Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja kawiarenkaaaaaaaa

Moje wypieki i desery -fotki !

Polecane posty

Gość moja kawiarenkaaaaaaaa

Zapraszam na moją strone blogową na której znajdziecie ciasta,torty ,ciasta,desery i wiele innych smakołyków. Każdy przepis jest sprawdzony i zawiera foto dzięki czemu wiecie jak dane cudo wygląda. http://mojakawiarenka.bloog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja kawiarenkaaaaaaaa
Będe pracować nad fotkami.Na płyce mam bardzo wyraźne ale na stronie mogłby być lepsze eh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111000000000
Swietna stronka, ale popracuj nad fotkami bo az oczy bola (i troszke nad ortografia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa.............
to z pewnoscia twoje zdjecia.... zeskanowane, i to nieudolnie, z jakichs czasopism. Wstydz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kawiarenkaaaaaaaaa
taaaaaaaa........---------------Wstydziłabyś się oczerniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa.............
no przeciez widac, ze to nieudolne skany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111100000000
Hehehe teraz sie przyjzalam i to mi wyglada nie tyle na skany co na zdjecia zrobione obrazkom w gazetach, wiec kolezanka poniekad ma racje ze to jej fotki ;), szkoda tylko ze nie jej wypieki...żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkatr
jeśli sama robisz i nie chcesz być posądzana o kopiowanie to kolejne ciasta fotografuj na takim samym talerzu. Te maja zupełnie inne. Albo masz kilka zastaw stołowych albo jesteś kłamczucha i kopiujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mounira
Ale dokuczacie biednej dziewczynie! Ciasta pyszne, a fotki? Na pewno się poprawią. Ciasto Pani Walewska naprawde dobre, piekłam nieraz. A co do zastawy, to zdaża sie, że mamy w domu jakieś pozostalości od różnych kompletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi sie wydaje, ze zdjecia nie sa autorstwa pani, ktora owa stronke stworzyla - widac, ze to zdjecie zdjecia w gazecie lub w ksiazce. Przyklady? Zdjecie Kasztanek - wzdluz prawej strony zdjecia widac to zagiecie w srodku ksiazki/gazety. W zdjeciu Ptasiego Mleczka - to samo, tyle ze po lewej stronie - na dodatek zagiecie rzuca wyrazny cien. Oj nieladnie, nieladnie autorko tematu. Zainteresowanym naprawde dobrymi przepisami i swietnymi jakosciowo zdjeciami - polecam strone (nie moja, a szkoda) Nougatine - o tutaj: http://zapraszamnaciasto.blox.pl/html i druga czesc strony: http://nadeser.blox.pl/html - mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te adresy podane przez Mamusię Synka-obłędne... Właśnie zabieram się za kokosanki,a w kolejce czeka cała masa innych smakołyków. Zobaczymy jak pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu synka -- ale podałaś super stronkę 👄 oby tylko nie zniknęła :D chyba sobie wydrukuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeejjj!!!!!!!!!!!!!!!!! która stronka ???? dlaczego mnie straszycie ???? u mnie jest i się otwiera :D jeszcze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotus 76 z moje wypieki, jest the best!!!! a jej serniki to poezja, polecam fotoforum na gazeta pl. tam autorki powyższych blogów i cała masa innych osób przedstawia swoje \'dzieła\" (czasami arcydzieła) nie tylko na słodko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa chwila
dorotus76 swietna strona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ... super te przepisiki :D tego właśnie szukałam, takich przepisów autorskich ... dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×