Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allla1232

Lista oszukańczych firm

Polecane posty

Gość fontanna1
świetna strona!!Właśnie dostałam tel od firmy Optitel wsp. pracy,miałam się tam wybrać ale dzięki tej stronie wiem,że nie ma sensu się w to pchać. Piszcie o wszystkich oszukańczych firmach jakie znacie!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka_ck
Witam wszystkich! Ja właśnie też dostałam dzisiaj telefon z firmy optitel w Kielcach i po przeczytaniu Waszych odpowiedzi chyba podziękuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she-81
Miałam bardzo niemiłe doświadczenia z Citibankiem. Jakiś rok temu aplikowałam na stanowisko doradcy klienta. Praca miała polegać na obsłudze klientów w Centrum Handlowym i sprzedaży kart kredytowych. W całym etapie rekrutacji zostałam zaproszona w sumie na 3 rozmowy!!i dopiero na 3 rozmowie powiedziano mi, że miałabym wyszukiwać klientów w internecie i jeździć po całym woj. mazowieckim żeby wciskać im karty kredytowe. Mało tego na umowie miałabym 1200 netto!!a jeśli przekroczyłabym limit rozmów ze służbowej komórki oraz limit paliwa odjęli by mi te koszty z pensji. Szkoda, ze powiedzieli mi to wszystko dopiero na oststniej rozmowie.Oczywiście nie skorzystałam z takiej \"kuszącej propozycji\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia robertowa
Mirex, MX, Variapol - rozne nazwy jednego i tego samego oszusta oferującego pracę chałupniczą. http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=56&w=72545416&v=2&s=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tele2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EUROPEGAZ DĄBROWA GÓRNICZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppp
Uwaga! na ulicy Grunwaldzka 69/1 jest firma Media COM Gdańsk Wrzeszcz tel.: 583418960 i na ulicy Metalowa 6 jest firma Mularczyk-Marketing Olsztyn tel.: 895339084 i VNV Sales Force www.vnv.pl perfidna akwizycja !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrala Grupa Pośrednictwa
Poznań - uwaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas Bank Mińsk Mazowiecki
Oddział w siedlcahc, lipa i tragedia, zapieprzasz cały dzien, nie dostajesz umowy o prace, ani nawet zlecenia, za dwa miechy pracy przy ustnej umowie ze na reke 1000 plus prowizja od kredytu (stanowisko referent ds kredytów, czyli wciskanie ludziom rzeczy na raty), za dwa miechy pracy 500zł , przepraszam dokładnie 508, 34 gr. I szantaz ze jak sie nie zjawisz w pracy bo zrezygnujesz to cie prawne konsekwencje czekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela212
Odnosnie Ad Astra w Kielcach ul Okrzei 32. Faktycznie na początku firma byla nastwiona na przedstawicieli handlowych , ale dosc szybko sie zorientowali ,ze sa latwiejsze sposoby dotarcia do klientow. Obecnie jest ok 50 stanowisk parcy dla dordcow ,kolejne 100 sie szykuje. Praca owszem ciezka ,wymagajaca zaangazowania ,zostaja tylko najlepsi. Firma,jak kazda inna ma swoje wady ,ale nie pozwole tez wypisywac bredni na temat firmy w ,ktorej pracuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętka...feffefefe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPS Żoliborz
Ośrodek Pomocy Społecznej Żoliborz - Warszawa, Dembińskiego 3. Szukają do pracy przez UP.Bywa że pracuje się za darmo (zależy na jeskie stanowisko i kto)-taki sprawdzian, potem różne ściemy, kończy się zapieprzaniem np. w sekretariacie + własna robota, są nadgodziny za które nie płacą. Mnóstwo ludzi odchodzi przez mobbing, notoryczne wrzaski niezrównoważonej dyrekcji o byle pierdoły i beznadziejne warunki pracy. Pracują nieuczciwie-szkoda pisać. Nie szkolą wszystkich praciwników w zakresie BHP, można sprawdzić w dokumentacji. Inspekcja pracy powinna ich odwiedzić jak najszybciej. Przestrzegam i odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do justinnna U mnie własnie wczoraj był taki akwizytor. Nawet gdyby stanął na głowie i zaczął śpiewać Marsyliankę w oryginale, to nie wcisnąłby mi tego g.... Nie zdziałał nic tylko jeszcze dostał opier... Bo laska która namawiała mnie na to spotkanie, powiedziała że za sam pokaz dostanę szampana i kupon na trzydniowy pobyt w jakimś hotelu. Gość przyjechał i od razu mówi, że nie ma szampana, bo wczoraj trafił mu się nadprogramowy pokaz i oddał ostatniego szmpana. he hehe A potem było takie ściemnianie że boki można było zrywać z tymi jego argumentami i trikami socjotechnicznymi. ha ha ha A jak kazał mi pisać 15 nazwisk swoich znajomych, bo za 5 to mu za paliwo nie zwrócą, to tak mu nawsadzałam że od razu uszy skulił i powiedział że on ten kupon na weekend w hotelu to miał dać na koniec. Normalnie śmiech na sali. Dał mi jakieś pismo z naklejką , które teraz niby mam wysłać do firmy PROGRESS w Toruniu i oni mi przyślą ten właściwy czek hotelowy. Słuchacie ciemnaik i ciota w najlepszym wydaniu. Normalnie ciota do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaghisrue
Ostrzegam przed agencją promocyjno- reklamową Vectra z Poznania! Są kompletnie nieuporządkowani! Za każdym razem gdy szłam na promocje, nigdy nie zostawały załatwione sprawy papierkowe, nie było zgłoszenia że ma być w ogóle w sklepie jakaś promocja. Miałam z nimi mnóstwo problemów a wtedy sama na własny koszt musiałam do nich dzwonić. Zaczęłam pracować na początek marca a wypłatę za marzec miałam dostać do 15 maja. Dziś jest 23 maja a ja wciąż nie dostałam tej wypłaty. Moja koordynatorka nawet telefonu od 15 nie odbiera! a gdy zadzwoniłam do agencji powiedzieli ze sprobuja mi pomóc! i do dziś żadnej pomocy nie otrzymałam. moja koordynatorka zwiała chyba z moimi pieniędzmi... Nie wiem czy moge podawać publicznie jej imię i nazwisko ale zrobie to żeby ostrzec innych- nazywa się Karolina Mróz i ma wciąż ogłoszenia pracy w sieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x4666666
mnie nie podobało się EUROBEST z łodzi.... najpierw jest oferta pracy na redaktora, potem proponuja ci ,ze przez 2 m-ce bezdziesz pisac dla nich artykuly (w ramach stazu no i zeby sprawdzic czy sie nadajesz ;) ) po czym, jak sie wyprodukujesz po 2 m-cach to oschle cie zegnaja.....i biora nastepnych naiwnych :( szkoda marnowac swojego czasu na ta firme....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupppppppppppppp
upppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Herbatka4
Kodak Express na ul.Banderowskiego w Dąbrowie Górniczej.Wymiana ludzi non stop i beznadziejna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psełdo wojtel
OSZUSTWO!WYZYSK!I TOTANA PORAŻKA. Już dawno powinnien kots sie nią zainteresować. Dziwię się, że tak poważna firma jak, słuchajcie: ERA pozwala sobie na taka reklame.W moich oczach Era jako siec traci autorytet, bo pozwala komus takiemu jak Krzysztof Kolodziej oraz Wojtek Kołodziej się reprezentować!!!A njgorsze jest to,ze osoby ktore są nad nimi poczęsci znaja sutyacje jaka panuje w salonach tych panów i zero reakcji!!! Pracownicy bez umowy o prace!!! Pracownicy ktorzy pracują non-stop!!!12 h dziennie Przekręty z telefonami!!!Dla wtajemniczoych sprzedajemy telefony ktore wcale nie przyjechaly z Ery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jużu
CTL (Centrum Techniki Laserowej) w Ursusie, Warszawa Wymagają wykonywania obowiązków spoza umowy (a i często spoza kompetencji). Atmosfera strachu i ciśnienia, wrzeszczący szef, rotacja pracowników raz na miesiąc (jest tylko ok 12 stałych). Stawki bardzo niskie (jak na Warszawę). 16 złotych brutto za 1800 znaków bez spacji, z polskiego na angielski - tłumacze wiedzą jak bardzo jest to mało. Faworyzowanie pracowników. Pod koniec miesiąca wypłacili mi tylko połowę pieniędzy za tłumaczenie, które im się nie spodobało, mimo że wcześniej jak je sprawdzali (mniej więcej w połowie) to nie znaleźli żadnych problemów. Pracę sprawdzała pani bez wykształcenia filologicznego. Ocena została wystawiona na podstawie dwóch stron tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistti
Call-center Cotel Wrocław Odradzam!! jak mnie przyjeli to sie cieszylam, dorobie sobie kase, czas pracy elastyczny-swietnie dla studenta!ale! za maj wyplacili mi 92zl!! :/ mimo iz przepracowalam o woele wiecej, stawka 5,70 za godz na reke + prowizje, mialo byc tak fajnie... wyliczylam ze za maj dostane 300zł, a czemu tyle nie dostalam? otoz wprowadzili jakis nowy system pracy i przerw, zaczynajac prace logujesz sie do programu ktory liczy czas pracy a wychodzac na przerwe wlaczasz okienko z przerwa (calkiem uczciwie) gdy nie to,ze te programy caly czas sie zawieszaja, kompy wylaczaja, zawieszaja. raz mi sie przerwa wlaczyla na godz i nie chciala wylaczyc, pracowalam w tym czasie, a oni zapewniali mnie ze to wlicza w czas pracy, nic z tego!! wcale nie wliczyli!! godzina pracy za darmo!! kiedys im sie caly system zawiesil z tymi przerwami i pracowalam 4 godz i zapomnieli mnie uwzglednic i nie dostalam kasy za 4 godz!! a najgorsze jest to ze nic im sie nie da udowodnic!! oszusci!! nie polecam pracy tam!! za duzo nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistti
a no i na kazda godz przypada 5min przerwy jak przekroczysz przerwe to zabieraja Ci kase z pensji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frączkowska
Nie polecam pracy w sklepie monopolowym w Łodzi ul Inowrocławska 1. Właściciel PAWEŁ SMUGA oszukuje na każdym kroku. Zatrudnia ciągle inne osoby. Co tydzień lub dwa ukazuje się jego ogłoszenie. Jedną pracownicę podał do sądu i przegrał bo kłamał on i jego świadkowie i wkońcu pogubili się w zeznaniach. Ale dziewczyna przypłaciła to niezłym roztrojem nerwowym. Długo dochodziła do siebie po tym jak ją niesłusznie oskarżył o kradzierz, a tak naprawdę chciał od niej wyłudzić pieniądze. Unikajcie tego krwiopijcy, szczególnie młode dziewczyny, bo takie zatrudnia młode i niestety naiwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOO U NIEDZIELSKICH-OBÓZ PRACY
Sklep zoologiczny U NIEDZIELSKICH w szczecinie!!!!!!!!!!! Obóz pracy! Są aż 3 sklepy tych państwa , najgorszy jest ten w galeri Gryf . Pracujesz po 12 godzin nie możesz sobie zrobić przez te 12 godzin przerwy, jeśli jesteś głodny to musisz ukratkiem tak żeby nikt nie zobaczył szybko coś zjeść, w żadnym wypadku niemożesz usiąść przez te 12 godzin, bo jak Cie zobaczy pani Marcelinka to opieprzać Cię bedzię przez pół godziny.Jeśli musisz iść do toalety to najpierw musisz iść zapukać do biura szefowej,poczekać aż Cię wpuści i zapytać się czy możesz iść za potrzebą. Niemożna bezczynnie stać, jeśli nie ma w ogóle ruchu to przez cały dzień musisz wycierać kurze ustawiać towar a jeśli już wszystko zrobione to pani Marcelinka już Ci wymyśli coś nawet jeśli już to dziś robiłeś to tylko po to żeby coś robić bedziesz musiał czynność powtórzyć. Szanowna szefowa ciągle się o coś czepia, nawet o to że mały utarg hehe nic dziwnego bo chyba mają najdroższe ceny w całym szczecinie. W pozostałych dwóch sklepach jest troche lepiej,( może dlatego że nie szefuje tam młoda, rozpieszczona dziewczynka która dostała sklepik od rodziców i udaje wielka bizneswomen) , można zrobić sobie przerwę żeby coś zjeść :) ja mówię poważnie w tym sklepie w galeri Gryf pracowałam więc wiem doskonale co tam ludzie muszą przejść. Ciągle kogoś szukają do pracy bo nikt tam długo nie wytrzymuje, dlatego uważajcie, bo wykorzystają was tak jak mnie i wielu innych pracowników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wie ktoś coś na temat pracy w wellnes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga444
Salon fryzjerski kleopatra na słowiczej 40 w piasecznie Nie wypłacają pensji,a jak już zapłacą to nie tyle co trzeba.Na umowe się czeka po pół roku i szefostwo to banda prostaków oszukująca na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna
Uważajcie na firmę VARIANT, ul. Czerwieńskiego 3b z Krakowa!!!!!!!!!!!!!! Wiem, że znowu poszukują na terenie kraju pracowników. Rotacja jest u nich na porządku dziennym. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry: służbowy telefon, samochód i laptop. Laptopy stare, używane, zniszczone, oczywiście gdy się nie włącza (normalna sytuacja kilka razy w ciągu dnia pracy), to twierdzą, że Ci się bateria rozładowała. Telefon tak kontrolują, że niedługo za rozmowy z klientami też od pensji odciągną. I jak się nie spodobasz, to za kilometr przejechany samochodem służbowym w celu prywatnym (według ich uznania), odciągną z pensji 50 gr netto/km. Dodatkowo nigdy nie dostaniesz całej pensji, dadzą około 70%, a na resztę będziesz wypisywał fałszywą delegację samochodem prywatnym, której co jakiś czas nie wypłacają, bo twierdzą, że masz za niskie wyniki. Każdy samochód ma GPS, Twój czas jazdy i miejsce pobytu na bieżąco śledzi przełożony. Na laptopach zainstalowany program OKO SZEFA! To jest obóz pracy, soboty pracujące, gdy im się zachce, 8 godzin w terenie jako doradca (po prostu akwizytor) i jakieś 3-4 przed komputerem. Ostrzegam Was, nie dajcie się nabrać, publikują nowe ogłoszenia!!! VARIANT z Krakowa oszukuje i nabiera uczciwych ludzi, którzy ufając im, zmieniają dotychczasową pracę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×