Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość santarossa

*******PYSZNE SALATKI********

Polecane posty

Gość santarossa

prosze was o przepisy na pyszne sprawdzone salatki ktore sa naprawde smakowite moja to ugotowana piers kurczaka lub indyka pokrojona w kostke majonez kukurydza ananas wszystko wymieszac i wcinac🌼❤️🌼 nie bylam przekonana do tej salatki lecz gdy ja sprobowalam caly czas wcinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja to gyros ;) przepis chyba każdy zna na pamięć więc nie pisze ;) druga to porowa - też pewnie każdy zna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santarossa spróbuj dodać do swojego przepisu jeszcze nici pietruszki. Hmm... Wiesz takie w słoiku, nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pietruszki a selera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lateksowa śmieszka
Szybka sałatka z tuńczykiem: -puszka tuńczyka w kawałkach w sosie własnym lub oleju (z sosu własnego odcedzam, jeśli w oleju wrzucam z olejem) -2 średnie pomidory -puszka kukurydzy (odsączonej) -4 większe korniszony pokrojone w paseczki -3 łyzki majonezu -odrobina soli i pieprz czarny Wszystko wymieszać -pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te które najbardziej lubie
Kukurydza czerwona papryka szczypiorek świeży ogórek kaszka kuskus majonez sólmpieprz do smaku Tą robił paskal :) pokrojona pierś z kuraka,posypana curry i usmażona cykoria(ze względu na jej gorycz biore kapuste piekińską) pomidor orzechy rodzynki banan Do tego sos-śmietanka do sąłatek+curry+sól,pieprz 4 jaja na twardo por ananas sele w zalewie kukurydza majonez sól,pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszniutka sałatka
ser pokrojony w drobną kostkę (ja daję goudę) jajka pomidory- sparzone, obrane ze skórki i pokrojone w kostkę kukurydza ulubiona szynka- tez w kostkę majonez można posiekać trochę pietruszki Mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pyszniutka slatka
A ile jajek, pomidorow, sera, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszniutka sałatka
Jesli chodzi o proporcje to ciężka sprawa. Ja zawsze robię z tego co mam akurat pod ręką. Tak na oko daję 3 średnie pomidory (ale może byc więcej, ale wtedy będzie bardziej wodnista), 6 jaj (uwielbiam je, ilosc oczywiśćie do modyfikacji ;)) 1/2 lub 1 puszki kukurydzy (wielkości pudliszki)Szynka ok. 20- 30 dkg (daję sopocka albo babuni). Nie za duzo sera (lepiej dać mniej i dodać niz przesadzić)Jak kupuję pół kilową kostke sera to kroję +/- 3 plastry o szerokości 1/2 cm. Kostka powinna być drobno pokrojona. Ewentualnie pieprz (daje ziołowy Kotanyi), sól (z nia ostrożnie- to szynka powinna dawać słony posmak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×