Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

kurcze calego posta mi wcielo:/ wrrrrrr KIWI---dziekuje i masz racje moze bede nieskromna ale okolica piekna. Pozatym to tam gdzie bedzie stal nasz domek jest strefa NATURA 2000 sa tam sedliska bobrow i rozne lesne zwierzadka bardzo dobre powietzre nieskazone dookola lasy. Ale ma to swoje minusy bardzo drogo bo to taka kolebka ta SPAŁA tam maja swoje domy najbogatsi ludzie z naszego misata i okolic ŁÓDŹ, WARSZAWA czasem sie zastanawiam jak ten nasz domek bedzie wygladal na tle tych pieknych posiadlosci. Niedaleko nas ma swoj dom wlasciciel sieci aptek w Tomaszowie, Gosci z Łodzi ktory tez ma tyle kasy ze ho ho ma taki wielgasny dom ogromny plac wlasny staw z kaładka, obok niego ma gosciu ktory ma firme jakas przewozowa ma swoj kort tenisowy szok mowie Wam sie jak na to patrzy a my heheh czasem smiac mi sie chce jak to sie stalo ze nas bylo stac na dzialke akurat tam, z drugiej strony mamay za sasiada lekarza ginekologa:P, dalej rektora z Łodzi ktory ma wlasna prywatna uczelnie. wiec same widzcie sami bogaci ehhhh. MINIU---moj wozek jest super, leciutki, zwrotny bardzo dobrze sie prowadzi i to jest baby Design Travel juz sle linka: http://www.allegro.pl/item520836006_nowosc_wozek_parasolka_baby_design_travel_wys.html ja zaplacilam 320zł ale kupowalam w Łodzi w hurtowni nie na allegro ale widze ze tutaj tansze wiec jak ci sie podoba to smialo jest naprawde super ja jestm w 100% zadowolona:) Oki zmykam Natalka wstala i na nocnisiu siedzi ide zobaczyc czy sisiu zrobila:) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia no fajny jest , tylko cieżki jak na wnoszenie na 4 pietro , jedyny plus ze składa sie jak parasolka i pewnie jest poreczny . dajesz rade wniesc go razem z Natalką na góre ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, no, no, takie sąsiedztwo, nie pogadasz:p Byliśmy z Lena w poradni rehabilitacyjnej. Tak jak przypuszczaliśmy: rehabilitacja nie jest potrzebna:D Babka powiedziała, że lada dzień Lena zacznie raczkować. Nie chwalac się, lena była chyba jedynym dzieckiem które nie płakało podczas badania. Tylko się cały czas smiała. Wasze dzieci tez uwielbiają lustra? Lena tylko lustro zobaczy, juz sie gęba śmieje i mało z gaci nie wyskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, idź Ty lepiej do sklepu i sama podźwigaj te wózki. Wg mnie 8kg to nie jest źle. Najlepiej sama zobacz, live. Widziałam wózki 6 kg (Brevi?) i nie wygladaja najciekawiej takie lekkie, strasznie tandetne, jakby sie za chwilę miały rozsypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi ale masz super grzeczne dziecko :D i brawo dla niej za tak ekspresowe postępy Borys lubi lustro ale bez przesady :P mam wrazenie ze bardziej go pasjonowało dwa miesiące temu niz teraz . Ostatnio polubił klocki ( takie jak Pinia ma) co mozna z nich wierze zrobic i wkłada sie mniejszy do większego i lubi sobie własnie wyjmowac . Ostatnio tez wkłada mały klocek do pudełeczka i potem sobie go wyciąga :) no i uwielbia tez od jakiegos czasu książeczki - najbardziej jak mu czytam a on przekłada strony :D Kiwi no i masz racje tak wlasnie musze zrobic , tylko ciezko jest mi sie wybrac na miasto :( no bo 8 kg to niby niewiele ale na wiosne Borys bedzie ważył pewnie z 10 kg wiec 18 kg wnosic na 4 piętro to juz dla mnie wyzwanie :D:D:D Aniu Twoja spacerówka tez fajna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam Borysa z okazji 8 miesiąca życia :P i wyszło mi ze ma jakies 73-74 cm :D a jednak rosnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU---mi sie wydaje ze chyba troche klamia na tej aukcji ale jak na moje oko to ten oj wozek wazy max 7kg. jakos daje rade a wiesz ze ja tez na 4 pietrze mieszkam wiec ne jest zle. Ale KIWI ma racje podzwigaj sobie w sklepie. KIWI---ano widzisz ale co tam nie bede sie przejmowac postaram sie ladnie wokol domku zorganizowac wszytko zeby bylo ladnie:) A no i brawo dla Lenki ze taka grzezniusia byla:) a co do lustra to sie nie wypowiadam ze mam mala modelke szok ona uwielbia i to bardzo badzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy od siostry,był mega pyszny obiadek ,siostra uwielbia gotować :) KIWI-to super,że Lence nie będzie potrzebna rehabilitacja, :):):)my tez jesteśmy po dzisiejszej kontroli bardzo zadowoleni,wszystko w jak najlepszym porządeczku,rehab.juz Nam nie jest potrzebna. Mikołajek jakościowo i ilościowo jak na swój wiek wszystko robi bardzo dobrze,no i nie wykuczone,że niedługo zacznie chodzić :):) Oj tak,tak Mikus uwielbia lustra,jak tylko otworzę drzwi do sypialni to już \'\'biegnie \'\'do szafy,wstaje ,opiera się i bardzo lubi się przeglądać w nich. No i uwielbia mi przez to je palcować :) Ostanio jest na etapie przekręcania pralki,piekarnika,ostatnio jak prałam to mi ją przekręcił całe szczęście program był już na płukaniu. I tak jak Borysek wkłada i wyciąga przedmioty z wiaderka,pudełeczka. MIkołajowi natomiast pod paszkami wyskoczyło tak jakby odparzenie hmm możliwe,posmarowałam Mu sudokremem ,może zejdzie. EMILKO,ASIU -jak zdrowi Wasze i dzieciaczków ? Do jurzenki :):) papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tylko na chwilkę czuję się już dużo lepiej, pozostał tylko katar. Jutro jedziemy do galeri bałtyckiej na zakupy, postanowiliśmy kupić Olkowi buciki usztywniane, bo te co mamy już się zepsuły. a pozatym jakieś dziny przydało by się kupić. Oluś już zdrowy jutro bedzie mieć pierwsze wyjście z domu, mam nadzieje że pogoda dopisze i bedzie temperatura na plusie :). Pozatym Olek zaczoł tak krzyczeć i piszczeć że aż uszy bolą :). Zmierzyliśmy dziś Olka ma 84cm i waży 9300g jejku jest taki długi że wszytski ubranka sa przy małe. Dobrze że idą paczki z ciuszkami od wujka, i znowu szykuje się pół dnia w Olka szafie na przebieraniu w jego ciuszkach :). A wasze dzieciaczki ile już mierzą???? jakoś nie doczytałam ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) My już po krótkim spacerku,teraz Mikuś śpi,(ciekawe jak długo ? ) Ja piję kawkę,ciacho czego chcieć więcej ? :):) EMILKO-to dobrze,że ze zdrowiem już w porządeczku :):) Hmm,Mikiego to ja sama muszę i zmierzyć i zważyć. Ubranka kupujemy na 80-86 więc,gdzieś koło tego będzie mierzył. Co u Was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Borys dzis w nocy budził sie tylko raz ale za to półtorej godziny :P cos niespokojny był i nie mógł sobie zasnąć ... a dzis sam stanol na nózkach... tzn stał koło mnie , i sie mnie trzymał i w pewnym momencie się puscił i stał tak kilka sekund :D Emilko to strasznie duzy jest Olek . Jak on wygląda w siatkach centylowych ? Borys jest duzo mniejszy a i tak jest na 75 centylu (od pocztaku cały czas równiutko na tym centylu jest) bo wagowo to sie mi waha między 10 a 25 centylem :) jak wyprawa ? udały sie zakupy ?? Aniu jak nocki ?? poprawia sie cos ?? co piszą w ksiązce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zabiegana jestem. Pospaliśmy do 13.30 i mało czasu na wszystko. Wysłałam męża z dziećmi na spacer. Sama muszę ogarnać chałupę, iść na zakupy i na wieczór jeszce z kumpelką na ploty. A jutro urodziny Olgi robimy i mała imprezka będzie. Do pózniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! Ja juz z samego rana bo pozniej czasu nie bede miala. Jade z mezulkiem na narty a Natusia zostaje z babunia:) beda sie bawily:) MINIU---moja Natalka tez potrafi chwilke sam ustac kilka sekund utrzymuje rownowage:) ale znajac Twojego Malego Torpede to On z naszych kafeterkowych dzieciazkow pierwszy zacznie sobie chodzic. Ja juz ugotowalam obiadek ide sie doprowadzic do pozadku i zmykam mala pakowac bo z nia to chyba pol domu trzeba zabrac. a wiec papa kochane milej niedzielki. ps. KIWI---to juz Olga 4 latka ma tak?? o to sto lat dla duzej Panniochy:) ucaluj ja od Cioci Pini i Natalki! papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, Olga 4 lata 24 kończy, tylko dzis robimy imprezkę.Za życzenia bardzo dziękujemy:) Oby Wam pogoda dzis dopisala na nartach. u nax przygotowania do gościny. Lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ano tak KIWI,przecież Olga i Marcin od Asi są ze stycznia :):) Wszystkiego najlepszego dla solenizantów :):) Dużo,dużo zdrówka ,samych radosnych dni i spełnienia wszystkich marzeń :):) MINIU-hmm,książkę przeczytałam. Mądrze piszą,ale obawiam się ,ze teoria ,teorią a praktyka praktyką. W tym tyg.nie dam rady \'\'testować \'\'jej na Mikusiu,bo jedziemy do mojej mamy w czwartek na noc,a dziecko nie może zmienić otoczenia. Hmm,no będę stosować to zasadę,wchodzenia po 3,5,7 min.do pokoju,zeby uspokajać Mikołajka. W następnych dniach wchodzi się pózniej o 2 min.wiem,że będzie cięzko :( Dzisejsza nocka TRAGICZNA!!!spał z Nami,a i tak budził się 5 razy,i tylko cyc jest w stanie Go uśpić. Boże,co się stało z moim dzieckiem ?? :(jak ja mam Go odzwyczaić od karmienia w nocy!!??? W dzień potrafi obejść się nawet 5 -6 h bez niego ,rzadko Go już karmię za dnia,a w nocy masakra!!! My dzisiaj jedziemy do mojej babci ,więc też lecę się szykować. KIWI-miłej imprezki :) PINIU-\'\'odpocznijcie \'\'na nartach :) Pa,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie! A my juz po białym szleństwie:) bylo super, \"cieplo\" nie bylo wiatru naprawde bąba!!! chcialoby sie czesciej tak jezdic no ale coz nic sie nie poradzi po 1 dzidiza kochana z ktora sie teskni bardzo a po 2 to kasa jednak robi swoje taki wypad nas troche szarpue po kieszeni ale co tam oplaca sie:P ANIU---bidulko nie wiem co ci poradzic. A moze sprobuj z butelka z piciem?? moze sie uda czy juz probowaas?? zmykam bo zmeczona jestem, dopiero ogarnelam wszystko, mala spi narty poczyszczone wiec ide sie myc i lulu. DOBRANOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas już po imprezce. Fajnie było, Olga zadowolona, Lena chodzila z rąk do rąk. Przeslę zdjęcia.. też zmeczona jestem okrutnie, aj utro do roboty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylismy u mojej rodzinki :) chłopcy ( Borys i Franek) siedzieli w kojcu i wyrywali sobie zabawki :) Borys tłukł Franka chrupkiem a Franek w odwecie wkładał mu palce do ucha :D:D:D smieszna takie dwa łaziki ... Piniu własnie nie zakładała bym sie o to ze Borys pierwszy bedzie chodził , bardzo możliwe ze bedzie to inne dzieciątko :D Aniu - wiesz to jest dobra metoda ta z książki, ja własnie taką stosuje od kilku dni i Borys budzi sie juz tylko 1-2 razy :) a budzi sie chyba dlatego ze cos mu doskwiera bo tak piszczy i zanim sie obudzi to strasznie sie wierci a potem nie moze zasnąć , tylko sie wierci i wierci i popłakuje ( dziś miedzy 3- 4) U mnie poszło szybciutko bo Borys spał zawsze w łóżeczku , ale zaczełam od 3 minut i wydłuzałam o minute na nastepny dzien 5 minut , potem 10 i na razie zostawiłam 10 bo i tak nigdy tyle nie płacze :P I mimo iz na poczatku mi sie serce krajało , to teraz widze ze dzieki temu lepiej śpi , jest wesoły w ciągu dnia wiec nie przezywa tego tak bardzo ... jak np ja :) Kiwi zdjęc nie dostałam :( Zyczenia najlepsze dla Olgi ... jak dzis w pracy ? żyjesz ?? Asiu co u Ciebie ? Emilko Ty juz w pracy czy nadal na L4 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, wyobrażam sobie, jak fajnie muszę wyglądać chłopcy, jak sie chrupkami nawalają:) Takie maluchy, a juz tajie zadziorne. U nas na razie Olga wszystkiego broni, bo Lena jej zje, porwie, obślini. Też mam fajnie. A Lena, jak wiadomo, wszystko do buzi ładuje. Zdjęcia dzis wyślę, wczoraj je dopiero obrobiłam, bo napstrykane było full. Jestem dumna z Olgi. Snmarkata taka, a naprawdę dobre ujęcia łapie. Napiszę w mailu , które są jej autorstwa. W pracy jestem dzis sama, kolega na zwolnieniu. Wariatkowo od rana, mam dosć. do tego dziewczyny mi kaszlą i chyba trzeba jutro do lekarza iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini u mnie nuuuuda... ide dzis z marcinem do dentysty... aniu malo tego ze olga i marcin sa ze stycznia to jeszcze obydwoje z tego samego dnia czyli 24 stycznia... tyle ze moj marcin o 2 lata starszy... u nas imprezka urodzinowa w urodziny dokladnie bo to sobota wiec nie ma problemu... moja lila ma coraz jasniejsze wlosy... jak tak dalej pojdzie bedzie blondynka... a oczy ma w dziwnym kolorze... takim posrednim miedzy niebieskim a zielonym... a zebow dalej jak nie widac tak nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, kupiłam książkę "Rozwój psychiczny dziecka 0-10 lat". Podobno super. Mam nadzieję, że uda mi sie ją przeczytać w miarę szybko. Głównie pod kątem moje jstarszej kupiowałam, bo z Leną problemów na razie nie ma (tfu, tfu). MINIU, i co z wózkiem, rozglądałaś sie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, odstaw małego całkowicie od cycka. Z dnia na dzień. Innej rady nie widzę. Sposób drastyczny, ale podobno skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, też wolałabym za tydziń robić, ale mąż pracuje:( Ślij zdjecia Dzieciaków, dawno nie słałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI-ja już chcę odstawić Małego od piersi,narazie musi się nauczyć ponownie zasypiać sam w łóżeczku i bez piersi.Tak jak pisalam w tym,tyg nie mamy czsu na naukę,ale od poniedz.zaczynamy. Ja idę do sypialni,a mąż spi z Mikusiem u Niego w pokoju. Mnie też się serce kraje,jak On tak płacze,ale nie mamy wyjścia. Poza tym nie wiem jak dalej ma wyglądać karmienie mlekiem,chodzi mi o sztuczne ,jako tako On samego mleka nie pije ,tylko robię mu z kaszką ,albo np.z bananem i kleikiem,tylko nie wiem czy w proporcjach nie jest to za mało. Niby na opakowaniu pisze,że dzieciom powyżej 7 mc podaje się 3 x po 210 ml,ale Mikołaj nigdy tyle nie wypił.. Czy jak daję z czymś mleko,to musi być strikte 210ml 3 razy dziennie? Jeszcze w wolnej chwili proszę napiszczie mi jak to u Was wygląda,ile Wasze dzieci piją tego mleka. Mówię Wam ,że czasami mam nerwy na siebie i mogłam wprowadzić butelkę i dokarmiać na noc,ale skąd mogłam wiedzieć,że takie akcje będą. Może to żle zabrzmi,ale czuję się szantażowana,przez moje dziecko,bo i tak zawsze wygrywa,bo ja nie umiem być twarda i dlatego karmienie Go nie sprawia mi juz takiej przyjemnośćci:(:( Ok,lecę szykować mojego potworka,bo dzisiaj jedziemy pozałatwiać sprawy urzędowe. CDN. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-maupa
Zakochałam się jakiś czas temu od pierwszego wejrzenia, spotykam się z tym chłopakiem, ale chcę mu powiedzieć co czuję i akurat Milka zorganizowała świetną akcję na walentynki. Proszę zagłosujcie i pomóżcie mi powiedzieć mu poprzez walentynkę co czuję :) Trzeba wpisać mejla a potem potwierdzić że się zagłosowało. Trwa to chwilkę. http://www.ilovemilka.pl/v5232E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi , nie byłam ,niestety jestem uwieziona w domu :( jutro Maciek ma wolne to moze zahaczę o jakis sklep z wózkami. na razie jestesmy zdecydowani na ten http://allegro.pl/item533132984_coneco_joker_okrycie_folia_7xgratisy_wys_0zl.html znajomy Macka go ma i sobie chwali , nawet na taką pogode ... Asiu slij zdjecia Lilki i Marcina strasznie dawno ich nie widziałam ;) Borysowi niestety zostana oczy niebieskie :( a ja tak chciałam zeby miał zielone , moze przy następnym potomku sie uda :P:P:P Aniu Borys juz nie pije mleka , zjada je z kaszkami albo kleikami ( tak nam przykazała pani doktór) a jak by pił to pewnie tyle by nie dał rady :) U nas dziś wiosennie :) cudownie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-jeszcze Cię pomęczę :p napisz w takim razie ile mniej więcej zjada tych kaszek,tzn.ile razy dziennie,?jaką pojemność? Nie wiem czy jakby Mikuś dostał na śniadanie i na kolacje kaszkę to nie byłoby za mało? Hmm,wiem,ze każde dziecko jest inne,ale ja nie mam zielonego pojęcia o sztucznym karmieniu,nowość to dla mnie? :( Hmm,:( chyba jednak wybiorę się do lekarki i też wypytam co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-wózek spoko,cena też bardzo przystęona :) A w ogóle to mi się wydaje,ze jak Nasze dzieciaczki zaczną chodzić,to nie za bardzo będą chciały w wózkach już jeżdzić :) Jej,lecę coś porobić,bo jak wyszliśmy po 12 tak dopiero teraz wróciliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wydaje mi sie za dwa razy mleko czy tez kaszka to za mało . Borys je trzy razy po jakies 150 ml czasami 180 ..( jak dodam kaszki to jest troche wiecej ) dzis np na kolacje zrobiłam mu 180 i zjadł z tego moze pół ... ... jutro mąż miał miec wolne i dupa :( koledze z pracy urodziło sie dziecko i zgodził sie za niego zostac ... Borys śpi a ja gotuje obiad mąż przed chwilką dopiero z pracy wrócił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×