Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esmeraldal22

podjelam pierwsza prace...ile mam czasu na wybor funduszu emerytalnego?

Polecane posty

Gość esmeraldal22
no chyba niemozliwe ze 7 dni, to by bylo za krotko, przeciez musze sie zorientowac ktory najlepiej wybrac??? a tak przy okazji to co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam....
Czym szybciej tym lepiej bo zamiast w zusie mozesz już zarabiać na tym, a jak sama nie wybierzesz to wpiszą cię w jakieś gówno. Ja mam PZU - jeśli chcesz to pisz terenia22@tlen.pl - dam Ci namiary na konkretną osobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje 10 groszy
A jak to jest z wyrabianiem NIPu czy samemu to się załatwia w Urzędzie Skarbowym czy pracodawca to załatwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam....
Samemu składa sie wniosek o numer NIP , ale żeby założyć II filar nie potrzebny jest nr. NIP. Odezwij się na maila to powiem Ci jak wszystko załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaa
mnie sami znalezli, pewnie ktos w kadrach ich naslal, byli z nn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam...
A wiesz o tym że NN ma teraz nie najlepsze wyniki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam...
A taka nagonka na młodych w firmie to jest normalka... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam...
Jeżeli chcesz zmienić decyzję albo przeanalizowac rynek to napisz. terenia22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldal22
Do otwartego funduszu emerytalnego muszą przystąpić osoby urodzone po dniu 31 grudnia 1968 roku. Powinny one podjąć decyzję o wyborze jednego z otwartych funduszy emerytalnych w terminie 7 dni od dnia powstania obowiązku ubezpieczenia społecznego. Dla tej grupy ubezpieczonych, wybór OFE jest obowiązkowy. W przypadku nie dopełnienia tego obowiązku, ZUS wzywa na piśmie do zawarcia umowy z funduszem w terminie: * do 10 stycznia - jeżeli od daty otrzymania wezwania do dnia losowania jest mniej niż 30 dni, termin ten mija 10 lipca * do 10 lipca - jeżeli od daty otrzymania wezwania do dnia losowania jest mniej niż 30 dni, termin ten mija 10 stycznia. takie info znalazlam w necie, z tego wynika ze musze wybrac fundusz do 10 stycznia, ale prosze jeszcze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×