Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brayana

Lek. med. Elżbieta Baczewska-Staszak

Polecane posty

Gość Monika3540
Maść Emla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nie emla , bo podobno z emla czeka się godzine żeby zaczela dzialac , a dr Baczewska po 15 minutach zaczynala już zabieg. Pytalam się koleżanki mowila ze usta były trochę znieczulone ale po zabiegu było jej niedobrze , i zle się czula, wiec może to jakiś inny srodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie polecam
Nie polecam,robilam u niej oczy,kwas,pomimo uzgodnienia wczesniejszej wizyty do gabinetu weszlam godzine pozniej,oczywiscie podczas zabiegu odebrala telefon 10 min,w miedzy czasie przyszedl klient ktoremu poswiecila czas ok 15 min w drugim gabinecie,po zabiegu mialam straszne wylewy,utrzymujace sie ok 3 tygodni,okazalo sie ze pani doktor nie miala ciekich igiel bo jej nie dowieziono,wiec zrobila kwas grubsza igla. Przez te 3 tygodnie przezylam horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Kilka lat temu miałam u pani doktor wypełniane blizny kwasem hialurynowym, niestety pozostały grudki, które zeszły dopiero po kilku miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem pacjentkom dr.Baczewskiej od kilku lat ,pomogła mi w wielu problemach ,które spędzały mi sen z powiek min depilacja laserowa ,która bardzo ułatwiła mi życie ,ponieważ miałam bardzo ciemny zarost na twarzy i innych częściach ciała którego niestety nie dało się ukryć jedynym i najbardziej skutecznym sposobem okazała się właśnie depilacja laserowa ,która trwale usuwa owłosienie .zabieg jest praktycznie bezbolesny ,a po wykonani kilku serii włosy przestają rosnąć .Zabieg jest wart każdych pieniędzy .Korzystałam także z mezoterapi igłowej ,którą miałam robioną na twarzy jest to tzw.koktajl witaminowy z dodatkiem kwasu hialuronowego ,który rozświetla cerę ,spłyca zmarszczki oraz ujędrnia skórę .Polecam Dr.Baczewską z czystym sumieniem jest bardzo doświadczonym lekarzem pracuje na dobrej klasy sprzęcie oraz używa wysokiej klasy preparatów .Gabinet znajduje się na UL.Poniatowskiego 6 i Haffnera 6 w Sopocie .Tel do rej. 58345 34 28.Pozdrawiam Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno odwiedziłam pania dr. Natknęłam się na totalny brak profesjonalizmu. Chodzę na zabiegi nie od dziś i wiem jak powinna wyglądać profesjonalna obsługa. Odniosłam wrażenie, że ów gabinet jest prowadzony nielegalnie. Najpierw umówiłam się na konsultację za którą zapłaciłam 100zł, przy czym zamiast dowiedzieć się jakie zabiegi byłyby najkorzystniejsze dla mojej cery, sama musiałam pytać o różne zabiegi. Prawdę mówiąc czułam się jakbym weszła do rzeźni, w której mają mnie zaraz pociąć. Wzrok pani doktor był bardzo nieprzyjemny, odpowiedzi aroganckie i "luźny" styl bycia, czego raczej nie spotyka się w profesjonalnych salonach. Moje poprzedniczki wypowiedziały się nt. dużych kolejek, których ja nie zauważyłam. Była ewentualnie kobieta, która szła na poprawkę poprzedniego zabiegu. Podczas konsultacji dr. Baczewska opowiadała o kremie, który daje po zabiegu i o tym jak jej koleżanki przywożą go z Chin... Wydaje mi się, że kosmetyki do salonów przywożone są raczej z hurtowni lub tego typu zakładów. Co gorsza nie wiadomo czy tylko kremy były przywożone z Chin, czy może preparaty, których używa do zabiegów inwazyjnych po których jak wcześniej mnie uprzedziła mogą powstać grudki na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także niestety nie polecam usług pani Baczewskiej. Ma zawsze bardzo duże opóźnienia, nie pół godzinne, czasem nawet 1,5 godzinne. I wcale nie chodzi o przedłużające się zabiegi u innych pacjentów, czasem pani Doktor musi po prostu wyjść by zająć się prywatą, a pacjent czeka. Dodatkowo zabieg, któremu się poddałam miał skończyć się na kilku wizytach, a przeciągnął się do kilkunastu, a za każdą wizytę musiałam zapłacić, tak jak i za późniejsze korekty powstałe z winy źle wykonanego zabiegu. Styl bycia Pani Doktor też pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRAGEDIA , nie mam pojęcia co z ta kobieta się stało!!!! pisze oczywiście o pani Baczewskiej, faszeruje botksem bez opamiętania, oszczędza na kwasie , odnoszę wrażenie , że pokuła mnie igłą bo efektu ZERO, stosuje zabiegi nie uzgodniwszy wcześniej czy może takowy zastosować- efekt? twarz nieruchoma , zamiast podniesionych powiek opadające , pomylono mnie z inna pacjętką modle się o zdrowie po wizycie u tej pani. odradzam zero profesjonalizmu, brak kultury, opryskliwa, nie pozwala na swobodną ocene jej zabiegó. Jestem zła na siebie ze dałam jej tyle kasy, czuję się oszukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minęło kilka lat a dalej nic w tym gabinecie się nie zmieniło. Na poprawce strach się odezwać bo Pani doktor zamiast przeprosić pacjentkę, że nie widać efektu to atakuje i nie da się odezwać. Depilację zdecydowanie odradzam, laser kombajn - chodzi tak głośno,że strach że wybuchnie. Efektu zero. Szkoda Waszych pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×