Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

hej Już tu nikt nie zagląda ?? Co tam u Was ?? Jak dzieciaczki ?? Ja ostatnio zabiegana jestem bo w pracy grudzień to najowocniejszy miesiąc . Dobrze ze to już koniec . Borys mi dorasta , coraz więcej mówi . Strasznie komunikatywny się zrobił . Potrafi już powiedzieć nam co chce , za pomocą słów , dzwięków i gestów ... Dużo słów już powtarza ale jeszcze większość w swoim języku . Np bleble ( bieronka) blabla (broda) dzibi (drabina) :D Asi Ty coś wspominałaś kiedyś o ćwiczonkach rozwijających mowę .. Dla jakiego wieku są przeznaczone ?? Uwielbia wierszyki , i jak mu czytam albo mówie to wtrąca te słówka które pamięta i umie powtórzyć . Zresztą co chwilkę muszę mówić wierszyk lub śpiewać piosenką Mamy też postępy nocnikowe . Jak jest bez pieluchy to bardzo często woła już siku ( owszem zdarzają się wpadki ) gorzej z kupką , mówi dopiero po fakcie .. Na wiosnę pewnie już odstawimy pieluchy całkowicie . A jak tam Wasze dzieciaczki pewnie masa zmian , strasznie jestem ciekawa . Przesyłam Wam kilka zdjęć . Mam nadzieję że odwdzięczycie się tym samym pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Już tu nikt nie zagląda ?? Co tam u Was ?? Jak dzieciaczki ?? Ja ostatnio zabiegana jestem bo w pracy grudzień to najowocniejszy miesiąc . Dobrze ze to już koniec . Borys mi dorasta , coraz więcej mówi . Strasznie komunikatywny się zrobił . Potrafi już powiedzieć nam co chce , za pomocą słów , dzwięków i gestów ... Dużo słów już powtarza ale jeszcze większość w swoim języku . Np bleble ( bieronka) blabla (broda) dzibi (drabina) :D Asi Ty coś wspominałaś kiedyś o ćwiczonkach rozwijających mowę .. Dla jakiego wieku są przeznaczone ?? Uwielbia wierszyki , i jak mu czytam albo mówie to wtrąca te słówka które pamięta i umie powtórzyć . Zresztą co chwilkę muszę mówić wierszyk lub śpiewać piosenką Mamy też postępy nocnikowe . Jak jest bez pieluchy to bardzo często woła już siku ( owszem zdarzają się wpadki ) gorzej z kupką , mówi dopiero po fakcie .. Na wiosnę pewnie już odstawimy pieluchy całkowicie . A jak tam Wasze dzieciaczki pewnie masa zmian , strasznie jestem ciekawa . Przesyłam Wam kilka zdjęć . Mam nadzieję że odwdzięczycie się tym samym pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta:) Qrczę,ale tuuuu puusttki :(:( U Nas wszystko ok,z małego kochanego Mikołajka,Mikuś stał się łobuzem ;):( Ewidentnie bunt dwulatka ,wszystko na nie i jeszcze raz na nie :( Poza tym jesteśmy zdrowi :) Czas ożywić topik :) piszczcie co u Was :) Zaległe życzonka dla Olgi i Marcina z okazji urodzin :) Wszystkiego naj,naj ,najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu :) No w końcu się ktoś odezwał . Co u Ciebie ? Pracujesz może ? U nas ok . Borys też jakiś zbuntowany :D Chyba mu zęby idą bo od kilku dni budzi mi się w nocy i bardzo płacze .Smarowanie pomaga ;) Do tego gada już bardzo dużo i na okrągło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki... moja lila to kawal lobuza od zawsze-a teraz sie jej pogorszylo, nawet zaczela sie na podloge rzucac i walic rekami i nogami... zdarza sie ze mie uderzy i to normalnie z piachy... poza tym no coz-zeby trojki nadal nie wyszly za to mamy 1 piatke... no i wkoncu lilka troche przytyla bo juz taka chudzina byla ze szok... poza tym trzasnelam sie na blond-zaraz postaram sie wam zdjecia jakies wyslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu-heheh ,Ty sobie nie wyobrażasz jaki Miko to łobuz,też już nie raz mi się na podłogę rzucił,obraża się o byle co ,trzaska drzwiami u siebie w pokoju ;):( Ale za to całuśnik straszny z Niego jest :) Poza tym straszny niejadek z Niego nadal jest:( Slij zdjęcia ,czyli powróciłaś do swojego naturalnego koloru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU- nie pracuję ,niestety :( Już mo bokiem robi to siedzenie w domu,ale na ''normalną'' pracę nie mam narazie szans ,a tak dorywczo nic mi jeszcze nie wpadło w oko :( Mikołaj natomiast nic nie mówi,jakieś tylko tam pojedyncze słowka ,nie no mówi nie,nie ,nie ,nie :D ,bo teraz wszystko jest na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i nie wiem jak Wasze dzieicaczki,ale mój Mikuś bywają takie dni ,że w ogóle mi w dzień nie sypia :( Cały ubiegły tydz. w ogóle nie spał,dopiero usnął w niedzielę na 1,5 h. Ale za to mamy duży postęp ,bo już dwa razy nocował sam przez weekend u mojej mamy i wszystko było ok :):) Miniu,a jak u Ciebie w pracy ? ok wszystko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu czekam na zdjęcia . Podeślij też podtuczoną Lilkę :D Borys też łobuz , ale na szczeście nie rzuca się na ziemie za to szaleje na maksa i robi wszystko czego mu nie wolno . Jest nie do opanowania ... Dziś wlazł na parapet , był sam w pokoju bo "zasypiał" . Dobrze ze mnie zawołał ( nie mógł sam zejść ) no i przede wszystkim dobrze ze nie otworzył sobie okna ... Aniu u mnie w pracy ok . Powoli leci , mamy nową kierowniczkę i jakoś czuję w kościach że może być trudno :( ale puki co jest w porządku . Borys chyba odczuwa mój powrót do pracy bo strasznie przywiązany się zrobił , tylko mama i mama . Apetyt ma w porządku , je prawie wszystko ze smakiem . Babcie są przeszczęśliwe :D Jeśli chodzi o spanie to śpi jakieś 1,5h dziennie . Miał okres co się buntował ( tylko przy mnie) Owszem zdarzają się dni kiedy nie śpi a czasami zasypianie trwa i z godzinę . W nocy śpi od dwudziestej do siódmej rano czasem wstaje już po szóstej .... Budzi się jeszcze w nocy Aniu jak alergia Mikusia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu zajebiście wyglądasz . Lila jest cudna i jakie już ma długie włosy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini dzieki... lila jak dla mnie jest lysa... napewno ma krotsze niz borys... no i zapomnialam napisac ze lilka tez juz mowi prawie wszystko takze mam wesolo ale jeszcze duzo po swojemu zasuwa i zdan nie tworzy tylko pojedyncze wyrazy mowi... ale za to bardzo duzo zna tych wyrazow... moja lila w dzien czasem spi czasem nie zalezy od jej widzimisie... za to nocki przesypia cale i sie nie budzi... i spi bardzo dlugo bo od ok 22 do 11 takze sie wysypiam... no i lila juz taki dzikus nie jest... normalnie na obcych juz reaguje (troche niepewnie na poczatku ale juz przynajmniej histerii nie dostaje)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu no tak Borys ma już długie włosy , chętnie bym mu ścięła ale czekamy do wiosny . Teraz zimno to nawet lepiej jak ma dłuższe . Też dużo mówi . Strasznie śmieszny taki malec jak mówi "dobri" w sklepie albo "cześć" do sąsiada :D Namiętnie do wszystkich mówi po imieniu . Ja jestem mama Aga , jest też tata Maciuś , babcia Basia , ciocia Klysia , Jasia , Ania i Mnamna (czyli Marta) :D Ma już super wyobraźnie . Czasami udaje że płacze i muszę go przytulać i pocieszać . Czasami zamienia się w kota i każe się głaskać za uszkiem :D Także wesoło mamy na maksa ... Asiu a jak u Ciebie ze studniami ? ile i jeszcze zostało ? Co u Marcina jak sobie radzi w szkole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co to znowu za pustki :( Ej dziewczyny , piszcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej :) MINIU-alergia u Mikusia nadal trwa :( ,już mam jej serdecznie dość,nadal nie je żadnego nabiału,ostatnio robiłam próbę z jogurtem ,ale gdzie tam znowu Go wysypało :( ASIU-bardzo ładnie Ci w blond :):) Wow,nie mogę uwierzyć ,że Lila śpi do 11:D ,super masz z Nią :) Mikuś wstaje przed 8 ,a kładziemy Go koło 21 i tak jak pisałam bardzo rzadko śpi mi w dzień :( Poza tym nic ciekawego się nie dzieje :) Niech ta cholerna zima już się skończy W sobotę idziemy na Roczek do kuzyna Mikusia . No,a w nd Walentynki ;),ale pomysła na ten dzień brak :D Ciekawe co tam u KIWI,PINI,EMILKI, sto lat tez nie zaglądały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu i jak zastępujesz Mikusiowi brak produktów mlecznych w diecie ?? Borysa mam chorego , nie wiem czy to przez zęby czy nie ale skarży się że go buzia boli ... Do tego ma katar i gorączkę. Dostał antybiotyk ale na razie postanowiłam nie podawać . Dziś wyjeżdżam na tydzień z Myszem do rodziny bo remontujemy przedpokój .. w końcu :D PISZCIE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ty nie odświeżaj a pisz co u Ciebie :D Asia fajowy kurczak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co wy na to zeby sie przeniesc gdzies gdzie bedzie bardziej intymnie??? mysle ze wtedy i motywacja do pisania czestszego by byla i byloby bardziej prywatnie... mam pewna koncepcje-piszcie do mnie na maila jak cos to wam napisze co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ASIU napisałam Ci też emaila. U Nas wszystko w porządku. Poza małym szczegółem,ze Mikuś nadal chodzi w pampersie :( Wie kiedy zrobi siku i kupkę ,bo przychodzi do mnie i mi pokazuje nu nu nu i wskazuje na pupcię,że coś tam jest ,ale żeby sam siadł na nocnik nie ma szans...jak narazie. Jak Go wysadzę na nocnik (mniej więcej zawsze o tej samej porze) to zawsze ,a to siku ,a to kupkę zrobi :) Z mową też też nie najlepiej ,coś tam z pojedynczych słówek mówi ,a tak to nic . Z alergią hmmm... nie wiem chyba się pożeganliśmy tzn.nadal pije to swoje mleczko,ale daję Mu już serek ,jogurt i jest ok . Także .... chyba już jest ok,mam nadzieję. Poza tym upór Mu przechodzi ;) ,grzeczny z Niego chłopak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś wie co się
dzieje z Mamani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się zarejestrowałam Ania czekam na Ciebie :) i na resztę dziewczyn ... Super że z Miki już nie ma alergii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×