Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

forevergirl

Zostań konsultantką Faberlic .Tylko ode mnie dostaniesz super prezenty!!!

Polecane posty

Faberlic to unikalna kosmetyka tlenowa nowej generacji, produkowana według technologii mikroemulsji, wnikająca do głębokich partii skóry i powodująca jej kapitalną odbudowę, usprawnia procesy zachodzące w skórze oraz powstrzymuje procesy starzeniowe. Zostan jej konsultantką Zalety współpracy: -WPISOWE - 0, 00 zł a także specjalny program dla nowych konsultantek -RABAT - 27% opustu bez względu na wysokość zamówienia -kupujesz to co chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz -masz możliwość korzystania z dodatkowych rabatów, promocji itd. -czas realizacji zamówienia - do 72 godzin -zbierasz dodatkowe punkty (mozesz mieć nawet 53% upustu) -do kazdego zamowienia prezent -nie ma obowiązku skladania zamówień - PROMOCJA TYLKO U MNIE DOSTANIESZ DODATKOWE PREZENTY ZA AKTYWNOSC !!!!!!!!!!!!! Napisz do mnie wiecej informacji lub zadzwon KATALOG DOSTEPNY : www.faberlicc.wizytowka.pl Pisząc do mnie otrzymasz wszystkie potrzebne materialy Kontakt Ania nr tel 668 210 508 , gadu gadu 5225166 e mail : anis_9@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×