Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

2face

Tak bez słowa zburzyła mi świat....Jestem wściekła

Polecane posty

I co z tego że mnie zapewnia że tak bardzo kocha jak to do mnie wraca !!! Mówi że kocha że jestem jego największym skarbem tak ale dlaczego mnie wcześniej zostawił faktycznie mało się wcześniej znaliśmy byliśmny oboje gówniarzami bo on miał 20 lat ja 18ale nie da się ukryć odszedł bez słowa teraz po 2 latach wrócił i tak naghle pokochał :(( NIerozumiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham i to bardzo bo jest dla mnie bardzo dobry czuły i troskliwy ciągle mnie obdarowuje jakimś niewinnym prezentem zabiera w niezwykłe miejsca i jest cudownie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście jeszcze bardzo
młodzi -jak to mówią :stara miłość nie rdzewieje .... możecie dać sobie szanse -czasami warto .... ale z drugiej strony też mówią :nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody... -ja spróbowałabym raz jeszcze -może on dojrzał do pewnych spraw.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dałabym wszystko
gdyby moja miłość wróciła.......... czekam na niego już 6 lat po drodze "przegrywając życie" .......... Wiem, że to głupie, po tylu latach, ale czuję , że to jest TEN jedyny....... I rzuciłabym wszystko- obrazowo ujmując-ale to tylko sen, który nie ma szans na spełnienie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc moze wam szanse jeszcze raz, skoro to go kochasz i on ciebie to w czym problem. oboje na pewno jeszcze dojrzeliscie, moze teraz inaczej (lepiej) sie to wszystko potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×