Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123 456

Prośba do używających LOreal TRUE MATCH! Wejdz i pomóż...

Polecane posty

Gość 123 456

hej, chcę nabyć ten podkład na allegro ale jest problem nie mam gdzie sprawdzić kolorów, ten True Match ma dziwną numerację odcieni w której trudno się połapać:/ mam ciemniejszą karnację i kosmetyczka poleciła mi zakup tego podkładu w kolorze naturalnym, jaki to będzie numer?? HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej uwazaj na allegro
dziewczyno odradzam Ci kupowac kosmetyki na allegro.Tam sa w wiekszosci podrobki.Jak bylam w UK to na bazarach mozna bylo kupic taki np podklad za 2 funty...tak podrobiony ze w zyciu bys nie poznała!A jeszcze wszytskie te kosmetyki lezaly na straganie w słońcu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej uwazaj na allegro
lepiej dolozyc troche kasy i kupic ze sklepu...przynajmniej nie nabawisz sie ewentuwalnie jakiegos uczulenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej uwazaj na allegro
tak samo sprzedaja na allegro np cienie lancome, albo szminki chanel...wszytsko to bylo na bazarach!!uwazajcie na takie kosmetyki z nabyte z niewiadomych miejsc!!A co jesli oni sprzedaja te kosmetyki bo skupuja od kogos przeterminowane???Na pudrze nie ma daty waznosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwnaaaaa
ja tez kiedys kupilam podklad z allegro ,mialam ten sam wczesniej kupiony ze sklepu i roznica byla kolosalna ,ten z allegro wogole nie spelnial swojego zadania a towar kupiony byl od super sprzedawcy takze wole dolozyc te 10zl i miec taki towar jaki powinien byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×