Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elfik258

dlaczego moj synek?

Polecane posty

juz dwa tygodnie jak urodzilam mojego synka.kamilek mial31 tygodni i urodzil sie martwy...tak trudno mi sie z tym pogodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka
takie zycie, czasem jest brutalne, nie wiem czemu widocznie bog tak chciał niejeden ci powie. tak było pisane, tak miało byc, jakby człwoeik wiedziała przeczuwał ze tak bedzie zapobiegł by temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie znajdziesz odpowiedzi na te pytanie, wiem ze kolezanki polecaja strone : dlaczego, tam spotykaja sie mamy ktore stracily maluszka tak czy inaczej wyrazy wspolczucia, trzymaj sie jakos, choc wiem ze na pewno jest ciezko :( [ \' ] dla maluszka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku, jesli chcesz porozmawiać o tym, chetnie Cię wysłucham,,,Miesiąc temu pochowaliśmy nasze córeczki, zmarły w 34. tygodniu. Napisz, jesli chcesz, na mojego maila, adres w nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIERZE klamiesz
nie zastanawiacie sie dziewczyny że ktoś se jaja robi...pomyślcie!!!!jezeli naprawde tak by sie stało ona nie pisalaby takiego czegoś na forum po 2 tygodniach!!!!to chyba jest logiczne że dusilaby to w sobie i chciała rozmawialaby tylko z najbliższymi bo to jest bardzo cięzki ból.A kto jej tutaj pomoże?Nikt!!!!Ile razy tutaj ktoś sobie pisal zebyśmy okazali współczucia a tak naprawde to sobie myślała CO ZA IDIOTKI DAŁY SIE NABRAC!!!pomyślcie!!!Ja nie wierze bo jak sie zastanowić to mam racje!!!!!TYLKO NAPISZE TYLE uważaj żeby Ci sie los nie odwdzięczył z czego sie wyśmiewasz i jakie żarty sobie trobisz!!ŻEBY TAK NAPRAWDE CI SIE TAKA TRAGEDIA NIE WYDARZYŁA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd Ty wiesz, jak ktoś przezywa żalobę, stratę bliskiej osoby?? nawet jeśli sam/a doświadczyłas czegos takiego, możesz tylko mówić o swoich odczuciach. Ja straciłam córeczki w sierpniu i zaraz po wyjściu ze szpitala pisalam na forum, mi pisanie i dzielenie sie tym bolem z obcymi przeciez ludxmi bardzo pomagało...Nie radze być tak pochopnym w osądach, bo jak się zastanowić, to wcale nie musisz miec racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salomonka
wspolczuje 😭 ja Wam wierze, tak samo wolalabym pojsc i wyzalic sie na forum niz komus z rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIERZE klamiesz
a wiesz dlaczego tak pisze bo sama cos podobnego przeżylam!zaszlam w wymarzoną ciąże i stracilam dziecko przez wlasną gluptę!w 8 miesiącu ciązy w miesiącu luty upadlam na lodzie i zaczelam krwawić,o mało co ja bym nie umarła!strasznie to przeżyłam!mineło już 3 lata i mam już swoją roczną córeczke!Spotkałam sie już tutaj na forum z takim przypadkiem wyśmiewania sie z tragedi i teraz nie ufam!a wracajac do mnie ja potrafilam sie dzielić bólem tylko z mężem,nawet nie z rodzicami A TYM BARDZIEJ Z OBCYMI I JESZCZE NA FORUM!!to idiotyzm!PSYCHOLOG musiałby sie tutaj wypowiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to prawda
2 tygodnie po utracie dziecka psychika człowieka nie potrafi mówić o czymś tak strasznym a tym bardziej pisać do nieznanych mu osób,także zgadzam sie!I jeśli tak naprawde jest autorko-zycze żeby spotkało cie coś strasznego skoro śmiejesz sie z tragedi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widzę, ze jakas poraniona jestes i sfrustrowana. TY nie potrafilas sie dzielić, a ja jak najbardziej tego potrzebowalam. Psycholog Ci powie, ze każdy przezywa załobe inaczej, i dobre jest to, co mu pomaga. Może dla Ciebie to idiotyzm, ale mnie rani takie podejście do sprawy. nie mierz innych swoja miara. Jesli uważasz, że tez jestem naciągaczką i marze tylko o tym, zeby kogos nabrac na ten ponury żart-to wierz mi, ze wolalabym, aby tak bylo..ale nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie jestem dośc opanowana tu na forum, ale teraz się nie powstrzymam.. WKURWIACIE mnie swoim gadaniem😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do NIE WIERZĘ KŁAMIESZ - nie wolno tak oceniać ludzi, często nieprzemyślanymi słowami można kogoś bardzo skrzywdzić. Ja podobnie jak pszczoła pierwszego dnia po wyjściu ze szpitala pisałam tu na forum o śmierci swojego synka. To forum bardzo mi pomogło. Pomogli mi obcy ludzie... a najbliżsi schowali głowę w piasek ..... myśleli, że milczenie jest najlepsze..... elfik - całym sercem jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIERZE klamiesz
tylko że ja pisze o autorce nie o Tobie!!widzisz Ty sie bronisz a gdzie autorka?nie ma!!!znikneła bo wie że pisze prawde!teraz pewno zastanawia sie CO JA ZROBILAM,RZECZYWISCIE JAK SIE BEDE WYSMIEWAC Z TAKICH RZECZY TO COŚ ZLEGO MNIE SPOTKA!!!nie pojawila sie wiec juz sie nie pojawi!nie pojawila sie więc to sa zmysły!!!uwierz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIERZE klamiesz
no i gdzie ten elfik???dziewczyny nie ma jej!znikneła!!!ale wy jesteście głupie!ide stad!dobranoc!!!!wierzcie tylko te słowa współczucia zostawcie dla naprawde potrzebujących!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda,zdarza sie że ktoś sobie jaja robi z takich rzeczy.Ja tylko napisze na forum NAJSZCZERSZE WSPÓŁCZUCIE DLA TYCH MATEK KTÓRE NAPRAWDE STRACIŁY SWOJE DZIECI!!!niew yobrażam sobie tego bólu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIERZE klamiesz
jeeezu dobra niech wam bedzie!TYLKO ZAUWAŻCIE SIE ELFIKA NIE MA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×