Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

menszczyzna tego forum

Warto być kobietą?

Polecane posty

chciałabym choć raz stać się mężczyzną...wtedy miałabym porównanie czy warto być kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamaluskamalusienka
jak widze taki blad to wole sie nie wypowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mnóstwo powodów dlaczego warto być :D przeżywasz dwa rodzaje orgazmu a moze nawet trzy ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci też mają rózne rodzaje orgazmu, rózne głebia. Zaleze od nacisku, dotyk sensacji.. A tu podnoszę ramdam... nie mamy tego wielkiego orgazmu kiedy rodzimy, jak Freud mówił. bo wiadoma dlaczego! R Uciekam bo dostanę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasjonująca refleksja
warto, wystarczy, że założę bluzke z dekoltem, a znajdzie się mężczyzna który nie oderwie ode mnie wzroku (i rąk) ;) Krzysiu może i masz ale i tak zawsze chujowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_lempicka
a ja zupelnie nie na temat: nie wiem gdzie moge zadac tu pytanie - chcialabym sie dowiedziec jaki tusz do rzes mam wybrac : L'oreal Lash Architect czy L'oreal Panoramic curl - mam krotkie rzesy ktore chcialabym wydluzyc. I bardzo wrazliwe oczy. Co do bycia kobieta - oczywiscie ze warto, mozna sie malowac, miec duzo ciuchow i nikt nie posadzi kobiety o metroseksualizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_lempicka
przyznam ze nie rozumiem zlego nastawienia do mnie i/lub mojego nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem warto,czasem nie. są 2 momenty kiedy chccialabym być mężczyzną. kiedy chce mi sie sikać i muszę sciągac majtki i dupą świecić a ulicy i kiedy pomyślę sobie o rodzeniu. poza tym wszystko jest ok :D kosmetyki, fajna bielizna, flirty, dlugie kręcone włosy, pasemka, wibratoryyy :D:D:D aż chce się żyć :D :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
warto być kobietą, bo; -jesteśmy ładniejsze, -to nam stawiają piwo i kolację, -możemy nosić seksowną i fikuśną bieliznę. -wiemy, które dziecko jest nasze a nie sąsiada, -mamy gładszą skórę, -narządów nie nosimy na wierzchu tylko milusio schowane między udami, -nie puszczamy tyle bąków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość texasowy chlopiec
fajnie byc kobieta, oj fajnie, ale jak przyjdzie menopauza, to niech to chuuj strzeli , wole byc garbatym chlopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Texasowy, a co Ty k**wa, wiesz o menopauzie... :P Czasem warto. Tylko jak w lesie musze się zalatwić to sie wkurzam ze nie jestem facetem. Ale pocieszam sie że za to nikt mnie nie może kopnąć w jaja:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×