Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lauraimpresja

KARMIENIE STAłO SIE KOSZMAREM, sutki tak bolą, a jeszce nie ma zębów!!!!!!

Polecane posty

Gość lauraimpresja

Mam półroczna Julię Julia nie ma jeszcze zębów, ale bardzo twarde dziąsła i gryzie mnie tak bardzo, ze nie mogę wytrzymać i jak mam Julię przystawić do piersi to na samą myśl już mi słabo. Maści mało pomagają, a Julia nie chce ciągnąć przez te nakładki, których pomyślnie używaliśmy na początku karmienia. Nie wiem, jak długo to jeszcze wytrzymam! mam wrażenie,że całe piersi mi zaraz odpadną, bolą mnie, mam całe w strupach, ponagryziane. chcemy juz na butelke przejsc, ale ciągle mam laktację, ciągle mi rosną piersi,a ja nawet mało piję,żeby mleka nie było. jestem bliska obłędu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trujak
cierp ciało jak bachora chciało!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to
moja mam miała ze mną podobny problem i w końcu zastosowała starą ale sprawdzoną metodę babci, obwiązywała piersi bandażem elastycznym i po kilku dniach zasuszyła pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraimpresja
zrobilismy tak wczoraj, ale sutek cały nabrzmiał mi krwią, aż był sino fioletowy, a odciągałam delikatnie, potem J. nie chciala z butelki pic i musielismy łyżeczką, chyba skonczy sie na odstaweiniu od piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraimpresja
do NO JAK TO a czy Twoja mam nie miala zadnych problemow z piersiami, jakichś chorób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze juz zakończ karmienie??? Córcia moze spokojnie przejść na modyfikowane, a Ty odsapniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraimpresja
no dzis zdecydowałam ze tak, bo juz nie wytryzmam,piersi juz nietylko mnie bolą ale rwą i szczypią sutki, polozna poradzial wiązanie sie bandazem, boje sie pic zeby mleka nie bylo bo ciągle laktacje mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak odstawisz, to laktacja zaniknie. Ewentualnie zapytaj lekarza o tabletki na wstrzymanie laktacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraimpresja
DZięki KIWI słyszałam o tabl, ale moja polozna jest im przeciwna, mowi,ze to hormony i nie podoba jej sie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraimpresja
o ziołach nie słyszałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraimpresja
dziękuje dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ile ja się męczyłam żeby starcic pokarm.Ale w końcu się udało.Po prostu jak najrzadziej odciągaj pokarm i tylko trochę nigdu nie do końca,tylko tyle żeby poczuć ulgę.Szałwię piłam ale nie pomagała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×