Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

a ja bym chciała,żebyś mnie za urodę lubiła hehehehe no może jakieś ze sobą znajdę,ale takie z daleka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga:D :D :D no co ty???? ja jestem grubawy maszkaron:P i co z tego??? synuś mówi że jestem laska jak nałoże kilo tapety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłane.mnie nie ma ,bo nie znalazłam nic fajnego.Ja prawie nie mam zdjęć ,bo je robię:) za to mąż i dziecko tylko przez ostatnie 3 lata mają ponad 6000 :) na tym jednym zdjęciu to mój M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ogladałam, miałam pytać czy ten facet na zdjęciu to twój mąż:) przystojniaczek, hmmm, ciacho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a córunię masz śliczna :D chyba podobna do ciebie co? bo do taty chyba nie bardzo:D taka blondyneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciacho hehehe muszę mu powiedzieć ,to się chłopina ucieszy:D a Maja podobna do ...........brata mojego męża i jego córki:)Do mnie nic a nic,najwyżej od pasa w dół;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałam:D Siedzą dwie Góralki na płocie i plotkują, po czym jedna mówi do drugiej: - Oj Maryna, trza mi cię bedzie pozegnać, widze, idzie Franek z kwiatami, trza mu bedzie tyłka dać! - A co to, u was flakonu ni ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dobre dobre:D Co do meza to potwierdzam ciacho i to z kremem:) a corcia rosnie ci na prawdziwa lamaczke meskich serc;) Oj moja kruszynka mnie nawoluje czas na zabawe przed kapielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciacho z kremem ,bo padnę!!!!!!!!!! chyba z bezą taki ma bęc z przodu:D nie powiem mu tego ,bo jeszcze mi tu pióra rozłoży jak paw hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale super dzisiaj sypiecie dowcipami. Rudamaxi na nas zawsze możesz liczyć, dobrze jest się wygadać nawet tak sobie klikając. Nasza Karolcia to mieszanka włosy kręcone po mnie ja przed ciążą miałam takie dosyć kręcone włosy , a po porodzie zrobiły się dużo bardziej proste z czego ja się cieszę, figura taka dosyć cielista też po matce, ale wzrost, oczy i charakterek to Tatusia. Drugi nasz dzidziuś to na 90 % chłopiec, tylko nie mamy za bardzo pomysłu na imię, może coś podpowiecie. Izka-1 oj napewno Twój M ciebie na żadną inna by cię nie zamienił kto by tak wiernie pilnował interesów a on się rozbija po świecie. Aga super Córa i M też całkiem, całkiem i teraz jeszcze Tylko Ciebie brakuje do kompletu, a wiesz że Tylko My Was zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga masz rację M za często nie mówi się komplementów bo obrosną nam zupełnie w piórka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki,wysyłam wam siebie:D Zdjęcia stare ,z temtego roku,ale wyglądam tak samo.No może 2 zmarszczki więcej mam;)Nie mogłam nic nowego wynaleść.Od jutra robią mi zdjęcia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho, aga czego ty od siebie chcesz??? normalna babka jesteś:D :D :D lubie cię za urodę;) i nawet nie masz żadnych pypciów na nosie i kłaków na brodzie:P a ja bym nie powiedziała że córcia nic z ciebie nie ma, bo na tym zdjęciu latem to jest jakieś podobieństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiekłam pizze na kolacje, rodzinka szamie:) lecę szamać swoją porcje bo zaraz będą ciągnąć o nią losy;) wieczorkiem się przyłoże do swoich zdjęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika smacznego Aga zdradz mi tajemnice-Co ty od siebie chcesz?Nie bede orginalna ale tez cie lubie za urode:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic od siebie nie chcę;) parę kilo tylko by mogło być.........no ale cóż.....dobrze,że gęba jeszcze nie najgorsza jak na 30-stkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kombinuję, żeby mąż zasnął pierwszy i przypadkiem czegoś nie zachciał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co kupujesz pościel,którą trzeba prasować???mało masz jeszcze roboty???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika hehehe,dobra jesteś:)A może wypnij się i już.Wszyscy będą zadowoleni a tobie może nawet uda się zdrzemnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga bo wiesz ja taka inna jestem i malo tego ze ja prasuje to wczesniej ja jeszcze nakrochmalilam wiec teraz musialam ja nakropic i teraz sobie wyciagam prostuje i prasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj teraz mistrzyni w ułatwianiu sobie życia: pościel wyciągasz z pralki,prostujesz,pięknie,równiutko wieszasz.Potem zdejmujesz,składasz i wkładasz ją pod całą stertę pościeli,żeby była ostatnia pod spodem.Zanim po nią sięgniesz jest prościutka jak z magla:D ale ty to inny gatunek;D Musisz się narobić,żeby spać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Maniki albo chłop zasnął ufffffffffff ,albo przyszedł z kwiatami a tu flakonu brak................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pościel... mam z kory:P ale prześcieradła płócienne i robie tak jak ruda;) na blaszkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby spał, ale wstał do kibelka i słyszę to sapanie- jest zły że jeszcze siedze przy kompie:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×