Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

KIWI----ja tez ci zycze wspanialego wypoczynku, odpocznij sobie, i zapomnij o pracy i wszytkich troskach niech odejda w kat na czas wyjadzu. Moja Natalka tez uwielbia jezdzic w aucie, smieje sie gada jak szalona i grzecznie w foteliku siedzi, ale i tak nad morze planujemy wyjadz nad ranem bo mamy 430km wiec kawalek drogi jest:/ MINIU---no pewnie ze Boryskowi sie podobalo na wsi jak on taki szalony chlopczyk:):):) to mu sie nalezalo duzzzo ruchu i powietrza! Natalka cos mi sie niegrzeczna zrobila tzn w takim sensie ze jak jej sie czegos nie da to sie tak potrafi zezloscic ze szok, wiem wiem czytalam ze dzieci w tym okresie czesto sa przkorne ahhh:D ogolnie jest grzeczna ale te zlosci sa czasem nie do wytrzymania maly diabelek:P:P:P zmykam jestem zmeczona non stop cos sie dzieje na nic nie mam czasu. to lece papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja jestem ale jakos nie mam weny na pisanie... z nowowsci u nas to to ze marcin bedzie mial wycinany 3 migdal bo am mocno przerosniety, boczne na szczescie sa spoko... a na badaniach sluchu wyszlo ze sluch ma fenomenalny wiec po prostu sciemnia ze nie slyszy... kiwi super urlop... swietnie wygladacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko śpi .. Dziś spał z pobudkami oczywiście do 8:30 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no szok , i teraz już spi dwie godziny ... :D:D:D a ja się i tak nie wyspałam bo przeniosłam się do małżeńskiego łoża i całą noc chodziłam i sprawdzałam czy Borys się nie odkrył :P:P Piniu no teraz zaczyna sie pomału czas buntów , to znak ze nasze dzieciaki dobrze się rozwijają , Natalka na pewno szybko załapie o co w tym chodzi , co wolno a czego nie ,bo to mądra dziewczynka :) Asiu a to ściemniacz mały :D on taki nieśmiały jest ? Kiedy ma mieć zabieg ? Kiwi super zdjęcia , jak wakacyjnie :D Sliczne te Twoje córy , ale ja sie tam nie dziwie po takiej mamusi :):) Aniu jak samopoczucie ? Piniu jeszcze jedno pytanie do Ciebie ,gdzie kupowaliście piasek do piaskowicy ? i czy z tego co kupiliście da się babki robić ?? A Borys na ws,i od kupy piasku wolał kupę kamieni :P wyrzucał sobie je za ogrodzenie .... I pół godziny dziecko z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini nie on nie jest niesmialy ale szybko sie zniecheca jak mu cos nie wychodzi a po za tym najczesciej nie slyszy jak do niego mowie \"posprzataj\"... poza tym czesto sie wylacza tzn. nie ma podzielnej uwagi czyli np. jak sie wkreci w zabawe to na nic innego nie zwraca uwagi i wtedy wlasnie nie slyszy... no ale nie dlatego ze faktycznie nie slyszy tylko ma wazniejsze rzeczy do roboty i nie zwraca uwagi i nie koncentruje sie na innych rzeczach... nie wiem kiedy zabieg bo dopiero 9 czerwca idziemy po skierowanie i dopiero wtedy sie bedziemy dowiadywac... ale juz wiemy napewno ze bedzie bo migdal jest mocno przerosniety i wchodzi na nos i zatyka gardlo jak spi... i przez to mowi przez nos i chrapie w nocy wiec trzeba go usunac bo jak nie to maly bedzie mial wade wymowy i sie bedzie dusil w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynkim podeslalam wam kilka fotek. laptop jednak fajna rzecz:) tak to szybko zelcialo, jutro juz wracamy, jeszce dzis zahaczyny do czech pewnie, bo doszlismy do wniosku ze jednak z malo czeskiego powka kupilismy i tzeba by sie doopatrzyc:p ANIU, Lena to urodzona podrozniczka, zreo z nia problemu w podrozy, spi albo podziwia widoki pieluchy zmieniamy na siedzeniu, ona nawet kupy w podrozy nie robi:) jechalismy na dzien, wyjechalismy o 10.30, dojechalismy po 22, w miedzy czasie kilka postojow. dobra, na razie musze konczyc, odezwe sie ozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to niezły gagatek z Twojego syna , chyba wszystkie dzieci w tym wieku tak mają , zwłaszcza utrata słuchu jak mówi im się ze mają posprzątać pokój :P Kiwi , czeskie piwko :D bardzo dobre ... Pozwiedzałabym Czechy chętnie .;) U nas z nowości : Borys je widelcem i łyżką :P Udaje mu się niekiedy nabrać na łyżkę tudzież widelec coś z talerza i włożyć do buzi :D Na razie tylko drugie dania tak próbujemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny , Borysowi stało się coś dziwnego :D Ostatnio jak się budzi to nie woła tylko leży i tarmosi misia , myslałam ze śpi zagląnełam a on się nim bawił więc wyszłam ( nie widział mnie) i tak jeszcze 15 minut leżał bez wołania Dziś rano był marudny więc go położyłam spać , byłam pewna ze śpi bo było cichutko po 15-20 minutach wchodzą a on leży i tuli się do misia , a nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej lili tez sie cos stalo... znow mi ktos dziecko podmienil... alez ona sie grzeczniutka zrobila mowie wam... czasem az sie rozgladam gdzie ona jest bo wogole siedzi cichutko i sie bawi i nic nie jeczy ani sie nie zlosci... normalnie aniol nie dziecko... a spi teraz od 22 do 9-10 rano wiec z tym tez mam luz bo sie wysypiam... a w dzien spi tylko raz ok 14 do 16 mniej wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jutro poodpisuję Wam :) Melduję się tylko:) Dzisiaj byliśmy w takiej bawilandii z okazji Dnia Dziecka,Miko był w siódmym niebie :) Jak wrzucę zdjęcia na kompa i je posegreguję,to Wam powysyłam. Spaććć.,padnięta jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie druga w nocy a mi sie spac nie chce:) wrocilismy w czwartek, o 23.30. droga powrotna jakos nam nie spryjala: ciaglr re,omty drog, korki, ulwy, ale dotarlismy jakos. fajnie bylo w karpaczu. nasze dziewczyny turystki sierobily, tylko kojec wyzional ducha i jak go maz nie narawi to poojde popelnic harakiri, bo nie nadazam za moja modsza corka=iskierka. z ciekawostek to... zlozylam wypowiedzenie w robocie..... MINiu, romantyk sie z borysa zrobil:D ANIU jak miku sobie radzi w bawilandii? jutro wybieramy sie gdzies zokazji dniadzie ka, al gdzie? pomyslimy jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi niedobrze z ta praca... a masz juz cos na oku innego??? bo jak sie sama zwolnisz to nawet zasilku dla bezrobotnych nie dostaniesz... my dzien dziecka chyba bedziemy w poniedzialek obchodzic bo dzis to bedzie wszedzie kupa ludzi a ja nie lubie takich tlumow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi wow - napisz na maila jak chcesz i możesz ,co i jak . Wiem że to słuszna decyzje :) Fajnie :):) napiszę wiecej później bo teraz mnie syn molestuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI-super,że urlop się udał,że odpoczęliscie ,nabraliście sił :) Co do pracy,to pewnie,że jak miałaś się męczyć ,stresować to bardzo słuszna decyja :) Obrotna i zdolna z ciebie dziewczyna więc dasz sobie radę,no chyba ,ze masz już coś na oku :) Zyczę powodzenie i pewnie ,ze jakieś szczegóły jak coś to tez poproszę na emaila.;) W bawialni Mikuś jakoś tako dawał sobie radę ,chociaż za malutki jest jeszcze ,ale był basen z piłeczkami,bujaki więc był bardzo zadowolony. Ja się zbieram bo jedziemy do mamy na obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam chłopaków na spacer :D i mam troche czasu Asiu to Lilka w sumie duzo śpi Aniu super ta bawilandia :D ile coś takiego kosztuje u Was ? Ile Miko waży ? Strasznie chudziutki się zdaje Kiwi - uśmiałam się z tego romantyka :D Lena siedzi w kojcu ??? wow . Mnie ostatnio Borys wszedzie towarzyszy :O i się wkurza jak na niego nie patrzę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) MINIU-w sobotę była promocja i za 2 h płaciliśmy 5 zł,a tak w tyg.to chyba jest coś około 8zł,a w weekend 12 zł,jakoś tak. Hmm,no ja wiem ,że Miko jest chudziutki ,a za to bardzo długi (tak mi się wydaje) 2 tyg.jak był ważony to ważył nie całe 10kg. Poza tym dziewczyny ja nie umiem znalezć co uczula Mikołajka:(:( ,pomimo tego,że nie je nabiału i pije ten bebilon pepti,nóżki ma wysypane,wydaje mi się,że to marchew i seler ,ale pewności nie mam :( Mówię Wam,zła jestem na siebie ,że nie umiem Mu za bardzo pomóc :( Niby skórę ma o wiele,wiele lepszą ,niż sprzed miesiąca,ale daleko Mu do idealnej :(:( Już nie wiem co mam robić w tym kierunku? po przyjezdzie z wakacji zbadamy Mu chyba kał na obecność pasożytów ,no ja sama nie wiem :O KIWI-i jak wszystko w porządku ? chodzi mi o pracę ? Lenka jak byliście w obcym miejscu ,bez problemu się zaklimatyzowała,nie było kłopotów np.z usypianiem Jej,bo niby to nie Jej pokoik,nie Jej łóżeczko ? ASIU-i gdzie byliście na Dzień Dziecka ?? PINIU-co u Was,Ciebie też dawno nie było? My wczoraj byliśmy u mojej mamy na obiedzie,przyjechała babcia moja też,była siostra z mężem . Miko dostał prezenciki :) Dzisiaj pewnie jeszcze teściowa z mężem przyjdzie do Nas na górę . Poza tym stara bieda,Mikołajek też bardzo całuśnik się zrobił,jednak jak Mu czegoś zabraniamy,to potrafi pokazać nerwy,zacząć płakać i krzyczeć :D Zgina piąstki i pokazuje jak się złości :D łobuz jeden:) Aaa i jeszcze zapomniałam wam kiedyś napisać,że jakieś daw tyg.temu taka hmm \'\'uliczna\'\' kocica okociła się u Nas na podwórku tzn.stoi taka hmm komórka można powiedzieć i teściowa właśnie ją tam znalazła z 5 kotkami,ale jakby tego było mało,po dwóch dniach zostawiła je :( i tym o to sposobem w ganku na dole w pudle mamy 5 małych kotków,które przez moją teściową są codziennie karmione z butelki :D Ja osobiście nie lubię jakoś tak kotów,no ale te są urocze po prostu takie maleńkie :) Szukamy teraz chętnych na małe kotki ,nie chce któraś z Was :) ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej! Wszystkiego naj naj dla wszystkich dzieciaczkow z okazji DIA DZIECKA no i dla was tez dziewczyneczki:):):) U Nas kicha mam dola jak nie wiem co:(:(:( Natunia znowu chora zapalenie oskrzeli razem z zapaleniem gardelka dostaje zastrzyki jestem zalamana dziecwyczny bo Ona jak juz chouje to odrazu antybiotyk a z 4 chorob ktore dotychczas miala to 3 razy zastrzyki wiec jak tu sie nie zalamywac???? jednym slowem dzien dziecka do d..y!!!! Teraz spi ale tak kaszle ze sie chyba zaraz obudzi normalnie plakac mi sie chce, i jakby tego bylo malo to moj maz teraz jest na szkoleniu w Poznaniu 450km od Nas:( i tak przez 3 tygodnie tylko jeden plus na weekendy zjezdza UFFF ale co z tego teraz kiedy Natunia chora a ja musze siedziec cale dnie w domu to go nie ma ahhhh okrutny los!!! A mialam w planach sic z Natalka do takiej sali zabaw cos jak Ania z Mikusiem byla u nas nazywa sie to kajtek i tam jest super raj dla dzieciaczkow no ale plany wziely w leb ahhh nawet nie pisze juz nic wiecej bo nic optymistycznego wam nie napisze a nie chce w takim dniu psuc nastroju wiec zmykam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a testy z krwi ?? popytaj w przychodniach może robią u Was . Są to takie pakiety , u nas to ok 120 zł kosztuje i jest kilka lub kilkanaście alergenów między innymi marchewka czy jabłko . Piniu , duzo zdrówka dla Natusi , rzeczywiście dość czesto Ci choruje. Muszę lecieć bo Borysiątko mi się obudziło :O Postaram się zaglądnąć wieczorem :) pozdrówka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, dziś mam szczęsliwie luźniejszy dzien, to troche sobie na necie siedzę:) ANIU, przykro, że nie możesz znaleźć przyczyny uczulenia Mikusia. Zróbcie koniecznie badanie na pasożyty. W koncu musi sie znaleźć winowajca. Mikus chudy jak Lena, i długi. Co do Lenki to podróż znoisła bardzo dobrze. Jechaliśmy na dzień, w jedną stronę 11h, z przystankami. Przewijanie na pzednim siedzeniu. mielism yze sobą 2 opakowania termo z butelkami (w jednej mleko, w drugiej woda0. Do tego termos z ciepła wodą i mlek ow prszku w pudełku do przygoptpwania na świeżo. Plus słoiczki. w miedzy czasie jakas bułeczka i tak lenka dojechała. Nas miejscu spała w kojcu, ze swoja poduszka i kołderka z domu. Spała bez problemu, nic nie marudziła. Lena zwykła od malefo jezdzic, będzie turystka:) Szkoda tych kotków, tak porzucić, biedne malutkie. Co Wy z nimi zrobicie? W sumei jak podrosna to nie będier z nimi takiego problemu, bo koty chodza własnymi drogami, tylko jedzenie trzeba by dawać. MINIU, w tej pracy jestem jeszce chwilę, potem spadam na urlop i od lipca zaczynam nową pracę. A jak u Ciebie z pracą, zdecydowalas się wrócić od września? PINIU,m to rzeczywiście masz teraz cieżko, Natalka chora, mąż daleko. Dobrze, że chcaż rodzice blisko, to nei jesteście całkiem same. A skad u Natalkki te zapalenia, lekarz cos mowił? Może jakieś bakterie ma w gardle czy co? ASIU, EMILKO, co u Was? U nas Dzień Dzicka trwał dwa dni .W neidzielę byliśmy nad morzem, na obiadku i potem jeszce na lodach, a wczoraj dziadkowie byli z wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... mnie nie ma bo mi sie chlodzenie procesora karty graficznej psuje i musimy jakiegos dodatkowego coolera zainstalowac bo sie spali... i dlatego nie siedze przy kompie... tak szybko tylko wczoraj bylismy w takim czyms jak ania z mikolajem... jak juz zrobimy cos z kompem to sie odezwe ale to pewnie dopiero po weekendzie... kiwi to dobrze ze cos innego masz na oku bo tak bez pracy zostac to nieciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! U Nas tak sobie! Natalka bardzo płacze po zastrzykach:(:(:(:( nie wiem przeciez są te same co wtedy ale może starsza już bardziej rozumie bo jak tylko pielegniarka wchodzi to ryk niesamowity się zaczyna Biduleczka szkoda mi jej jak nie wiem co:( ehhhh Jeszcze zostalo nam 5 zastrzyków. KIWI---dobrze ze masz cos upatrzone, napewno wszytko sie jakos wyklaruje. To Twoje dziewczynki miały super dzien dziecka. Szkoda mi mojaj Natalki tez jej planowalam fajny dzien ale co zrobic siła wyzsza:( A co do tyh zapalen gardla to chyba dziedziczne to ma po moim mezu(jezeli takie cos mozna dziedziczyc) moj maz prawie do 2 lat non stop chorowal na zapalenie gardla wiec cos czuje ze ma to po nim. Zmykam milego dnia papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy czerwiec co ?? :O mam nadzieje ze od następnego tygodnia coś się poprawi . Kiwi super że masz coś nagrane , tak sobie właśnie pomyślałam jak napisałaś ze złożyłaś wymówienie :) Ja wracam od września choć jakoś jeszcze w to do końca nie mogę uwierzyć :D no chyba że się coś zmieni . Moja siostra bedzię do nas przyjeżdżać na te kilka godzin . Ja wracam na poczatek na 6 h dziennie ,więc może nie będzie tak trudno. Cieszę się na myśl o powrocie ,choć jak sobie pomyślę ze mam Borysa zostawić to jakoś tak dziwnie mi sie robi :D:D Kiwi jak możesz to zdradź nam co to za nowa fucha ? Aniu ja bym przygarnęła wszystkie kociaczki :D Mój mąż się ze mnie śmieje ze na starość to będę jak Violetta Villas :P:P Nie dziwie się, ze Ci się spodobały . Ja za psami nie przepadam ale małe szczeniaki są tak rozczulające że można by je zacałować na śmierć . Zresztą nie ma nic piękniejszego na świecie niż małe ssaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, coś u nas pustawo ostatnio sie zrobiło. Pogoda licha, zimno strasznie, brrr..... Ja oczywiscie jak zawsze zabiegana. teraz jeszce chcę jak najszybciej przygotowac takie albumy dla rodziny z ze zdjeciami z chrztu, a jest z tym troche roboty. Żeby ładna pamiątka była:) PINIu, jak sie czuje Natalka? Może być, ze po mężu ma skłonności do chorób garła. Moja Olga też ma skłonności do takich zaplaeń, rowniez po mężu. Daję jej sporo lodów, żeby hartowała gardło. MINIU, na 6h, to fajnie, że masz taką możliwosć. Zawsze to oderwiesz sie od domu trochę, między ludźmi pobędzxiesz. Siostra ta od franka? Czy jeszcze inna? Ja we wtorek jestem ostatni dzień w robocie, od srody na urlop:) Hurra! Acha, praca dalje w tej samej branży, tylko firma inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi no fajnie :D , z tym ze ja jestem zatrudniona na 3/4 etatu , choć i tak wyrabiałam ( i miałam płacone) za prawie cały ... Ale teraz się nie zgodzę na nadgodziny i już :P Kiwi a co szefostwo na wypowiedzenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie! U Nas jako tako, dzisiaj juz po zstrzyku, dobrze ze zalatwilam i pielegniarka do nas przychodzi bo nawet nie chce myslec co bybylo jakbym musiala codziennie do poradni z Natusia jezdzic nie dosc ze z 4 pietra w ta i z powrotem codziennie to jeszcze ten placz to na pol poradni byloby ja slychac a takto pare groszy zaplacilam a przynajmniej w domu szybciej ja moge uspokoic jeszcze 3 zastrzyki... Juz nie moge sie doczekac wyjazdu na wakacje jedziemy 30lipca a raczej 29tego mam nadzieje ze nic nie zmieni nam planow(mowie tutja o zdrowiu malej bo ona ciagle nas zaskakuje tymi chorubskami no i o pracy meza bo w wojsku jak w kalejdoskopie nigdy nie wiadomo co wskoczy) jedziemy na 10dni do Mielna kwatera wspaniala blisko plazy 40metrow wiec mozna powiedziec ze na plazy wlasnie kupilam Natalce kostium kapielowy z Fisher Prica (a swoja droga myslalam ze ta firma robi tylko zabawki) a kolekcja My Little Pony podesle wam linka tylko rozmiar 12-18miesiecy a na tej aukcji jest 6-9miesiecy: http://www.allegro.pl/item651563839_...m_cy_nowy.html dzsiaj wraca moj maz nawet nie wiecie jak sie ciesze, bo to siedzenie 24h w domu mnie przytlacza, wiadomo macia przyjdzie tatus tez ale to chwile posiedza i biegna do swoich spraw a ja sama cale dnie. A tak wogole to we wtorek mam 2 rocznice slubu, i chyba w ten weekend sobie cos zorganizujemy ciekawe czy moj mezulek mnie zaskoczy wiem ze jakas niespodzianke szykuje bo sie z moja mamcia cos zgadywal ale ostro trzymaja w tajemnicy nie chce mi nic powiedziec. Pawel znowu w niedziele jedzie ale w srode wraca i pozniej znowu na caly tydzien i koniec tego kursu ufff oki zmykam mala spi wiec mam chwilke dla siebie musze cos na obiad wyjac z zamrazarki. to papap milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, a pomagaja te zastrzyki??? Biedna Natalka, wycierpi csie biuedulka, brr... Dobrzerm ze tylko 3 juz zostały. Mąż dziś przyjedzie to od razu lepiej sie poczujecie, samemu smutno. Kostium śliczny, Natalka na pewno ślicznei bedzie wyglądać, taki dziewczęcy. fajny taki wyjazd na 10 dni, na pewno odpoczniecie Żeby tylkoNatalka zdrowea była pogoda dopisała. Sami jedziecie czy ze znajomymi? PINIU, jesli mozesz mi na maila podeślac nazwę tego ośrodka, link do strony www będę wdzieczna,. W sierpniu wyberamy sie jeszce na kilka dni na urlop i szukamy czegoś fajnego. Tym razem już nei góry, raczej północ Polski. Mam dylemat, nek wiem czy na lipiec oddac Olgę do przedszkola dyżurującego, bo w naszym będzie urlop. Nie ma za bardzo kt sie nia ten miesiac zająć. Teściowa bedzie po zbiegu na serce, a mojej mamy nei chcę obciażać dwójką dzieci.... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, wygląda na to ze szefostwo czekalo tylko na moje odejscie, bo zw zanadrzu mialo kandydata:D A wiec mam nadzieję, wszyscy zadowoleni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) KIWI-super,że będziesz miała nową prackę :) mam nadzieję,że o wiele,wiele lepszą :) Szefostwo Twoje niezłe jest :( no,ale tak to bywa :( przynajmniej wszyscy będą zadowoleni :D:D Życzę powodzenia:) Kiwi pewnie,że oddaj Olgę do przedszkola,jak tylko Ona sama chce iść to pewnie,że tak,nie ma co obarczać teściowej ,a tym bardziej mamy jak już Lenką się opiekuje:) MINIU-wiesz ja też chyba będę czegoś we wrześniu szukał,do mojej pracy na pewno nie wrócę,mnie urządzałoby coś tak 2 -3 dni w tyg.i to tylko w godzin.popołudniowych jak Sz.wraca z pracy. Niby fajnie się siedzi w domu z dzieckiem,ale baardzo ciągnie mnie już do ludzi,chciałabym coś dla siebie zrobić i jakiś zastrzyk gotówki przydałby się :) PINIU-zdrówka,zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Natusi!!! Kostium przesliczny :):):) Hmm,a powiedz mi ,bo ja się też tak zastanawiam czy kupować kąpielówki Mikusiowi,czy Natalka będzie miała pod nim pampersa czy nie? hmm,no bo nie wiem jakby wyglądała pielucha i na to jeszcze kąpielówki,chyba jakoś tak dziewnie :O ,i nie wiem czy przyapdkiem nie będzie na plaży w samym pampersioku latał. My jedziemy juz za 3 tyg.oby pogoda była lepsza i przede wszystkim zdrówko dopisało !! Moje dziecię śpi :) ja już posprzątałąm mieszkanko,rano byliśmy z taką koleżanką i Jej dziećmi u koleżanki,dzieciaki się wybawiły,także od razu jak położyłam Mikusia do łóżeczka to mi zasnął :) taki był padnięty :) Po południu jedziemy kupić Mikołajkowi jakieś klapeczki,mam nadzieję,ze coś znajdziemy ,bo ostatnio w CCC,straszne pustki były :( Tymczasem papap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam zdjecia... aniu jak moj marcin byl maly i szlismy na basen albo nad jakas wode to mial takie kapieluszki pampersa... teraz juz ich nie produkuja ale wiem ze huggies ma cos podobnego... to sa takie pieluchy do wody tzn. ze nie nasiakaja woda jak sie je zanurzy a jednoczesnie wchlaniaja siuski i one nie przelatuja na wylot choc nie ma ceratki w nich... tak to sprytnie pomyslane... o cos takiego mi chodzi: http://www.huggies.com/pl/littleswimmers.html na allegro sa tez pampersa ale niemieckie bo w polsce juz dawno nie widzialam... ale malej chyba kostium kupie bo to jednak dama wiec co bedzie biustem swiecic... a kostiumy i kapielowki maja najczesciej takie wypelnienie z ceraty i pod nie sie normalnie pampersa zaklada ale dzieciakowi sie niezle pupa moze odparzyc w czyms takim wiec ja bym polecala te pieluszki do wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---tak tak zastrzyki pomagaja Natalka wyraznie mniej dzisiaj juz kaszle ale nie chce zachwalac dnia przez zachodem... bo nie chce zapeszyc ale jestem dobrej mysli. wiesz co na 100% wiem ze tam gdzie jedziemy nie ma miejsc do konca wrzesnia bo ja chcialam jechac w innym terminie koniec czerwca poczatek lipca a ta kobitka tylko ten jeden jedyny termin miala i dlatego w tym czasie jedziemy a dzwonilam w kwietniu i juz miala tak pozajmowane, i powiedziala mi co tak pozno sie zdecydowalalm to bylam w szoku w kwietniu pozno???? pamietam jak na hel jechalismy to w maju zadzwonilam i byl jeszcze duzy wybor ale podam ci stronke z ktorej ja dzwonilam i zamawialam moze cos Ci sie uda znalesc. http://www.mielno.nadmorzem.com/noclegi_pokoje.html a nasz to Pokoje goscinne AS przy samej plazy i tam sa fotki i nasz pokoj to jest takie studio z lazienka w pokoju (bo to najwazniesze ze wzgledu na mala) i jest miejse na lozeczko turystyczne to zdjecie nr 5 w kazdym pokoju jest do dyspozycji sprzet agd (talerze, szklanki, garnki) w pokojach jest TV oraz czajnik bezprzewodowy i ekspres do kawy oraz sprzet plazowy(parawany, lezaki, parasole) wiec odchodzi zabieranie kubkow, talerzy itd... To poszukaj a jeszcze Ci cos przesle to link do takiej strony gdzie zaznaczasz sobie miejsca i piszesz co bys chciala jaki pokoj i osoby ktore porwadza pensjonaty, lub agroturystyke same odpisuja i skladaja i oferty wie mozesz sprobowac. ANIU---ja jak chodze na basen to uzywam tych pieluch o ktorych pisala Asia tylko sa z Huggisa innych tego typu nie ma ale sa fajne ja mysle ze pod ten kostium bede taka pieluche zakladac chocby ze wzgleu na to zeby Natusi nienawchdzilo piasku w psipsiunie:) i od nich napewno nie bedzie tak odparzac bo sa odstosowane do wody. wiec mysle ze jak dla chlopczyka to starczy taka pieluszka tymabrdziej ze one sa kolorowe sa dwa wzroy w poakowaniu z kubusiem puchatkiem i rybka nemo wiec sa ladne. ASIU---super zdjecia, widac ze Marcin zadowolony byl wkoncu to jego dzien a Lilka juz ladnie sama chodzi taka damulka! maz wyjechal z Poznania bedzie ok 20.00 ja obiadek ugotowalam ale natalka nie ma apetytu podziubala troche piersi z kurczaka i troszke marchewki no nic sprobuje pozniej jej jeszcze troche dac. to papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×