Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ech22

02.08.2008

Polecane posty

Gość ech22

Dziś właśnie "zaklepaliśmy" datę. 02.08.2008- która wtedy też ślubuje?:) Teraz trzeba przygotować się duchowo do tego wielkiego sakramentalnego przeżycia. Wszystkim pozdrawiam z moich otchłani szczęscia i kataru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyyyyyyyyyyyyyyy
ale Ci zazdroszcze :( tez mialam wtedy slubowac :) niestety, nie udalo sie....... zycze bardzo duzo szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiaa
My też mieliśmy ślubować w tym terminie niestety mieliśmy problem ze zgraniem sali, zespołu i kamerzysty. Ostatecznie stanęło na 30.08 :) Pozdrawiam i powodzenia w przygotowaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech22
No my na razie zamówiliśmy salę, piękną gotycką salę w zamku:) Na przeciwko kościoła, w którym bierzemy ślub- wystarczy przejść przez ulicę;) Moze dlatego się nam tak udało, ze wesele będzie kameralne, dla najbliższych, do północy. Jutro załatwiamy termin w kosciele, oczywiście to sprawa priorytetowa, mam nadzieję że się uda i mój znajomy kochany ksiądz mnie jakoś "wciśnie" na tę datę...Opowiem jutro:) A Wasze śluby będą równie piękne, a moze nawet piękniejsze w Wasze dni. Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też 02.08.2008 :):):) kamera, sala, orkiestra jest, a z kościołem to nie ma problemu u nas :):):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunka 22
ja mam do sprzedania suknie slubną lorna PRONOVIAS www.madonna.pl Z WELONEM BEZ BOLERKA...Przymiezyć można w tarnowie lub w krakowie( dojade) suknia była użyta w czerwcu, jest jak nowiutka ponuieważ była czyszczona( ale wiem ze na słowo nikt nie uwierzy( nie pójdzie) wiec jestem otwarta na przymierzanie sukni sprzedam ja z welonem za 1200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech22
O jak miło, wreszcie wiecej kobietek na tę jakże malowniczą datę ślubu;) W tej chwili mam zarezerwowany lokal na przyjęcie weselne (jak już pisałam), zespół (ale to moja siostra- muzyk załatwia po znajomości;)) a z kościołem nakazali nam "rozprawić się" dopiero po Nowym Roku, jak będą mieć ksiegi ślubne na 2008. Idziemy na weekendowy kurs przedmałżeński w lutym lub marcu. I na razie spokój na jakieś pare miesięcy ze wszystkim:) Nie ma co szaleć. Kasiunka, jestem zainteresowana Twoją suknia bo miałam sama szyć podobną- wielka szkoda tylko, że bez tego cudownego bolerka! Na pewno musi być bez?:P Napisz ile za nią liczysz, jaki rozmiar etc. Ona jest biała niestety, tak? Jestem z Krakowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewai28
Ja też na 2.08.08 Fajnie ze jest nas wiecej w tym szczególnym dniu. Ja mam już w2wszystko zaklepane,choć nie bardzo jestem zadowolona z sali ale jest:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunka
ech22 suknia jest bez bolerka , poniewaz bolerka i welon to za duzo...miałam ślub w czerwcu wiec wolalam welon wybrać;) rozmiar 38 na 175 sprzedaje ją za 1200 zł....moim zdaniem rewelacyjna cena poniewaz ja zapłacilam dużo duuuzo wiecej... jak cos to pisz na tygrysica444@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunka
aha kolor nie ejst biały tylko perłowy...naprawde piękna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech22
podnoszę!! piszcie kobietki, nie tylko te z datami slubu na 02.08, ale też ogólnie sierpniówki 2008 co tam słychać:) Ja już mam termin w kościele, na razie tak pół oficjalnie bo kalendarze na 2008 będą mieć w listopadzie:) Moja godzina zero to 16:00:)) Potem wesele od mniej więcej 17-17:30. Jeszcze tyle czasu, a ja już przeżywam;) Muszę do tego bardziej na luzie podejść, heh. Zacznie się więcej zajeć na uczelni to bede mieć mniej czasu na niepotrzebne rozmyślania o tym "jak to będzie" :) Pozdrawiam jesiennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt rozmyślania i rozmyślanie a tu szkoła jeszcze...ale u mnie już V rok na szczeście, obrona pracy w czerwcu a w sierpniu ślub.... ale to jeszcze dłuuuugo..... pozdrawiam również cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech22
U mnie 4 rok teraz, tom rok młodsza od Ciebie jagunia:) Ale bronię się za 1,5 roku. Teraz już wyluzowałam, nie ma co szaleć. Spontanicznie ślub trzeba brać, oczywiście bez przesady;) Oglądałaś juz jakieś sukienki? Co planujecie załatwiać w najbliższych miesiącach? Bo troszki się boję, że o czymś zapomnę...Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie sobie dałam na wstrzymanko bo myśle że nie ma co, gdzies wyczytałam na kafe że nie można za dużo ogladać bo się wszytko opatrzy może cos w tym jest :):) Ogólnie nic nie załatwiam teraz czekam spokojnie do wiosny żeby kurs małżeński zrobić.. to chyba tyle pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×