Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa jedna 2007

...zaczęłam starania....- oto kilka pytań

Polecane posty

Gość nowa jedna 2007

witam wszystkie przyszłe mamusie i już "zaciążone" mamusie. ja zaczęłam starania, mam dni płodne, za 3 dni owulacja. Kochałam się z mężem wczoraj i dzisiaj i będziemy jeszcze...... mam klika pytań nie wiem kogo poprosić o radę. czytałam rózne topiki ale nie dowiedziałam się dokładnie tego co chciałam - może podpowiecie albo polecicie jakieś topiki gdzie można o tym poczytać. 1. czy kochać się codziennie w dni płodne czy co 2 dzień ,żeby plemniki były mocniejsze i vyło ich więcej?? - a może to mit? 2. jakie pozycje stosujecie,żeby sperma tak szybko nie wyleciała, a może są jakieś pozycje polecane żeby szybciej zajść? 3. czy po - myjecie się od razu? czy czekackie z nogami uniesionymi do góry kilka minut aby sperma poleciała dalej? z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukkka
co do pozycji to dobra na pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jedna 2007
nikt nic nie podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jedna 2007
jukka:: właśnie gdzieś obiło mi się o uszy ale dlaczego tak jest? czy wtedy plemniki mają :łatwiejszą" drogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukkka
bez przesady z tym czekaniem z uniesionymi nogami, mozna sie umyc jakies 5, 10 minut po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukkka
chyba chodzi o glebsza penetracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jedna 2007
juuka:: dzięki. czy ktoś jescze się dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukkka
co do pytania 1, to wydaje mi sie ze codziennie , bo plemniki nie beda i tak mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukkka
acha i nie podchodz to tego za bardzo emocjonalnie, bo takie ktore chca zajsc za wszelka cene maja czesto problemy, najlepiej na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka miala problemy z zajsciem w ciaze i lekarz jej powiedzial aby jednak nie kochac sie codziennie bo wtedy plemniki sa slabsze.Lepiej pare dni wczesniej przed dniami plodnymi powstrzymac sie od wspolzycia.No i mowil o tych nogach uniesionych do gory okolo 10 minut aby plemniki mogly dostac sie glebiej.W tej chwili ona jest juz mamusia i to wlasnie dzieki tym wskazowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jedna 2007
staram się właśnie zbyt mocno o tym nie myśleć ale obecnie jest to silniejsze - niestety ponieważ staramy się 1-y cykl, może po owulacji mi przejdzie.:) Serenado::: więc jednak są i takie sposoby same widzicie każdy ma jakieś swoje dobre rady więc piszcie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jednak sa sa:) I nawet dzialaja.Mam nadzieje,ze u Ciebie tez to podziala.Ja niestety mam ciagle z tym problemy a lekarze ciagle mowia ze jest wszystko ok.Tak wiec dalej musze sie starac.Uciekam do spania bo jutro mam ciezki dzien.Kolorowych snow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×