Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ważne KTO

jestem wściekła na to forum

Polecane posty

Gość nie ważne KTO

siedze na tym forum juz ponad rok i ze smutkiem obserwuje co tu się dzieje... coraz większe zainteresowanie idiotycznymy tematami, coraz mniej ciepła, laski które się uważają za nowoczesne mamuśki a krytykują związek lesbijski ?! sorry ale to jest chore!! poza tym wystarczy że jest temat w którym można kogoś zjechać albo poniżyć to się wszystkie zlatują jakby co za darmo dawali :o Nie wiem jak to jest że to jest forum matek i cięzarnych a tak naprawde 80 % szuka tutaj miejsca żeby sie wyżyć albo wygłosić swoje prostackie uwagi na czyjś temat, rzadko kto wykazuje sie odrobiną empatii żeby zrozumieć problem innej osoby...ledwo przeczytają i już w głowie zapala się czerwona lampka=trzeba dać jej popalić!!!! niech wie jaka jest do niczego! nie widze juz zabardzo sensu żeby się tu udzielać...teraz pewnie mi pojadą ze jak mi się nie podoba to mam zjeżdzać ...to prawda nie podoba mi sie ale mi się PODOBAŁO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ważne KTO
nie podoba mi sie tu i zjeżdżam stąd, mając was głęboko w dupie. Wogóle nie można na was liczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznam ci racje bo...
sama to zauwazylam nie wazne jaki bład sie popelni,pozniej zapyta tu o rade lub poprosi o pomoc jest sie zjechanym do cna.dla przykladu-18 letnie matki to dziwki bo jakze inaczej mozna je nazwac,kobiety ciezarne pytajace o rade wysylane do psychiatry bo panikuja...ehhhh...i wiele takich mozna by podawac.są tez przyjazne forumowiczki ale to kropla w morzu bo tych ktore wszystko wiedza najlepiej i tylko mieszac kogos z blotem umieja jest zdecydowana przewaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wazne KTO
no że 18stoletnie matki to dziwki to sie akurat zgadzam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zawsze było
18-latki nakręcają się z 30-latkami i na tym tle powstają konflikty. 18-latka napisze, że jest w ciąży, to od razu puszczalska, a jak 30-latka napisze, że planuje ciążę za kilka lat, to piszą jej, że będzie babcią własnego dziecka i krąg się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznam ci racje bo...
to gowno prawda jebany podszywaczu ,zjezdzasz taka dziewczyne jak jaiegos kundla bo popelnila blad??!!myslisz ze ona tego nie wie???a z reszta takim nie wytlumaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety każdy uważa że to co robi powinno byc naśladowane przez cały naród...na szczęcie każdy jest inny i te osoby mogą sie napalać głupimi radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznam ci racje bo...
moja poprzednia wypowiedz kierowana byla to osobu NIE WAZNE KTO w kolorze pomaranczowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj przesatan z tym
gownem, masz racje, znajdz sobie inne forum ja sobie nie zycze zebys po MNIE np jechala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj przesatan z tym
wlasnie dalas przyklad takiej forumowiczki o ktorej piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczko..z kropeczką
nie wiesz co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wazne KTO
jestem wsciekła na to forum bo mnie obrażają. A tylko ja mogę obrażać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na naszym topiku luty 2008 nie ma żadnych niepzyjemnych wpisów, wszystkie dziewczyny są życzliwe, i jak ktoś nawet jednorazowo napisz cos i prosi o radę , zawsze ją otrzyma,ja nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(ogólnie) na forum macierzynstwo jest najwięcej jadu, ciekawe dlaczego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleczka salmonelli
hormony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje no własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadu jest tyle bo jedna drugiej pozazdrosci , bo najlatwiej jest sie anonimowo wyzyc i upokorzyć kogos.... taka jest prawda tez mam dosc tego całego bałaganu gdzie jest moderacja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziałka
ja jestem ciekawa ile razy ta panienka która nazwała 18l.matkę dziwką dawała d...na prawo i lewo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×