Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GGGabi

POLACY na wyspach!!! Pomóżmy w kraju odsunąć oszołomów od władz! WYBORY 2007

Polecane posty

chyba nic nie trzeba dodawac... Cholernie prosze wszytstkich Polakow mieszkajacych na Wysach aby poszli glosowac... Nie czekajmy na sytuacje sprzed 2 lat , kiedy inni zadecydowali za Nas. Wczoraj ogloszono okregi wyborcze , wktorych mozna oddac swoj glos. Jedyne co trzeba zrobic to wypelnic Wniosek w sprawie umieszczenia w spisie osób uprawnionych do głosowania w wyborach do Sejmu i Senatu RP w dniu 21 października 2007. mozna to zrobic prez internet, telefonicznie jak rowniez przeslac faksem. Zgłoszenia można dokonać najpóźniej w 5 dniu przed dniem wyborów do Sejmu RP i Senatu RP, tj. w dniu 16 października 2007 roku. TUTAJ ZNAJDZIECIE INFORMACJE: http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/19879/Informacja-o-wyborach-do-Sejmu-RP-i-Senatu-RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie zarejestrowalam-coprawda jestem w Dublinie wiec bede glosowac tutaj ale namawiam dookola wszystkich do tego samego! mam dosyc sluchania/czytania tych wszystkich paranoicznych decyzji rzadu i wysmiebnia kraju...cala Europa sie smieje..szkoda slow. Ide wspomoc odpychanie tych niewlasciwych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej wybrac lepsze zlo niz pozwolic na to co sie dzieje .Jestesmy bardzo duza grupa spoleczna , jestesmy w stanie duzo zdzialac! Ja juz zapowiedzialam znajomym , ze moge nawet ich podwozic pod osrodek, w ktorym mozna glosowac - tylko niech oddadza glos i odwala tych , ktorzy nabalaganili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny wrzos
GGGAbi popieram !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasny wrzos - jak popierasz to 21 pazdziernika nie moze zabraknac rowniez Twojego glosu ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błekitna linia
Idą wybory. Nie da się tego ukryć. Trzeba uratować ten Kraj. Dlatego powstała akcja "Schowaj Babci dowód". Podaj dalej, to nie jest lancuszek tylko ratowanie tego państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poperam...niestety moje obie babcie sa tysiace kilometrow ode mnie , weic nie biore udzialu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zostałam zmuszona
emigrowac w 2005 roku za rządów Kwasniewskiego emigrowac do UK za chlebem, mój mąż - jedyny żywiciel rodziny stracił pracę, ja miałam szansę tylko na prace na czarno za 350 zł. Kwestia czasu a wylądowalibyśmy z dzieckiem na bruku. Teraz pracuję jako sprzataczka za małe pieniądze, cały czas ucze się angielskiego, ale cięka praca wykańcza, że człowiek nie ma siły sięuczyc poprostu zasypia przy ksiązkach. Chcecie tego samego, życ z dala od kraju, cięzko pracowac za małe pieniądze, głosujcie za Kwaśniewskim i Tuskiem, wróci to co było, praca na czarno za grosze, wszędzie kolesiostwo i kumoterstwo. Mnie to już nie intersuje, tylko poraża głupota rodaków i ich krótka pamięc... Wklejam tu to co już pisałam w temacie " Kaczki na taczki" Kwaśniewski Jest pośrednio winny temu, podpisywał odpowiednie ustawy, propagował odpowiednie postawy wśród SLDowskich kolesiów, a to, że uciekł do LiD niczego nie zmienia. W Polsce nie ma i nie było nigdy gospodarki rynkowej, jakby była to wiele niedojd nie siedziałoby na wielu stanowiskach, ludzie prawdziwie zdolni mieliby prace, nie traciliby jej. Liczyły się tylko układy, kto z kim pije, kto z kim chodzi na paintballa, kto komu zapłaci więcej, w Polsce zadne mechanizmy gospodarki nie miały prawa działac i nie działały, bo rozbijały sie o mur znajomosci. Ty mi załatwisz ten hectar działki w korzystnym miejscu jak załatwie twojej córce miejsce pracy w Urzadzie Pracy itd itp tak to działalo. Więc gdziety widziałeś mechanizmy gospodarki rynkowej. W UK jest wielu zdolnych, dobrze pracujący fachowców, powoli sa tutaj doceniani, w Polsce tracili prace, bo np. woleli wolny czas spedzic z rodzina niż chodzic do burdelu z kierownikiem, więc daruj sobie gadki o jakiś mechanizmach rynkowych. Teraz powoli one działają, bo m.in. korupcja jest karana ( np. ten kto bierze jest karany, a ten co daje nie). Myslisz dlaczego lekarze strajkują? Bo boja się brac kasę, a przez to mniej kasy im wpada do kieszeni. Jedno co mnie zdziwiło, że nagonka na PiS zaczęła się 2 dni po ich dojściu do władzy, Jeszcze dobrze nie objęli urzędów, a już pisano o nich, że odpowiadają za stan gospodarki !!!!!!!! Oni objęli dopiero rządy, a mieli już za to odpowiadac? To mi uświadomiło, jak groźni będa dla tych co się " odpowiednio ustawili" w Polsce dzięki kolesiostwu, a w miare upływu czasu uświadomiło rozmiar rozrostu tego wszystkiego. Ale jak sobie chcecie, może jeszcze znajdziecie miejsce pracy koło mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfffffffffffdaa
yhy jakbyscie dobrze sledzili polityka zwracajac uwage nie tylko na przeszlosc terazniejszosc politykow a takze ich ideologie autor tego topiku nie zalozylby go poniewaz jedynie pis moze uratowac polske..a jesli tusk itp dojdzie do wladzy to?zero nadzieji na demokracje.otworzcie oczy to liberal i zagarna wladze dla siebie,chcecie dyktatury?naprawde???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.wybory.co.uk zarejestrujcie sie !!!!!!Studenci z Wolverhampton w wiekszosci beda glosowac. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam racje ....
Do ja zostalam zmuszona widzisz probujesz manipulowac ludzmi biedna sprzataczka a dla jakiej partii //? gdybys tutaj byla nie pisalbys w ten sposob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zostałam zmuszona
Tak naprawdę wali mnie już to co stanie się z Polską, jak chcecie głosujcie na Kwaśniewskiego czy Tuska. Pracę mam, zdobyłam ją sama w Walii i nie musze dostawac jałmużn od wac panów z Polski, którzy najchętniej zatrudniliby na czarno. Tutaj nawet z najniższego wynagrodzenia utrzymam się sama z synem, a w Polsce pracowałam ja i mąż, i ledwo nam wystarczało do końca miesiąca. Głosujcie sobie na kogo chcecie, niech wróci Kwach i jego wielka pani modna, nich rozkradną to co jeszcze nie zostało rozdzielone po między kumpli, ale potem nie wydzwaniajcie i nie piszcie na gg do rodzin za granicą, czy kumpli, czy koleżanek, skamląc " Załatwisz mi jakieś mieszkanie i pracę, bo zwolnili mnie z pracy i nie mam z czego żyć" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostałam zmuszona -->> \"Tak naprawdę wali mnie już to co stanie się z Polską..\" widzisz...roznica miedzy nami polega na tym, ze mnie nie wali co sie z Polska stanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURAAAAAAAAAA
jestesm za KACZENCAMI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Pracę mam, zdobyłam ją sama w Walii i nie musze dostawac jałmużn od wac panów z Polski, którzy najchętniej zatrudniliby na czarno. Tutaj nawet z najniższego wynagrodzenia utrzymam się sama z synem, a w Polsce pracowałam ja i mąż, i ledwo nam wystarczało do końca miesiąca.\' no wlasnie. Tak sobie Kaczusie ustawili, ze tak jest - ze maz i zona pracuja i na nic nie starcza... wiem, ze to nie tylko ich wina, w Polsce ciezko bylo od \'89, ale jakos mi sie kacze mordy troszke mniej podobaja od zadbanego Kwasniewskiego...i Ziobrow nie bylo za Kwaszych rzadow, i innych psychopatow... Za wacpanow, ktorzy najchetniej na czarno zatrudniaja, tez Kwasniewski nie jest odpowiedzialny :) i nie jest mi szkoda ludzi, ktorzy tutaj sprzataja - mozliwosci sa, sprzatanie to nie jedyna dostepna praca. Mozna sie uczyc jezyka, mozna isc na kursy, studia - dla samotnej matki wiekszosc tych rzeczy jest bezplatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma kandydata idealnego i nie ma idealnego kraju, ale jesli jzu wyjechalismy to chociaz pomyslmy o tym ze nigdy nie wiemy czy przyjdzie nam tam wracac - a po drugie-sa tam nasze rodziny. gdyby 100 000 glosow wiecej rozlozyc to moze by cos z tego bylo. ja mam zamiar glosowac na parte Kobiet- bo o ile te wszystkie wielkie partie bija sie o stolki i kase, to moze chociaz kilka kobiet w rzadzie pomoze polskim kobietom miec lepiej. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afroo...to glosujemy tak samo:) ja sie tylko zastanawiam nad jednym...bede akurat w Polsce wtedy 21.10.2007 wieczorem wracam do Irlandii, mam zmieniony adres w US ale nie wymeldowalam sie ani nie wymeldowano mnie...czy bede na listach wyborczych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 glos wyborczy
Kobiety- glosujcie na partie kobiet nawet jak nie wejdzie do sejmu to bedzie uzmyslawiac naszym politykom istnienie kobiet i ich potrzeby. PK potrzebuje 3% zeby otrzymac subwencje- na razie nie ma kompletnie kasy ale i tak dziala:) Nie pozwolmy kaczynskiemu osmieszac ,,spraw kobiet'' za pomoca Nelly rokity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodi
gggabi - jolcia to ty ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktorek
Podejrzewam, ze znow wygraja pisiory:O Spoleczenstwo polsie jest glupie i wystarczy, ze zobacza reklame pisu i juz zmieniaja zdanie. Pamietacie reklame pisu, w ktorej rzeczy znikaly z lodowki?? Gdyby nie ona, pewnie wygraloby PO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodi
widze ze jak zawsze zapracowana . tak trzymac prezydentowa to juz nie bedziesz , chyba ze alek znow cos zmajstruje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodi-> musze Cie rozczarowac niestety... jolka to ja nie jestem, zapracowana owszem , ale posciemniac w pracy czasami tzreba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×