Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andzziiiiaaaaa

Poradźcie ile kasy powinnam wziąć od znajomej za OPIEKĘ nad jej dzieckiem?

Polecane posty

Gość Andzziiiiaaaaa

otóż sprawa wygląda tak: koleżanka dostała pracę i będzie pracować do 18.00, jej córkę (5-latkę) miałabym odbierać z przedszkola między 16.00 a 16.30 i zająć się nią tak mniej więcej do godziny 19.00 czyli do czasu aż jej mama wróci z pracy utrudnienia polegaja na tym, że jadę po dziecko praktycznie z jednego końca miasta na drugi zatem na dojazdy muszę poświęcić jeszcze jakieś 2 godziny w trawaju i wiadomo koszty (dojazdu 4zł), no ewentualnie trochę szybciej autobusem pospiesznym (koszt dojazdu 6zł w dwie strony); miałabym tak jeździć 3-4 razy w tygodniu, ale znając życie pewnie, gdy jej rodzice nie mogliby małej odebrać, to pewnie też zostałabym poproszona o odebranie i mogłoby to być i 5 razy w tygodniu (czasem); jak sądzicie ile powinna kosztować taka miesięczna opieka nad dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko powiedzieć
koleżanka za opiekę nad dzieckiem znajomej dostaje 5 zł za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci 3 taki sam topik
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzziiiiaaaaa
bo nikt prawie nie odpowiadał:O Ty tez właściwie nei odpowiadasz na temat:O 5zł? to bardzo mało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty myślałaś że ile? za taką stawkę godzinną ludzie normalnie pracują a koleżanka nie wyda na te parę godzin połowy swojej pensji przecież którą wypracowuje przez cały m-c. przyjmij 5 zł za godzinę opieki, dolicz koszt dojazdów - zobacz co ci wyjdzie i zapytaj czy znajoma da radę tyle płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzziiiiaaaaa
wiem za jaką stawkę ludzie pracują:) pracowałam przez ostatnie 2 lata za najniższą krajową:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym na twoim miejscu
poszukała pracy u obcej osoby, zawsze możesz ponegocjować, bo z koleżanki raczej nie zedrzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzziiiiaaaaa
no właśnie wiem:O natomiast za 5zł za godzinę na pewno nie zgodzę się, bo trzeba wziąć pod uwagę, że to mało godzin, a za dojazd trzeba zapłacić jakbym jechałą do normalnej pracy na 8h i jaki tu sens pracować za 12,50zł-15zl z czego 4-6zł wydfam na dojazd:O przecież dla 10zł nie będę zarywać aż 4,5 godziny:O i to jeszcze godzin POPOŁUDNIOWYCH, bo co innego rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym na twoim miejscu
no to wez 5 zl ale osobno zwrot za dojazdy. przy 3 razach w tygodniu po 3 godziny (od 16 do 19) wychodzi 180 zl w miesiacu. zalezy jaka jest twoja sytuacja finansowa,ale przy niewielkim wysilku moze warto dorobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za podejscie
jaki jest sens w ogole pracowac! ludzie,najlepiej siedzcie w domu i nie traćcie swojego cennego czasu za marne grosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzziiiiaaaaa
koleżanko wyżej, może jesteś z Wrocławia i masz ochotę zająć się dzieckiem mojej koleżanki za 5zł za godzinę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może powinnaś poszukać normalnej pracy jak chcesz zarobić zastanów się (przyjmuję że pracujesz 5 dni w tygodniu) za same godziny 16-19 po 5 zł to jest 15 zł 15 zł x 22 dni (robocze w m-cu) = 330 zł dla ciebie na czysto jeśli koleżanka ma ci zwracać koszta dojazdu żebyś ich nie finansowała to jest od 88 zł (tramwaj) do 132 zł (pośpieszny) czyli ją opieka przez te 3 godziny kosztuje w granicach 420 - 460 zł w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzziiiiaaaaa
tu nie chodzi o to, że ja chcę zarobić, to koleżance zależy żeby dzieckiem zajmowała się osoba, którą ona zna albo po prostu jest zaufana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzziiiiaaaaa
może najlepiej postawcie się w mojej sytuacji i zastanówcie się za ile Wy zgodzilibyście się podjąć tej opieki nad dzieckiem biorąc pod uwagę wszystko to co napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzziiiiaaaaa
no tak będę musiała zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce pracowac
O, ja chetnie zajme sie dzieckiem za 5zł za h! Jestem z wrocławia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzziiiiaaaaa
A gdzie mieszkasz? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×