Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dobra Energia

melon

Polecane posty

co z niego zrobić? Oczywiście ktoś się napalił, kupił melona, spróbował i zostawił w lodówce. Mamusia uczyła mni gospodarności, więc nie wyrzucę. :) Macie moze jakieś sprawdzone przepisy na sałatkę z melonem? Dziękujemy z góry Ja i napoczęty melon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksiksiks
melon jest dobry ten zolty dlaczego nie zjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia-21
melony są boooskie. Jak byłam w Grecji to zajadałam się nimi bo były tanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksiksiks
czyli jest jeszcze niedojrzaly, moze poprostu jakies kiwi banana brzoskwinke bita smietane i bedzie salatka :::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię tak: 1 dojrzały melon puszka tuńczyka w oliwie 1 jabłko 1 cebula 2 łyżki majonezu 2 łyżki ketchupu 2 łyżki soku z cytryny sól, pieprz, świeżo posiekany koperek przyrzadzanie: Melon pokroić w ćwiartki, usunąć pestki i wyciąć cały miąższ. Pokroić go w kostkę i odsączyć na sicie. Jabłko pokroić w paski. Tuńczyka rozdrobnić widelcem. Majonez rozrobić z ketchupem i sokiem z cytryny. Składniki wymieszać z posiekaną cebulą i sosem oraz przyprawami. Posypać z wierzchu posiekanym koperkiem. Wstawić na godzinę do lodówki. Smacznego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafka
eksperymentuj, melon smakuje dobrze ze wszystkimi owocami, jesli masz ochote na salatke owocowa, np pokroj melona i gruszke i polej sokiem z jablek, albo melon, winogrona (ciemne) i pomarancza i zeby to postalo az wydzieli sie sok z pomaranczy i winogron, mozesz polac lyzeczka miodu, wszystko wymieszac, dodac kilka rodzynek (zeby namoczyly sie w tym soku), dobrze tez smakuje z kiwi i mango, ale to juz drozsza przyjemnosc albo zwyczajnie, wybierz nasiona z przekrojonego melona, pokroj w plasteki i zajadaj jak arbuza :). Ja melona jem najzwyczajniej lyzeczka, bez dodatkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość original marines
Salatka : melon, ser zolty, szynka, rodzynki, majonez wymieszany z jogurtem naturalnym, sol i pieprz Ciekawa w smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×