Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

jeeeeeeeezu!!!!!!! zachciało mi się jechać do sklepu rowerem i w drodze powrotnej dopadł mnie grad!!!!!!!!!!Masakra.Tak mi dupę zmoczyło,że szok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika74 ale jak przyjemnie jak już swoje się posprząta zobaczysz już wkrótce napiszesz że już dach póżniej tynki podłogi i powoli będziesz się wprowadzać wiadmo powoli i nie musi być na początku wszystko na tip-top. My w powoli budujemy szafę taką z przesuwanymi drzwiami, bo okazało się że na dole nie ma miejsca na wieszak i zabieram kawałek z małego pokoju w którym jest komputer i przynajmniej jest miejsce na kurtki latem nie odczuwało się tego braku. Mamy garderobę u góry ale przecież z każdą kurtką nie będę biegać do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz,że to aż bolało, tak walił:)Już nie wystawiam nosa za próg:)Dobrze,że nie przyszło mi do głowy Mai zabrać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
manika ide na ubezpieczenie zresztą czy prywatnie czy na nfz to u mnie jest tylko jeden naprawde dobry chirurg więc ide do niego do szpitala.Wszyscy mnie pocieszają że jest naprawde dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
jeszcze sie pochwale jak moge sory że ze mnie chwalipięta ale moje dziecie po tym apelu chyba bedzie w lokalnej gazecie jezusicku jak sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
zjadlam ketonal forte a zab nadal łupie.Umieram.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zazdroszczę ci:( Ja w tym roku na urlopie przechodziłam męki.Byliśmy 3 tygodnie nad morzem i 3 tygodnie bolał mnie wieczorami ząb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzz troszke brakuje mi czasu by z wami poklikac:( ale w niedziele bedzie luzniej zmykam do sprzatania. Pozdrawiam was wszystkie i wasze dzieci i witam nowa mamusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przechwaliłam pogodę:O leje jak z cebra i raczej nie przestanie:( a rano było tak piknie:O benita, jak ketonal nie pomaga, to juz tragedia:( ja tez zwykle tym specyfikiem walczę z bólem, zwłaszcza kiedy ząb nadaje się już do leczenia kanałowego, zwykle pomaga, raz mi się tylko zdarzyło że zawiodło, ale kanały były już w tragicznym stanie:O u nas w szpitalu to na taki zabieg chirurgiczny muszę czekać dwa miesiące, no i dojechać do niego 84 km, do Szczecina:( aga, mnie dwa dni temu tez grad pobił, bolało jak diabli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a mój synuś też wystąpił ostatnio na apelu, ale z naganą publiczną za bardzo dużo uwag od nauczycieli, wiec nie ma co się chwalić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie bede prowadzic rozmowy bym mogla troche przypatrzec sie pracy specjalistow w zakladzie medycyny sadowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schizofreniczka nie zazdroszczę zapachów. Właśnie wróciłam z zakupów zaszalałam i kupiłam pościel z flaneli taką super babciną, cieplutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainpirowana waszymi porządkami też się zabrałam i wyszorowałam kibel.............szczoteczką do zębów:) tak mnie wk......... kamień w kiblu ,że szok! Macie jakieś na to sposoby,bo ja się dzisiaj naszorowałam jak głupia.....A Maja przy tym wyła,bo myślała,że to taty szczotwczka,a co tatusia to święte:) Córusia tatusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjj ja w pracy , nie sprzątałam , też ząb mam do wyrwania, u nas też leje , dziecko u babci , a ja za moment pakuje M i chata wolna :D to w skrócie będe miała komp w ddomu to sobie popisze poapappapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dzisiaj M wyjeżdża do tej Kenii? Nie szkoda ci?:) Ale dobrze.że chociaż kompa zostawi:) Na długo leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty Manika jeszcze nie śpisz? mąż ci dziś pozwala przy kompie przesiadywać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz trochę dostałam.A przepraszam bardzo kto to ten pan:P ładne rzeczy:P ładnego masz synka ,a córeczka jak gwiazda w tym ponczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam następne!!!!!!!!!!!!!! ale fajne!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×