Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blkgdkgk

napiszcie jak wyglada u was pomoc ze str taty przy malym dziecku......

Polecane posty

podaj mi prosze swoj mail albo nr gg to przesle ci link :) albo napisz do mnie uti1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xavier-to imie mojego skarba i tak samo od Wiśniewskiego,ale każdy wybiera imie dla swojego dziecka!!!Mi sie podoba to imie a to że Wiśniewski ma nierówno to nie moja sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świt Zastal Mnie
w te drugie wejdz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blkgdkgk
MaMani -Ty jestes paulka 123:)!! pozdrawiam a tak ostatnio myslalm czemu Cie nie ma na forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świt Zastal Mnie
śliczna dziewczynka!!!!NATKA- piękny chłopczyk!!!super minka na jednym zdjęciu!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Tak sobie czytam wasze wypowiedzi i zaczęłam się zastanawiać jak to będzie z moim mężem?? jestem w 32 tygodniu ciąży więc już bliżej niż dalej! Czasem się boję że będzie zaniedbywał małą z powodu komputera:( bo ma swoją ulubionją grę i poświęca jej kilka godzin dziennie. Na dodatek pracuje od 18 do 3 - 4 w nocy potem do 7 gra potem sen do 16 (czasem szybciej wstaje) wstaje na obiadek no i 0 18 znów do pracy. Mówi że jak mała się urodzi to nie będzie tyle grał ale zastanawiam się czy odzwyczaji tyle grać?? Jak ja go potrzebuje to pomaga posprząta obiad ugotuje i na zakupy pójdzie:) hmm czas pokaże... ale wierze że córeczka będzie ważniejsza od gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wraca z pracy
je obiad, godzina drzemki, potem spacer z dziećmi (razem idziemy) wieczorem nadzoruje kąpiel starszych, kąpie małego a ja mam 2 godz na seriale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka54
Chyba obudzę mojego żeby poczytał niektóre wpisy.Te pozytywne bo mój tylko gadac umie dużo jaki on to tata a nic nie robi tylko ślęczy przy kompie i gra w jakieś durne gry.ło matko boska,utrapienie z tym chopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka54
Ania-W mój zaczął jak się dziecko urodziło właśnie.Na początku twierdził że musi się odstresowac,teraz to już standardowo.Maniak i baran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba pozostaje mi mieć nadzieje że córeczka zawróci mu w głowie i odbije go komputerowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój za to wstaje w nocy, przygotowuje kaszkę (mała jeszcze je w nocy:(), zajmuje się, jak ja jestem w pracy, umyje, ubierze, ale... zauważyłam, że nie lubi chodzić z małą na spacery:) Jak ma do wyboru spacer z dzieckiem albo zakupy czy sprzątanie to wybierze to drugie. A poza tym żadnych zastrzeżeń nie mam, bo córkę uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo te cholerne gry on-line uzalezniają. I nie mówie zeby Cie straszyć. Lubie sama grac i wiem jak to jest. Możesz miec problem.. wiec powoli zacznij go odciągac od gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka54
ale powtarzam codziennie mojemu mężowi że kiedyś to "zaprocentuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka54
nefrytowakotka-masz rację.Tyle że ja najbardziej byłam na internet napalona a teraz tego żałuję.Do 14.00 pracuje potem zje obiad ,ponosi małego ,żeby nie było,i już gwałtownie musi grac bo umówił się z kolegami.Co na takiego???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci powiem ze terapeuta, to mi nie uwierzysz:O Tylko moja corka pisze doktorat z psychologi o uzaleznieniu od gier i jestem na bieżaco... Wiesz co zrób? Nie reaguj zupelnie przez tydzień. Tylko pilnie zapisuj kiedy wraca kiedy siada do gry i ile siedzi.. dzień po dniu. A potem mu to pokaz i spróbuj pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_W u nas było tak ze zanim mały sie urodził to też duzo grał w gry i w weekend spał do 10-11 a od urodzenia wstaje o 6 także myśle ze ojcostwo zmieni to wsyztsko na lepsze a skorzystacie oboje na tym i Wasze dziecko również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to jest tak: Do niego należy kąpiel, obcinanie pazurków, wstaje w nocy jak sie mały zbudzi, karmi go wieczorem,zawsze jak idziemy na spacerek nie pozwala mi pchac wózka,strzyże go, jak trzeba to posprząta i zrobi pranie...hmmm kurcze chyba to ideał ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż wstaje tak o 7. Przewija, karmi małą, chwilę się z nią bawi. W międzyczasie szykuje się do pracy, bierze prysznic, pije kawę. Z powrotem kładzie małą spać i wychodzi do pracy. Ja wstaję o 9-10 i do 20 zajmuję się dzieckiem, bo mąż jest w pracy. Kiedy wraca o 20 córka już śpi. Widzą się tylko wcześnie rano i czasami w weekendy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×