Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Kamila a ja mam sąsiadkę i koleżankę, która mieszka w Sharm El Sheikh. Wyszła za mąż za Egipcjanina. mają boskiego synusia:D i dobrze im. On jest koptem więc muzułmaninem, więc żaden z niego fanatyczny arabus:P była tam rezydentką polskich wycieczek, czy jak to się tam nazywa:) Fakt, jak zaszła w ciążę, to od 8 miesiąca siedziała w Polsce, urodziła u nas i odważyła się tam wrócić dopiero jak mały skończył 4 miesiące. Bo bała się tamtejszej służby zdrowia, podobno ma wiele do życzenia. Jak mały będzie szedł do szkoły to zamierzają osiąść na stałe w Polsce. Bo szkoły też jej nie odpowiadają. Może w Kairze jest inaczej , ale trochę tam ma daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry witam hb Jak u teściów? I jak dzieci dojechały taki kawał? nie ma nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj Dziewczęta :) Jaki piękny deszczowy dzionek :P Zapraszam na kawkę :D :D :D u mnie brak ciasteczek ale jest sałatka warzywna mniam mniam , ale nie ja robiłam tylko niania , jest pyszna mniam mniam Onomatopeja podziwiam , Ty masz troche inny stosunek do podróży niż ja z racji pracy jaką wykonujesz i niewątpliwie Twoje spojrzenie na kraje arabskie jest inne niż zwykłego szaraczka tak jak ja jestem , masz również większe potrzeby poznawcze niż ja jako turystka ale uważam że może kiedyś tak jak Ty zassam bakcyla poznawania świata , na razie osiadłam i jest mi dobrze . to tyle do dnia poprzedniego . Manika a Ty Babolcu Kosiany gdzie sie podziewasz ? :D Aga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki Kamila, w sumie dobrze, że moja koleżanka zdecydowała się rodzić w kraju, bo miała poród z komplikacjami i skończyło się cesarką. Teraz nie dawno była u nas i jej mały jest boski, matko jakie dzieci są cudowne z takiej mieszanki. Ona jest totalna bladolicą, niebieskooką blondyna. Mały to kopia taty, ciemna karnacja, czarne kręcone włoski , tyle że ma jej niebieskie oczy. Cudo chłopaczek:) A twoja córeczka jaką ma urodę? Też podobna do tatusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tak w pracy buuuuuuuu A jak pogoda u Ciebie .. u Was i jakie plany na dzisiejszy dzionek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka👄 aga🌻 Jola🌻moja kawka juz wystygła, blee hb🌻 pewnie wpadła w wir domowych obowiazków:P no daj babo info jak tam wizyta, udana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś dzień robola:( na obiad zupa pieczarkowa i ruskie pierogi:) ale tyle musze ich nakleic, że dla pułku wojska by starczyło całe popołudnie zejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż mi przywiózł 2 kg twarogu swojskiego a ja go nie lubię bo tak pachnie krową:( zwykle robię właśnie ruskie, wtedy da się to zjesć i dzielę całą rodzinę wokoło, resztę zamrażam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda okropna +1 i pada deszcz także wydaje się ,że jest dużo zimniej.Planów na dzisiaj spacjalnych nie posiadam:D Część już zrealizowałam (kurczak kręci się na rożnie:) )Powiało u mnie nudą.Nie wiem,może skoczyć na jakieś zakupy??Ale nie chcę dziecka ciągać w taką pogodę:( Pewnie więc będę siedziała cały dzień w domu.polepię z plastaliny ,zjem ze 2 plastikowe rybki ,kubek udawanej kawki,przeczytam parę bajek itp :D Czasami chciałabym już pracować,ale wiem ,że jak już wrócę do pracy to więcej dzieci miec nie będę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mańka nie żartuj,że nie lubisz swojskiego sera??????????????!!!!!!!!!!! Chyba żartujesz???????Nie wiesz co najlepsze i najzdrowsze:D Ja mam wszystko prawie swojskie.Specjalnie kupuję z pewnego źródła.Mam swoje mięso,mleko,masło,sery,jajka,mąkę.Prawie wszystko co potrzebne.Teraz będę też chleb piekła sama.Żyj kochana zdrowo i ucz dzieci.Teraz tyle jakiś chobób dziwnych i alergii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my raniutko pognaliśmy na badania krwi potem młodego do przedszkola, teraz Lena sie wyspała i jedziemy na zakupy dzis mąż ma wolne i nie jest po nocy musze towykorzystać :)) pozdrowionka ech jak ja bym chciała do ciepłych krajów .... a tu jutro do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam dodać,że warzywa i owoce też własne i wszystkie przetwory:D Muszę tylko powalczyć z tym chlebem.Chociaż tem co jemy też nie jest zły,bo brat mi specjalnie robi ,bo ma piekarnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika Ty jesteś masochistka , pierogi w każdym spożywczym śmieją sie do Ciebie a tobie lepić sie chce :D a już wiem brak prac plastycznych , maja za mała na plastelinę , to wszystko tłumaczy :D Aga - u nas też zimno chmurno deszczowo i ponuro , mody teraz z niania do 15.30 później ja przejmuję opiekę i zaczynamy szykowanie obiadu , drugie pranie wstawię po pracy bo rano jedno już wywiesiłam , podłogi tez odhaczone i później zabawa samochodziki , rysowanie brum brum oraz mial miał i muuuuu budowanie garażu dla autek i układanie puzzli i oczywiście jestem na bieżąco z mini mini , kot Filemon nie jest mi obcy , jak jest ładnie to chociaż kury odwiedzamy jest spacerek i czas szybciej leci . dziś może moja mama przyjedzie to z młodym sie powygłupia , teściów ma pod nosem, mieszkają pod nami . trochę mi zajęło napisanie,ale czasami muszę sie ukrywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie ma nic gorszego niż mieć męża za szefa:D Widzę,że zabawy podobne jak u nas.Niedługo cofnę się chyba w rozwoju:) Dlatego tak tutaj gadam,bo to w zasadzie mój jedyny kontakt z osoba dorosłą.Poza mężem z któtym gadam tylko wieczorami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje musialam troche ogarnac to rozpakowane bagno! juz popralam,posprzatalm berrr michas marudzil ale nie bardoz przez 8 h spal tylko godzine,wiki ciagle tz co 5 min pytala czy daleko,,,kucwa myslalam ze łeb mi peknie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb masz śliczne dzieci Córcia wypisz wymaluj mamuś , a z Ciebie niezła laseczka :) Aga co do kontaktu z dorosłymi to u mnie ograniczony , mój M wydaje polecenia , powinien zmienić zawód i zostać generałem :P a tak siedzę w robocie sama zamknięta w pokoju i tylko polecenia z góry dramat , a w domu maluch i to jest moje szczęście ,dzięki kontaktowi z Wami mogę normalnie z kimś pogadać na luzie i z uśmiechem na ustach :) a tak M przyjdzie wieczorem ok 22.00 do domu herbatka na stół pilot w rękę zmęczony TV 24 na tapecie nudy na pudy i kompa brak bo nosi przy 4 literach ... bleee koniec pitolenia i marudzenia Andzia będę trzymać kciuki za Ciebie buziaki 👄 Manika , Aga Kamila Jola HB co u was ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale maz gra mi na nerwa dzis wlasnie walnoil sie i spi...twierdiz ze jest zmeczony,kycwa ja wstawakam do malego dzisiaj 3 razy i nie jestem zmeczona zaraz do poddusze hehheeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, ale masz dobrze:D myślę, że poprostu mój teściu robi ten twarożek z bardzo starego mleka, a masło ze starej śmietany i to wszystko po prostu śmierdzi nie ciekawie:( widziałam kiedyś jak robił, to na kwaśnym mleku już były pleśniowe kwiatki i tu jest przyczyna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×