Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość italijka

jestem katoliczka a mimo tego zdecydowalam sie na rozwod!

Polecane posty

Gość italijka

Witam wszystkich!mam 24 lata i miesiac temu rozwiodlam sie z moim mezem!nie mialam wyjscia!zdecydowal sie na zycie z inna kobieta i ma juz z nia dziecko,my dzieci nie mamy ale nie o tym chce pisac!interesuje mnie jak sprawa wyglada w kosciele!jestem osoba wierzaca w zwiazku z tym mam pytanie czy dopoki nie zwiaze sie z jakims mezczyzna to moge chodzic do spowiedzi i czy uzyskam rozgrzeszenie?mam nadzieje ze odpowiecie mi na to pytanie!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz sie spytaj
ksiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz Tomasz
będziesz się w piekle smażyć bezbożnico!! Na dobre i na złe, aż śmierć nas nie rozłączy... Skłamałaś przed Bogiem dla wygód życia doczesnego. Wstyd, że się nazywasz katoliczką!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księże tomaszu
popieram. A wszystkie zakłamane katoliczki przekląć trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos...--
ludzie nie przesadzajcie,facet mial z inna dziecko,to przeciez nie przez nia sie posypalo malzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleczka salmonelli
powinna go wspierac w tych ciężkich chwilach. Bo po to ona jest - po to jest ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość texasowy chlopiec
moja matka byla katoliczka, i nie zdecydowala sie na rozwod, dozyla ledwo do 50 lat, pomysl o sobie i nie sluchaj glupoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleczka salmonelli
powinna go wspierac w tych ciężkich chwilach. Bo po to ona jest - po to jest ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkomilusia23
jak mus to mus czasem trzeba sie rozwiesc..i mozesz spokojnie dostac rozgrzszenie i chodzic do komuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jasne powinna zamieszkać
z byłym mężem i jego nową żona :O -weżcie wy się wszyscy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italijka
dziekuje wszystkim za komentarze nawet jesli nie sa zbyt mile!ksiadz Tomasz troszke przesadzil!kim Ty jestes czlowieku zeby mnie osadzac?co do piekla to sam sie go boj!jestem dobrym czlowiekiem i staram sie zyc zgodznie z przykazaniami i nie krzywdzic ludzi!nic o mnie nie wiesz!nie sklamalam przed Bogiem!Moja przysiega byla szczera ale nie moge zyc z nim i z jego nowa dziewczyna pod jednym dachem!nie rozumiesz tego???prawda jest taka ze ta dziewczyna ma 18 lat i szukala sobie faceta tylko do tego zeby ja utrzymywal poniewaz juz jedno dziecko ma z innym!przykre jest tylko to ze wypadlo na mojego meza!zycze Ci Tomaszu zeby Tobie nigdy nie przydarzylo sie nic podobnego!dam Ci rade!Nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś dobrze powiedział
pomyśl, przestań być katoliczką,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaczek
słuchaj...jeżeli mąż cię zdradzał przed ślubem to małżeństwo można uniewżnić...jeżeli cała ta akcja była po ślubie to w KRK mozliwa jest tylko separacja...nie ma rozwodów w Kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakasa
jezeli jestes sama tzn nie masz faceta to mozesz chodzic do spowiedzi i przyjmowac komunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×