Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slone paluszki

Macie jakies namiary na dobre agencje pracy w Londynie?

Polecane posty

Gość slone paluszki
Nikt nie szukal pracy przez agencje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ex London Girl
Ja znam jedna, z ktorej korzystal moj wspollokator-Anglik! Jest to BLUE ARROW UK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slone paluszki
dzieki Ex LOndon Girl ktos moze jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
Manpower, Office Angels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slone paluszki
SPA-CJA ...a jak to sie ma do tego tematu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jakiej pracy szukasz polecam Lucy Bristow i Hays do pracy biurowej oraz Admiral do cateringu. odnosnie Blue Arrow pisali ostatnio ze ta agencja zgubila paszporty kilkunastu Polakow, ktore podobno mialy zostac wyslane do Home Office :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gory dziekuje za informacj
jak wygladaja poszukiwania pracy w angli przez agencje ? prosze o szczegoly jak to sie odbywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygasdsds
Różne są agencje, każda ma swoją specyfikę i jakby swoją specjalność. W jednych firmach jest więcej ofert dla ludzi szukających pracy w handlu, w innych większy nacisk się kładzie na oferty typowo pod pracowników fizycznych. Ja teraz swoją pracę na wózku widłowym znalazłem w agencji Toolip -toolip.pl. Mogę polecić, mają czytelne i uczciwe warunki. Nie ma jakiś dziwnych, ukrytych zapisów i innych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzeba szukac za granica juz dzis, kto dobrze sie uczyl i skonczyl porzadne studia w PL ma na start 4000zl a po dodatkowyck kursach i otrzaskaniu sie w zawodzie i zalozeniu firmy znacznie wiecej. Pieniadze w PL leza na ulicy tylko trzeba chciec je wziac a nie czekac na gotowe jak roszczeniowe polaczki jadace na benefitach w uk. Plebs oczywiscie tyle nie moze miec bo dobrze ma byc wyksztalconym ludziom a nie kazdemu, wy biale murzyny na wygnaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×