Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Rudamaxi facet wygląda całkiem przyzwoicie i widzisz jak pozory mylą, a mała to kropka w kropkę ojciec i dziwię się że go nie ciągnie do małej. Mój M ma bzika na punkcie Karolci , ale to chyba dobrze. A teraz idziemy z Karolcią lepić bałwana pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjjjj Laseczki Sorrki ,że mnie mnie było mój M w już w Kenii , dziś na \" polowaniu na Lwa \" zostawił mi kompa ale teściowie zafundowali mi program rozrywkowy abym się nie nudziła sama w domu i był brak czasu na neta i kafe sooooooorrki . Buuuuuuuuu Buuuuuuuuu ja nie mam maila i nie mam zdjęć Rudej buuuuuuuuu ale brzusio miałaś cudowny . u nas padało ale w nocy i nad ranem stopniało , my wczoraj byliśmy z młodym u brata M i tam są dzieciaki , Klaudynka ma 10 lat a Mikołaj 13 młody się suuuuper z nimi bawił w dwójkę napadali na Klaudynkę ubawu było po pach a rankiem pojechaliśmy do kościoła ale tylko wysiedliśmy z samochodu bo młody po wysiadce zaprotestował że nie chce iść do kościoła on chce jechać i sie skończyło , już kilka razy przechodziliśmy to nie ma sensu upierać się przy swoim bo młody wpada w histerię i tak wychodzimy po 5 min więc pojechaliśmy do parku na sesję zdjęciową i ta, ochoczo wyraził swoją aprobatę ... hihihi jakiś diabełek mi rośnie . i tak minął weekend Rudamaxi musze spróbować na fotosiku bo umieram z ciekawości . Manika jak Majusia buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki Iza mąż w Kenii się byczy a ty w pracy??? a gdzie sprawiedliwść?:) U mnie bardzo niefajnie za oknem.Spadł wczoraj śnieg,ale teraz niewiele co zostało,pełno błota tylko:( Czekamy,aż coś więcej spadnie żeby wyciągnąć sanki i zrobić pierwszego bałwanka.Ale na razie nic z tego.Nie chce mi się nawet wyjść taka plucha.A u was ciągle piszecie,że wychodzicie na śnieg.Iza ty pewnie nie lepisz bałwanka,bo mieszkasz dość blisko mnie to pewnie też nie ma u ciebie śniegu. Muszę chyba na jakieś zakupy,bo Maja ma za cienkie buciki.Nie kupiłam nawet kozaczków,bo jakoś nie chciało mi się.No i kombinezonu też nie kupiłam,ale kurtki za to 3:DI jeszcze muszę kupić wełny na jakieś fajowskie czapy na zimę dla córci i siebie.W tym roku na sanki będziemy miały jednakowe:)A co!!!! Tak,jedę na zakupy dziś!!Nawet z mężem,a to rzadkosć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam .........Iza to może prześlesz mi chociaż jedno zdjęcie z tej wczorajszej sesji?:) aga8881@op.pl sorry,że ja wam nic nie wysyłam,ale nie mogę jakoś się przełamać.Mam obsesję na temat zdjęć i ich umieszczania w necie.Ciągle mi się wydaje,że dziecko mi kiedyś powie,że jak mogłam ją pokazywać w internecie:DAle może jedno jakieś zdjęcie na prywatne adresiki..........może........Jak się przełamię to wyślę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga oczywiście prześlę jak bede miała bo korzystałam z teścia aparatu mój M zabrał wszystkie jakie mamy czyli dwa plus kamerę , ale pożyczam od teścia jak mi zgra to wklejam , wiesz ja wychodzę z założenia że dzieci sie tak zmieniają , za parę lat nikt młodego nie pozna w sumie mogła bym Wam przesłać zdjęcia moje jak miałlm dwa latka on jest identyczny jak ja w tym okresie mój synuś aaa a teraz byście nie powiedziały że to ja człowiek sie zmienia , nie umieszczam zdjęć nago czy innych więc chyba jakiś zbog nie ma pożywki mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi ja nie mogę wejść w fotosiku na twoje konto aby obejrzeć zdjęcia może coś źle robię ale wchodzę na szukaj u góry inaczej to się robi ? jakaś mała podpowiedź proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola przesyłaj zdjęcia z brzuchem i to jak najszybciej :D jak zdrówko ? i samopoczucie ? HB zjadałaś już parówki ? Aga jak kawa / Manika gdzie sie podziewasz juz tęsknie :D a ty za mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ty robisz na szydełku czy na drutach ? obojętnie jaką techniką P O D Z I W i A M 🌻 a gdzie mieszkasz jak blisko mnie , chyba nie dwie ulice oddemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ,tak blisko nie:) w Wieluniu a robie na drutach,na szydełku i szyję na maszynie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawkę rano już piłam,następna ok.14:) no właśnie gdzie Manika??????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ------------Jolu do kogo to twoje dziecko podobne???:D a kolejne to chłopczyk czy dziewczynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja prasuje od rana,za to jutro mama bedzie w domciu z Viki a ja zmykam jutro do kosmetyczki by zajela sie moimi paznokciami:D Izka masztu jedna zdjecie a potem w prawym rogu masz ludzika z zielonym kwadracikiem kliknij na niego a wyswietla ci sie moje albumy po prawej stronie i reszte moich zdjec po prawej stronie ale ostatnich jeszcze nie wgralam na fotosik:( Brak czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki🌻 juz jestem:D troche gości mi sie przewinęło od wczoraj:P Rudamaxi, już oczyściłam skrzyneczkę, więc poproszę zdjęcie \"amerykańca\";) miał być lincz, a tu widzę raczej pozytywy od dziewczyn:P Jolu twoje zdjęcia obejrzałam, fajne:D Karolcia ma super sukienkę:) bo ja mam obsesję na tle sukienuś dla dziewczynek;) u mnie od wczoraj wali śnieg, jest biało, budowa stoi:(, a ja nie mogę Majki na śnieg zabrać , bo kończymy dopiero kurację antybiotykową:O Już jest lepiej, został jeszcze kaszelek:) Wiecie co? moje dziecię zaczyna powtarzac po nas słowa, trzeba uważać z przekleństwami :P, ale ona tak cudownie przekręca słówka:D powtarza też po reklamach:) a jak leci reklama pampersa i tam mama wyciera pupę niemowlaka chusteczką to moja niunia zakrywa rączką usta i mówi\" a, fu\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda z Ciebie to niezła d**a ,laska a młody to Twoja Kopia super facet Ci rośnie , co do Maleńkiej księżniczka w tej bialutkiej sukieneczce iście królewna, co do maile nie ma prywatnego a firmowy .... hm, wszyscy mają dostęp z firmy ,jak zrobię prywatny .. nie wiem jak ale musze go w końcu zrobić to będe oczekiwać na zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Wieluń rzut beretem , jak chodziłam na pielgrzymki to może u Ciebie nocowałam :D Jeeeeju jak Ty zdolna dziewczyna , ja przy Was wpada w kompleksy ... ja nic nie potrafię luuuudzie ani nie gotuje ani nie piecze to znaczy robię to ale żeby sie można było pochwalić .. mmmmmm taka fuszera , a WY moje kosiane zorganizowane , przetwory własne , pierogi własne , druty i te sprawy ja pierdziulam jakie moje szczęście że trafiłam na mojego M i nie wie o Was bo by mnie zmienił jak nic ja bym zmieniła na jego miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika jeden meil juz poszedl drugi idzie Iza dziekuje bardzo za tyle milych slow ok robie kawke i i wacam do prasowani ale bede was podgladac wiec piszcie zebym miala co czytac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, ja też robię na drutach sweterki i golfy i czapki i rękawiczki i szaliczki dla całej rodzinki, jak się zimą nudzę:P a, jeszcze gram na pianinie i na flecie;) w święta gram 5razem z synusiem kolędy, ja na flecie, a syn na cymbałkach:D tylko nie możemy pozwolić mojemu mężowi na śpiewanie, bo wtedy sąsiedzi walą w ściany:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu macie kawał , żeby się uśmiać:D fotograf Pewne amerykańskie małżeństwo, w którym mężczyzna nie mógł niestety mieć dzieci, postanowiło skorzystać z usług tzw. zastępczego ojca. Po dokonaniu wszelkich niezbędnych ustaleń i formalności małżonek wyszedł na golfa, zostawiając żonę w oczekiwaniu na przybycie \"specjalisty\". Przypadek sprawił, że w tym samym dniu w miasteczku zjawił się objazdowy fotograf, specjalizujący się w zdjęciach dzieci. Zadzwonił do drzwi w nadziei na zarobek. - Dzień dobry, madame, ja jestem... - Ależ wiem, oczekiwałam pana - odpowiada kobieta i prowadzi go do środka. - Ooo, doprawdy? - zdziwił się fotograf. - Ja, widzi pani, specjalizuję się w dzieciach... - Wspaniale, właśnie o to chodziło mężowi i mnie. - mówi kobieta i po chwili pyta spłoniona z emocji: - To gdzie zaczniemy? - No cóż - odpowiada fotograf - myślę, że może pani zdać się zupełnie na mnie. Mam duże doświadczenie. Z reguły zaczynam w kąpieli, tak ze dwa - trzy razy, później zwykle ze dwie pozycje na kanapie, w fotelu i z pewnością parę w łóżku. Nieraz doskonałe efekty osiąga się na dywanie w salonie... Naprawdę można się wyluzować... - \"Dywan w salonie...\" - Myśli kobieta. - \"Nic dziwnego, że mnie i Harryemu nic nie wychodziło...\" - Droga pani, nie mogę gwarantować, że każde będzie udane. -kontynuuje fotograf. - Ale jeżeli wypróbuje się kilkanaście pozycji, jeżeli strzelę z sześciu - siedmiu różnych kątów, wówczas jestem pewien, że będzie pani zadowolona z rezultatu... Kobieta z wrażenia zaczęła wachlować się gazetą, a facet nawija dalej: - Musi się pani również liczyć z tym, że w tym zawodzie, podczas roboty, człowiek cały czas jest w ruchu. Kręcę się tu i tam, wchodzę i wychodzę nieraz kilkanaście razy w ciągu minuty, ale proszę mi wierzyć, że rezultaty mojej pracy rzadko zawodzą oczekiwania... Kobieta usiadła przy otwartym oknie, spocona z wrażenia... - Ha! A żeby pani widziała, jak wspaniale wyszły mi pewne bliźniaki! Zwłaszcza biorąc pod uwagę trudności, jakie ich matka robiła mi przy współpracy... - Taka była trudna? - spytała mdlejącym głosem kobieta. - Straszliwie... Żeby uczciwie zrobić robotę, musieliśmy pójść do parku. Ale był cyrk! Ludzie tłoczyli się dookoła ze wszystkich stron, żeby zobaczyć mnie w akcji... TRZY GODZINY! Proszę sobie tylko wyobrazić: TRZY GODZINY ciężkiej fizycznej pracy! Matka cały czas się darła i jęczała tak głośno, że z trudem mogłem się skoncentrować. W końcu musiałem się spieszyć, bo zaczynało się robić ciemno. Ale naprawdę się wkurzyłem, kiedy wiewiórki zaczęły mi obgryzać sprzęt... - Sprzęt... - głos kobiety był ledwo słyszalny. - Chce pan powiedzieć,że wiewiórki naprawdę obgryzły panu... khem.. sprzęt..? - Hehehe, a skądże, połamałyby sobie zęby, twardy jest jak hartowana stal...No cóż, jestem gotów, rozstawię tylko statyw i możemy się zabierać do roboty. - STATYW ? - No a jakże, muszę na czymś oprzeć tę armatę, za ciężka jest, żeby ją stale nosić... Proszę pani! Proszę pani!!! Jasna cholera, ZEMDLAŁA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza kochanie nie masz swojego maila???? wejdż na onet.pl tam na samej górze po prawej stronie jest znaczek poczta.Wyskoczy ci takie okienko i zaznacz,że chcesz nowy adres,a potem rób co napisane i już masz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawdę lubię robić na drutach:) Kiedyś szyłam dużo,prawie wszystko ,a ostatnio mi się nie chce.Na szydełku to zrobię chyba wszystko,mam nawet firanę na szydełku zrobioną.no i serwety oczywiście.Ale ostatnio tez niej robię. Ale czapki i szaliki na zimę to mamy zawsze robione.Nikt później nie ma takich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda:) obejrzałam Joe i stwierdzam, że kawał faceta, przystojny, córcia podobna do niego, ja lubie facetów z owłosioną klatką:P ( mój m jest jednak łysy na klacie) ale to nie zmienia faktu, że jest skurwielem:( patrząc na te zdjęcia pomyslałam, że on miał więcej serca dla Konradka, który defacto nie był jego synem, niż dla własnej córki, własnej krwi:( Nie przypominaj mu o prezencie na gwiazdkę, sam o tym powinien pomyśleć. Jesteś super babka, twoje dzieci mają cudowną mamę. Nie dziwie się że boisz się kolejnego związku, ale może w końcu odzyskasz zaufanie do mężczyzn, np. do Alexa, kto wie? Należy ci się w końcu jakiś kochający facet:) z którym stworzysz pełną i kochającą się rodzinę, tego ci życze z całego serca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika nie dziekuje;) kurcze taka mialam dobra kafke i juz mi sie skonczyla:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie izu zjadlam oczywiscie ze zjadlam maz mi kupil parowy i buleczki tz kupil mi i wiktori ale zezarlam wszystkie.. ja juz po spacerku ale supwer pogoda pada snieg i swieci sloneczko cudenko!!!! ktoras jest z wielunia?ja mam tesciowa z łasku to bardoz blisko.a z wielunia ma kol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika suuuuuper kawał uśmiała się do łez aż zaczęłam parskać w firmie a teść myślał że płaczę hihih i mu przeczytałam , rewelacja . Rudamaxi nie mogę wypowiedzieć sie na temat Joe bo go nie widziałam ale kawał gnoja i tyle a fizjonomia no cóż i on sie zestarzeje i wtedy bedzie szukać córeczki , a i Alexa też nie widziałam ale z opisów dziewczyn to istny zachwyt , może jako przyjaciel bliski przyjaciel :P na sam początek, warto mieć kogoś bliskiego przy sobie oprócz rodziców ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika ty TY BABOLCU wpadam w deprechę , grasz śpiewasz super gotujesz robisz na drutach , szyjesz , to Twój M musi cię nosić na rękach bo inaczej mu Cię wykradną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie dzisiaj popisuje a robota leży , na chwilkę zniknę, nadrobię i powrócę , ojjjj rany jeszcze kadry mnie czekają ooooo moc roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka no wlasnie ja mam bardziej przerabane bo mam tylko mame tato nie zyje od 99 roku moj brat teraz w lutym bedzie juz 16 lat jak niezyje a moje kuzynki mieszkaja jedne w szczecinie jedne w tarnowie :(Dlatego jak czasami mam kiepski nastroj to jest kiepsko bo mamie o wszystkim nie chce mowic bo ona juz swoje w zyciu i tak juz wystarczajaco przeszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie gotuje pomidorowa..nic wiecej nie robie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu zjadlo mi posta to jeszcze raz:P U mnie jest kiepskawo bo mam tylko mame.Tato nie zyje od 99 roku brat teraz w lutym bedzie 16 lat jak patrzy na nas z gory a kuzynki mam jedne w szczecinie ,jedne w Tarnowie i w Warszawie.Jak mnie dopada podly humorek to jest kiepskawo bo mamie za duzo nie mowie bo ona i tak juz swoje przeszla w swoim zyciu wystarczajaco duzo.Dobrze ze kafe jest to mozna sie wyplakac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×