Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GGGabi

POLACY na wyspach!!! Pomóżmy w kraju odsunąć oszołomów od władz! WYBORY 2007

Polecane posty

Gość wlodi
za zaslugi dostaniesz moj order sztachanowca , no chyba ze nie wygramy , wtedy masz po mordzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba pokazac ze imigranci to nie tylko wyjechali ale tez zyja i maja sie dobrze, a nawet interesuja sie krajem, ale napewno nie dadza sie omamic haslami kto ulozylpierwszy program sciagniecia nas do polski spowrotem-te programy to sobie niech w tylek wsadza , gadac kazdy potrafi-ale sytuacji gospodarzcej te programy nie zmienia, standardu zycia rowzniez, podejscia do pracownika tez nie...wiec jak dla mnie bardziej liczy sie to ze zyjac na wyspach jestesmy duza spolecznoscia i wyjechalismy z jakis konkretnych powodow, i napewno nie wyjechalismy dlatego ze w POlsce bylo nam super dobrze. I wlasnie te wyboru powinny byc naszym znakiem dla rzadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo o kogo chodzi ;) Szczerze mowiac (a wlasciwie piszc) nigdy wczesniej nie czulam tak wielkiego obowiazku brania udzialu w wyborach. Chyba znudzilo mi sie usmiechanie , tlumaczenie i poczucie wstydu za rzadzacych,gdy ktos wspomnial o ktoryms polityku polskim w pracy... W zeszlym tygodniu bylam w PL... plityka = drazniacy temat...zaczela sie jakas beznadziejna schiza... obywatele boja sie ujawnic swoje poglady polityczne- to jest chore :O Nie moge patrzec na to - to zasluga PiS\'u.. podzial spoleczenstwa- i moim zdaniem to najgorsze co zrobili dla kraju. Sklocili wszystkich by pnac sie dalej. Jedno klamstwo za drugim.... to przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno... nie wazne dla mnie to by na tym topiku naklonic kogos na oddanie glusu na mojego faworyta... sprostowanie - nie ma takiego - wybiore lepsze zlo. Chodzi o to aby partia rzadzaca wziela sobie do lebka, ze jestesmy i obojetnie na kogo zaglosujemy pokazemy, ze istniejemy i nie zgadzamy sie z sytuacja jaka ma miejsce w kraju , tym samym chcemy ZMIAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie mi powiedziec
jak to jest - przeczytalam ,ze w Londynie sa obwody dla tych od A do K bodajze i od K do Z.Czy to znaczy ze akurat w nich trzeba glosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh... nie wiem.. sa 4 osrodki do glosowania w Londynie. Mysle , ze do obojetnie ktorego mozna sie zglosic. OKW 179 - London, A-K, Ambasada Ambasada RP w Londynie 47 Portland Place Londyn W1B 1JH OKW 180 - London, L-Z, Konsulat Konsulat Generalny RP w Londynie 73 New Cavendish Street London W1W 6LS OKW 181 - London, POSK POSK 238-246 King Street London W6 0RF OKW 182 - London, Balham Klub Orła Białego Hamilton House 211 Balham High Road London SW17 7BQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggabi ja nie mieszkam
w Londynie i go nie znam . ale bede tam akurat 21go, wiesz moze , ktory z tych punktow jest najbardziej w centrum, albo w jakims ciekawym miejscu, ew ma latwy dojazd .bo chce to zaliczyc przy okazji zwiedzania miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggabi ja nie mieszkam
a moze ktos z Londynu poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dwa sa w centrum. OKW 179 - London, A-K, Ambasada Ambasada RP w Londynie 47 Portland Place Londyn W1B 1JH OKW 180 - London, L-Z, Konsulat Konsulat Generalny RP w Londynie 73 New Cavendish Street London W1W 6LS bez problemow sie tam dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede glosowac, nie zmarnuje tej okazji do wypowiedzenia sie w tej sprawie! najlepiej faktycznie w konsulacie, zreszta ambasada jest od razu po drugiej stronie ulicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GGGabi,ja bede glosowac tez w Manchesterze:)Zawsze glosowalam na Lewice,teraz bedzie podobnie,choc tak mi przeszlo przez mysl,ze skoro LiD i tak nie ma szans na wygrana,moze lepiej wesprzec PO,niech juz wygra te wybory i skreci koalicje z LiDem.Co do premeira Kaczynskiego,ja juz nawet sie przyzwyczailam,ze jest na tym stanowisku,Ale ludzi,ktorymi sie otacza..Matko,jak widze Wassermana,Macierewicza,Dorna,te wszystkie Suskie,Cymanskie,to mam ochote rozwalic telewizor...Nie wspominajac juz o niedawnych koalicjantach,Giertychu (jak dla mnie jest juz zalosny w swej niemocy) i Lepperze (no comments)..Takze oszolomy,OUT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jekaterina - predzej niz my wyrzucimy oszolomow z rzadu moj szef zrobi to ze mna za to dzisiejsze sciemnianie :D W man w kosciele ma byc osrodek z tego co czytalam. ;) mam nadzieje, ze przyjdzie sporo osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede na wybory w UK
i odstalam z tej okazji prawie 2 godziny po zaswiadczenie w Urzedzie W Polsce. Wspolne okienko z wydawaniem dowodow, paranoja. Ale zaglosuje. Trzeba, nawet bez przekonania, nawet na mniejsze zlo, bo jak nie zaglosujecie, to samoobrona przekupi pijaczkow, albo nieodpowiedzialni ksieza nagonią i klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zostałam zmuszona
Abssinthe>>> ja właśnie za Kwaśniewskiego wyjechałam z Polski bo jedyną pracę jaka mogłam tam wtedy zdobyc to własnie na czarno za 350 zł za cały miesiąc pracy. To nie Kaczyńscy są winni takiemu zatrudnieniu, ono funkcjonowało i dobrze się rozwijając własnie za prezydenta Kwasniewskiego i rzadów Millera. Nie przestawiaj moich słów. Widze jak duzo tu jest ludzi którzy maja krótką pamięc, ato było zaledwie 2 lata temu. Ale róbta co chceta. Co to kształcenia się ludzi, owszem ja staram się uczyc cały czas, czesto zasypiam nad ksiązkami, bo nie mogę sobie pozwolic na niepracowanie. Nie mam mamusi, która ugotuje obiadek, posprzata po mnie, sama jestem matką, a kto ma rodzinę, wie ile czasu zajmujązwykłe domowe czynności po pracy. Wiem, że kiedys się ze sprzatania wyrwę, bo w UK w przeciwieństwie do Polski nie przekreśla się osób po 30 roku zycia, bo jest " za stary".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wyslalam swoje zgloszenie i napewno pojde glosowac. mam nadzieje, ze wiekszosc naszych rodakow zrobi tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto isc -bo wlasnie przez ignorancje tych wyborow damy panstwu kolejny raz dowod na to ze moga robic co chca,... gdyby na kazde wybory szli wszyscy-nie wierze zeby wygrali Ci ktorzy wygrali...zreszta mozna to samo powiedziec o wyborach sprzed lat-wazne zeby isc bo wlasnie te nasze glosy sie licza potem na liczby glosow w rzadzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar glosowac i zapisze nie tylko siebie,ale tez siostre i jej chlopaka. Mam polska telewizje wiec na biezaco sledze co dzieje sie w polskiej polityce i powiem Wam,ze dobrze nie jest....Chyba Ameryki nie odkrylam:) Dziwi mnie,ze jakikolwiek Polak chce glosowac na pis po tym jak Kaczynski nazwal nas ,,nieudacznikami,,.Donald Tusk przynajmniej pofatygowal sie,aby zobaczyc jak zyja jego rodacy w Anglii i Irlandii. Miejmy nadzieje,ze te wybory zmienia cokolwiek,bo hanba jest,ze w Polsce bedacej czlonkiem Unii Europejskiej co trzecie dziecko jest niedozywione,a Ludwik Dorn buduje mur wokol sejmu za 5mln zl,jakby ten mur byl do czegokolwiek potrzebny. Tez glosowalabym na partie kobiet,ale wiem,ze to bylby zmarnowany glos,bo one i tak do sejmu nie wejda.Kobiety na pewno by cos zmienily.Moze w nastepnych wyborach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glos na partie kobiet nie bedzie zmarnowany bo potrzeba im 3% glosow aby uzyskac wejscie do rzadu i miec tam krzeselka i mozliwosc poddawania projektow ustaw do rozwagi! :] gdyby glosowac tylko na tych ktorzy maja szanse wygrac badz nie musialyby startowac tylko PIS i PO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×