Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość geodetka997

Ile zarabia telemarketer w TP.SA ?

Polecane posty

Gość geodetka997

Witam. Jutro mam rozmowę o pracę w tepsie. Jedno z pytan dotyczyć będzie moich wymagać finansowych względem stanowiska. Proponują mi prace telemarketera w dziale obsługi technicznej. Podpowiedzcie co mam odpowiedzieć żeby nie wyjść na idiotkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna linia
W tpsie wiele nie mozna zarobić... bardzo mało... najniżą krajową... a praca ciężka bo trzeba caly czas wisieć na telefonie i wysłuchiwać wszystkich debili z głupimi problemami... praca dobra dla studentow pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geodetka997
Dzięki za wyrażenie swojego zdania. Słyszałam że wkład jaki wkłada się w tą pracę nie jest odpowiedni do wynagrodzenia... a szkoda... szanuję tp sa. Myślę żeby może pójść do Philipiaka... ale taki amway to trochę denko. ps. jestem studentką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tepsy dzwonili do mie z zapytaniem czy chcę Neo, kiedy ja już ją miałam :O. Generalnie Ci współczuję. jeżeli miałąbyś tak dzwonić, to niezła próba Cię czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda 1984
MOJA ZNAJOMA PRACOWAŁA NA TYM SAMAMYM STANOWISKU NO I KASA MAŁA I DO TEGO CHCIAŁA SIĘ SADZIĆ BO JEJ NIE WYPŁACILI GDY ZBLIŻAŁ SIĘ DZIEŃ SĄDU ŁADNIE WYPŁACILI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie powiem tak : telemarketing jest to najlepsza forma zarabiania pieniedzy dla ludzi młodych, kompletnie nie wiazacych zycia z praca itp w miare ogarnietych i ktorzy maja chceci do pracy, 90% powodzenia w pracy to jest wysokie morale i motywacja !( mowie tu o telemarketerach sprzedajacych ( np telefony czy zestwy komputereowe ) jest ciezko bo wykonujesz 100 tel. dziennie , ale jest miło bo tylko rozmawiasz nie robisz nic innego w dodatku , jest to praca rozwijajaca gdyz sam nie jestes tego swiadomy ze rozwijasz swoj jezyk podchwytujesz od innych sformułowania , sam je tworzysz , i w dodatku co najwazniejsze uczysz sie kontaktu z klientem i musisz tak rozwinac swoje umiejetnosci jezykowe i ton głosu ( jest to 80% , 20% - to słowa ktore mowisz ) zeby przekonac osobe po drugiej stronie czasem nawet kilkaset kilometow od Ciebie ze Twoja oferta jest najbardziej kozysta ze wszsytkich ! nie jest to wciskanie ale przekonywywanie i taka wrecz przyjazn telefoniczna z kazdym klientem do ktorego sie dzwoni ! ... a co do zarobków u mnie to 1300 na ręke ,, 500 zł premi za 14 sprzedanych zestawów a za kazdy kolejny jest po 100 , moja kolezanka sprzedala 27 zestawow w miesiacu to sobie policzcie jakie to jest niezle sianko ! ! ! ! 14 - 500 a za kazdy kolekny automatycznie po 100 ! ! ! naprwde warto poszukac czegos takiego, studenci zaoczni - polecam ! oni to wg maja zajebiscie bo mniejszy podatek im odciagaja to juz bajka! POZDRAWIAM WSZYSTKICH TELEMARKETEROW W NASZYM KRAJU ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ziomek 666
Coś w tym jest. Ja do niedawna pracowałam w call centre ( nie TP) Studiowałam dziennie a pracodawca pozwolił mi sobie dostosowywać godziny pracy. I zgadzam się, że ta praca uczy przede umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi, już nie mówiąc o cierpliwości. Ale.... To nie jest praca na całe życie, dostałam teraz inną pracę i po prostu się zwolniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misoiek676767
najwiecej konkretow na temat pracy w tp sa to chyba tylko na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,2117 nigdzie nie ma tyle co tam postow od ludzi co juz tam pracowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _studentka 17
Praca w Telemarketingu TP S.A JEST SUPER ! ! ! ! Wszystkim POLECAM ! Sczególnie studentom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie garść informacji gowork.pl/opinie_czytaj,781347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie nie ma ju TP S.A., wszystko przejął Orange. Ale praca wygląda podobnie. Jeśli to dział techniczny to pracujesz bezpośrednio dla firmy, więc nie ma problemu ze zmuszaniem do naciągania ludzi na podpisywanie umów, wykup pakietów itd. Natomiast jeśli jesteś w firmie Call center, która pozyskuje klientów dla Orange (podobnie jest z Playem, Cyfrą+ czy innymi tego typu firmami) to tu już jest problem. Tam zaczyna się nagabywanie, progi prowizyjne, presja wyników itd. To z reguły są wyzyskiwacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×