Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Gość moje dziecko....
ide na dwor do mojej dziewczyny troche sie pobawic bo mi tu garb urosnie:) Zajrze pozniej 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień winogrona wcinam, ktoś kiedyś mi gdzieś napisał albo powiedział już nie pamiętam, że winogrona powodują zgagę a mam potworną, więc teraz nie wiem czy je odstawić czy też nie. Ciężka decyzja, bo od początku ciąży wcinam winogrona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do uslyszenia moje dziecko :D figlarko - a zgage tez masz od poczatku? moze to nie wina winogron, a maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola77
Oj Dziewczyny ale macie tempo, poszłyśmy z Karolcią na spacerek a tu się tyle w tym czasie działo. teraz idę szybko obierać ziemniaczki i robię szybki obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola77
Mała figlarko ja też uwielbiam winogrona i odpukać na razie mam spokój ze zgagą ale ciekawe jak długo. Obieram ziemniaki przed monitorem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola 🖐️ :) mam nadzieję, że nie będę musiała ich odstawiać, bo nie wiem jak wytrzymam to rozstanie z winogronami :) właśnie odgrzewam ziemniaki dla męża, bo przyszedł do domu, zje i zmykamy na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola77
Ja też zmykam do kuchni i do jutra, wieczorem wpadnie szwagierka także pewnie dzisiaj nie usiądę,ale jutro rano nadrobię. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola77
A jeszcze moje dziecko nie zaczerniaj się bo ja też jestem pomarańczowa, a nie wiem jak się zaczernić hihi, teraz uciekam ziemniaki się gotują. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko....
halo halo.Wpadlam do domu zrobic sobie kawke no i korcilo mnie zeby zajrzec hihihihi.Na dworze super grabimy z mala liscie w ogrodzie i zrobilysmy wielkie ognisko za domem.Zaraz bedziemy wrzucac kartofelki:D Smierdzimy tym dymem jak kopciuchy ale co tam!Dziecko ma radoche ze hej! mam nadzieje ze wieczorkiem ktos wlaczy sie pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko....
jola 77 jestes rocznik 77?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa mama
oj dziewczyny, dziewczyny, szalejecie z tymi wpisami :) człowiek nie zdąży się obejrzeć a tu już setka wpisów. ja też jestem pomarańczowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko....
to ty wczesnij bylas nowa mama26? z ala i mateuszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko....
ja to mam was na kartce hihihi bo przez monent myslalam ze oszaleje.Nie wiedzialam kto do mnie mowi ani komu odpowiadam.Prowiant zrobilam:) spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogubić się można jak tak naraz tyle osób piszę, nie? :) Mati, przyszedł ze szkoły o 13, muszę mu posprawdzać pracę domowe, bo już gdzieś wybył i pewnie albo nic nie zrobił albo zrobił na odwal się. a Ala, to nieziemsko grzeczne dziecko, więc z nią mam najmniej problemów, zajmie się jednym i może sie tak bawić przez pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`chyba tez zrobie jakis spis, bo sie boje ze calkiem sie pogubie :) figlarko - ciesz sie winogronami poki mozesz, jak urodzisz bedziesz musiala zrobic sobie przerwe :( (jezeli zamierzasz karmic piersia) jola77 - spryciaro, przed monitorem :D moje dziecko - fajnie Wam :) uwielbiam ziemniaki z ogniska... nowa mama - jeszcze pare lat i tez bede sprawdzac prace domowe :) z jednej strony nie moge sie doczekac, a z drugiej takie maluchy sa takie slodkie... zal mi bedzie ze tak szybko urosly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola77
Mooje dziecko 1977 tak to mój rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola77
Teraz naprawdę uciekam mamy gości papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko.... mam synusia i córkę teraz z USG wyszło że znów synuś ;) Ale mam zaległości w czytaniu rozwija sie topik baaardzo szybko,wieczorkiem na spokojnie wszystko poczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, co taki zastój? :) ja właśnie wróciłam, nałaziłam się jak głupia, ale wynagrodziłam to sobie kurtką na zimę i butami dla Zuzki. Jakie na wieczór plany? Matko, nie wyobrażacie się jaką ja mam ochotę na wino 😭, to jedyny alkohol jaki pijam a teraz kompletna abstynencja 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) to sprawdzanie lekcji wcale nie jest fajne:O mam syna zdolnego, ale leniwego:( codzień musze go sprawdzać, bo nic by nie odrabiał:( nie zakuwa przed sprawdzianami, nie robi notatek z lekcji, ciągle uwagi w zeszytach, że przeszkadza na lekcji, gdybym go nie kontrolowała, to chyba by się w ogóle nie uczył:( ale wyciąga średnią 4.3, choć wiem, że stać go na więcej, mam dosyć ciągłego sprawdzania zeszytów i naganianie do nauki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś też buszowałam w sklepie obuwniczym i upatrzyłam sobie kozaki za jedyne 339zł:O mój chłop mi pewnie wybije je z głowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle słyszę tekst, \"budujemy sie i oszczędzać trzeba!\" no cóż, kobieca próżność:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka, ja sobie upatrzyłam buty za jedyna 499zł, ale są takie piękne. ja na szczęście nie mam jeszcze problemów z szkołą, ale chyba tego też się boję, jak każdego nowego etapu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×