Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

u mnie tez cięzko bo rodzina duża. Jola właśnie obejrzałam zdjęcia.Też niezła laska jesteś!!A Karolina----dama!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dobrze że nie mam zdjęć z ostatnich miesięcy powoli brzusio przysłania mi świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola daj mi troche bo ja chce troche przytyc bo przez ta anemie to masakra normalnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba przez ten śnieg za oknem my dzisiaj przyzwoicie na kafe. Pierwsza czynność o 8 rano musiałam Karolcie ubrać w kurtkę i rękawiczki i wyszła na podwórko aby zrobić kulkę ze śniegu bo nie mogła uwierzyć że ten śnieg jest naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi chętnie, a jeszcze zobaczymy w styczniu ile mi po porodzie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda🖐️ co to za naklejki? gdzie wy mieszkacie,że jest u was śnieg????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze............ja jeszcze w piżamach:D właśnie to zauważyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam pod Wroclawiem i jak wychodzilam z kosciola to sypalo i ciagle sypie Konrad az piszczy:D Ostatnie linki przed tym ogolnym linkiem aga masz puanki dla mnie super sprawa i mozna fajnie zmienic wystroj pokoju dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda te figurki odjazd!!!!!!!!!!!! dzięki i firany też!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za ma co:D polecam sie na przyszlosc:D Ja konradkowi kupie na mikolaja posciel na urodziny firanki a pod choinke dostanie plakat ktory nakleje mu na drzwi i naklejki na sciane. Podobnie bedzie z niunia;) Tak sie zastanawiam czy do "tepego" ojca Viki wyslac przypomnienie ze zblizaja sie swieta i moglby cos dziecku przyslac,choc pewnie i tak mnie oleje wiec chyba nie ma sie co wysilac.Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę,że dałabym sobie spokój,po co sobie nerwy szarpać...........jak go sumienie ruszy to sam pomyśli a jak nie to ch....mu w d........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszy żaden ojciec niż taki któremu trzeba o dziecku przypominać.Tak ja myślę.Mają ciebie i z tego co słyszę prezentów będzie sporo:)Po co takie z przymusu.Nie kwaś sobie świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Wiecie ze u mnie juz jest bialutko? A na termometrze -6 chyba jeszcze chwilke i rozpale w piecu zaraz wam wstawie linka z tym \"ale ojcem\" Viki Wiecie co wam powiem od paru dobrych dni Moja kruszynka inaczej sie usmiecha marszczy przy usmiechaniu sie nosek ,strasznie slodko to wyglada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj go tu!!!!!! zrobimy publiczny lincz:D a u mnie 3 stopnie,pochmurno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi super brzusio, chyba też u mnie pora zrobić sobie kilka fotek, zgadzam się z Agą dawaj go tu będzie miał publiczny lincz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze go wywalilam nawet z fotosika coby mi nie zasmiecal:D ide po plytke to wysle wam meilem Jolu te zdjecia sama robilam telefonem potem mi robil Konradek ale sa troszke zamazane mialam w planie isc w srode do fotografa by uwiecznil brzusio ale we wtorek jechalam z ranca juz do Wrocka do porodu no i nie zdazylam do tego fotografa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze was wszystkie chyba zasypalo ja juz odsniezylam wiec klikam:P No chyba ze padlyscie trupem po moich meilach z fotka tego no....:D ale z dwojga zlego wole by was zasypalo bo zawsze jest szansa na odsniezenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie pezyszłam,nic nie ma w tv,a rodzinka już chrapie:) chyba skoczę na zakupy na allegro:) a co do tego gościa-----z wyglądu niezły-------Wiki podobna do niego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprzec sie nie wyprze,lekarz przy porodzie stwierdzil ze nogi ma tylko po mnie teraz i kolor oczu :D moze nie powinnam ale dzisiaj miedzy innymi Alex napisam mi ze "ja sonne im (i tu symbol serduszka)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprzec sie nie wyprze,lekarz przy porodzie stwierdzil ze nogi ma tylko po mnie teraz i kolor oczu :D moze nie powinnam ale dzisiaj miedzy innymi Alex napisam mi ze "ja sonne im (i tu symbol serduszka)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo gg sie odblokowalo:D pewnie lacza odsniezyli:P pochwal sie zakupami na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie kupiłam,na razie tylko lukam:) i nie kupię raczej,bo zablokowałam sobie przelewy z własnego konta i maż musi ze swojego.Więc zanim coś kupię muszę skonsultować .Sama dobrowolnie to zrobiłam,bo pomyślałam ,że za dużo kupuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×