Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

PINIU, tak, ja wiem, że Brevi Grillo w rączce sie rozkłada. Chodziło mi o Jeta, ze się butem składa. Ten Brevi mi sie bardzo podoba, najbardziej granatowy. Tylko cena, myślałam o czyms tańszym. mąż i tak kręci nosem, że Graco miał byc na dłuzej i znów kasę trzeba wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale pustki u nas... KIWI---ja tez wlasnie myslam ze ten wozek dluzej mi posluzy no ale u mnie to calkiem inna sprawa poprostu moge ten sprzedac i tylko dlatego bo inaczej bym sie nie zdecydowala jak narazie na wiosne dopiero...a wozek ladny i tez lekki i cena taka jaka chcialas wiec smialo ja bym tylko inne kolorki wybrala ale ogolnie wozeczek mi sie podoba... ASIU---no wlasnie dlatego jaedziemy z pawlem w sobote do lodzi zoabzcyc te wozki jak wygladaja na zywo:) ahhh juz nie moge sie doczekac:) A wiecie co:) heheh moja Natalak dzisiaj pol nocy na brzuszku spala przekrecila sie i chyba tak jej bylo najwygodniej bo co ja obkrecilam to znowu tak lezala wiec dalam jej spokoj pozniej sama sie obrocila ale to fajnie wygladalo:) hehe A TERAZ SLUCHAJCIE JESTEM WNIEBOWZIETA :D :D :D ZAPADLA DECYZJA WKONCU SIE ZDECYDOWALISMY I OD LISTOPADA RUSZAMY Z BUDOWA DOMU:)!!!! HURRRAAA tak dlugo sie zastanawialismy nawet wystawilismy juz dzialke na sprzedaz bo chcielismy sprzedac dzialke dotychczasowe mieszkanie i kupic jakies duze mieszkanie w bloku takie ok 90m2 zeby 4 pokoje byly no ale po przemysleniach ZA i PRZECIW stawiamy dom:) JUPI!!!!! Zaraz Wam wysle na maila projekt domku jaki on bedzie.... Bedzie salon, jadalnia, duza kuchnia spory przedpokoj, i 3 pokoje (nasza sypialnia, pokoik Natalki, i pokoj goscinny jak ktos przyjedzie do nas zeby mogl sie przespac) ahhh ale radocha tylko oczywiscie to bardzo duzo wyrzeczen bedzie nas kosztowalo ale oplaca sie jak pozniej sie efekt koncowy zobaczy (mam taka nadzieje:)) Oki zmykam maz dzisiaj dopiero na 16ta idzie do pracy bo ma sluzbe... to papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU< to gratulacje, to ważna decyzja. Choć ja bym tymi 4 pokojami to nie pogardziła:) Też mi sie marzy coś większego, 3-4 pokoje, ale w bloku. Może kiedyś sie uda zamienić, zwłaszcza ze marzy mi się jeszcze jedno dziecko. Zobaczymy, jaktoz kasą będzie, bo to od niej wszystko zależy tak naprawdę. W sumie się zdecydowałam na ten Primi Sogni. Ma wszystko co chcę (oprócz tacki), duży kosz, jest lekki, przytulny i cena przystepna. My dopiero wstaejmr. rano odwiozłam Olke do przedszkola i dalej w kimono. Lenia to jeszcze śpi. Matki krew:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. u nas nocnego budzenia ciag dalszy Borys budzi sie tak co godzine dwie po czym okolo 4-5 nastepuje kumulacja i wybudza sie co 10-15 minut a potem po 5 zasypia i spi tak mniej wecej do 7 ... dzis mam kryzys straszny bo dodatkowo cisnienie kiepskie wiec zasypiam na stojaco ... Kiwi wozek spoko . dobrze ze spełnia wszystkie Twoje wymagania :P jak Olga w przedszkolu , juz chyba wszysko ok ? Pinia super sprawa wlasny domek , tez moze kiedys sie doczekam , dzialke tak jakby mam ,wiec moze kiedys w przyszlosci ... A dom super ...bardzo podobaja mi sie parterowe - tylko ja marze o drewnianym , takim w starym stylu ... strasznie mi sie takie domy podobaja :) Asiu Lila budzi sie w nocy na jedzenie czy od tak ? Bo Borys to placze tak jakby przez sen , choc czasami ma otwarte oczy , niekiedy wystarczy ze dam mu smoka , innym razem musi byc herbatka ,jeszcze innym musze cos do niego powiedziec i dac smoka a czasami obrocic go na boczek :D i kto tu odgadnie o co chodzi :D:D:D A co do chrupkow kukurydzianych to ja bym sie chyba bala dawac - wiem ze sie rozpuszczaja ale jednak czasami moze sie do podniebienia taka klucha przykleic albo dziecko wiekszym kawalkiem zadławic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny czy ktoras gotuje obiadki dla dziecka ... mam problem ugotowala Borysowi zupke jak wam pisalam pół mu dalam a poł zamrozlam , dzis po rozmrozeniu jednak zupka nie nadaje sie do podania ,tak jakby sie rozwarstwila i porobiły sie kluchy :( ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---jasne ze tak wszytko zalezy od pieniazkow, no ale zobaczymy oby wszytko szlo po naszej mysli... smiac mi sie chce bo domu jeszcze nawet kawaleczka nie ma a ja juz tutaj mysle jak bedzie wygladal pokoj Natalki i nasza sypialnia salon kuhnia itd heheh a tu sie jeszcze muchy nie gonia... ale pomazyc mozna nikt mi tego nie zabroni i co najwazniejsze marzenia nie kosztuja:) tylko ich realizacja:) MINIU---ja nie gotuje zupek wiec ie wiem natalka zjada takie kupione sloiczki ale jak mowisz ze sie rozwarstwila to lepiej jej nie dawac... dzisiaj cisnienie straszne tez spie na stojaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny RATUJCIE!!!!!!!!!! odebrałam dziś wyniki hormonów i jestem przerażona!!!!!!! TSH 1,4, ale antyTG wynosi 239 (norma 40) a antyTPO wynosi 334 (norma (35) o co w tym chodzi podejrzewam że to tarczyca. macie moze jakies informacje nie mogę nic znaleźć zadawalającego na necie. Pomóżcei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka nie szukaj po necie bo tylko niepotrzebnie sie zestresujesz ( ja tak kiedys analizowalam wyniki krwi to wyszło mi ze ma bialaczke :P albo innego raka :P ) najlepiej idz do lekarza (endokrynologa )i to jak najszybciej ,bo po co masz sie martwic - moja kolezanka miala tez cos ponad norme i teraz bierze jakies tablety i jest ok :D Nie martw sie tylko lec do lekarza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Emilko tsh masz w normie - a to bardzo dobrze ostatnio jak robilismy morfologie Borysowi to wyszlo mu ze ma jakis paleczek strasznie ponad norme i okazalo sie ze moze byc tysiace przyczyn takiego stanu rzeczy lącznie z tym ze jak pielegniarka pobierala mu krew to naciskala na paluszek a nie wyplywala sama :D a ja tez sie tym strasznie zestresowalam :( Dlatego nie martw sie na zapas ( choc wiem ze czasem nie jest latwo ) na wizycie u lekarza wszystkiego sie dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko bez stresow... te anty tpo itd to sa przeciwciala przeciw hormonom tarczycy czyli tak jakby zwalczaly hormony tarczycy (a robilas ft3 i ft4-hormony przytarczyc???) ale widac pomimo tego ze jest ich tak duzo to i tak im sie nie udaje doprowadzic do tego zeby hormonow tarczycy bylo za malo bo tsh masz w normie... jak juz mini napisala dobrze ze nie masz nadczynnosci albo niedoczynnosci... napewno nic strasznego sie nie dzieje ale do endokrynologa sie bedziesz musiala przejsc... powiem ci tyle ze tsh masz wprost wymarzone-idealne... mini co do zupek to ja ci poradze tak zrobic: pozbieraj sloiczki po koncentratach pomidorowych (te od obiadkow kupnych sie nie nadaja ze wzgledu na nakretki) i jak ugotujesz zupe to co ci zostanie powkladaj w te sloiczki... sloiczki wstaw do garnka i zalej woda tak do 3/4 wysokosci (moze ciut wiecej ale tak zeby nakretki nie zakrywaly)... zagotuj to i niech sie chwile pogotuje (5-10 minut)... wyjmij i postaw dnem do gory (na nakretkach) na jakies pol godziny... to ci sie pieknie zawekuje i mozesz sobie to wstawic gdzie chcesz (nawet niekoniecznie do lodowki) i to sobie moze wtedy stac i stac (nawet ze 2 m-ce)... ja tak dla marcina robilam i bylo super... dla malej tez tak bede robic ale pozniej bo ona na razie malo co je tych obiadkow wiec mi sie gotowac nie oplaca... ah i jeszcze jak to beda takie sloiczki z nakretkami ktore tak pykaja przy otwarciu to zeby sprawdzic czy ci sie dobrze zawekowaly to sprawdz czy ten pykajacy srodek nakretki jest wklesly... jak jest to znaczy ze sie dobrze zawekowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dziek,i ale szczerze mówiac nie jestem przekonana do wekowania - czytalam ,a zreszta pediatra ostatnio mi mówila ze takie produkty dla dzieci powinno sie odpowiednio wekowac nawet po kilka razy zagotowywac ... wiec wolalabym zamrozic ... bo taka prawda jest ze ja takiego obiadku wstretnego :P nie sprobuje wiec nie wiem czy dobrze zawekowane dziecku podaje czy tez nie :D... Mały spi .. zobaczymy jak długo :( ostatnio cos boje sie tych nocek ... moze go po tej kaszce brzuszek boli ? kurcze ze tez to wszystko nie jest takie proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a jutro Borys 5 misiecy konczy - wprowadzamy wiec pomału miesko ,gluten i mleko dwojkę :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Tak się zasiedzielismy u mojejm mamy,że wrócilismy dopiero dzisiaj:) Fajnie było :) nie ma to jak u mamy. Jutro muszę poczytać zaległości,bo tyle napisałyście,że hej:)posprawdzać pocztę,pooglądać zdjęcia:) Teraz idę wziąć kąpiel i rozpakować rzeczy. Pozdrowionka:) Ps.Mikołajkowi idzie drugi ząbek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, no ja sie, niestety, nie znam na hormonach nic a nic. Do lekarza idź koniecznie i sama nie zgaduj. MINIU, ja daję słoiczki, bo nie lubie gotować. Ale dizś byłaa jazda z Olgą. Miała histerię u babci, w domu pomalowała mi krzesło kredką świecową i zalała łazienkę. Jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, ale fajny ten domek. Aż sie rozmarzyłam:) Mi sie marzy mieszkankio dwupoziomowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno powysyłam zdjęcia,muszę tylko uchwycić moment jak Mikołajek będzie sie smiał,bo to nie taka prosta sprawa otworzyc mu buzię i pstryknąć zdjęcie:) KIWI,ja mam właśnie okrycie na nóżki na rzepy i jak narazie jest ok.nie wiem jak będzie pózniej czy się nie wytrą przy częstym odpinaniu i zamykaniu,ale co tam najwyżej sobie nowe doszyję. Fotelika jeszcze nie wystawilismy,jakoś nie mamy weny zabrać sie do tego. MINIU,ja tez jeszcze nie gotowałam,ale pozyczyłam od siostry blender i byc może sama cos ugotuję dla Mikusia,chociaż tak jak KIWI nie lubie gotować. MINIU,a ile dawałać do zupki oliwy ,jedną łyżeczkę? PINIU,domek piekna sprawa:)chociaż ja czasami tęsknie za blokiem,brakuje mi tego gwaru,hałasu. ASIU-ja też jak bylismy na tym ślubie w sobotę bardzo,ale to bardzo tęskniłam ,ale Mikołajek stanał na wysokości zadania i był bardzo grzeczny ,bez mojego mleka,wytzrymał aż 6h:) EMILKO,ja nie znam się na wynikach,ale na pewno wszystko będzie ok. Oluś to słodki \'\'diabełek\'\'. Aha bylismy w poniedziałek w przychodni zrobic test z krwi ,żeby sprawdzić czy Mikołaj nie jest uczuloneu na mleko krowie ,nie znamy sie na wynikach ,ale Pani w recepcji powiedziała ,że wszystko jest w porządku,jutro mamy szczepienie to skonsultuję to z pediatrą. Jem normalnie nabiał i Mikus nie ma ani jednej plamki,krosteczki. Obstawiam,że były to orzechy ,albo cytryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ig E sp.mleko krowie 0.30 MIKUSIA klasa alergii 0: 0.00-0.35 klasa alergii 1 : 0.35-0.70 klasa alergii 2 : 0.70-3.50 klasa alergii 3: 3.50-17.50 klasa alergii 4: 17.50-50.00 klasa alergii 5 :50.00-100.00 klasa alergii 6: >100.00 Miesci się w klasie alergii 0 więc chyba wszystko jest w porządku?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej:) Jak się spało?:) U Nas nocka przespana ,jedna pobudka na cycusia,ale od 7 juz nie spimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to sie za bardzo nie wyspalam... mala sie strasznie budzila w nocy i jeszcze kolezanka ma niedlugo przyjechac i ogolnie jestem padnieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niedawno wsaoiśmy. Lea jak zwykle do 12 spała, z dwiema przerwami na jedzenie. a ja odwiozłam rano Olkę i dalje spać do 12. Dzis do teściów i wychodne z kumpelką:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamusie:) A my dzisiaj caly dzien w lodzi bylismy a ja pozniej u mamci a Pawel w pracy na sluzbie dopiero teraz przyszedl... ehhh ale ma teraz dzwine godziny pracy ja juz sie nie lape... Bylam w lodzi i kupilam wozek Natalce ale nie ten co chciaam bo... ten wozek jest bardzo bardzo plastikowy wszytkie rurki i tego typu rzeczy co sa w wozku sa bardzo plastikowe(i z plastiku nie aluminium ani metal) i balam sie kupic zeby sie nie okazalo ze sie zlamie lub peknie chociaz nie pwiem wozek wizualnie ladny ale zbyt plastikowy i pewnie wkladajac do auta nie raz by sie puknelo wiec bylby porysowany caly na 100% przynajmniej w naszym przypadku bo duzo jezdzimy, a pozatym nie bylo tego kolotu co chcialam tylko byly niebieskie (tzn turkus) a ja juz teraz mialam turkus \"powiedzmy ze to byl turkusowy:)\" i chcialam inny kolor a mieli tylko taki... swoja droga bardzo sie zdenerwowoalam bo w necie napisali ze dostepne wszytkie kolory a tu ide i klops... no ale juz trudo...kupilam wozek baby design travel i powiem Wam ze jestem taka z niego zadowolona ze szok daszek ma dosc duzy ze ladnie buzke zakrywa jest lecutki wazylam go i wazy niecale 6 kg pozatym super sie prowadzi po chodniku i nierownosciach, bardzo zwrotny i naprawde bardzo przytulny i konfortowy... jedyny minus akurat nie dla mnie ale wiem ze dla KIW to to ze sklada sie noga ale pozatym nie moge nic a nic zlego o nim powiedziec... Pawel jak wsadzil natalke to tak sie cieszyla ze az tak jakby robila ze nie chce zeby Pawel go dotykal ale oczywscie nieswiadomie:) hihihi no i kolorek to grafit z rozem bo z tej serii akurat inne kolory dostepne w tym sklepie to niebieski i czerwony ale wiem ze jest zielony i ja bardzo taki chcialam ale go nie bylo no i wiem ze z tej serii jest tez zolty i jakby byl to chyba bym oszalala bo uwielbiam zolty ale nie bylo i babka powiedziala mi ze ciezko dostepny a pozatym mieli duzo skarg ze bardzo sie brudzi wiec pomyslalam ze moze faktycznie... no i teraz GLOWNA ZALETA WOZEK KOSZTOWAL TYLKO 272zl czujecie?? naprawde jestem bardzo zadowolona nie chcodzi o cene bo mialam 500zl przyszykowane no ale to mila niespodzianka wiec cos tam kupie Natalce za reszte...aha no i do wozka jest folia przeciw dzeszczowa i nakrycie na nozki...jak dla mnie bomba nie spodziewalam sie ze kupie taki tani wozek i bede z niego taka zadowolona:) EMILKO---ja tez niestety nie pomoge nie mam zielonego pojecia o tych sprawach ale tak jak pisze KIWI koniecznie do lekarza idz!!! ANIU---jejku juz nie moge sie doczekac zdjecia zabka ale fajnie kiedy natalka bedzie miala??? Oki to zmykam ale sie rozpisalam ale jestem bardzo zadowolona z zakupu naprawde duzo bardziej niz ze wielofunkcyjnego bo odrazu kolor mnie wkurzyl ehhh oni chyba nie widzieli koloru turkusowego, i teraz mam nauczeke ze nie kupie juz takiej rzeczy na allegro musze njpierw zobaczyc bo potem moge sie rozczarowac.... to papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-ja też się cieszyłam jak dziecko z nowego wózka,a to przeciez dla dziecka jest:P No,cena rzeczywiście superowa:) Czyli pierwszy kurs ,jazdę Natalka ma już za sobą?:):) U Nas super wiadomość MIkołajek nie jest uczulony na mleko krowie hurraaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, super wiadomość. To moze Mikołaj miał tylko podrażnioną skorę? MINIU, a właśnie, jak buzia Borysa???? PINIU, gratuluję zakupu. Najważniesjze, że Ntatalce sie wózeczek podoba i rzeczywiscie leciutki. Ja chyab wezmę Primi Sogni Ciak czerwono-szary. waży 6.4 kg. Spojrzę sobie jeszcze na Twój Travel, konkretnie na wymiary. Tylko te składanie nogą mi nie pasuje. Dzieci dzis grzeczne. Z allegro przyszły ubranka dla leni, m. in. sliczniutkie dźinsy HMa podszyte bawełną. Już na 80cm jej kupuję. Rośnie ta moja żyrafka. Byłam też z kumpelą na Starówce na pizzy i lodach, i kwasie chlebowym, bo Karmi sie skonczyło. Swie pijaczki im sie trafiły: jedna w ciąży (kumpelka)a druga kierowca tzn. ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff Borys dzis w nocy wyjatkowo spokojny jak na ostatnie przeboje budzil sie tylko o 23 4,5 i 6 o 6 zjadl zdrezmna sie jeszcze z 5 minut :P i juz oznajmil calemu swiatu czyli mnie ze nastąpił koniec spania :D ... no ale ja i tak strasznie nie wyspana bo od 3 do 5 w zasadzie nie spalam - kurcze ,tak mnie kosci biodrowe bolaly jak pod konie ciązy :O mam nadzieje ze to jednorazowy wybryk a nie przy kazdej zmianie pogody bedzie mi sie przypominac 9 miesiac .... Aniu super ze to nie mleko - tylko co w takim razie? ... a do zupki dodalam lyzeczke oliwy ale wydawalo mi sie ze troche za duzo wiec teraz dam nieco mniej, bo wlasnie mu gotuje :D 9 choc tez nie przepadam za gotoaniem ale dla niego niewiedziec czemu sprawia mi przyjemnosc :D ) CDN....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI,no nareszcie macie za sobą wybór wózka:) Bardzo ładny wybrałaś,pewnie jak przyjdzie to od razu testujecie?:) MY kojca nie kupujemy ,bo mamy to łóżeczeczko turystyczne i ono słuzy jako kojec. Oj,to rzeczywiście dwie pijoczki się spotkały:) MINIU,nawt nie wiesz jak ja sie cieszę,że nie jest uczulony na mleko,:):)naprwdę trudno mi powiedzieć co to mogło być,jak narazie jem wszystko oprócz czekoladdy,cytrusów,pomidora,orzechów. Może rzeczywiście to nie była alergia,tylko jakieś podraznienie? Narzaie ma piękna skórę i mam nadzieję,ze tak pozostanie!!!! Hmm,ja wczoraj ugotowałam zupke Mikusiowi,ale smyk jeden nie chciał jej jeść:Dnie wiem moze za gęsta była? Ugotowałam tylko z ziemniaka,marchewki i pietruszki,muszę kupić oliwę z oliwek i też dodam do zupki tak jak Ty:) My dzisiaj wybywamy do babci na obiad,potem może na miasto ,przydałoby mi się kupic jakieś jeansy. W końcu skończyło się na tym ,ze musiałam podgrzać tą ze słoiczka:) MINIU,jaką dzisiaj gotujesz Boryskowi tzn. z jakich składników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×