Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

niestety nie mamy disneya, z tego korzysta tylko u dziadkow, u nas musi jej wystarczyc minimini, bo cartoon jak dla mnie jest zbyt okrutny i jeszcze ten jezyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to błąd z tym sypianiem z dzieckiem, bo później ciężko oduczyć, ja na noce wkładałam małą do kołyski, która była w naszym pokoju a w dzień kładłam ją do łóżeczka w swoim pokoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko....
ja wiem jak.tylko nie wiem jaki nick hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzien Julka zasypia tylko w takim foteliku, ale na noc to niezbyt wygodne, poza tym balabym sie ze wypadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolima, ja też Zuzi nie daję oglądać cartoonu, chociaż właściwie po uprzednim zdiagnozowaniu obu kanałów stwierdzam, że są do siebie bardzo podobne. W disney jest dużo Myszki Mickey i rano lecą bajki koedukacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko....
bo sie czuje jak przedszkolak jak piszecie do mnie "moje dziecko" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko....
no nie wiem ....Dziecko bedzie z figlarka gadac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D chciałam się wdrożyć w ten wątek o mamach, które będą rodziły w grudniu, ale jakoś marnie mi to idzie. Dziewczyny się znają już długu a taka ja sobie wlazłam na ich terytorium 2 miesiące prze porodem, więc dam sobie spokój, mam nadzieję, że ten wątek mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tylko mini, tam sa ciekawe bajki jak \"bawmy sie Sezamku\", czy \"Mis w wielkim niebieskim domu\" - sporo sie z nich uczy :) Co do dobranocek to sama jestem w szoku, bo oglada wszystkie, a niektore sa dosyc nudne jak dla mnie... moje dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie moja Zuza ostatnio powiedziała, że te na jedynce są bardziej nudne niż te na disney, dlatego jej nie będę zmuszała, ale z drugiej strony, jakie ona bajki by chciała oglądać skoro i jedne i drugie są nudne. a jak było z mową u waszych dzieci, nie było większych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jak zmienisz nick to juz calkiem sie pogubie :) figlarko - tez kiedys probowalam sie wbic na taki watek, ale nie udalo mi sie :( to chyba trzeba probowac od poczatku topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko....
no to niech sobie bedzie na razie pomaranczowy .Musze to przemyslec :) Moje dziecko mowilo dosc wczesnie.Tak ok.1,5 roku juz skladala zdania.A na 2 latka umiala napyskowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko....
a co do starych topicow to nie da rady.Nikt nie zwraca uwagi na czlowieka.:) Takze prasze sie trzymac tego!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zaczela bardzo wczesnie mowic i bardzo wyraznie, jak byla w wieku Julki to juz mozna sie bylo dogadac, i tak jej zostalo, moze nawijac przez caly dzien... Czasami glowa rosnie od tego slowotoku... Julka natomiast nie bardzo sie spieszy, ma czas :) Jak na razie to tylko tata, papa, miau, i myju-myju :) mama to tylko ja placze, normalnie to sie wstydzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko....
carolima teraz poznalam .Glosowalam na twoja corcie.To jest ta starsza czy mlodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko teraz to straszna gaduła, obsypuje mnie masą pytań, na które nie kiedy po prostu nie znam konkretnej odpowiedzi a kiedyś bała się mówić, musiałam skorzystać z opinii specjalisty, ale bardzo mi te wizyty pomogły i teraz Zuzka zasuwa, czasami mam ochotę zakleić jej usta plastrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko :) dzieki, to starsza, ale w wieku mlodszej :) stare zdjecie :) figlarka jak znajdziesz jakis dobry plaster to podziel sie wiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko....
andzia ja pisze caly czas i tez nie nadazam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko....
ja tez chce ten plaster!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko....
poczekajcie porzadkuje: carolima ty masz 2 corki.Przedszkolaka i ok.roczku figlarka przedszkolaczek i w brzuszku a ja w wieku przedszkolaczka ale nie przedszkolaczek ??????? dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w tym wieku, chociaż na 10 minut przydałby się plaster tak dla paru minut ciszy. ja jak nawet sama siedzę w domu, bo Zuzka w przedszkolu, to słyszę jej głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj andzia :) tez ma problemy :) dasz rade :) figlarko dziekuje 🌼 szkoda, ze to nie po mnie taka ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak :D manika ma syna w wieku 12 lat i małą córeczkę 1,5 roku, chyba. Andzia ma synka 4,5 i córeczkę parę miesięcy, tak mi się wydaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×