaga straszna slabizna z niego:( - ale chyba tylko to mozesz brac karmiąc piersia?? Na mnie rewelacyjnie działa aspiryna lub Ibuprom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini po ibupromie mam zgagi zawsze... zreszta nie moge nic na razie brac oprocz paracetamolu wiec pozostaje mi cierpiec... moze do jutra przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki :( :( :( :( :( :( :( :( Stalo mi sie cos strasznego:( buuu dzisiaj bylam z mezulkiem sprzatac nasze autka jak sparzatalam swoje to tak wlanelam paznokciem ( a mam tipsy mowilam wam na wesle sobie zalozylam) i poprostu paznokiec wisi mi na wlosku koszmar ta mnie boli ze szok!!! Nie wiem co robic?? oderwac go?? czy zostawic zeby sam zszedl bo na bank zejdzie wrrrr jej a wlasnie jutro ide na paznokcie mam sobie zrobic jakies ladne ale tego jednego za nic na siwecie nie dam sobie ruszyc nie ma mowy!!! dobrze ze to chociaz ten maly mam zaklejonego plastrem to nie bedzie widac jejku napewno do chcrzcin mi nie zejdzie wrrrr Dziewczyneczki utro porobie zdjecia ubranka do chrztu oki?? bo dzis nie dam rad. tez kupilam natalce kutreczka i taka kamizeleczke na jesien z takim puszkiem i spodenki. Oki zmykam nie mam chuoru wrrr ale kiespki dzien:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, współczuje z paznokciem. Wiem, jak to cholernie boli. Oby jak najszybciej sie zagoiło. EMILKO, OLek to prawdziwy model. I ile ma ubranek. OLka dzis juz l;epiej w przedszkolu. Dzis odwozi mąż. Dzielimy się wożeniem. żeby nie było, że tylko jedno wstaje wcześnie i wiezie. Olka znów dzis popłakiwała i miała do mie żal, że ją zostawiłam samą w przedszkolu. Ale nie jest źle. Lenia śpioch mój kochany bardzo polubila słoiczki. A jak sie śmieje, kiedy ją karmię. Kupiłam sobei dzis buty na jesień, pantofelki czrne lakierowane z kokardką na niskim ogcasiku-grzybku . Nawet ładne. Jutro robimy wypad z mężem we dwoje tylko. 4 rocznica ślubu jutro:) Lecę szukać kombinzeonów na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, ja bałam sie o Olkę, jak pierwszy dzień zostawała sama, czy nie będzie jej smutno, czy sie. nie zsika, zczy nie będzie głodna. ale teraz juz lepiej. Krzywda sie dzieciom nei dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, ale dzis miałam ryk w przedszkolu. Olka za nic nie chciała zostać tam sama. Nauczycielki siłą wciągnęły ją do sali, bo kładła sie na podłogę. Masakra. Oby to minęło jak najszybciej, bo juz sie zaczynam denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z rana tyle napisałam i wszytsko mi sie wykasowało ale byłam zła. Kiwi nie martw sie każde dziecko tak zaczyna spróbuj wytłumaczyć Olce że tam znajdzie przyjació bedzie się uczyć i bawić i że Leenka tez pójdzie do przedszkola jakskończy tyle latek co ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie czarniusienko - idzie burza :( Kiwi - a jak rozmawiasz z Olga o przedszkolu to co mówi?? bardzo zle o nim opowiada czy czasami chwali sie ze bawiła sie w to czy tamto ?? Pobieranie krwi poszło elegancko ,mały tylko troche pomarudził bo pielegniarka trzymala mu raczke i nie mógł nia machac :D Jutro przyjezdza do mnie moja siostra , przywiezie mi eko marchewkę i jabłuszko z ogródka moich rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zlazilam urzedy :) Byłam w urzedzie miasta w zusie i urzedzie skarbowym - zalatwiam wszystko do wychowawczego . jestem w szoku bo strasznie miłe te kobiety :D a do tego mozna , jak nigdy ,wszystko pozałatwiac od ręki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) MINIU-to ja już nie wiem jak jest z tym urlopem u mnie mówią,że nie ma i już:(spróbuję poszukać czegos w necie na ten temat. Ja też licytuję kombinezon,może mi się uda:) EMILKO-śliczne ubranka:) KIWI-nie martw się Olga będzie dobrze,jeszcze nie raz będzie miała kryzysy i wzloty,a przyzwyczai się na pewno. Jej,nie mam weny na dzisiejsze pisanie.:(też cos doły załapałam. Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem załamana. Olga nonstop płacze teraz, wybudza si i płacze, żen ie chce do przedszkola. Nie wiem, co to będzie. Ona mówi, zen ie chceb yc w przedszkolu sama, tylko z mamą, że nie lubi leżakować. Z tego co wywynioskowałam to panie są mile i je lubi. Od przedszkolanki wiem, że bawi sie z dziećmi, tylko poplakuje. Boję sie, że jutro znów będzie ten sam scenaruiusz z rzucaniem sie na podłogę. Co robić?????? Też kupiłam kombinezon dla Leni. Linka puszczę Wam na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu i co znalazłaś cos w necie?? Kiwi - kurcze na pewno to strasznie dla was obu jest trudne . dobrze ze juz weekend to sie dziecko moze troche odstresuje . Powiem Ci ze to bardzo dobry znak ,ze bawi sie z dziecmi i lubi panie , na razie jeszcze teskni za Tobą a na to trzeba troche czasu .. A moze jest taka mozliwosc zebys wybierała ja nieco wczesniej i stopniowo przedluzala czas przebywania Olgi w przedszkolu?? A ja czekam na siostre i zasypiam na stojaco - dzis od 3 w zasadzie nie spie - podrzymałam sobie moze z godzinke - nie wiem czemu tak niespokojnie maly spal co 10-15 minut sie wybudzal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi spoko ten kombinezon , choc nie widac dokładnie bo zdjecia kiepskawe :) ale jak juz Ci przyjdzie to zaprezentujesz nam w nim Lenke ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My też juz na nogach,Mikuś jak usnął przed 20,tak obudził się na karmionko przed 3 ,a potem wstaliśmy przed 8. Teraz sobie lezy na leżaczku i się bawi krabikiem(ulubiona zabawka) MINIU-tak ,tak licytuję kombinezon,tylko kurcze aukcja kończy się po południu ,a my wybywamy dalej na miasto w poszukiwaniu kreacji dla mnie i Mikusia i nie wiem czy mnie nikt nie przebije:( Licytuję rozmiar 86:) KIWI-kombinezon wygląda fajnie,ja w ogóle ososbiście lubię brudny róż:) Co do Olgi to hmm ,nie wiem co poradzić:( Na pewno się przyzwyczai,może u Niej to troszkę dłużej trwa. Panie przedszkolanki nie jedno dziecko już takie miały i na pewno mają sposób,żeby Ją przyzywyczaić(nie po polskiemu to ,ale chyba wiesz o co mi chodzi);P Najważniejsze jest to ,że lubi Panie i chętnie sie bawi:) Jak dzisiaj było z zaprowadzeniem? PINIU-uuu:( i jak paznpkieć? A u mnie nie ma wodynic nie mogę zrobić:(i nie wiem jak to długo potrwa. Poza tym mamy jakieś problemy z internetem,bo na tej mojej \'\'wsi\'\'jest fatalny. Dobrze,że niedługo kończy Nam sie umowa to weżmiemy może z Ery,Play-musimy poczytać ,który lepszy. Aaaa wczoraj dałam na spróbowanie Mikusiowi deserku z hippa-jabłuszko,bananek,brzoskwinka, pól słoiczka wciągnął:) Dziewczyny mam pytanie jak robicie herbatki dzieciom czy mleko to uzywacie jakiej wody? Mineralna(dla dzieci)czy kranówa? Ja chcę wodę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś miałam koszmarna noc. Nie nie chodzi o OLka on poszedł spać po 20 wstałna jedzonko o 2 a potem o 6 i teraz znowu śpi. Ja mam chyba zatrucie, jak mnie wzieło w nocy to koszmar nie mogłam wyjść z toalety i tak do chwili obecnej. Nic od rana nie jem tylko piję, dobrze że mi się chociaż napoje nie cofają. Ogólnie jestem bardzo przemęczona.. Kiwi faktycznie kombinezon super, wsyztskie dziewczyny pokupowałyście świetne rzeczy na zimę. my na zime musimy tylko kupić rajstopki i jakies cieplejsze skarpetki i szaliczek. Reszte mamy łącznie z czapkami, rękawiczkami spodniami. Aniu co do wody, ja używam przegotowanej kranówki. i mleko i herbatki na niej robię. Miniu to jak siostra przyjdzie to hop do łóżeczka i pośpij troszkę:) Olek śpi chyba też się położe i prześpie bo jestem taka osłabiona że szok. a przecież sen najlepszym lekarstwem na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO-a może zjadłaś coś ,co Ci zaszkodziło? Masz rację do łóżeczka:) Jejku ,a ja nadal nie mam tej wodya taka ze mnie marna gospodyni,że nie mam ani jednej butelki wody mineralne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×