Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OBSERWACJA

FACET TO ŚWINIA prawda stara jak świat !!!

Polecane posty

Gość OBSERWACJA

Niestety musze z przykrością stwierdzic ,że wszyscy ( no prawie wszyscy) faceci są tacy sami. Jednak facet to TYLKO facet i nic i nikt tego nie zmieni niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBSERWACJA
Owszem kobiety pewnie nie są lepsze ale zawsze panował i panuje stereotyp,że facetowi wszystko wolno i ONI FACECI nadal to wykorzystują .... Zachowują się jakby wszystko było im wolno i niestety koniec konców nawet najbardziej czuły i wierny kochanek czy partner pokaże swoje prawdziwe JA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBSERWACJA
Na łańcuchu nawet psa nie utrzymasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jak nie pozwala
to i tak robią co im sie podoba nie patrząc za siebie ze przy tym kogos ranią, bo to huje sa i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBSERWACJA
Jak poczuje brak faceta to znajde takiego , którego bedzie mozna tylko i wyłacznie wykorzystac do sexu !!!!! Jesli oni mogą sie bawic to my kobiety równiez nie powinnyśmy sobie żałować ale upsssssssssssssssss....wtedy to my będziemy puszczalskie chyba bo PRZECIEZ TYLKO FACETOM WSZYSTKO WOLNO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBSERWACJA
nefrytowakotka ...... Im bardziej jesteś zazdrosna , im bardziej zakazujesz tym więcej tracisz niestety. Ale z drugiej strony jak pozwalasz na wiele to ON mysli,że Tobie nie zalezy.... koło się zamyka...facet mojej przyjaciółki był tak w nią zapatrzony i do tego pipa z niego była do innych kobiet a tu nagle niespodzianka i okazało się ,że kochanke ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki - cóż za wnikliwa obserwacja męskiego rodu ;) operujesz stereotypowym stwierdzeniem, a od takich stereotypów chroń panie wszystkich facetów. lepiej poczują się oni w chlewie[to dziwne bo męskio dpowiednik świni to raczej KNUR ;}, niż z reprezentantką kobiet o tego typu poglądach. dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkjiuoiyt
Cytat z innego topiku: "Mężczyźni to świnie. Tylko niektórzy to zwykłe knury a inni to wietnamskie świnie zwisłobrzuche".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obserwacja: nie jestem zazdrosna, tak mam:P długie życie mnie nauczyło... ze na ile pozwolę to mam. Facet ma mieć jaja a nie byc pipka. Bo to sa najgorsi. Tu nie chodzi o okazywanie że mnie na nim nie zalezy, tylko o to że facet nie jest centrum mojego zycia, jest baaaaardzo wazny.. ale... potrafie sobie radzic bez niego. Równowage trzeba zachować.. wywazyc wszystko i wtedy jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBSERWACJA
i tutaj się grażko mylisz....tak sie składa,że mam faceta i jest mu ze mną wyjątkowo dobrze ale i tak zdania nie zmienie... Żadna z nas nie zna dnia ani godziny kiedy jej ukochany wywinie jakis numer i jak zaznaczyłam na poczatku "prawie wszyscy" faceci tacy są. W każdym razie większość na pewno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBSERWACJA
nefrytowa......nie twierdze,że jestes zazdrosna ale i masz racje...równowaga musi byc ale niestety faceci nie potrafią tego pojąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, ale co robi przy Twoim boku świnia? ;) po co Ci ona? :D odpowiedz mi na pytanie - co poczniesz bidulko jak go stracisz, czy też będzie dla Ciebie świnią? stracić faceta można na różne sposoby, mnie chodzi o stratę w postaci jego śmierci. inne \"straty\", to raczej zły wybór i hołdowanie swojemu ego, niż czerpanie przyjemności z przebywania we dwoje, a co za tym idzie - mylenie miłości z przyzwyczajeniem i nieodpartą chęcią posiadania gościa, niż tak naprawdę miłowania go :D ole! idę już spać ! mam dosyć na dzisiaj tłumaczenia dziecinnym poglądom niedojrzałych panienek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem i dlatego ja utrzymuje równowagę. A on o tym nie wie:P I dobrze bo to moja przewaga:P:P A na poważnie... za bardzo baby sie starają, za bardzo chca, za bardzo okazuja... a to bląd.. gruby błąd. Kocham te jeki: on wyjeżdża na 4 dni.. co ja zrobię?? on nie dzwoni już 4 h.. pewnie ma inna?? on pisze maile do innej.. zdradza mnie?? i w ten deseń. A potem dziwic sie facetom ze maja dość:P:P Niemniej.. znam, wiem ze sa wredni faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejehejehej, obiecuję, że od jutra przestaję być świnia PS: ciekawostka - budowa świni uniemożliwia jej spojrzenie w niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkjiuoiyt
Hej Jarek, widzę,że znalazłeś topik. Pozdrowienia, miłych snów. I żadnej miłosci w życiu, nigdy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapit

ta prawda że facet to swinia to taka sama prawda jak to że facet to wykorzystywacz, a jak wiadomo w relacjach kobieco męskich, wykorzystuje zawsze kobieta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×