Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdesperowana_

Praca w magazynie

Polecane posty

Gość Zdesperowana_

Witajcie.Pracy szukam juz bardzo dlugo.Ostatnio znalazlam taka oferte:praca dla kobiet w magazynie Wydawnictwa Kartograficznego.Powiedzcie mi,czym moglabym sie zajmowac na takim stanowisku?Ile mozna zarobic w pracy w magazynie?Czy w ogole jest sens jechac na rozmowe kwalifikacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana_
Prosze,napiszcie cos.Jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może_
ma pewno to jest telemarketing:)a już napewno wydawnictwo Piętka firma ta zamieszcza ogłoszenia po rożną trescią, a to na magazyn,a to pomoc przy przesyłkach czy pomoc biurowa.wiem bo szukam pracy i dzwonie często pod te ogłoszenia najlepiej zadzwoń pod ten numer bo na pewno jest podany i sie dowiesz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może_
jeszcze zaznaczone praca dla kobiet ..to na pewno praca przy telefonie i daje sobie ręke uciąc ze to wydawnictwo Piętka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana_
Tak,to to wydawnictwo!Czy mam zaryzykowac i tam jechac?Błagam,pomozcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może_
powiem Ci,że ja chyba tez tam wyląduje:) szukam pracy już od bardzo dawna i nie ma nic konkretnego moja kumpela pracuje w tym wydawnictwie po miesiącu dostała umowe o prace mieięcznie zarabia około 1500 zł praca 8 h praca polega na dzwonieniu po firmach i sprzedazy rżnych rzeczy przez okres wakacyjny sprzedawała wentylatory mowi,ze jest bardzo zadowolona z tej pracy dlatego bo mało co dzwoni wystarczy ze przez 2 h podzwonisz i sprzedaz cos za okoł 250 zł.z tego masz powiedzmy 120 zł. do tego rano mają sniadanie gratis.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może_
powiedz mi skąd Ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana_
Ja jestem z okolic Wojjkowic.Juz bardzo dlugo szukam pracy.Pieniadze sa mi bardzo potrzebne na szkole,zeby ja sobie oplacic.NIe wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może_
ja nie moge!!!!! kobieto to nie przypadek:) ja jestem z Będzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana_
Niesamowite!Ja jestem z Rogoznika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może_
niezle:) w jakim wieku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana_
Mam 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pieprzcie ze na telemarketingu w Piętce zrobisz 1500 zł i ze pracujesz 2h. Co to za brednie!!! Idźcie i popracujcie i pogadamy za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana_
Ale mi nie chodzi o telemarketing tylko na razie o prace w magazynie w tym wydawnictwie kartograficznym.I dlatego chcialabym zasiegnac porad osob ktore mialy badz maja stycznosc ztaka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może_
ja jestem troszke starsza:) 27 jesli chodzi o wypłate mojej kumpeli to widziałam jej zarobki więc nie pieprze głu[pot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana_
A nie orientujesz sie jak wyglada pracy w tamtejszym magazynie?Na czym ona polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu nie gra. Wydawnictwo Pietka oferuje tylko umowy zlecenia. Nie sprzedaja wentylatów. Sprzedaja książki przez telefon. Mozna wyciągnąć z trudem 800 zl. Pracujesz 8 h i cały czas dzwonisz i nie po firmach a po normalnych ludziach i wciskasz im np atlas świata. Jak nie wyrobisz normy, otrzymujesz grosze bo pieniadze sa za realna sprzedaż. Ogłoszenia od nich sa zamaskowane na rózne sposoby ale chodzi tylko i wyłącznie o telemarketing. Jeśli rzeczywiście chodzi o prace w magazynie, to będzie to zwykle pakowanie paczek, czyli robienie przesyłki do klienta i wypełnianie kwitów. Jak zaplaca 600 zł to będzie to cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyy
jak grochem o ściane! nie rozumiesz, że to oszuści i że nie ma żadnejpracy na magazynie?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana_
Prawda jest smutna :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana_
Jeszcze mam takie pytanie.Jesli chodzi o telemarketing,to co nalezaloby do moich obowiazkow oprocz wydzwaniania do klientow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwala Bogu ze nie mam telefonu w domu, bo chyba bym zwariowala jakby mi z takimi pierdolami wydzwaniali:P Praca telemarketingowa polega zwykle TYLKO na dzwonieniu i wciskaniu tego co akurat każą. Mam za soba pol roku pracy przy telefonie i nigdy wiecej sie do tego ustrojstwa nie zblize!!! To horror a nie praca, mimo ze zarobki nieraz bywaja niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwala Bogu ze nie mam telefonu w domu, bo chyba bym zwariowala jakby mi z takimi pierdolami wydzwaniali:P Praca telemarketingowa polega zwykle TYLKO na dzwonieniu i wciskaniu tego co akurat każą. Mam za soba pol roku pracy przy telefonie i nigdy wiecej sie do tego ustrojstwa nie zblize!!! To horror a nie praca, mimo ze zarobki nieraz bywaja niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Ja pracuję już rok na magazynie, miałam duzy problem ze znalezieniem pracy, balam się startowac na magazynie ale nie mialam juz innego wyjścia, nie załuje decyzji, pracuje w firmie Folmpex, atmosfera jest świetna bardzo rodzinny i zgrany zespół. Polecam wszystkim taki zespoł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×