Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blkgdkgk

napiszcie jak wyglada u was pomoc ze str taty przy malym dziecku......

Polecane posty

mąż zawsze kąpał małą i czasem zmieniał pieluchę. czasem ponosił, pobujał, ale ogólnie spędzał z nią ok. 1 godz. na dobę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blkgdkgk
i jeszcze chcialabym wiedziec(ale ciekawska jestem -ale to tak dla porownania)czy malo czasu spedzonego z dzieckiem,niewielka pomoc byla spowodowana praca zawodowa czy np siedzeniem przed komputerem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dobre dobre
przyjezdza raz na dwa tygodnie zabrac ja do figloraju na 3h :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jak wyzej
niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dobre dobre
odpowiadajac na drugie pytanie: za starych, gorszych czasow siedzial przed komputerem, jedynie czasami ja usypial. aa, i moze ze 2razy pomogl ja wykapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jak wyzej
zwyklym lenistwem i tym ze jak wraca zpracy to jest zmeczony ale ja po calym dniu z dzieckiem jestem wypoczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blkgdkgk
u mnie tak samo i to juz 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie powinnam narzekać,bo mąż pracuje,ale ja widze że woli jechać do Niemiec czy Francji,a dzisiaj jechał do Gdańska niż być z nami,boli mnie to,a jak dzidziuś jest nerwowy bo ząbkuje zaraz mi go daje bo nie wytrzymuje.Myśle że dopiero po 3--tce faceci dojrzewają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpie od urodzenia w każdy weekend, usypia,przebiera i przewija, karmi jak powiem kiedy i co ma dać jeść, zabawia cały dzień jak źle się czuje lub musze gdzieś wyjść i pozatym jest zakochany w synku a kompa nie używa od roku czyli odkąd mały jest na świecie a jeśli już bardzo chce grać w gry to dopiero jak ja pójdę spać ( bo dla żonki też musi znaleźć chwile) pozatym jest naprawdę super tatą a teraz czekamy na kolejnego skarba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blkgdkgk
moj ma 32 i mowi ze nie ma juz cierpliwosci w tym wieku(ze za stary jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czasem wstaje w nocy i jak noc była ciężka i ja więcej wstawałąm to rano zabiera go do drugiego pokoju żeby mogła pospać a co do wieku nei wiem czy to ma znaczenie niektórzy są super ojcamiw wieku 20 kilku lat a niektórzy nawet koło 60-tki nie maja czasu dla dzieci ja zawsze mężowi mówiłam jak masz być ojcem do d..y to nie bądź wcale i jak mały sie urodził to stanął na wysokości zadania i jestem z niego bardzo dumna Aha nei wiem czy to ważne ale mielismy poród rodzinny i od pierwszych chwili mąż był z małym bo mi w końcu zrobili cc i nei miałąm siły zajać sie dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mezus bardzo dobrze zajmuje sie mala. karmi ja przewija zabiera na spacer czasem wstanie do niej w nocy :) jak ide na zajecia to zostaje z nia calutki dzien w domu i wiem ze mała jest bezpieczna i niczego jej wtedy nie brakuje :) Jedyne czego jeszcze nie próbowal to kapiel a to dlatego ze ja uwielbiam to robic i go nie dopuszczam do mycia Maniuli :) Uwazam ze jest super tatą i ma z mała niesamowity kontakt. Ja wraca z pracy i mala go widzi to az krzyczy z radosci i śmieje sie w glos :) Ja tam jestem zadowolona i mam wielkaaaa pomoc ze strony meza bo wszystkie chwile wolne od pracy poświeca opiece nad Manią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blkgdkgk - zwykła wymówka lenia, któremu tak wygodnie - zepchnąć całą odpowiedzialnośc i robotę na żonę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blkgdkgk
figazmakiem tez mam takie odczucia i stad ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, ale mój (jeszcze, choc już niedługo) mąż uważa, ze jest super tatą, godnym naśladowania hehehe... :-) cóż za autouwielbienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreeettttyyyyy
MANIA hehehehehehehehehe co to za imie ze sredniowiecza!!??sory ale posikam sie kto dzisaj tak nazywa dzieci?moglas nazwać Jadzia hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orretttyyy -a co ci do imienia cudzego dziecka??? Swoje nazwij tajk kretyńsko jak Państwo Wiśniewscy i będzie dobrze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa z makiem dziekuje 🌼 Ja czasem mysle ze moj maz ma wiecej cierpliwosci do malej niz ja. On ja potrafi karmic 40 minut co jej wyleci z buzi to wklada spowrotem i jej opowiada jakies pierdoly. Albo kładzie ja sobie na klatce piersiowej malą na brzuszku i siada na fotelu bujanym i sie tak usypiaja :P Czasem wchodze do pokoju a oni śpia na lozk. Mówie wam jak tak na nich patrze to sa tak bardzo do siebie podobni i z wygladu i nawet w zachowaniu. Maniusia ma juz pewne charakterystyczne zachowania takie jak jej tata. Czasem sie zastanawiam czy jakiekolwiek moje geny mialy swoj udzial w procesie zaplodnienia Bo patrzac na Manie mozna powiedziec ze to wykapana córeczka tatusia :) A tatus mimo ze chcial synka to teraz jest tatusiem córeczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blkgdkgk
moj uwaza ze do 3go !!!!roku zycia dzieckiem powinna zajmowac sie matka:O bo on nie wie w co sie bawic etc:Ooczywiscie pokazywalam mu ale jak juz to maz lezy i czyta ksiazke a synek sie sam bowi (i to jest ich czas razem)wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreeettttyyyyy
czyli jak????Bo troche tych dzieci ma!!!Fabienne?>?Ettienette czy jakos tak?a nastepne w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety nastepne beda Falco albo Vivienne a Mania to nie imie tylko zdrobnienie od imienia. Mala ma na imie Maria i jeśli uważasz ze to imie zapomniane to sprawdz sobie w google ranking popularnosci imion w Warszawie w ostatnich miesiacach :P pozatym imie Maria wystepowalo juz w starozytnosci a nie tylko w sredniowieczu. Jadzia to tez nie imie a skrót od imienia Jadwiga ktore ostatnio znów wraca do łask. Moda zatacza kolo. Moja corka ma imie po swoich brababciach. Obie bardzo ją kochają i chcieliśmy w ten sposób wyrazic to ze my też je kochamy i o nich pamięttamy. 3 prababcia Mani równiez Maria niestety już nie żyje, a pewnie gdyby zyla też zachwycalaby się prawnusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamani
proszę podaj mi bloga Twojej córki. kiedyś go oglądałam a teraz nie umiem znaleźć adresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×