Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

nienawidzę uogólnień.. czemu ich tu jest tak pełno..

Polecane posty

wszystkie kobiety są takie.. wszyscy mężczyźni są tacy.. i dawaj naokrągło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logic
tylko Ty jestes taka jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logic
pisz do mnie jeszcze a dopadna mnie dreszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo całe życie opiera się na uogólnieniu i kilku/kilkunastu powtarzających się schematach :D trochę nie z tej strony to uzasadnienie :D ale pewnie jak byś wypróbowała pod jakimś kontem kilka tysięcy mężczyzn/kobiet na pewno trafiła byś na jakiś schemat dla większości :P a swoją drogą jeżeli wszystkie kobiety mnie olały, te znane mi, to jak dla mnie \"wszystkie\" to wszystkie... co z tego jeżeli te inne mieszkają np. w himalajach albo na madagaskarze jak ich nigdy nie spotkam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
uogólniasz z tym uogólnianiem. Ja mam inaczej, wszystko prowadzi mnie do jednej. Jeszcze do niej nie dotarłem. I zapewne nie dotrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie możliwe raczej.. bo ja to był byś Ty.. to byś się odezwał inaczej pewnie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
Trudno odpowiedzieć czy jestem tym kim myślisz że jestem. Świat jest mały cuda się zdarzają jak powiem że nie to mogę się pomylić z braku wiary jak powiem że tak to świadomie doprowadzę do prawdopodobieństwa pomyłki. Co śmieszniejsze zdaję sobie sprawę z podobieństwa i powtarzalności a także że mam farta w trafianiu tam gdzie są rzeczy dla mnie cenne. Jak by nie było myśl o nim ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
Trudno odpowiedzieć czy jestem tym kim myślisz że jestem. Świat jest mały cuda się zdarzają jak powiem że nie to mogę się pomylić z braku wiary jak powiem że tak to świadomie doprowadzę do prawdopodobieństwa pomyłki. Co śmieszniejsze zdaję sobie sprawę z podobieństwa i powtarzalności a także że mam farta w trafianiu tam gdzie są rzeczy dla mnie cenne. Jak by nie było myśl o nim ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logic
a jelsi to o mnie chodzi ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś ty był a jeśli.. to byłoby jakieś rozdwojenie jaźni dla Ciebie tzn Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry kawal
no... wszedzie te uogolnienia, wszyscy uogolniaja :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
Zażartuję. Mistrzowskie rozdwojenie jaźni byłoby wtedy gdyby a jeśli było deco. A dobrym scenariuszem na miarę Oscara gdyby w dodatku się kochali i tęsknili pisząc do siebie. Chyba coś podobnego kiedyś oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...........
ja wygralem zycie gdzie cie nie spotkam, to musze sie rozesmiac :D w himalajach :D :D jestes boski, jakim cudem nie masz dziewczyny z takim humorem>????? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×